BTW: V novém roce už jen se mnou

BTW_dé_logoVítejte zpátky Našem Zvířetníku, byť tu už Zvířetník není – teď jsem tady zůstala už jen já. Nelíbila se mi představa, jak tyto stránky pustnou, když už je Zvířetník bezpečně odstěhovaný a institucionalizovaný na Neviditelném psu. Co s nimi dál?

 

 

Přemýšlela jsem, že změním název stránek, ale nakonec se rozhodla to neudělat. Proč? Inu, protože bych přetrhla autorům zde po skoro čtyři roky publikujícím kontinuitu spojenou se jménem Zvířetník, ztížila bych vyhledávání jejich článků v archivu. Cesta Zvířetník – NZ – Zvířetník na NP by měla zůstat nepřerušena, protože ti lidé nepřispívali na můj soukromý blog, ale na Zvířetník.

Ovšem teď jsem tu zůstala sama. Je tu ozvěna jako v prázdné místnosti, taky je tu kapku zaprášeno. Zkusím si to tu zase nějak zútulnit. A zpřístupnit komentáře – až doženu někoho, aby to udělal. Já to neumím. (Pozn. později – už to jde!!!) Nevidím do budoucnosti a netuším, jak to všechno dopadne. Je to pokus, můj osobní pokus. Zvířetník tu nehledejte, byť tu budu občas zrcadlit články, které na Neviditelném psu vyjdou – abych tady měla úplný archiv.

Tak vám ještě popřeju krásný rok 2014. Nebojte se dopředu, jděte za vším dobrým, co vám může poskytnout. Nevzdávejte se. Všechno je lepší než bezmocně čekat, až nás něco sežere. Eh, slibuju, že to zkusím taky:))

Aktualizováno: 1.1.2014 — 22:59

8 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Způsobila jsem si šok, chtěla jsem cosi najít v archivu a ono je tu od ledna živo. Jediný co mě napadá je, ach jo. Njn.

  1. Já to tak nějak tušil, ale nechtěl jsem to zakřiknout. Ono se to časem vystříbří, neviditelný pes se svými otravnými registracemi není to pravé ořechové.

   1. Dovolím si upozornit, že já opravdu nejsem Zvířetník! 🙂 Tady jsem jen já – Zvířetník je NP (inlove)

 2. ehhhh, já jsem přišla na upozornění ohledně fleku… teda Fleka…. vlastně by mělo být Fleky..? (cat)

  takže jedu proti času

  Dede, je fajn že jsi stránky oživila, ať se tu nejen tobě daří a líbí (y) (h)

 3. Kolik je to dní? Tři? Čtyři? Chtěla jsem si znovu přečíst jeden článek ze září letošního roku. Jak je to dávno, co byl zveřejněn… Dlouhá doba to ve skutečnosti není, ale těch událostí, co od té doby proběhly!
  Toho večera mi bylo moc smutno. Nikde nikdo, jen vzpomínky. Dnes je líp. I když něco skončilo, jiné začíná.
  Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN