AKCE: Volám autory do zbraně!

Volám autory, určitě jste měli přes léto čas vyrobit něco krásného, co nabídnete do naší Akce. Někteří se mi už ozvali a poslali fotky (díky, díky), od jiných očekávám nabídku šitých, pletených, háčkovaných, zavařených, ukorálkovaných, vyfocených a jiných předmětů.

 

Předměty Zvláštního určení jsou už hotové, Vave jako obvykle nafotila a tentokrát se stala i garantem celé věci. Doufám, že sama napíše, komu letos předměty ZU půjdou.  Podotýkám, že máme o jednu autorku víc, tudíž tipování bude nepochybně zajímavé a dramatické.

 

 

Takže nabízejte a uhánějte mě, v poslední době potkávám sama sebe ve dveřích, tak pokud neodpovím hned, tak zase něco řeším, protože v zemědělství si neodpočinete a zvířatům nevysvětlíte, že se ve společnosti něco děje. Proto se prosím nestyďte ozvat znovu 🙂

 

 

Termín Akce upřesním, podotýkám jen, že bude až v listopadu.

Těším se na vás! Nabídky posílejte na mejl leona.malcikova@volny.cz

 

Aktualizováno: 18.10.2020 — 18:00

7 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Matyldo,já nabízím pleťovou vodu pro všechny druhypleti.Voda je vyrobena z květů afrikánů(aksamitníků),které jsem vypěstovala na docela velkém záhonu před naší bytovkou.K univerzální pleťové vodě přidávám návod na zhotovení další várky pl.vody a ještě hromadu usušených kvítků, z nichž se ta voéda sá vyrábět tak dlouho, dokud zásoba suš.květů vystačí. voda nevadí ani alergikům.Sama jsem ji na sobě delší dobu zkoušela a její i denní použítí e docela příjemné.

    1. Lenko, krásně to připrav, vyfoť a pošli mi fotku na mejl. Přes mejl spolu domluvíme podrobnosti. Díky!

  2. Ode mne můžeš mít do aukce knížku Kočka, kam se podíváš, tedy pokračování Hotelu U devíti koček. Nicméně nemůžu zaručit, že bude k mání hned po skončení aukce, zatím nevím, kdy skutečně vyjde. Snad by tedy ten, kdo knížku vydraží, počkal…

  3. Matyldo, snad to dám, ale když já si nevěřím! Ale počítám, že jak mátovo-meduňkový tak bezový sirup se mohou hodit:))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN