BTW: Psi běžící, psi letící

„Marku, až sem pojedeš, vezmi velký foťák, jo? Nemám žádné pěkné fotky psů!“ Asi takhle začal příběh dnešní přehlídky psích fotek 🙂 nesmím zapomenout na podstatnou novinku – Rex už může běhat! A nemůže se toho nabažit.

 

Skoro dva měsíce povinného klidu kvůli opravdu příšernému průběhu panostitidy (růstovému zánětu okostice dlouhých kostí) byly opravdu těžké – pro chudáka strašně bolavého Rexe (postupně mu to postihlo všechny čtyři nohy), stejně jako pro nás. Takže se konečného uzdravení pořád ještě radujeme.

Rex dělá každý pohyb na takových 120 procent – ono to s ním prostě skoro skáče:)) No, a my se na něj nemůžeme vynadívat. Je to taková radost! A Marek se svým foťákem nám z ní aspoň kousek zachytil. Užijte si! 🙂

Foto: Marek Ruščák

 

01

 

02

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

10

 

11

 

Tak co, vzkážete fotografovi, které z fotek se vám líbí? 🙂

Aktualizováno: 9.4.2024 — 21:39

32 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Všechny fotky jsou potěcha pro oko.
  Energie Rexova a radost Arišky jsou doslova inspirující.

 2. Fotky – dvojitá radost! Z toho, že je Rex konečně zdravý…a pak z pohledu na radost Arinky a Rexe. Fotky jsou super všechny, nelze vybrat jednu. Fotografovi poklona!

 3. Fotografovi vzkazuji, že je opravdu šikovný a fotky má povedené, všechny. Mně se líbí Ari sólo fotky, kde se směje 🙂 , a Rexovy pohybové, zvlášť č. 10, kterou jsem si nazvala Divoké oko. 😀 No, v té zimní srsti vypadá Rex veeelmi mohutně. Fajn, že už může takhle běhat!

 4. Líbí se mi všechny. Nejenom pohybem, ale i výrazy ve tvářích psů. Soustředění, radost, napětí!

 5. Nádherné fotky 🙂 Ale na první dobrou jsem přečetla : Rex už může létat. 🙂 🙂 A podle těch fotek mu k tomu moc nechybí, jsem ráda, že už je v pohodě.

 6. Jsou úžasné všechny, vybrat si nemůžu. 🙂
  Gratuluji Rexovi k uzdravení a Arišce ke kondici.

 7. přijela jsem z Náchoda a dočítám 🙂 všechny fotky jsou skvělé, vzkazuji chválu fotografovi Markovi! ze všech přímo tryská veliká psí radost z lítání 🙂 Rexík vyrostl, je z něj opravdu velký vlk a Ariška vypadá nadmíru spokojeně, že má sparing partnera. moc ráda bych je oba někdy potkala osobně 🙂

 8. Teda ten Rex, to je už ale kus psa! Velmi radostného psa :-))
  Moc mu to (a tobě taky) přeju!

 9. Děkuju všem za pochvalu fotek – vyřídím autorovi 🙂
  Mně se taky moc líbí! 🙂
  Jinak řekli byste – čistě od pohledu – že Rex má o 7 kilo víc než Ari? 🙂 A to je nohatý puberťák 🙂 Pod těmi chlupy je pořád ještě velmi štíhlý pes. Kromě jiného i proto, že mu hlídám množství jídla. Na ty nohy by pořád ještě neměl moc přibrat. Nebezpečí, že se ta příšernost vrátí, je až do jeho dvou let…

 10. Nádherné fotky nádherných psů. Všechny!
  Ale především gratuluju k Rexovu uzdravení. Muselo to být příšerné období pro něho i pro vás. Ať už je jenom dobře!
  (My za chvíli jedeme na kontrolu s Panem Černým, je už 14 dní úplně bez léků, tak se udělá kontrolní odběr, a pokud bude vše v normě, bude Pan Černý oficiálně prohlášen za zdravého. )

  1. To je taky jeden ze zázraků, co? Myslím uzdravení pana Černého 🙂 Rozhodně se uzdravil z polodivoké kočky do gaučáka 😀

   1. :⁠-⁠D S tím gaučákem je to naprostá pravda. Výsledky krve vypadají relativně v normě, další kontrolu máme za měsíc, a když to bude v pořádku, mohlo by se i to průběžné kontrolování omezit třeba na takové to „jednou za půl roku“. Jo a dneska mu poprvé od té hospitalizace museli před odběrem oholit nožku, už nám Pan Černý zarůstá. :⁠-⁠)

 11. Krásné fotky – všechna čest fotografovi Markovi. Tady je těžko vybrat tu nej nej, takže za mne asi ta společná jedenáctka – tam vypadají tak spokojeně a Ariška vyloženě omládla. A velice mne zaujala Rexova barevnost

  Jsem ráda, že se Rexík už zvetil a zase může skákat přes kaluže 🙂 – uzdravený pes je jedna velká radost.

 12. Hmm, můžu se sem vecpat s dotazem?
  Pixle má úplně debilně vystouplou hrudní kost, takže oba mé guardové postroje, byť jí sedí velikostně, po chvilce sklouznou bokem, celé se pootočí a ten popruh co má jít hrudníkem jde podpažím – což pochopitelně nechci.
  Jenže postroj bych občas ráda. Krátkej, spíš na podporu na schodech a v terénu, takže maximum času navolno. Samozřejmě něco co psa neomezuje v pohybu.
  Žádný z kluků s tímhle neměl problém, takže zkušenost nemám a nechci objednávat postupně různé postroje a čekat jestli se na ní něco udrží jak má (trochu drahé pokusy). Nějaký nápad/tip?

  1. Koukni na to, co mají na sobě moji psi – Hurtta. Prsní pás je široký a měkký, všechny popruhy jsou velikostně nastavitelné. Já je mám radši než Manmat a to je co říct, protože Manmat je skvělej.

 13. Fantastické fotky! Všichni ovčáčtí psi se mi líbí nejvíc ze všech plemen. Mám prostě ráda plemena, na kterých je stále vidět, kdo byl jejich prapředek.

 14. 8 nebo 9, tyhle fotky jsou… jiné ;-). Možná spíš 9, ta srst!
  I když ten výraz na 10… 😀

 15. Přidám se k sedmičkářům, stoprocentní pohyb! Sláva, že už má ty bolesti růstu za sebou! Nevrátí se to, že ne?! Ari vypadá moc dobře a vůbec, oba jsou to krásní psi.

 16. Vybrat se nedá, tak snad č. 7. Krásní psi, krásné fotky, Marku, máš za 1* 🙂
  A jak se krásně vybarvil, krasavec jeden, nebo to je ještě zimní srst?. Já to neumím odhadnout, u nás byl Majk i Darek pořád bílý :-)), ale Kája teď pouští srst po kusech a pořád ji má na 3 kocoury.

  1. Líbí se mi hodně fotografie vybírané zatáčky, tedy 007 😀 Fotograf fotil v úrovni psů, což znamená, v dřepu, kleku a takové jsou vždy nejlepší.
   Fotoaparát zachytil vnější skutečnost do detailu (y) i tu vnitřní radost, živelnos a šťastné pocity. Moc pěkná psí dvojka na velmi pěkných fotkách. Přeji jí řádění do sytosti a už žádná zdravotní 🙂 omezování

 17. Mně se líbí všechny, Rex tryská a Ariška se směje.Pochvala autorovi.Jsem moc ráda, že je Rex v pořádku. Chudáček,musel tak trpět a vy s ním,však víme. Teď si to vynahradíte! Posílám pohlazení.

 18. Je moc fajn číst, že to Rexovi už zase dobře běhá !!! A nejhezčí fotka, těžko vybírat, snad 7 a společná 1

 19. Fotky i dobrá zpráva mi udělaly radost. Je to nádherný puberťák, je moc dobře, že je dobře. Moc jim to s Arikou sluší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN