SETKÁNÍ 2013: Uzávěrka přihlášek se blíží!

Vážení a milí Zvířetníci, kvapem se blíží uzávěrka přihlášek na letošní Setkání v Jižních Čechách, v kempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou.

 

 

 

 

Proto Vy všichni, kteří se na tuto akci chystáte a těšíte – neotálejte a pokud jste tak ještě neučinili, pošlete své přihlášky co nejdříve, nejpozději do konce tohoto týdne.
Moc už se na Vás na všechny těšíme!
Jménem organizátorů
Alča

Aktualizováno: 16.4.2013 — 20:49

3 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Docela jsem chtěla jet (think) , ale hrabu se teď z tolika problémů – končím v práci, řeším refinancování hypotéky, týden předtím jedu na výcvikový víkend atd…
  Zúčastnila jsem se pouze předloni v Podmitrově a vzpomínka mě i dnes nabíjí, ale bojím se, že tentokrát bych si to tak neužila, že tu horu problémů nedokážu odstrčit. Tak Vám všem přeju, aby se setkání vydařilo, celý víkend na Vás budu vzpomínat. (inlove)

 2. nojono, já vím, že jsem se ještě nepřihlásila… Fakt to mám v plánu. Komplikuje mi to trochu Beta – já se těšila, až sleze sníh, jak se jí bude dobře chodit (nod) A teď bych jí zabila (devil) Ona chce být stále venku (to chápu – (sun) je třeba) . Ale ona lítá, řve, skáče, tryská a to stále dokola. Po chvilce takovéto aktivity začíná znatelně kulhat. Včera při jednom „smyku“ i upadla. Ale jí to neva, ona řádí dál… ČEkám, kdy se blokne, protože tohle „nadšení“ z pohybu asi nemůže jinak dopadnout.
  Ona si prý zlepšuje kondičku a buduje zpět ochablé svalstvo…
  Trochu to koriguju zavřenými dveřmi ven, ale moc se to nedá. Uvidíme – řádí už od minulého čtvrtka a zatím se nehorší – vždy jen chvilkově po největších „kravinách“
  Prášky na bolest už nedostává – teď jí je rozhodně nedám, protože by už neměla žádnou „brzdu“.

  Takže s přihláškou čekám, co to jen jde, abych ji zbytečně nerušila. Pokud Beta bude ve stavu „slušném“, přijedeme i s Vilémem v pátek odpoledne a vydržíme do neděle. Snad to vyjde. I s tím klidovým psím režimem. Pokud se Betka zhorší, budeme doma.

  1. Ahoj Xerxová,
   vím, že to teď s kosatkou nemáš jednoduché, ale doporučuji přihlásit se podle plánu a pokud by se děvence přitížilo, tak do 14. 5. máš možnost akci bez sankcí zrušit. Snad ty tři dny dopředu jsou dostatečné…
   Budu moc držet palce – ona Betynka je takovou výraznou osobností zvířecích účastníků, že by to bez ní nebylo ono… (h)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN