POZVÁNKA DO DIVADLA: Maják aneb vítejte v kvasnicových lázních

Milí čtenáři, jménem Dedivadla vás srdečně zvu na představení hry Maják aneb vítejte v kvasnicových lázních. Představení se uskuteční v sobotu 8. 6. 2019 od půl páté odpoledne (16:30:)) v Chaberském dvoře. Je to hra, kterou jsme ještě v Praze nehrály a musím říct, že nejspíš bude mluvit hlavně k duším žen – a patrně i mužů, kteří s nimi žijí:))

 

 

Je to hra ze současnosti, kde jsem se snažila s nadhledem a legrací probrat velmi aktuální a často bolavé téma – tedy otázku hubnutí. Tři neznámé ženy se sejdou v kvasnicových lázních, kde doufají zhubnout – a my s nimi sledujeme, proč a s jakým úspěchem tak činí. Jde o lehce nevážný příběh, kde zjistíte, že kamarádky jsou nad všechny cukrárny světa:))

 

 

Dedivadlo z. s.

Maják aneb vítejte v kvasnicových lázních

Scénář a režie: Dagmar Ruščáková

Hrají: Dana Paulová, Lucie Baliharová, Gabriela Lašťovka, Dagmar Ruščáková

 

 

Představení se uskuteční v sobotu 8. 6. 2019 od půl páté odpoledne (16:30:)) v Chaberském dvoře.

Adresa: Hrušovanské nám.253/5,184 00 Dolní Chabry

Jak se tam dostanete?

V zásadě metrem C na zastávku Kobylisy a odtud autobusem č. 162 do zastávky Osecká. Podle map by měla ta cesta trvat cca 30 minut.

Pokud jde o cestu autem, tak dokážu doporučit jenom navigaci – já ji rozhodně budu potřebovat:))

 

 

 

Počítám, že by bylo fajn po představení někde posedět, jenže pro mě je to neznámá oblast, takže přivítám doporučení zkušenějších.

 

Moc se na vás těšíme 🙂

Dotazy na mailu dagmar.ruscakova@gmail.com nebo na telefonu 777 158 607

 

Aktualizováno: 16.5.2019 — 21:53

28 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Přeji velký úspěch, dobrou zábavu a kladnou odezvu – my budeme slavit vnoučkovy páté narozeniny…

 2. uffffff, já to mám den po chemošce, to asi fakt nedám – a to můžete litovat, protože od včerejška mě začaly fofrem opouštět vlásky, za tři týdny budu mít už určitě totální lysinu, mohly byste se mi na ni podepisovat 😀 😀 😀 😀

  1. Bedulko, nakreslila bych ti pod šátek svoji podpisovou kočku (inlove) Jestlipak víš, že se už celá desetiletí podpisuju obrázkovou kočkou? 🙂

   1. Dede, no to teda nevim!!!! nemuzes mi ji nejak poslat?? treba to dat na rajce??? 🙂 -) 🙂

 3. Strašně mě to mrzí, ale nejspíš se tentokrát nezúčastním, v pátek předtím mám třídní sraz v Olomouci a slíbila jsem účast. Ach jo, obojí asi nestíhám.
  Jen musím podotknout, milá Dede, že mě fascinuje, že hrajete Maják! Jste ještě o moc lepší než jsem si myslela, měla jsem za to, že hrajete vždy jen tu nejnovější hru. Tak to klobouk dolů! (y)

  1. Hančo, my se snažíme – minule jsme si zopakovaly Kančí zub. Mozek se prostě cvičit musí 😛

 4. Milá Dede, být v Praze, určitě bych přišla! Odtud vám ale bude držet palce, přát plný sál, hodně potlesku a spokojené obecenstvo !

  1. Děkuju, Maričko! Já jen doufám, že někdo přijde 😛 Červcen už není ideální termín na divadlo, ale s naší cestou po Americe a s tím, že si nás už dlouho dopředu objednali na tuhle sobotu do Lipnice (slaví se tam výročí obce), nám už mnoho termínů o víkendech nezůstalo…

 5. Já tentokrát taky nemůžu, ale kvasnicové lázně bych si dala! :)) Držím palce a doufám, že bude pak nějaký report z představení.

 6. Tak my bohužel také ne, v tu dobu se budeme blížit Českému Krumlovu, neboť večer se budeme točit na točně a sledovat Divotvorný hrnec :-)škoda, ale třeba se uvidíme jinde… tak si to všichni užijte a našim divadelním hvězdám třikrát tfuj a zlomte vaz!

 7. Bohužel taky nemůžu.
  Podotýkám, že zhruba naproti je príma cukrárna (Na Pěšině, Spořická 314/42) – ale navrch k těm kamarádkám už to asi nebude třeba 😉 .

  1. No, něco zobnout po představení člověk potřebuje i s těmi kamarádkami 😀 Abychom pak cestou neskončily u McDonalda 😛

 8. Je mi líto, že nenabízíme centrum, ale je to mimo naše možnosti – tady se ten sál dal aspoň zaplatit 🙂 A mají tu rádi ochotníky… 🙂

  1. To vůbec nevadí, když to není centrum – viz vloni! Bylo to uprostřed města v dohledu Zlaté kapličky a stejnak jsme bloudili!!! A jak! (rofl)

 9. Já bych nějakou ozdravovnu potřebovala. Celou zimu jsem zdravá a teď, když se má oteplit, se mě něco snaží skolit. Asi nějaká viróza 🙁

   1. Tak za chvíli valím k doktorce pro ATB, tipuji na zánět průdušnice a hlasivky mám taky chycené 🙁 .

 10. Ach jo – doufala jsem, že se i tentokrát zúčastníme, ale asi to nebude pravda. Míváme mezipřistání v Benešově u Terky (hlavně potřebujeme někde odložit psy), ale v tuto dobu bude zrovna někde mimo – asi Filadelfie či kýho šlaka! (headbang) No, uvidíme, jestli to nějak dáme dohromady. Ach jo!! ;(

 11. Bydlím na Proseku, což je nedaleko. Přímo až na místě samém jsem nikdy nebyla, jen asi tak na půl cesty, je tam Bauhaus. Z Kobylis do Chaber na zastávku Osecká to netrvá půl hodiny, ale jen cca 7 minut. Takže bez obav.

  1. Tipuji, že půl hodiny je myšleno z centra (hlavního nádraží nebo jiného důležitého uzlu) a vzhledem k délce schodů v Kobylisích trvá půl hodiny všechno co vede přes Kobylisy 😀

   1. Jo, tak jsem si našla na google mapách – z Hlavního nádraží. Díky za upřesnění 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN