11 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Nikdy sme sa osobne nestretli,ale jej články,postrehy a hlavne vety o milovaných kočičkách ma vždy dostali.A to milované teplo!.Bedulka,budeš chýbať,sviečočku zapálim,modlitbičku na pokojné odpočívanie pridám.R.I.P

 2. Stále se s tím nemohu vyrovnat. Beda byla úžasná virtuální kamarádka. Fyzicky jsem se s ní viděla párkrát, na Setkáních, ale když musela píchat Nynyšce injekce tak na tak dlouho ji nemohla opustit. Stýkaly jsme se potom na Skypu nebo mejlama. Vždycky mi poradila něco od počítače, když jsem byla v koncích a radila naprosto přesně a pochopitelně.
  Bedulko budeš mi moc chybět a to nejenom kvůli radám.
  Věřím, že se Zvířetnice postarají o krásnou kytku naprosto bílých růží.
  Je mi smutno, komu budu na olátku posílat legrační videa s kočkama? ;( ;( ;(

 3. Je zvláštní, jak moc může člověka zasáhnout odchod někoho, koho vlastně vůbec neznal… je mi smutno, moc jsem doufala, že budou lepší zprávy.
  Měj se tam za Duhou s milovanou Nynyškou krásně, Bedulko, a občas na nás koukni. Nezapomeneme.

  1. Víš, my jsme se Bedou fyzicky vídaly málokdy, ale psaly jsme si roky. O všem možném, kupodivu ne o kočkách:)) Možná jsem byla jedna z mála nekočičích lidí v jejím životě 🙂 Ale to propojení, byť většinou na virtuální úrovni, bylo velmi silné. Navíc četla moje věci, takže to byl další námět. Když na vidím na FB napsané, že byla na messangeru aktivní před dvaceti hodinami… je to takové zvláštní. A když mi z její adresy poslala předevčírem Kačenka (dcera) parte, tak jsem to vybliknutí zprávy na mobilu musela kapku rozdýchat… (h)

 4. Jsem celý příští týden na Moravě, takže nemám šanci se tam dostat.
  Tak ti ty tvoje milované bílé růže Bedulko (já vím, musejí být opravdu echt bílé:)) pošlu aspoň ve svých přáních. A neboj, svůj slib splním – a napíšu… však víš co (h)

  1. A my ve středu jedeme s Blerušicí do Hradce za Ekrem na klouby, objednáno před skoro třemi měsíci…

   1. No vidíš, to jsme se mohly potkat… 🙂 Tak ať vám to dobře vyjde a klouby má holčička dokonalé (y)

 5. Bedulko zlatá, spi sladce a ať je tam za Duhou kolem tebe plno chlupatých kožíšků. Nynyška už určitě čekala. Je mi to strašně líto. Sice jsem to čekala, ale….
  Bojovala jsi úžasně a statečně. RIP (u) (u) ;(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN