BTW: Geniální nápad

BTW_dé_logoTak nevím – taky jste za téhle bahnivé zimy věčně špinaví? I když odečtu bláznivě skákající věčně zabahněnou čubu, kterou nemá každý, a k dobru přičtu nově postavenou příjezdovou cestu, pořád se bahnu nedokážu vyhnout. Když mám někam jet jako dáma, je to vždycky problém. Proč? Protože designéři aut nejspíš žijou jen na asfaltu!

 

 

Ano, mluvím o tom, jak rychle a účinně se za stávajícího počasí zaneřádí prahy aut, vůbec žijete-li na malé vísce daleko od širokých městských bulvárů. No, a pokud navíc jezdíte i mimo asfaltové cesty a nemáte nohy jak žirafa, jste předurčeni k věčně zamazaným nohavicím + kabátům, pokud si v něčem takovém troufnete sednout za volant.

Před časem jsem četla v sobotních Lidovkách článek, kde popisovali, co bude nového v připravované verzi mého auta. Kromě jakýchsi nepodstatností týkajících se, tuším, motoru a převodovky, to byl převratný vynález – dveře, kryjící CELÉ prahy! To znamená, že všechen sajrajt se naplácne na dveře, které potom otevřete a vystoupíte či nastoupíte, čistí jako… no, čistí tak, jak jste byli předtím.

Nemám důvod být se svým Samem (autem:)) nespokojená, je to bezvadný parťák do nepohody. Ale představa těch nových dveří… ta je opravdu lákavá!:))

 

0108_2dar1

 

 

Aktualizováno: 8.1.2014 — 09:53

9 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Špinavé prahy? Neznám! (Seat Ibiza combi). Dveře jsou aerodynamicky vyřešeny tak, že veškerý binec ze silnice končí hluboko pod prahem.

 2. Neboj, budeš mít špinavé ruce od kliky, když za ní chytneš a kabát právě o ty skvělé dveře. Když se jezdí po tak začuněných silnicích, není jiné možnosti. To auto jsem nakonec neumyla a dobře jsem udělala. Je furt mlha mlhovatá což představuje
  a) že to zašpiněné auto není vidět (proto svítím i mlhovkama)
  b) silnice jsou stále stejně zaneřáděné. Umyju až v březnu, pokud bude alespoň týden hezky. Zatím to nevypadá. Tolik mlhy jsem za celý život nezažila jako letos.

  1. Teď mne napadlo (fubar) ! Dámy, budeme mít krásnou hebkoou pleť, alespoň my zamlžené jihomoravanky!

 3. My si tady stříkající bahno moc neužijeme, ale práh auta bývá presto časem dost špinavý. Takže bych takovéhle dveře určitě uvítala a je to vskutku geniální nápad.

   1. Ehh, jsem včera napsala pěkně bahenní komentář o tom, že na zoranem poli ani žirafí nohy nepomůžou a je pryč :-/ njn. Mi se zdálo, že jsem ty písmenka potapala nějak divně 😉

    1. Škoda! Zabahněný komentář bych si vychutnala – letos je to hit! Hlavně pro nás, takříkajíc postižené přírodou v jakémkoliv ročním období 😉

 4. No a ještě by mohli vymyslet takhle kryté i páté dveře- když je zvednu, dole je vždycky rantlík, o který si ošmrncnu kabát, jakmile se natáhnu do auta pro tašku, notebook, zalovím v hromadě učebnic… což činím několikrát denně. A to nebydlím na horách, jenže taky na venkově, kde je při tomhle počasí každou chvíli bahno na silnicích vytahané z polí. Vyjet s čistým autem můžu, do dvou dnů ale vypadá úplně stejně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN