POZVÁNKA: Pochod na Slezkou Hartu

logo_pozorSrdečně zveme na turistickou akci POCHOD NA SLEZSKOU HARTU. Sraz v Moravském Berouně u Penzionu GIZITA (http://www.penzion-gizita.cz/penzion/) Na jakékoli dotazy ráda odpovím.

 

 

 

Připravené budou i souřadnice pro vyznavače „geocachingu“, každý obdrží itinerář a mapy na trati jsou umístěné kontroly (kleštičky). Sraz v 8. h, následuje rozprava a seznámení z tratí. Každý obdrží pamětní list. Na všechny se těší pořadatelé.

Zájemci pište na email, kolik osob/pejsků se účastní. Trať můžete zdolat dle vlastního uvážení (pěšky, koloběžka, běh)

S přáním pohodových dnů

 

Renča Macková, hanackymushersclub@seznam.cz

 

pochod slezska harta (2)

 

 

Aktualizováno: 12.8.2013 — 16:28

2 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
    1. Jo, Slezska Harta je krasna, i ten kraj kolem. Turistama nedotceny. Coz muze byt dobre i spatne – jak pro koho. Moravsky Beroun si pamatuju jako mala holka. Zkraje 60. let to bylo mesto naprosto znicene, a, prominte ten vyraz, naprosto zaprasene. A melo jednu nejvetsi LDN v sirokem okoli. Mistnosti s tak 20 postelema na kazde strane, a lidi po mrtvici, s demenci, problemy pohyboveho ustroji, vsichni nacpany do tech asi 40 posteli na mistnost, zadne soukromi – proste hruza. Byla jsem tam s nasima, kdyz tata jel navstivit starsiho kolegu po mrtvici. Ta priserna lecebna v kombinaci se strasne smutnym znicenym mestem mi dnes prijde jak hodne spatnej sen. V Olomouci se rikalo o lidech, co uz se o ne rodina nemohla starat, ze pojedou do Berouna. Mne to prislo jak peklo na zemi. Synovec mne pred nekolika lety vzal na piknik na Slezskou Hartu a taky jsme ten kraj projeli. Moravsky Beroun uz vypadal ukizeny a zpet na ceste k civilizaci………..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN