KOČKY: Magické kočky v Olympiku

0514venc1_1Kočky, kočky, kočky – chlupaté, nahaté, kudrnaté, velké, malé, drahé jak ojeté auto i ty zadarmo… Z celé Evropy se sjedou o víkendu 18.-19. 5. 2013 do hotelu Olympik-Tristar, kde je mezi 10.00 a 16.00 hod budete moc obdivovat i vy, pokud si do pražského Karlína uděláte výlet.

 

 

K vidění budou nejen oblíbená plemena jako kočky Britské, Maine Coon, Siamské, Bengálské nebo Norské, ale také rarity jako je stříbrá a zlatá Burmilla, Kurilský bobtail bez ocasu nebo divokou kočku připomínající Ocicat.

 

Pro návštěvníky i chovatele je připravena široká nabídka krmiv a chovatelských potřeb, škrabadla i kočkolity. Takže kdybyste se třeba na místě  rozhodli poskytnout domov jedné z nabízených kočiček z domácích depozit OSPodbrdsko, můžete se hned vybavit vším potřebným – a pak už si jen užívat předoucího hebkého kamaráda.

 

0514venc1

 

Zajímavý bude pohled nejen na kočky, ale i na samotné vystavovatele – tématem výstavy je totiž magie, gothic, Transylvánie – takže uvidíte čarodějky, upíry a vůbec spoustu zvláštních bytostí.

Přijďte se podívat a užít si trochu netradiční pohled na kočičí výstavu!

 

STAR CATS – Mezinárodní výstava koček všech plemen

Praha 8, hotel OLYMPIK-TRISTAR, U Slucové14

 

 

srdečně zve

Star Cats – ZO ČSCH

www.starcats.wz.cz

info: Lena Venclíková 773 999 352

 

0514venc2

Aktualizováno: 14.5.2013 — 06:46

8 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Zrovna v sobotu jsem byla s vnučkou na jedné výstavě čičí
    tady u nás. Ovšem vysvětlit dvouletému děcku, že to obrovské „hovado“ (chuckle) je kočička a ne uááá ( tygr) byl fakt problém. Ještě tak možná, že je to haf haf, ale kočička ani náhodou. (think) Byly krásné všechny.

  2. nevím kdo jste si vybrali „stromovou“ kočičku, ale z akce Strom splněných kočičích přání mám úžasnou zprávu:

    Všech 888 koček má dárky! Děkujeme všem dárcům a připomínáme, že do středy můžete dál přisypávat do mističek a kupovat zdravotní balíčky. Na projekty lze přispívat dále bez omezení.

    (clap) (inlove)

  3. Chystám se tam. Sice se mi moc nelíbí vystavovat kočky v klecích, připadají mi takové smutné, vystresované z množství procházejících lidí, ale mám to za rohem a podívat se určitě zajdu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN