OZNÁMENÍ: Setkání Zvířetníků 2023 – nezmeškejte možnost se přihlásit!

Setkání Zvířetníků 2023 proběhne ve dnech 25. 5 až 28. 5, nicméně je možné si pobyt v kempu zajistit již od čtvrtku. Pro Setkání pak bude zásadní pátek a sobota. Akce se koná v Autokempu Hranice poblíž Hranic na Moravě.

Podrobnosti o ubytování najdete zde:

https://www.dokempu.cz/pr-hranice/amk-kemp-hranice-p-s-uamk-cr-46

Hlaste se už teď, včetně počtu lidí objektů. Platí se vždy chatka nebo bungalov, NE! jednotlivé místo. Když se podíváte na úvodní fotku kempu, tak to vpravo jsou čtyřlůžkové chatky, vlevo pak třílůžkové, všechny tmavohnědé. Ty světlé žluté jsou jednolůžkové, dvě chatky, každá má zvenku dvoje dveře a za nimi samostatnou místnost pro jednoho.

 

 

Za nimi následuje 8 dvojlůžkových, a nad nimi bungalovy v počtu čtyři se sociálkou, dvě místa dole dvě nahoře. Prostě kempová klasika. Společná nová sociální zařízení jsou hned u chatek a hospůdka taky. Na jídlech se lze domluvit s šéfem hospůdky anebo dělá i minutky atd.

Takže objednávejte obratem, zatím u mne, hned, kemp se plní, požadavky narůstají, termín objednán a blokován pro nás. Potřebuji to rychle, s termínem hned!!! Pak až budeme upřesňovat.

Jenny

Aktualizováno: 17.2.2023 — 10:36

8 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. LIDI, ANI NEVÍTE,JAK JÁ VÁM PŘÁVIDÍM.NIKAM UŽ NEMŮŽU.DO VLAKU NENALEZU ANI Z NĚJ NEVYSTOUPÍM A STÍHAT PŘESTUPY PŘEBÍHÁNÍM Z NÁSTUPIŠTĚ NA NÁSTUPIŠTĚ MI NELZE. PRO NAŠEHO VETERÁNA WARTBURGA JE TO AŽ PŘÍLIŠ DALEKO.JIŘÍ PROHLÁSIL, ŽE TAKOVOU DÁLKU NEUŘÍDÍ, TAKŽE I JÁ MUSELA PŘIZNAT BARVU,PROTOŽE JÁ BYCH TAKOVOU DÁLKU ZAS NEDOKÁZALA „USEDĚT.“ UŽIJTE SI TO VŠICHNI CO NEJLÉPE A FOŤTE JAKO O ŽIVOT. KDYBYCH MĚLA TAKOVOU DÁLKU JET S JIŘÍM JAKO JEDINÝM ŘIDIČEM, TRVALA BY NÁM CESTA JISTĚ OD ROZBŘESKU DO ČERNOČERNÉ PŮLNOCI.

  2. Alčo,Matyldo,Alex,Evo H ! Potřebuji doplnit požadavky na ubytko, od . do a velikost chatky.

  3. Ahoj, jsem dlouholetá zabukistka (osobně se znám s Jenny). Snad mi to vyjde a v sobotu bych se za vámi přijela podívat i s mou čuvačkou . Za ty roky mám pocit, že vás všechny znám . Ola

    1. Čuvačka! Jaké nádherné plemeno 🙂 Počítám, že to bude bezva víkend, a že si to užijete 🙂

  4. skvěle si to užijte, to budu ve Vrchovinách u Nového Města nad Metují – máme lukostřelby..budu na Vás vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN