ZPRÁVA: Akce!

V listopadu bude co? Bude AKCE! Protože jsem vás už o prázdninách pošťouchla, tak určitě máte své příspěvky rozmyšlené a jistě většinou i vyrobené. Ale zatím jste mi toho moc nenaslibovali (chvála a čest výjimkám), tak zpytujte svědomí a šup šup, napište mi!

 

 

Prosba pro autory akčních položek: Během září mi slibte a do konce října mi pošlete fotky toho, co do AKCE věnujete. Můžete přihlásit nejen věci, ale i zážitky (třeba večeři nebo výlet).

AKCE se jako obvykle bude konat v listopadu.

 

 

Pravidla přihlášek: Každý autor může přihlásit tři položky. Sdružení autorů může přihlásit tři položky. Příklad: Víla přihlásí troje ponožky. Zároveň může Víla s Renátou (sdružení autorů) přihlásit tři marmelády (Víla sbírala maliny, Renáta vařila). Vedení AKCE si vyhrazuje právo posoudit, které položky do AKCE přijme s ohledem na žádoucí pestrost nabídky.

Spoléhám na osvědčené autory a zároveň lákám nováčky. Každý z nás umí něco zajímavého či krásného, nestyďte se nabídnout! Velké podpoře se v AKCI vždy těší dětští autoři, povzbuďte své děti či vnoučata.

 

 

AKČNÍ záběr je široký – šperky, bižuterie, ozdůbky, měkké dárky, hračky, zážitky, imaginární postavičky v perníku, střih na sukni, poživatiny, bylinky, kalendáře a fotografie, tašky a přívěšky, svíčky, přáníčka, keramika, hrnky, dečky, lampičky, ubrusy, patchwork, DIY věcičky… a můžete přidat i další kategorie.

Do konce září slibujte na mail renata.eremiasova@volny.cz, fotky posílejte tamtéž do konce října. V případě potřeby s fotkami poradím, své by k tomu jistě mohly říci Vave a další….

Těším se

RenataE

 

 

Dede: A já přikládám otázku pro účastníky akce – co byste tam nejradši našli vy? Zamyslete se, pošťouchněte svoji představivost, zkrátka snažte se! Třeba se stanete inspirací pro váhavé autory:))

 

Aktualizováno: 15.9.2019 — 19:48

7 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Marek má nafocené nádherné fotky zvířat ze zoo, počítám, že by kalendář vyrobil (eh, pod jistým nátlakem:)) Martin další kalendář dělat nechce – ono taky co furt s krajinkama, že jo:))
    Já nic pořádného akčního neumím. letos mám jen různé druhy sirupů 😛 ale ty bych fakt nechtěla posílat poštou. Navíc jsou docela obyčejné. Takže si zase budu hlavně fandit 🙂

    1. Ano, s jistým (tvým) nátlakem jsem počítala 🙂
      Škoda, že Martin nechce z Ameriky udělat kalendář.

  2. Slíbila jsem knížku „Nejen kočka, napsali“, slib platí. Hotel U devíti koček do aukce asi vyjít nestihne, tak třeba za rok, pokud bude zájem.

  3. Za AJ a TJ pro RenatuE a Jajku: naše půlka práce je hotová, schne a čekáme, jestli něco neodpadne. Jajko, ozveme se po kontrole kvality, co dál – nejpozději příští týden po víkendu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN