ZPRÁVA: Hledáme novou Renatu!

logo_pozorMilí Zvířetníci, jak víte, blíží se čas, kdy by se měla začít organizovat aukce. Problém je v tom, že naše obětavá organizátorka Renata je v situaci, kdy už na organizaci takové akce nemá čas.

 

 

 

Naše aukce není jen zábavou, ale důležitou akcí Zvířetníku, na které se vedle nákupu potěšujících drobností navíc vykupují tzv. předměty zvláštního určení. Znamená to, že v rámci jedné akce nejen vybereme peníze na podporu naší charitativní činnosti, ale zároveň uděláme radost lidem, kteří to potřebují – v případě letošního roku by to zase byli klienti hospicu.

Takže čelíme vážnému problému: kde vezmeme další Renatu? Hledáme člověka, který by byl ochoten ve spolupráci se Zanou a naším pišktýmem zodpovědným za předměty zvláštního určení zorganizovat a vést celou Zvířetnickou aukci.

Renata slíbila, že případnému dobrovolníkovi přispěje svým know-how a pomůže mu aspoň v rozjezdu. Výhodou je, že většina tvůrců už má zkušenosti s tím, jak vyrábět, prezentovat (vyfotit:)) a zasílat předměty do aukce, takže hlavní cesta už je prošlapaná.

 

Nepotřebuju dostat odpověď hned dnes v komentářích pod článkem – stačí mi, když se zamyslíte. Podle mě se může přihlásit i dvoje dobrovolníků, pokud se takoví lidé najdou a budou zvyklí spolupracovat.

Případní odvážlivci – ozvěte se prosím na můj mail, doladili bychom podrobnosti soukromě.

 

Děkuju vám ze srdce, pokud budete o této prosbě aspoň uvažovat:))

 

Vaše Dede (Dagmar Ruščáková)

Aktualizováno: 5.9.2013 — 22:03

45 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Eh, vypadá to, že se řešení rýsuje 🙂 Pro výrobce předmětů do aukce mám dobrou zprávu – nejspíš vás začne někdo zase honit, takže buďte připraveni! 8)

  1. Ano 🙂 . A když Dede nakousla, tak navážu.

   Milí výrobci aukčních předmětů, prosimpěkně, vstááávat!!! Čas kvapí, tak ať nemáte krátce před uzávěrkou bezesné noce (inlove) .

   1. Já se prosimpěkně zcela vysílila s růžovou hýzldečkou, takže s mojí autorskou dílnou prosimpěkně radši moc nepočítej (rofl) (rofl) (rofl)

   2. To bude v těch nejlepších rukách (clap)
    Louk s humorem a nadhledem, to bude paráda, už se těším.
    Pomůžu, když budu moci.
    Aspoň jeden předmět do dražby už mám. Ruční prácička, dobré na nerv to bylo, ale k ničemu mi to není.

   3. JUPÍÍÍÍ, já ti věřím, ty budeš velmi svědomitá Renata.
    Louk, moc děkuju. (sun) (f) 🙂

 2. koukám, že se hlásíte všichni…..

  nevím, možná bych uměla okaučovat ty fotky a rajče 🙂 (y)

  předpokládám, že i tabulku (nod)

  URČITĚ nikoli výběr předmětů a nejspíš ani domluvu s autory 🙁

  logistiku – předávání, zasílání… brekeke, to taky nééééé (shake)

  ani motivační články, HU! :O :O :O

  bohužel podmíněno zdravotním stavem (blush)

  1. Víš, Bedo, já dokážu psát ty motivační články, jenže zas nemůžu sedět u rajčete. Protože v době nejzuřivějších bojů těsně před koncem se obvykle vracím z práce.

  2. Vybrat věcičky bych asi zvládla, psát články, to bych snad také zvládla, co bych nezvládla určitě, je čas, který teď opravdu nemám a počítač. Neumím ani vložit odkaz do textu, natož pracovat s fotkami, v tomhle jsem fakt počítačový primitiv. (think)
   Hlavní potíž u mě je ale ten čas, ten opravdu chybí. Pracuji teď hodně v noci, ve dne dospávám a to by se asi skloubit nedalo.

   1. psát články bys nemusela, jestliže je dodá Matylda… k výběru věcí bys musela (to jsem právě rozhodla 😀 ) komunikovat s autory – ostatně nevím, jak bys bez toho vybírala, žejo

    tak ještě tu logistiku

    hm, zdaližpak by fungovalo čtyřrenatí?????? (think)

    1. Pokud by Karolína psala i články, klidně se téhle funkce vzdám, protože mě čeká šití ZU i dražebních předmětů. Proto by ty předměty měl vybírat někdo jiný než piškvorkové komando, protože my jsme i autoři. Ty články jsem nabídla proto, že mi to pro některé lidi připadalo jako strašák.

    2. No, víc hlav víc ví!
     Proč by nemohlo fungovat „Čtyřrenatí“? Asi mohlo.
     Jen nevím, která „Renata“ bude u počítače v noci sledovat aukci, která „Renata“ udělá vsazení do počítače a další s tím spojené……., která „Renata“ má místo na uložení věcí atd.
     Aby se to nerozpadlo do nějakých dohad, že některá něco neudělala, co měla……, aby jedna nevěděla, co dělá ta druhá……..
     Přeci jen by asi bylo dobré, kdyby to dělala „Renata jedna“
     To jsem to pěkně zmotala dohromady (chuckle)

     1. no, právě proto jsem to sem takhle napsala – že aby se jako (pěkná vazba, viďte?) ustanovilo, která Renata co bude dělat… asi potřebujeme všechny mezbytné Renaty, jinak to fungovat nebude moct… no a možná by jedna Renata musela být tak nějak „ústřední“

      ty už prostě máš na krku články, výběr věcí a kmunikaci s autory (princip a záludnosti nabízí sdělit na požádání Vave) – takže je budeš nahánět a uhánět (clap)

      fotky, rajče, tabulku jsem si vzala na hrb já (vzhledem k tomu, že už minule byla uzávěrka ve 22h a nikoli o půlnoci, můžu ohlídat i toto)

      chybí nám šikovný a ochotný logistik!!!!!!! inka se dole ptala, že neví co všechno funkce Renaty obnáší, tak možná taky uvažuje o zapojení se 🙂

      1. Myslím, že o logistice ví nejvíc Vave, já jsem jí třeba vozila věci v první půlce listopadu, když jsem tam jezdila.

    3. Milé dámy, sice má Karolína pravdu, že víc hlav víc ví, ale, pokud můžu posoudit z několika Zvíř akcí,ve kterých jsem byla zainteresovaná, co se týče organizování – méně je více.
     Přestože se na konkrétní akci vždy podílí víc lidí, neměla by chybět, jak správně podotkla Beda, „ústřední“ osoba, která zodpovídá za celek.

     Mno, víceméně jsme se s ostatními aktérkami dohodly, že aukci po Renatě převezmu. Takže se všichni máte nač těšit 😛 .

     1. I komunikaci? Jde totiž o to, že s Renatou už jsme měla víceméně dohodnuté, co budu do aukce dělat, tak abych to měla schválené i od nástupkyně, nebude-li tam mít jiné požadavky na výběr předmětů.

      1. Matyldo, nemáš snad na mysli, že bych měla tvrdší estetické nároky než Renáta, že ne? 😀

       Ale vážně. Zatím nemám podklady, ale maximální měrou se budu snažit na Renátu navázat, pokračovat v započatém a držet se osvědčené a prošlapané cesty. Ráda bych, aby účastníci změnu příliš nepoznali, nehodlám nic inovovat…
       Takže, milá Matyldo, směle do díla! 🙂

     2. S potěšením kvituji, že se organizace aukce ujala Louk – patří Ti velký dík. (f) (h)

      A musím se připojit k názoru, že je mnohem lepší, když to dělá jeden člověk. Protože neustále se domlouvat ve větším počtu lidí, co kdo má do kdy udělat a co má hotovo, to je hodně náročné. Zvlášť když pak nastoupí nepředpokládané věci, které vyžadují výjimky.

     3. no Louk, to je skvělá zpráva!!!!! (clap) (inlove) … zřejmě jsi tu při vydání článku nebyla a já když jsem viděla to ticho po pěšině 🙁 , tak jsem trochu propadla panice 😛

      nicméně kdyby bylo třeba někam přiložit medvědí tlapu, učiním tak ráda (nod)

 3. Taky se přidám – díky, Renato! A doufám, že se nová Renata najde dost brzo, aby se stihla ještě letošní dražba…

 4. Taky se přidám k ostatním, velké díky RenatěE (h) a držím palce, aby časová tíseň brzy pominula… Vím o čem mluvím, protože to je taky důvod, proč bych já tuhle funkci taky nezvládla 🙁
  A mám 2 + 5, tak posílám 7 pro štěstí RenatěE i budoucí nové „Renatě“

 5. Přidávám se k ostatním a děkuji Renatě za všechnu její práci. Dražba byla strašně moc užitečná a perfektně zpracovaná.
  Všem , co se na té mravenčí práci podíleli velký dík!!!
  (inlove)

 6. A sakra… Prosím, nenašel by se někdo? Ona by se snad dražba dala zorganizovat i jinak (ne tak náročně pro „Renatu“).

 7. Jó, my hledáme taky novou Renatu. Ta naše stojí za prd. Ale to je jen takové povzdechnutí, úplně O.T.

 8. K ZU:
  Vykupování předmětů ZU určitě proběhne (vlastně bychom se vrátili k prvnímu ročníku, kdy ZU byly základem akce a bylo jen pár věcí navíc). Letos bude nový velmi potřebný příjemce, máme ho opět díky Dalmi. Informativní článek včas vyjde.
  Bylo by ale moc fajn, kdybychom nezůstali jen při ZU, ale kdyby proběhla i aukce, kde se dají nakoupit krásné dárky. Kastrace se nám letos pěkně rozeběhly a nutně potřebujeme doplnit Pelíškový účet. 🙂
  Princip aukce jsme před pár lety dávaly s Renatou dohromady, časem se vyladil myslím docela dobře. Samozřejmě „nové Renatě“ nabízím spolupráci, co vím, to ráda povím. (nod)

 9. No já mám trochu problém s tím, že mi není jasný co všechno Renatina práce obnáší.

  1. Renatina práce obnáší:
   – domluva s autory a výběr přemětů do aukce (princip a záludnosti sdělím na požádání)
   – logistika věcí (zkušenost nás naučila, že nejlepší je, když věci odesílá dražiteli přímo autor, ale je spousta výjimek)
   – shromáždění uměleckých fotografií (Renatina náročnost je legendární) a jejich vystavení na rajče. Princip zaheslování a výkonovou zkoušku budu sdílet se správcem aukce.
   – odtajnění rajčete v pravý čas a moderování příspěvků, hlídání regulérnosti příhozů po dobu aukce
   – hlídání posledních příhozů, know-how má Renata a myslím i Jarka
   – sestavení tabulky dražených předmětů s vítězi, předání Zaně kvůli hlídání účtu
   – dohled nad předáváním a zasílám předmětů, hodně předávám na Mikulášské, takže se spousta věcí schází u mě
   – a určitě ještě něco …. jooo, psaní motivačních článků

 10. Renata to vedla báječně a za to jí patří dík. Jenže my teď potřebujeme její nástupkyni, jinak žádným koťatům už nebudeme moct pomáhat…

  1. Matylda má pravdu – Renata byla skvělá (h) , ale teď už Renata na pořádání aukce nemá čas. A bylo by moc fajn, kdyby tato akce pokračovala – nějak, novým nápadům se nebráníme. Teď jde o to, jestli se někdo nový najde… holky piškvorkové už jen čekají na povel: včil! (chuckle)

   1. Je to tak, vymýšlíme, ale zatím čekáme. Až někdo řekne krleš, vezmem to šturmem. 😉

 11. Ja bych timto chtela strasne moc podekovat Renate za leta prace, ktera nad aukcema stravila. Bylo obdivuhodne, jak to vsechno vzdycky klaplo, i kdyz obcas to nemusela byt zrovna vdecna prace. Diky Renato (handshake) (bow) . Chybis tady. Obcas se zastav a dej o sobe vedet. Moc doufam, ze se ti dari dobre.

  1. Hani, taky se k tobě s dovolením přidám. Ano, Renata odvedla velikej kus mnohdy i nevděčné práce a zaslouží si obrovské díky!
   Renato, díky za všechno! (handshake)

   1. I já se přidám, protože lepší slova díků nevymyslím. Děkuju Renato. A zastav se někdy. (f) (sun)

  2. Jo, díky. Za sebe můžu říct, že jsem Renatinu práci zažila zblízka a bývalo to perfektní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN