ZPRÁVA: Aukce 2017 – rekapitulace

Děkuji všem autorům, kteří do aukce přispěli. Zkušení autoři už vědí, jak to chodí – 90 % fotek jsem vzala na první dobrou a ty zbylé na druhý pokus po dodání koček na snímky 🙂 Tradiční autoři také nalákali k účasti svoje příbuzné a kamarádky, které dodaly neméně krásné věci a doufám, že nám zachovají přízeň. A třeba se jejich okruh ještě rozšíří.

 

Dojala mě malá autorka, která přihlásila drobnůstky: „…aspoň tam bude něco hodně laciného, aby si mohli užít legrace s aukcí i nějací chudí Zvířetníci nebo zvířetnická děcka z kapesného.“ Vystihla krásně myšlenku celé aukce. Celé tři dny si totiž hrajeme a máme z toho zábavu. Až v posledních pár hodinách jde opravdu do tuhého a hra se změní v boj, v jehož závěru soupeři pogratulují vítězům.

Hravost naší aukce hezky dokumentuje letošní novinka, postavička v perníkovém betlému. V rekordních 130 komentářích nasbírala po pár korunkách částku 485 Kč.

A tak chci také poděkovat všem, kdo si hráli a přispěli. Chcete-li znát jejich jména, podívejte se do aukčního alba http://renatae.rajce.idnes.cz/Aukce_2017/#

Samostatná kapitola jsou zvířetnické piškdámy (Bubu, Dalmi, Kačka, Matylda, ri a Vave), jimž patří dík za nádherné polštářky pro Domov sv. Alžběty. Vave ušila i odměnu pro vítězku tipovací soutěže. Letošním výtěžkem za „výkup“ polštářků podpoříme LucYnku.

Závěrečné hodiny aukce jsou čistý adrenalin, to určitě může potvrdit i Matylda, která několik let Aukci vedla a posunula ji od nákupu vánočních dárků k dražení zážitků. Kam se posuneme napřesrok?

RenataE

Aktualizováno: 30.11.2017 — 15:59

8 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Papírek s podklady k zaplacení leží u počítače, takže to proběhne rychle.
  A taky bych do aukce ráda pozvala další dražitele, myslím, že účel máme pěkný a dražené předměty jsou velmi povedené (pravila neskromně autorka dvou, ale jiní teda měli lepší).

   1. Jak to? Na rajče je možné dávat komentáře i bez toho, aby tam byl člověk registrovaný.
    Nebo problém s účtem na Hadech?

 2. Já už to psala na Zvířetník, ale když už jsem si dala tu práci, tak to šoupnu i sem (rofl)

  Letošní dražba byla opět povedená. Našly se tady tradiční aukční položky v novém hávu – vánoční ozdoby (andílci jsou nádherní), kalendář (tak toho fakt lituju, ale jsem jistá, že půjde do dobrých rukou), šperky (a já letos opět jeden nádherný ukořistila a těším se, jak si ho budu užívat a nejen na zahradní slavnosti), samosebou jedlé záležitosti (ty mají vždycky úspěch) a tak dále …

  No a pak ty nové, ty mne uchvátily – hlavně ten „zážitkový“ – být spolutvůrcem „našeho“ Renátina betléma. Tam se teda strhla bitva – je teda fakt, že nakonec vyhrál ten nejlepší návrh (co si budeme povídat), ale bylo to o chlup, protože tam se to mlátilo hlava nehlava – hned bezpiškotová panáčkující Arinka, hned tančící Amálka v Hrzánově podání, do toho tři nůše koček, které chtěly Ježíška vyšoupnout z teplé kolébky – teda jesliček. No, nebylo to jednoduché. A tak jsem zvědavá, jak naši mladí umělci tuto výzvu uchopí … hlavně ten detail na konci páteře, ten nás všechny zajímá (:o))

  A tak děkuju Renátě, tvůrcům aukčních položek a dražitelům, za to, že letos opět zajistili, zúčastnili se, bojovali, vyhráli nebo prohráli s noblesou a ZAPLATILI (já už mám splněno).

  P.s. jenom bych chtěla podotknout, že částka, která se vybrala za DRAŽENÉ předměty, půjde na bohulibý skutek a to převážně na kastrace toulavých koček

  1. Taky už mám zaplaceno, aspoň týden 🙂 Ten kalendář mě taky chytil za srdce 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN