BTW: Po svém

0308dar4_1Stojím u sporáku a čekám, kdy bude čas otočit na pánvi lívance, když se mi najednou do dlaně nasune dlouhá vlčí tlama a ozve se blažený povzdech, když ji automaticky pohladím. Nemusím se koukat, která z fen mě poctila svojí společností – tohle dělá jenom Ari.

 

Je to vždy taková milá malá osobitost, kterou si na nás zvířata vymyslí – většina psů má ráda klasické psí drbání a mazlení, většina koček má ráda obvyklé kočičí libůstky. Nicméně každý z nich má i svoji osobitou cestu, jak se rád mazlí zrovna on:))

Když to u nás vezmu od začátku, tak Max miloval drbání na hrudníku s pod krkem, když přitom ležel na zádech a předními packami si tu mazlící ruku tiskl k sobě. Všichni moji psi se v této poloze mazlili a mazlí, ale jen Max měl ten svůj „chvat“, kterým si mazlící ruku u sebe aktivně přidržoval. A většinou k tomu slyšel: To víš, že jsi můj!“

 

Berry

Berry na kládě:))

 

Kazan byl srandista a veselý extrovert, ale mazlit se moc neuměl. Když s ním zacloumaly city, šel ke mně a velmi silně si ke mně přitiskl hlavu a funěl blažeností, když jsem ho k tomu drbala v hedvábných chlupech za ušima. Když jsem přitom náhodou seděla na kancelářské židli, která měla kolečka, uměl mě roztočit nebo poposunout – tak moc chtěl být blízko mě!:))

Daník se velmi rád zjevoval v mé blízkosti v podobě ležící černé huňaté koule s vyčítavými srpečky v očích: „Už tady ležím celou věčnost a ty sis mě nevšimla!“ Byl takhle schopen se trpělivě teleportovat z jedné místnosti do druhé, podle toho, kde jsem zrovna měla práci – vždy jsem ho už našla zakoulovaného:))

 

Ari na kládě:))

Ari na kládě:))

 

Na to byla jediná odpověď – zabořit mu ruce do hřívy a drbat citlivý krk. Měl rád, když jsem mu k tomu něco špitala, pak odpovídal mručením. A taky se strašně rád choval u Marka na klíně! Vůbec mu nevadilo, že je pětadvacetikilový vlček, nechal se chovat v náručí nadšeněji než kdejaká kočka:))

Berry je mazlivka odmala, miluje jakýkoliv druh fyzického kontaktu, pokud to ovšem neobsahuje česání. Ze všeho nejraději ale má, když jí „pochovám“ celou hlavu a přitisknu si její tvář ke své. Když sedím u počítače nebo s knihou a pejska dojde k názoru, že je citově deprivovaná, vyleze mi předním půlpsem na klín, zastíní všechno, co dělám a strčí mi hlavu k obličeji – prosím pomazlit! S její velikostí jí to jde samo, jen se za chvilku kapku pronese:))

 

Obě na kládě!:))

Obě na kládě!:))

 

Ari je náš Dr. Jekkyl a Mr Hyde. Zatímco k cizím lidem je rezervovaná až nevrlá, doma je to mazlítko na nožičkách. Miluje jakékoliv hlazení a drbání, ale přitom třeba k vítanému člověku obvykle doběhne nadvakrát – nejdřív letí plna nadšení, že už je ten někdo doma, ale než ji člověk stačí pohladit, otočí se a pádí pro něco, co tomu dotyčnému může přinést jako dárek – obvykle nějakého oslintaného plyšáka. Radostí se zauzluje až potom:))

Ale když chce, jen tak sama od sebe, vyjádřit svoji náklonnost, vsune člověku do dlaně čenich, nechá si laskat tlamu, hladit přes zavřené oči a případně i drbat pod bradou. Funí potěšením a potom hladiče důkladně olízne. Ona je vůbec takové naše olizovátko – Patrik při setkání s Ari obvykle rovnou zavírá oči, protože psina naše „štěně“ ráda olízne důkladněji:)) Tak mě napadá – Berry nás neolizuje vůbec, nebo jen velmi zřídka… no, jsme všichni stejní a různí zároveň.

 

Sultán a Tyrl... éé Ari a Berry u pomníku Babičky:))

Sultán a Tyrl… éé Ari a Berry u pomníku Babičky:))

 

A tak se dnes ptám: Jaká mazlící specifika si vyvinuli vaši zvířecí přátelé? V čem jsou stejní a v čem originální? A jak se s nimi rádi mazlíte vy?:))

Další fotky najdete zde: http://sandvika.rajce.idnes.cz/

Aktualizováno: 7.3.2016 — 21:06

46 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Dede když vidím ty nádherné pejsky co máš doma, tak přávidím, jsem kočičí, ale mým snem byl vždycky velký pes. S přibývajícím věkem je mi jasné, že už k tomu nedojde.
  Melíšek miloval „koťátkování“, to už nikdy žádný jiný kocourek nezopakuje. Byly to naše intimní chvíle a odešly s ním. Začal „koťátkovat“ od prvního okamžiku, kdy přišel
  Zrzínek poté, co opustil své úkryty miloval drbání bříška, hlazení a mazlení celého kocourka. Vyčkal si chvíle kdy jsem šla spát, ulehl na kytičku a v noci jsem jen natáhla ruku a už bylo hebké bříško s vrněním k dispozici.
  Ríša byl od prvního našeho setkání tak mazlivý, že se ani nedá popsat co mu dělalo lépe. Náručák a mazel nad mazly.
  TAK MOC MI CHYBÍ VŠICHNI TŘI!!!!
  Bělinka je taková zvláštní – miluje drbkání, hlazení a v poslední době se stále ujišťuje o tom, že je milovaná a že prostě musí být u mně. Rozplácne se mi na stůl k počítači, já datluju jednou rukou a druhou hladím tu její překrásnou dlouhou srst.
  Cecilčino mazlení se popsat nedá. Ona je prostě živel. Kočičí buldozer! Když chce mazlit, vleze mi na záda, za krk, kouše mi uši, probírá vlasy…….. prostě trošku magor.

 2. Než k nám přišla Toya, měla jsem takovou ideu – sedím si večer v křesle, u nohy sedí pes a já při čtení sem tam natáhnu ruku a pohladím po hlavě. Tak tato idea vzala za své – jak jsem si sedla do křesla a vzala něco do ruky (pikantní to bylo při vyšívání), Toya se rozběhla, skočila na mne, otočila se „hore koty“ a drbááát bříško. Když cítila, že už umdlévám, měla na mne fígl. „Důvěrně“ si na mne položila hlavu – tož to potom nešlo přestat.

  Brooke je mazel mazlovatý – přitiskne se celým tělem (ještě lepší je vlézt na klín), hlavou se provlíkne pod rukou a s nyvým pohledem se nechá hladit – nejvíc miluje masáže zad, které ji ráda dělám a k tomu promlouvám „To víš, ty moje malinkatá holčičko (TO NENÍ ŽÁDNÁ TVOJE HOLČIČKA!), že ti namasíruju zádečka, aby tě nebolinkala – máš panicu macochu, tá ti nic takového neudělá (CO JÍ TO VYKLÁDÁŠ ZA BLBOSTI!! CO SU NEJAKÁ MACOCHA!!!)“ (rofl) – a Brůča drží jak hlúpý vrata.

  Zikmund se nejradši mazlí nad ránem – akorát že já to tak neprožívám jako on, když jsou čtyři pryč a já bych radši spala než si užívala lechtivé chvilky s fešným kocourem … no ale není mi to nic platné, on totiž taky ovládá to důvěrné odložení hlavičky na mé hrudní pohoří a to pak vyměknu a hladím celého kočičáka, který mi samým blahem slintá do ksichtu.

  Erník je zatím v mazlení začátečník (chuckle) – mazlení s ním je jako mazlení s nastartovanou motorovou pilou … samý zub (rofl) – ale zase se moc hezky chová. Psice se po zvednutí do náruče proměnily v dřevěné houpací koně – ztuhly jak štolverky a všude trčely nějaké končetiny. Ale Ernest se nechá pochovat jako miminko, obejme kolem krku pacičkama (a hryzne do ucha nebo nosa), nastrčí bříško a dělá „hají“ (fubar)

 3. Denis někdy začíná komunikaci podáním tlapky. 🙂 Když mu já podávám ruku, odpoví buď vložením své tlapy, anebo natáhne krk a položí mi do dlaně svou hlavu. Nevím, jestli je to strakáčí specialita, ale kamarádky strakatý pes dělá to samé. Mě ta psí hlava na dlani spolehlivě rozněžní (inlove) a pokaždé pak následuje mazlicí chvilka. Kde se drbe a hladí, je jedno, vhodný je celý povrch psa.
  Když si čtu, sedíc v rohu gauče, ležívá mi Denis napůl v klíně, napůl v náruči. Je to můj chlupatý mazánek! (inlove)

  1. Díky Maričko, ten choďák tam vypadá podobně jako Daník (inlove) A přiznám se, že českého teriéra jsem už roky a roky neviděla…

 4. Všechny tři naše současné kočky jsou mazlíci (tedy i ti „klínoví“). Prvenství si drží Indy, ale povolenou dobu a délku mazlení určuje ona sama (na protest či naopak za brzké ukončení, umí sakra pěkně ťafnou a kousnout!). Jediná Woody se odmítá chovat v náručí a jakékoliv zvedání také nemusí. Když je třeba odnést ji ze zahrady do domu, nesmím otálet, jinak se mi kočka vykroutí. Naopak Indy si mohu klidně a kdykoliv přehodit přes rameno jako utěrku, spustit obě ruce dolu a ona drží. Využívám toho, když ji odnáším do vedlejšího domu a zároveň mám ruce plné něčeho jiného, co tam chci dát, tak abych nemusela 2x. V garáži odložím věci, přehodím lehoučkou kočku přes rameno, znovu popadnu věci a jdeme.

  Trixie je také ohromný mazel. O mazlení žebrat nemusí, „nabídky“ příchází z naší strany a často. Nesmírně miluje, když si k ní na mazlení lehneme – tedy vtulíme se do její nabídnuté náruče. A pak moji „masáž“. To si sednu před Trixie a plácnu si rukou na kolena. Ona mi na ně položí obě tlapky a já kolena roztáhnu, abych měla T. co nejvíce přisunutou k tělu. Hlavu přehnu přes její rameno tak abych rukama dosáhla až na její zadek (takže ji jednou rukou obímám hlavu). A pak vší silou táhnu zabořené prsty po jejím hřbetě od kořene ocasu až nahoru k hlavě a zase dolu. Trixie má zvednutý čumák, ocasem dělá průvan, stepuje a blahem doslova chrochtá. Ona by vydržela masáž déle, než vydrží moje prsty 🙂

 5. Penuša moc na mazlení nebyla, Donda taky není – jojo, pohladit, dobrý, a balonek? Zato Melina samým blahem podupává zadníma nohama a pak se smotá do uzlu, udělá kotoul, pak zase strčí člověku do ruky hlavu a tak pořád dokola.
  Melinčin ráj je chvilku si poběhat, pak se půl dne hladit, pak se dobře nažrat a zase se trošku hladit. 😀

 6. Fotky jsou tradičně moc hezké. Nejvíc se mi líbí fotka ,,obě na kládě“.
  Jsou tvoje holky také ukecané, u nás je nejvíc Lux, hlavně při ,,práci“, když si přestýlá pelech tak u toho mele a mele hubou. Legýsek už také začíná ale tak ukecaný jako Lux zatím není. Lux i odpovídá když se ho zeptám jestli má už hlad nebo chce něco dobrého.
  Legy ten zase nám jde vynadat když se jedná o česání. Zaujme pozici ,, pojď si hrát“ a začne vyňafávat. Ještě že ty potvůrky štěkací máme.

 7. Naše kočky milují drbání pod bradičkou a za ušima.
  Každá je ale jiná i v mazlení. Honásek se rád u manžela choval na klíně a objímal ho pacičkami.
  U mě v náručí se zase na mě přitiskl a držel.

  Hepinka je rezervovaná baronka von Strasse. Nechá se pohladit jen, když ona chce. Škoda je tak krásně hebounká.

  Fousín je Fousín. Nechá se chovat v náručí jako miminko. Při jeho váze 7,5 kg je to jako chovat půlroční mimino. Rád si pro vás chodí a vrká a směruje si vás k misce.

  1. Neuveriteľné, u nás síce pod mrakom ale 10°C, jar, vtáčiky, atď. Všetky takéto kalamity sa nám túto zimu vyhýbali veľkým oblúkom (nie že by som sa sťažovala!).

  2. Trochu vtipu pro ten dnešní den.

   MDŽ bylo přejmenováno na Mezinárodní den žízně.
   Dáme si s manželem aperitiv Garonne.

  3. Alex, dnes konečně mohu říct – to je jako u nás! 😀 Jen mě rozčiluje, že první doopravdovský sněžení k nám přijde až v březnu, kdy je nad nulou a zítra z toho bude akorát děsivý bahno 😛
   Fotky máš tradičně moc pěkné a pokud dáš dohromady jednu cestu za celý rok, máš bezvadnej článek!:))

 8. Tak na mazlení jsou u nás experti dva. Z koček Hanička, ze psů Najty. Náš mazlící rituál s Haninííí vypadá takhle: Kočka vyskočí na skříňku a mňoukne, popřípadě zachrčí (někdy se jí povede takový vtipný zvuk, když současně začíná příst (chuckle) ). Natahuje hlavu směrem ke mně. Já chvíli dělám drahoty, pak přijdu blíž, předkloním se, a kočka se začne blaženě otírat tváří o mou tvář. A tak se „hladíme“ tvářičkami, zprava, zleva, prostě po kočičím 🙂
  Najtyna miluje drbání za ušima nebo na zádech. Nebo vlastně i kdekoliv jinde 😀 Vynucuje si to například již zmíněným vyskočením předního půlpsa na klín. A když už jednou začnete drbat (kdekoli) a pak z nějakého důvodu přestanete (třeba si u toho čtete noviny a zapomenete se, nebo jenom potřebujete otočit stránku), Najtyna srdceryvně zakvičí, abyste si sakra uvědomili, že jste přestali drbat nebohého pejska!

 9. Improvizovaný kancelársky odchlpovač, ktorý je účinný a úplne zdarma: na pravítko sa namotá kus lepiacej pásky lepivou stranou hore a párkrát sa ňou prejde po oblečení. Zachlpená páska sa podoberie nožnicami, prestrihne a zahodí. Kopyrajt má moja bývalá kolegynka, panička už dávno nebohého pekinéza Jimminka.

 10. Scott je navýsost spokojen, když si mi sedne k nohám, já se sehnu, obejmu ho kolem krku, tvář přiložím na tvář, šeptám blbosti a druhou rukou hladím po hrudi. Z hluboka vzdychá, sem tam něco zamele a je v sedmém nebi.
  OT kocour. Dneska jsem byla nahoře v ložnici a ze zdola se ozývá rambajs. Kouknu kde je pes, ten leží úhledně v pelechu, aha, kocoura chytl rapl. Za chvíli dup dup dup kocour se ke mně rázně a cíleně blíží, uši dozadu, smrt v očích. Zatrnulo mi. Skočí po mně, neskočí, co blbne! Asi metr ode mne se zastavil, upřeně se na mne díval, pak se jaksi nevrle otočil a vypochodoval zpátky dolů. Když jsem se posléze dole objevila já, choval se úplně normálně. Ví někdo, co mu přelítlo přes nos?

  1. Jani, tak tohle znám od našeho kousavého a škrabavého pacholka. Když jsem u mazlení, tak ten se rád mazlí, jenom když ON chce. Smutně se koukám na čerstvý krvavý škrábanec na předloktí. To jsem ho chtěla pohladit, když ležel na křesle. Prásk a už jsem ji měla, ale musím uznat, že mám postřeh a že tou stejnou rukou prásk a už ji měl, pořádného facana přes pr…. Bolel škrábanec, brněla ruka od facky. Ale za chvíli za mnou přišel a dělal jakoby nic, předl a lísal se. Byl pomazlen, aby viděl, že když se chová normálně, jsem milá, hodná panička.

   1. Nojo, no, když já si představuji, že mě má milovat a ne na mne výhružně zírat, potvora jedna tlustá, vošklivá!

    Opět jedno OT. Jak jsem si to teď znovu četla, jaksi jsem se zadrhla u ‚z hluboka a ze zdola‘.
    Nemá být správně zhluboka a zezdola? Přece jen jsem už několik desítek let vzdálená češtině a někdy mi to holt nevyjde. Jak je to správně?

    1. psala jsem hned po prvním komentáři, prý moc rychle, neprošlo to, tak znovu.

     Jano všechny naše kočky se nejméně jednou zachovaly přesně jak popisujše. Jakoby jim z ničeho nic na moment přeskočilo v mozku, nebo se jim vybavil nějaký hororový obrázek. Byl to vždy jen chvilkový záblesk, ale přesně znám tvůj pocit. Kočka se na mne najednou dívala (stála, nebo šla), jakoby mě viděla prvně v životě. Oči vykulené, někdy naježená, někdy při chuzi šla „nakřivo“ v bojové pozici. Prostě jsem pro ni v ten moment byla nepřítel a fakt jsem v tu chvíli nevěděla, jestli se kočka opravdu nepominula (zda ji třeba nekousl jedovatý had). Ale stačilo kočku oslovit, ten tranz přetnout, kočka se „probrala“ a vše bylo zase OK

 11. OT – dotaz: od včera se mi nezobrazují fotky na rajčeti a netuším proč. nějaký problém s nastavením?
  Konkrétně: nejdou mi v chromu, který běžně používám, v tom microsoftím prohlížeči (Edge?), který nepoužívám, to funguje. Nevíte, co se mi kde mohlo vypnout?

  1. Napadajú mi vypnuté (zakázané) cookies alebo nejaký plugin, ktorý stránku rajce.net blokuje. Chrome nepoužívam, tak neviem poradiť úplne presne, ale asi by som pozrela do jeho nastavení, či tam nie je niečo zaškrtnuté ako zakázané.

  2. Dede, zkoušela jsem to z chrome, fotky se mi taky nezobrazovaly. Musela jsem zakázat adblock na rajčeti a těch odporných reklam, co se tam zobrazuje (devil) …, fotky jsou pak vidět.

   1. Jo, a to zakázání adblocku musíš udělat asi pokaždé když někam na to rajče vlezeš. Alespoň já to mám tak nastavené (bylo mi nastaveno 😉 )

 12. Kavalíři jsou mazlicí profíci 🙂 Světluška se k nám obvykle přitiskne zadkem a užívá si naši blízkost, Borůvka je trochu víc dáma a nelepí se tolik, dokud nedojde na spaní- pak mi vleze pod peřinu… 🙂

  1. Matyldo, tak si jen s potěšením představuju, jak budete mít pod tou peřinou asi těsno, až se k vám nastěhuje i štěně (inlove)

 13. Všichni naši fudláci milovali a miluje mazlení. Jednou zkoušely naše holky umazlit Bohouška, bylo jich šest a odpadly dřív než pes. Majda má své oblíbené návštěvy, po kterých vyžaduje mazlení, takže dotyční jedinci k nám chodí v pracovním a při vstupu do dveří fasují slinthadr.
  Kluci kocouří jsou – jak říká Bimbo – bezkontaktní mazlové. Hladit se smí pokud oni chtějí, pokud na ně někdo cizí šáhne, odcházejí. Felínek občas odchází i pokud se na něj někdo cizí podívá. V noci jako Fantóm opery zalehne na postel a odmítá vydat dekuči se jen pohnout

  1. Umazlil šest holek? Bohoušek měl tedy opravdu výdrž! (rofl)
   U nás Nazgúlové i obě psiny své obdivovatele obvykle „uhází“ 😛

   1. Zkus přestat mazlit a uvidíš. Majda se jenom vtírá a máchá po člověku packou, což v ¨jejím případě vypadá jako že Ti přejíždí púo ruce šmirgl. Bohoušek bětšinou zalehl nohy, popřípadě si hladiče přidržoval. On s námi jezdil na tábory, často tak trávil polední volno – holky předčítaly Harlekýnku, střídaly se v hlazení a pánové se separovali

 14. Zvláštne že o tom píšeš Dede. Práve teraz cez víkend sme sa videli s Jackie po 2 týždňoch, lebo minulý víkend sme mali oslavu otcových okrúhlych a k bratovi som nestihla ísť. Tak teraz po povinnej prechádzke (z ktorej sme sa museli vrátiť skôr, lebo bolo vonku pekne a všade bolo plno ľudí s vyložene jedlými psami) bola k neumaznaniu a neuškrabkaniu. Kika má v záhrade pieskovisko, na ktorého drevenú obrubu keď si sadnem, tak to je znamenie, Jackie mi vyskočí na kolená, rozkošnícky sa tam uvelebí a nechá sa hýčkať. Pri škrabkaní vzadu na krku, kde má srsť trochu stlačenú obojkom, funí a mručí, ako keby sa snažila priasť. Inokedy mi vydrží na kolenách tak max. pol minúty a už zas vyštartuje za neodkladnými povinnosťami v záhrade. Teraz sme si sedeli a vyhrievali sa na predjarnom slniečku skoro 10 minút, čo je asi jej osobný rekord, až mi nohy stŕpli, čo som nechcela rušiť vzácnu chvíľku. Potom som sa pustila plieť burinu (áno, už rastie burina), tmolila sa okolo mňa, až mi zrazu prišla presne pod ruky, akože odlož tú lopatku a hladkaj nie? Tak som hladkala 😀 Toto tiež ešte neurobila… Kedysi na takéto veci nemala čas, furt bola v behu, tak toto sú úplné novinky.

  1. Dlouho tě neviděla, třeba si i dělala starosti? 🙂 Prostě jsi jí chyběla… (inlove)

   A to přibrždění – kolik je teď Jackie? 🙂

 15. Náš Legýs přesně tak. Strká hlavu člověku do dlaně, pod paži anebo zaparkuje zadkem do klína. Je to strašné mazlítko a hladítko, někdy musím dávat pozor, třeba když mám kafe, abych se nepolila. Večer se mě snaží nastrkat do postele a musím si lehnout, strčí si hlavu pod mou ruku a chvíli vydrží a pak seskočí na zem, nespí s námi.
  Luxík má rád když ho vezmu kolem krku a šeptám mu, že je náš hodný pejsek, naše stodůlka. Má rád určitý řád, večer po jídle si upraví pelíšek a zalehne, kdežto Legy ten má pořád ještě plno energie.

  1. Maruško, sama někdy žasnu, jak jsou si ta naše psiska podobná. A pak si řeknu – no jo, ovčáci! 🙂 Jsou ze stejného kořene, tvoji i moji (wave)

 16. nemůžu, po dočtení tu sedím a bulím a bulím… přesně vím, co měl Šarik rád, jako by mi ta jeho srst proklouzávala mezi prsty právě teď..i tu jeho vůni si vybavuju…letos to je 10 let, co mi odešel.. strašně mi chybí, strašně moc… (u)

  1. Sharko, já mám dojem, že ti vedle Šarika prostě chybí pes (inlove) Kočky jsou prostě jiné – jakkoliv úžasné a naplňující, ale prostě jiné… Mám ale dojem, že jednou přijde čas a i u tebe skončí nějaké štěkadlo (wave)

 17. Pripajam sa, vsetkym zienkam – prajeme si vela zdravia, lasky a pohody (rose1).

  Moj ocko sa narodil 9. marca a zajtra by sa dozil 95 rokov (f) .

  U nas mame zauzivany ritual: Rano ma od hladu umierajuci kocurik vytiahne z postele. Dam mu papat, vycistim zachodik a urobim si kavu. S kavou sadnem na postel a pozeram ranne spravy. Ked sa Minko napapa, pride si mi sadnut do lona a vyzaduje pochovat. Ak ho nepolaskam, chodi za mnou a vytrvale mrauci 🙂 . V pripade, ze si sadnem za PC a Mraukoslava nadalej ignorujem, vyskoci na stol, ducne mi hlavickou do nosa ( tomu sa snazim vyhnut, pretoze mam okuliare a on mi do nich vobec neducne nezne), a zvali sa rovno na klabosnicu. Takze, panicka, ak chces nieco robit, musis ma vziat do lona.
  Na drbanie nejake specialne poziadavky nema a cese sa velmi rad. V posteli mi rad vyskoci na hrud a tam si lahne. Lenze ked vam na hrud capne taky 5-kilovy „klacek“, mate dost 🙁 .

  1. Ignorovat kočku, která být ignorována nechce… neřekla bych, že bys měla velkou naději! 😀

 18. psala jsem už na Hadopasi. Opakuji.

  Milé ženy a dívky, přeji vám krásné oslavy našeho svátku. (:))

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid … =3&theater

  Moje maminka se narodila 8. března a kdyby žila bylo by jí 107 let. Maminko dívám se na nebe a moc a moc na tebe vzpomínám!!! (h) (inlove) (h)

  1. Velká Kočko – ahoj a také si svátek užij! (inlove)
   Přiznám se, že jsem musela chvíli dumat, k čemu nám to vlastně přeješ, úplně jsem tohle datum vypustila (blush)

 19. Kolega občas do práce dorazí se svou hnědou labradorkou Mášou. Máša miluje drbání u kořene ocasu a časem asi zjistila, že já drbu nejlíp, protože mám dlouhé nehty. Nacpe mi zadek k nohám a blaženě funí.Kolem lítají chuchvalce chlupů a moje černé kalhoty už nejsou černé. Tak jsem si za firemní peníze pořídila odchlupovač 🙂

  1. To je dobré řešení – užije si Máša, užiješ si ty (předpokládám, že tě to taky těší – proč bys to jinak dělala?:)) a ještě nemusíš být chlupatá! (wave)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN