BTW: Veselé Vánoce!

Milí čtenáři, ze srdce vám přeju radostné Vánoce, takové, na jaké budete rádi vzpomínat. Zároveň vám všem děkuju za vaši přízeň – vždy vás tu ráda vidím. Děkuju i našim autorům – bez nich by Dedeník ztratil na barevnosti a spoustu věcí bychom se nenaučili 🙂

 

Přeju vám lenivé dopoledne, šimravé těšení na odpoledne a dětskou nedočkavost na večer. Přeju vám lehká srdce, vesele kvetoucí myšlenky a chuťové buňky uhlazené dobrotami k blaženému spánku.

Všechno nejlepší vám i vašim rodinám a smečkám 🙂

Vaše Dede

 

Veselé Vánoce!

 

Tak co – našli jste pod stromečkem nějaká ta splněná přání? 🙂

Aktualizováno: 17.12.2022 — 19:08

17 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Ahoj, tak jsme doma a zítra vyjde článek jako obvykle – pravda měl vyjít 25. 12. spolu s rádiem, má tedy trochu zpoždění. Ale počítám, že to to vadit nebude. 🙂
  Svoje zážitky z Izraele budu psát postupně, až dám trochu dohromady ty hromady fotek 🙂

 2. Pozehnane,pokojne,laskyplne Sviatky Vam vsetkym prajem.
  Som s rodinou,uzivam si,spominame so sestrou na tych,co uz nie su medzi nami.Hlavne preto nemam rada spojenie“vesele

 3. Klidné Vánoce všem! U nás je lazaret a vypadá to, že jen tak nepomine – moribundus zdá se být poměrně vytrvalým.

 4. Doufám, že jste si Vánoce všichni krásně užili a máte teď ten lenošivý den, kdy nic nemusíte 🙂
  Myslím na všechny, kdo musí být v práci, aby nám ostatním svět fungoval jak má ❤️

 5. Někomu vyroste trpaslík, někomu prší na poušti
  Vyjeli jsme ráno z Jeruzaléma, na letišti si půjčili auto a vyrazili na jih, do Negevské pouště. Objevili Shivtu (ruiny prastarého pouštního města, zapsané UNESCO) a národní park Nitzana. A co se nestalo? Dohnal nás déšť! Dokonce zcela dle předpovědi i na mírné záplavy došlo Asi sváteční dárek přírodě, ať už u příležitosti Chanuky nebo Vánoc ❤️ Když už hlad dotíral ( je šabat v rámci Chanuky), dostali jsme dárek – objevili jsme otevřený obchod. Co obchod – karavanseráj! A tak jsme i skromně pojedli… hummus s avokádem, arabský chleba a jogurtový nápoj.
  Veselé Vánoce všem ❤️

  1. Hele, ty mi připomínáš tímhle názorem moji maminku. Ta vždycky říkala, že kdyby si náhodou pořídila jezevčíka, tak jí vyroste bernardýn.
   Já jsem zažila takovou přeháňku v Tunisu. Jinak vedro na padnutí. Ale zatímco já poletovala po tržišti v hedvábném tílku, kuřáci vodních dýmek tam seděli v kabátech podšitých beránkem.
   Hummus bych tedy nemusela, avokádo bych tam dostala určitě zralé a tudíž dobré, arabský chleba bych chtěla ochutnat a jakýsi jogurtový nápoj jsem vyráběla v létě. Asi to tedy nebyl ten pravý, ale bylo to dost dobré.
   Tak přiměřeně sluníčka a žádný písek v botách!

   1. On tam měl být za tím úvodem smajlík 🙂 Nám déšť nevadil, i když se udělala hodně zima. Navíc, vidět záplavu na poušti, i když malou, taky stojí za to 🙂 Jen ty boty! Z jemného písku vzniklo kvalitní blátíčko lepící se usilovně na cokoliv 😛

   2. ayran, ale asi se mu tam říká jinak..a hummus bych si dala..mají dobrý….kámoška si koupila zájezd do Petry, splnila si celoživotní přání,byla tam v té době, co tam projela voda…tu si nepřála…

 6. Krásné sváteční dny v pohodě a lásce přeji všem tady na Dedeníku.

  Dede, ráda čtu, že si s Martinem užíváte skvělou dovolenou a budu se těšit na pozdější reportáž plnou zážitků ze svaté země.

 7. Krásné Vánoce všem členkám a členům tohoto neformálního spolku, zabukisty nevyjímaje.
  LJ, JJ, AJ a TJ

 8. Zdravím štědroranně a přeji Vám všem pěkné a pohodové svátky prožité podle vlastních představ a s lidmi a zvířátky, které máte rádi :o)

 9. Mám zdravé rodiče, manžela, děti, vnoučata – uvědomuji si, jak nesmírně bohatá a šťastná jsem a moc bych chtěla, aby to bylo stejné i za rok . Přeji všem krásné a pohodové Vánoce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN