BTW: Vítá nás rok 2023 – 365 příležitostí prožít hezký den

Milí čtenáři, právě jsme vstoupili do roku 2023 a já vám všem přeju, abyste ho prožili ve zdraví a vždy našli sílu překonávat překážky, které se vám postaví do cesty. A nejen to – abyste při tom neztratili víru v lepší dny a radost ze života.

 

Děkuju vám, že sem chodíte číst, diskutovat a někteří z vás jako autoři i sdílet svůj pohled na svět. Lidé spolu vždy lépe vycházejí, pokud dokážou navzájem komunikovat a dělit se o své radosti i strasti. Je fajn, že tady je místo, kde se mohou naše osobní příběhy dočasně dotýkat, a občas i splétat.

Na zdraví, štěstí a dobrou náladu! 🙂

Zdraví vás vaše Dede

 

Aktualizováno: 31.12.2022 — 16:40

13 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Jsem tu až dnes,pak půjdu na koně. Šťastný rok 2023 všem a konečně pokoj nejen lidem dobré vůle ale taky od všech těch moribundusů, též jsem si jedním prošla a už mi píše moje spolucestovatelka, že ho má taky,aniž bychom se setkaly. Moc, moc bych si taky přála abychom došli k očekávání a konečně dostal ten rus pořádně přes dršťku (pardon),já to tak cítím,aby konečně už dali všem na světe pokoj,oplotili se a zásobili se čínskými duplikáty čehokoliv a sbohem. Navždy!

 2. Děkuji moc za tohle místo k setkávání a přátelské diskuzi, vzpomínám na hospůdku U kance a na všechny, co už nás čekají za duhovým mostem…

 3. Všem přítomným krásný rok 2023, dneska jsem odpočívala a vzali jsme psy ven- no, Vanilka s Pralinkou zdrhly a honila racka, pak se Vanilka vydala ještě za zajícem a vrátila se, zatímco Pralinka honila dál racka… a ztratila se 🙂 My jsme ji viděli jako bílý flíček na poli, který tam pobíhal, tak se Kačka pro ni vydala a dali jsme jí k tomu Karamel, která Pralinku přivedla. Tři čtvrtě hodiny ze všech drhla bahno…

  1. Tedy, ti tvoji gaučáci mají ale zájmy! 😀 Ale zase Karamel našla a přivedla Pralinku, takže má jednoznačně plusové body:))

   1. Plusové body jen teoreticky, teď navečer v nestřežené chvíli vyžrala misku křupek a oříšků….

  1. Musíme doufat, že bude lepší, než jak si pamatujeme ten předchozí 🙂
   Za mě… moc doufám, že když loni válka na Ukrajině začala, tak letos skončí. Porážkou Ruska. Moc doufám.

   1. Každému, či jeho jest, a Rusko by si to takhle zasloužilo.

    Jinak přeji všem do nového roku hlavně zdraví, protože bez scípu se vše lépe snáší (dohnal mě včera před přípitkem, tak nechci trhat partu a dávám si to víno svařené. :D)
    A Tobě, Dede, děkuji za místo, kde se můžeme potkávat, diskutovat a číst si.

    1. Hm, tak mám dojem, že půlka lidí je teď nemocná a ta druhá půlka se o ni stará, aby i vzápětí vyměnili místa 😛
     Tak ať je ti brzy líp a všem ostatním marodům také ❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN