BTW: Milujte se a pracujte

0501dar1_1Milí čtenáři, přeju krásný první máj! Máme sváteční den, tak si k němu dáme pár jemně svátečných myšlenek:))

 

 

První máj je krásný svátek. Měl by být oslavou lásky a práce. Obojí k životu zatraceně potřebujeme! A vůbec nejlepší je, když si ty dva důležité aspekty lidského života hezky propleteme.

Láska je nezištný dar – dávaný i přijímaný, ale vyžaduje dost práce na to, aby neztratil lesk:))

Dobrá a smysluplná práce dává základ našemu životu, a to nejen ten materiální. Pokud tu práci máme zároveň rádi, patříme mezi vyvolené – takové štěstí nemá každý.

Nu a od práce a lásky je kousek ke smyslu života, tak jako ho lidé obvykle vnímají, protože práce a láska tvoří jeho páteřní část.

A tak vám dnes ze srdce přeju tolik lásky, aby vám život hřál, tolik práce, abyste se do ní dokázali i těšit a zároveň vás plně uspokojovala.

Nakonec vám přeju, abyste si dnes užili opravdu krásnej májovej den (inlove)

 

A jedno upozornění: od pondělí se o tu o vás bude po celý příští týden starat Andy – bude psát a pečovat o to, aby Dedeník nebyl v době mojí nepřítomnosti jen mrtvou stránkou. Jedeme s Martinem a Ariberry za hranice všedních dnů a pravděpodobně i zcela mimo net (a napětí 220V:)) Jen doufám, že nám počasí aspoň trochu vyjde vstříc – zatím je předpověď všelijaká. A nápověda? Jedeme do země skvělého vína a sýrů a doufáme, že její krásy budeme objevovat z vodní hladiny:))

Dede

 

0501dar1

 

Aktualizováno: 30.4.2015 — 09:48

21 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Pozdravuje Dede, zvolili netradiční dovolenou na arše Noemově. V Burgundech leje a leje, nepustili je na plánovanou trasu na jih, protože tam už jsou povodně, plují tedy na sever. V lijáku ve zdymadlech a na kotvištích musejí být oba venku, vlhkost vzduchu uvnitř 100%, tak mají mokrý úplně všechno. Včetně psů. Přes souběžnou hranu kanálu kouká na řeku, která je na opačné straně už vylitá z břehů, předci při stavbě to snad brali v úvahu.
  Tak jim držme palce, mohlo by se to radši přesunout do Brna, tady všeho všudy za poslední týdny padal v pátek dvě hoďky zahradnický deštík a je supersucho.

  1. Baty, popršet by mohlo, tady pod Ještědem je také sucho, ale povodně prosím NE. Ať to, prosím, nahoře spravedlivě rozdělí. Pro Dede, prosím lepší počasí, ať nám nenachladne i pejsinkami a Martinem

  2. Díky za zprávu. Je to smůla, ale lijavce se asi přesunou směrem na východ, a ještě snad užijí vespolek hezké dny.

  3. Díky za zprávu a že Dede a spol. držíme palce, ať se počasí umoudří! Zase až tak dobrodružná ta dovolená být nemusí, že.

 2. V hotelové koupelně fungovaLo topení, takže jsme šťastně usušili bundy, kalhoty, boty, psí vesty a díkybohu i zcela promáčený psí ručník. My jsme schli v pokoji, psiny taky. Bylo to cítit 😛
  Ráno nepršelo, mezi šestou a sedmou jsme s holkama proběhly překrásný místní park – Orangerie.. Byli tam čápi a bylo jich tam plno a klapali zobákama jak o posvícení. Ani Ari je nehonila, když jsem řekla ne –
  asi vypadali víc jako dinosauři než slépky (chuckle)
  No odpoledne má zase lejt, a to až do zítřejšího poledne. Nejsme z cukru, ale to horké topení z hotelové koupelny nám bude chybět 🙂
  Tak děkuju za vlídné pozdravy a mizíme z dosahu internetu. Pokud někde narazíme na kavárnu s wifi, nakouknu (wave)

 3. Zdravím z hotelu ze štrasburku, lilo celou cestu a leje dál 🙂 Směřujeme do Burgundska, měli bychom plout s hausbotem po tamějších kanálech. Zatím to vypadá, že si vyzkoušíme pocity, jaké měl kdysi Noe – počasí odpovídá 😛

  1. Se ti divím, že se divíš (chuckle) . Ale já jsem přesvědčená, že v Burgundech už bude krásně a vy si toulání po kanálech náležitě užijete (clap) .

  2. Držím palce, aby počasí vyšlo!!! Těším se na povídání z takové dobrodružné cesty a prosím foť!

 4. Krásnou, pohodovou a slunečnou dovolenou ti přeju. Tak si myslím, že to bude jih Francie – abyste se tam tak srazili s Jenny, to by byl gól!
  Pilně odpočívej a pak taky pilně foť.

 5. já jsem dnešek oslavila láskyplným cvičením s kudrnama, jen Nastikovi se dnes cosi nechtělo, že by začátek mateřství??? jindy se těší a raduje a dneska to bylo takové vlažné

  Dede, přeju příjemnou dovču

 6. Milá Dede, míst se skvělým vínem a sýry je více, třeba jedete do jižní Italie, nebo Francie. Prostě někam na jih do tepla, když mluvíš o vodě. Brát psy na plachtenici asi nebudete, tak možná budete kormidlovat housbót. Na něm už je pro Ariberry místa dost a mohla by se jim jízda líbit. Myslím, že jste toužili jednou si ho vyzkoušet, tak si možná teď plníte dávné přání. No jistě nám o tom po návratu povíš (a dodáš fotky). Teď hlavně přeji klidnou cestu na místo (vzduchem, nebo po pevnině), teplé, slunné dny po celý týden a vůbec odpočinkovou dovolenou, jak má být. Zasloužite si ji oba.

 7. Milá Dede, užijte si to dosyta !
  Odjíždím v úterý s vnučkou do krásného místa levandulových polí, dobrého vína,větru a vůně moře. Přeji vám i nám šťastný návrat. (wave) (sun) (f)

 8. Užijte si krásnou dovolenou a až se vrátíš tak ať máš Domeček v pořádku bez zednického bince. Abys se hned po dovolené neschvátila. (inlove)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN