ZPRÁVA: Předvánoční výzva pro psavce i nepsavce!

Milí čtenáři, dny se nám zkracují, temné večery naopak prodlužují, tedy nastává vhodný čas na pilné čtení. Od zítra se můžete těšit na víkendové povídky – začne Tora a rovnou hororem! Ale mám pro vás ještě jeden nápad.

 

Byla bych ráda, kdybyste dokázali sepsat aspoň pár „příběhů skoro vánočních“. Vysvětlím. S Vánoci se snažíme si spojovat dobré skutky, splněná přání, případně skoro…zázraky. Chvíle, kdy nám do klína spadne nějaký dar. Ať už nečekán nebo naopak toužebně vyprošen.

Žijeme v dobrých časech, ale ve starostech nejen každodenních občas míváme pocit, že svět kolem nás je obtížně zvládnutelný, znepokojující, případně rovnou hrozivý. Je dobře si připomenout, že ač některé jeho aspekty takové opravdu jsou, má mnoho dalších částí – krásných, milých, legračních, dojemných.

A tak vás vyzývám – zkuste napsat příběh o něčem hezkém, co se vám, vašim blízkým či přátelům letos stalo nebo povedlo. Můžete se štědře rozepsat, stejně jako napsat jen maličkou črtu. Zkuste zachytit okamžik, kdy měl někdo veliké štěstí, kdy třeba přišla pomoc v pravé chvíli, kdy jste dostali nečekaný dar – ať už to byla věc nebo dobré slovo.

Došlá povídání budu postupně uveřejňovat – začali bychom začátkem prosince, hezky se začátkem adventu. Třeba se nám tak povede vybudovat příjemnou předvánoční atmosféru a trochu zdolat stres spojený s koncem roku. Co vy na to?

 

Cokoliv by vás zajímalo, ptejte se v komentářích!:))

Dede

Aktualizováno: 3.11.2017 — 17:21

5 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN