HOST DEDENÍKU – Martin Kučera: Pojďte si s námi hrát!

Napadlo nás, že uděláme z těch našich malých kluků a holek doma opravdové hrdiny. Necháme je zakusit, jaké to je, když někomu pomohou – když jsou světu skutečnou oporou. Vyvolává to podvědomý pocit: „Pomáhám ostatním, takže jsem silný. Můžu si důvěřovat, už jsem něco dokázal.“

 

 

Připravili jsme herní sadu karet pro děti (3-10 let), díky které budou moci kouzlit. Nastoupí do čarodějnické školy řádu Bílé kočky, který sdružuje čaroděje, kteří pomáhají ostatním. Budou se tak identifikovat s rolí hrdiny.

Hra šikovně kombinuje každodenní svět s tím pohádkovým. Díky dětské fantazii tu máme neomezené možnosti, byla by škoda je nevyužít. Naše děti se tak mohou stát kouzelníky nebo čarodějkami. Společně s rodiči stráví čas v přírodě, kde si budou hledat kouzelné přísady a večer čarovat, aby udělaly dobrý skutek. Rodičům jsme vše připravili, aby jim to zabralo co nejméně času. Podrobný popis hry i s ukázkami najdete na www.carodejnickaskola.com.

Je to jednoduché, pohádkové, zábavné a dobrodružné. Cítíme, že to má velký potenciál, protože jde o společnou zábavu pro celou rodinu a každý si ji může upravit, jak potřebuje. Začínají se kolem nás objevovat přátelé, kteří jsou celou tou myšlenkou také nadšeni a chtějí ji přivést k životu. Je nás ale stále málo. Potřebujeme vás.

Momentálně jsme ve fázi hledání sponzorů na výrobu přes společnost Hithit. Přispět se dá způsobem, že si hru vlastně předobjednáte. V případě, že se projekt nerealizuje, Hithit peníze všem vrátí.

Pokud nám chcete pomoci, podpořte nás na: https://www.hithit.com/hracarodejnickaskola

Případně o nás dejte druhým vědět. Moc si toho vážíme. Skutečně cítíme, že tohle už neděláme sami. Děláme to společně. Díky 🙂

Martin Kučera

 

 

 

Aktualizováno: 22.6.2020 — 12:00

2 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Takové krásné hry bych preferovala,kdybych měla ještě nějaké děti, jenže jsme už všichni odrostlí. Tak až snad nějaký ten pravnuk či pravnučka. Je vidět, že se svět ještě úplně nezbláznil. Krásný projekt.

  2. Líbí se mi hry, které podporují fantazii dětí a zároveň je nenásilně vedou k tomu, aby se něco naučily. Myslím, že tohle je projekt, který právě do této kategorie patří:))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN