PSI: Rambovy námluvy aneb soft dog erotic story

JE TO TADY!!! Sbohem chvíle, kdy jsem se spokojil s plyšovým čertíkem, sbohem okamžiky, kdy jsem prznil ušmudlanou kachničku! Ve svých necelých dvaačtyřiceti letech jsem se dočkal a nadešel den zúročení pravidelného tréninku v praxi.

 

 

 

Nevěstu mi vybrali už dávno. A musím říct, že Julie von Karlstein se jim fakt povedla. Je jí (v lidském přepočtu) 14 let. Občas je, pravda, trochu nedůtklivá, např. když se mě snaží rychtovat, abych nevstupoval na její území, nebo když žárlí na svou paničku, že si dovolila mě pohladit. Jinak je rozkošná. Jakmile paničce zavolala moje tchýně, že se blíží den D, začaly přípravy na námluvy. Hodil jsem se do gala. To v praxi znamená, že mě vykoupali (normálně jsem smraďoch), vydloubali sto let staré ospalky, načesali a dali příslušné rady do života. Panička koupila kytku pro tchýni a dobrůtku pro nevěstu a vyrazili jsme na domluvené místo oficiálně požádat o tlapku.

Julča byla neuvěřitelně nádherná! Její černá kukadla se leskla radostí sotva mě spatřila. Culík měla ležérně spadlý k jedné straně (psí Bože, to bylo rajcovní) a vesele vrtěla ocáskem, když mě vítala. Ucítil jsem její vůni a téměř okamžitě jsme začali s předehrou. Těšila se s každým okamžikem víc, což bylo dobré znamení. Trochu jsem se sice zarazil nad přítomným obecenstvem. Byla tu moje panička, tchýně tedy panička Julči, její syn a také paničky bratr s manželkou. To je dvounožců!

Nás však nezajímali. Směle skočili na manželskou postel potaženou červenou měkoučkou dekou a pustili se do tance lásky. Pánečci se opět bavili na náš účet. Prý jsme pěkní gaučáci, když jsme si vyskočili na postel a neděláme to na zemi, ale já tedy fakt nebudu riskovat nachlazení, když nemají topení v podlaze a mě pak studí packy. Tato varianta nám byla mnohem příjemnější. Jakmile jsem byl připraven k akci, plácli sebou pánečkové okolo nás a začali radit, pomáhat a zírat na mou výbavu. Někteří neváhali se jí dotknout, aby mi pomohli (kdo se jich o to sakra prosil!), no zkrátka připadal jsem si jako pornoherec pod světly filmových reflektorů.

Chtíč byl ale silnější a já už se potřeboval uvolnit. Ucítil jsem teplo a začal kopulovat na maximum. Moje boky kmitaly jako o závod. Prožíval jsem extázi, když v tom jsem zaslechl nelibost přítomných homo sapiens. UF! Konečně jsem dosáhl vyvrcholení. Sestoupil jsem z nebes zpět do reality a začal se ovládat. Oklepal jsem se, jazyk jsem zasunul zpátky do tlamy a šel jsem se napít. Cestou jsem se podíval na Julču a všiml si jejího nepřítomně zklamaného výrazu. Pochopil jsem.

Konečně mi docvakla panika filmového štábu během mého snažení. Užil jsem si – ale jenom JÁ a hlavně MIMO! Ty její oči… Juli, promiň mi to. Zkusím to ještě jednou. Kdosi pravil, že jsem neschopa neschopnej. COŽE? Ještě, že se mě panička zastala. Vrátil jsem se k rozdělané práci. Začal jsem Julču olizovat a dávat jí najevo, jak je úžasná, sladká, voňavá a… do hladka vyholená. Na vyslaný signál své partnerky opět zaujímám pozici a začínám pracovat na potomcích. Julča má hlavu vloženou do tchýniných dlaní a odevzdaně čeká, až pohyby mé pánvičky poleví. Byla nějak potichu. Julí, co ti je? – Ach, Rambo, zase ses netrefil. Fakt? No to je hanba!

 

 

Štáb utřel následky mé tvrdé práce. Mezitím jsem si odběhl do předsíně. Tam jsem udělal tři smrduté válečky doufaje, že to bylo ono, co mě tížilo a proč jsem se nemohl soustředit. Cestou jsem se smutně podíval na plyšové bačkory ve tvaru hlavy Homera Simsona, protože ty by mi jistě nevyčítaly, kdybych se netrefil. Těžká práce, to vám povím! Dvounožce jsem zaměstnal úklidem po mé aromatické střevní úlevě v předsíni, ale teď mi připadají nějací skleslí. Panička se cpe větrníky (to znamená, že je nervózní), tchýně uklidňuje Julu a ostatní házejí flintu do žita a odcházejí. Takhle mě podceňovat, já vám ještě ukážu!

Copak to, ale Julinka je nějak bez života. Natřásám se kolem ní, aby si mě všimla. Klopí ocásek ke straně a vyzývá mě svýma očkama barvy devadesátiprocentní čokolády. Je táák sexy. „Do třetice všeho dobrého“ se ovšem ukázalo jako „do třetice všeho zlého“, neb jsem zase špatně zacílil. Tentokrát se do akce zapojila i panička. Naštěstí můj stud přes stříbrné háro nebyl vidět. Je nemožné, abych se soustředil, když mám pět centimetrů od svého ústrojí paničku a deset centimetrů od nás se chechtá tchýně. No a já? Zase jsem to rozjel naprázdno.

Zklamaná Julča se stočila do klubíčka na klín svého malého páníčka a já se nechal poplácat a konejšit od paničky, protože jen ona jediná ocenila můj dosavadní výkon a měla pochopení pro mé (otcovské, ne mužské) selhání. Je mi celkem fajn. Třikrát za sebou, kdy se mi to zase naskytne? A že oni nejsou spokojení? Jejich problém. Jen ten Julči vyčítavý výraz, ten se mi zaryl hluboko do paměti. Panička dělala, co mohla. Vysvětlovala, že trefit se do, sice krásně připraveného, leč drobného ústrojí fenky, je prakticky nemožné. Rozpoutaly se debaty na téma „no a jak to ti psi tedy dělají“ nebo „když si to pes do dvou let života nezkusí, stává se neschopným“ atd. Trpěl jsem.

 

 

Nakonec se panička dohodla s tchýní, že zůstanu dva dny u nich. Obrovská úleva pro mě. S Julčou si to vyříkáme z očí do očí, ona to jistě všechno pochopí. Zajímavé je, že rozhodně nejsem skleslý. Vykonal jsem v tomto bytě úplně všechny potřeby, které na mě přišly, a energie mám přesto na rozdávání. Panička odjela. Myslel jsem, že konečně nebudu trávit čas podle lidského scénáře a tajně jsem pokukoval po žluťoučkém Homerovi Simpsonovi. Pravou bačkoru nebo levou? Mé zadumání vyrušila tchýně a její syn.

Pojď, Rambíku, zkusíme to ještě. Jo? No tak fajn, žádný problém pro válečníka jako je Rambo! Tentokrát se mě nikdo nedotýkal (předtím to bylo docela potupné), jen mi hnuli prdelkou, zaměřili na cíl a…auuuuúúúú. Julí, promiň, muselo to být. Moje partnerka ze sebe vydala neurčitý zvuk, ale její panička ji v mžiku uklidnila. Byli jsme spojeni odhadem pět minut, to vám byla slast!

Po dokončené misi mi konečně došla veškerá energie. Odvalil jsem se na bok a svět mě přestal zajímat. V té chvíli ožila pro změnu Julča a skákala kolem mě, pusinkovala mě a byla neskonale šťastná. Poslední, co jsem zaslechl, bylo, jak mi Julča do ouška zašeptala: „Bylo to nádherné, Rambo, ale příště, zlato, napoprvé, ju? Koketa jedna! Všichni vědí, že jsem to jenom napínal 🙂

 

 

Druhý den tchýně vydesinfikovala celý byt. Prý MĚ má úplně všude. Co zas jako má? Blesklo mi hlavou něco o tchýních a uzeném. Pak si sedla k počítači a psala mojí paničce mail (žalovala jí, jak v noci prdím). Najednou se otočila a… zděsila se. Stál jsem na zadních, Julča pode mnou a praktikovali jsme to, co jsme se včera tak pracně učili.

Jenomže starostlivá tchýně opět přisedla a jala se Julinku konejšit. Jó, kdyby věděla, že mě ta její puberťačka už nějakou dobu sváděla! Extáze Tentokrát jsme si s Julčou vzájemně vyhověli k oboustranné spokojenosti. Bohudík byla spokojená i třetí strana. Tchýně nás chválila, jak jsme ŠIKovní a kdesi cosi a dostali jsme i mňamku. Začíná mě to tu bavit!

Nakonec jsem u nich strávil týden. Týden nekonečného pusinkování a legálních radovánek. Bylo to fajn. A jestli jsem se postaral o své následovníky? To ukáže čas.

 

 

Aktualizováno: 22.3.2013 — 16:35

138 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Dík – už jsem si tam dala záložku. Jen při čtení přehledu lekcí se člověk pobaví.

 1. Jéééé JoVo, to mi připomíná ten vtip o jednom ministrovi…..nebo byli dva? Mě už fakt vopravdu hrabe! No, to je jedno, já si vzpomenu, vždyť se tomu chechtám už celej večer.

 2. WWW trošku som si i cvrkla/jemnocitní prepáčia/z osudu Herberta,podvazky tej doby mali teda kvalitu.K tomu židovské vtipy,ja doma-vonku mráz-čo viac si priať.
  Ale viem,čo.Naša fiktívna služka sa volala Anežka a furt mala voľno,keď sa upratovalo-mám taký dojem,že síce má voľno,ale možno sa volá Šejbalová.Takže sa môže vrátiť,je upratané.
  Ešte k petkám:pred rokmi pri návšteve v Prahe sme si tohto javu všimli.Naša mama bola unesená a s uznaním hovorila o pražákoch,že sa vyznajú.Doma sa stala priekopníčkou zošlapávania.Musím povedať,že vcelku neúspešnou.

 3. 🙂 R O Z V E R N Í Č E K . 🙂

  Přijde ministr s výplatou domů, začne vytahovat svazky bankovek a manželka povídá: „Prosím tě, kam to mám pořád dávat? Vždyť už těch peněz máme plné skříně!“
  A ministr se zamyslí:„Co s tím asi dělají v rodinách, kde pracují oba manželé, viď?“

  (coffee) Hezký večer a klidný spánek. (coffee)

 4. Pozdě, ale přece mávám všem oslavencům a přeju všechno nej (f) (party) (^) (d) (dance) (h) (rose1)
  A mám velkou radost, že WWW zase vytáhl Jováska s Rozverníčky – hned je na Zvířetníku veseleji (inlove)
  A JoVo milý, díky i za pečlivě vedený Kalendářník, je vidět, že ti jen máloco ujde a kde bereš pořád kytičky, to víš jen ty a Janička 🙂 (f) (sun)

 5. M.T.
  Třídí se u nás odpad. Na kontejneru je taková cedulka, kde je napsáno, aby se PET lahve zmačkaly, nezabírají tak potom tolik místa.
  Je to jenom v češtině. Cizinec pak neví, která bije.
  Alespoň pro návštěvníky z Moravy jsem tam za tmy fixem připsal:

  „Pešlepete petke!!

  1. Cha, WWW. Kdyz muj statny junak cestuje se mnou do CR (uz dlouho nebyl, ale snad to zahy napravime), tak mezi jinym jeho ukolem je dupat na pet lahve. Divi se junak. Proc to doma kompaktovat, kdyz se to dostane do nejakeho podniku, kde si s tim stejne udelaji, co chteji? Vysvetluju mu to tim, ze je to mala zeme, ktera ma male kontejnery a male náklaďáčky.

  2. Milý www, Tvůj dávný sugestivní agitační výkřik „peslepete petke“ (to jsi ještě neměl češtinu v PC) se do mi vryl hluboce do duše. (nod) Odkládám petky na balkón a pak je nosím do kontejneru a běda, jak bych tam odložila nepeslepenou petku! Strašila by mě v noci, možná by i zdivočela jako Obušekzpytleven, kdepak, to nemůžu riskovat, a tak slepu a slepu. (wasntme) (chuckle)

   Milá Hanko W – malá země, malé kontejnery, malé náklaďáky, tak to mě dostalo! (y) (chuckle)

  3. Ha dyby tě nekdy hujél mašínfíra ,tak by to mohlo být tak :
   Čočí,čočí, faju v čoni a cok foč. / Čumí,čumí,fajku v hubě a vlak pryč/ (wave) (chuckle)

   1. Jenny, tak toto znam moc dobre, akorat ze uz to neumim verohodne reprodukovat. Ale muj bratr dodnes to po hanacke umi vytocit perfektne.

   2. WWW a Jenny, chechtám se až mi slzy tečou. Ach bože božíčku!!! (rofl) (rofl) (rofl)

   1. Nechci snižovat WWW znalosti řečí, ale heslo Pešlepete petke není moravsky (neb universální moravština není), ale hanácke (stejně jako cok foč) (chuckle) (chuckle) .

    Jenom si nepleťte hanáčtinu a slováckou hanáčtinu, nota bene slováckou hanáčtinu šmrnclou dolňáčtinou. Jak je tá naša Morava bohatá – takový kušček í je a tolikati jazykama se v ní mluví …

 6. Přeji všem oslavencům předvčerejším, včerejším i dnešním hodně zdravíčka (h) (rose1)

  1. Milý Marku (inlove) , přeju Ti všechno nejlepší k narozeninám.
   (h) (f) (sun) (music) (^) (d) (f) (sun)

  2. Milý Marku, budiž oslaven na své narozeniny, všechno nejlepší ti přeji.
   Moje nejmladší sestra oslavovala své narozeniny tím že dala mamince velikou kytici. Tady ti posílám náruč růží, nalož s nimi jak uznáš za vhodné. (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

  3. Taky ,taky (nod) (nod) (nod) všechno nej Tobě, Marku a všem oslavencům co tu probíhají (^) (d)

   1. Já se také připojuji k řadě gratulantů se svým přáním. Hodně zdraví, lásky a také kousek štěstí, ostatní přijde samo (rose1) (h) (rose1)

  4. I já se připojuji s gratulací a přáním, abych si od Marka zase něco přečetl. Těším se !

  5. Hodně zdraví a rodinné pohody,pracovních i osobních úspěchů, vinšuju za celou naši smečku od srdce. (h) (d) (handshake)
   (rose1) (f)

 7. mínus čtrnáct. Na silnici cestou sněhové jazyky, až Yaroušek drhnul podvozkem. Vítr, jasno, slůňo. Hledali jsme víly. Našli. Byly tlusté, průsvitné, studené.
  Prý je jeskyně víl vždy touto dobou plná lidí. Prý se stojí fronta. V osm ráno jsme tam byli sami… A už jsme doma. Betka šlapala hodinu a půl a zdá se, že dobrý…

 8. Na JM mrzne až praští, zdravím všechny s marazivým jarním ránem. Nestačím číst příspěvky, ale články mám přečtené (y) 😀 ! Vyrážíme s Waiky a Evou kam? No přece do zamrzlých jarních lesů! Odpoledne budu dočítat. Takže u odpolední kávy nashledanou (wave) .

 9. …. UKRADEN….VYKRADEN… PACHUŤ???? MÁŠ PRAVDU LENKO NESOUHLASÍM S TEBOU.ALE TY TO PŘEŽIJEŠ.

 10. hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  (sun) vstává, mrzne až praští, jedeme na výlet. Jsem zvědavá, jestli vyjde dle představ – jedeme do neznáma… Káva v termosce, psice kvílí…

   1. vstávám skoro vždycky před šestou (dneska před půlou). Bez budíku. Nemůžu za to – vstávám tak, i když jdu spát pozdě…
    A protože jsme chtěli mít tento výlet bez lidí (kvůli neomezování Betky vodítkem a kvůli páníkovu focení), tak jsme se domluvili, že pojedeme brzo. A zase tak blízký cíl to nebyl. Ranní slůňo v přítodě je krásně – a ledové zázraky stály za vidění.
    Napíšu asi víc do Rozcestníku…

    Kvůli Betce jsme zvládli jen asi 1/4 „ledové cesty“ – ale s tím jsme počítali už při plánování…

     1. dej si do googlu jeskyni víl – obrázky… Stojí to za vidění, i když jsme Víl viděli méně a macatějších (chuckle) než je na některých „profi“ fotkách. Naše ještě nejsou stažené

 11. Herbert Maštalíř – závěr.

  Herbert Maštalíř, potáhnul z doutníku, setřel slzu z oka a sklopil zasmušile hlavu.
  Náhle sebou vyděšeně škubnul. Ze zahrady k oknu jeho milované Rozárky byl přistaven žebřík.
  Herbert zavyl jako zvíře, odhodil doutník a řítil se Rozárce na pomoc.
  Na nic nečekal, v rozběhu vyrazil dveře.Hrůzný děj se mu odehrával před očima.
  Rozárka se pravda násilníkovi ubránila, servala z něho všechen šat, ale i on ji zbavil noční košilky.
  Herbert Maštalíř se nemohl najednou pohnout z místa.
  Ale při vší té hrůze si uvědomoval, že Rozárka vítězí, protože zvrhlík byl pod ní a podivně, pravděpodobně hrůzou, skučel.
  Rozárko, vydrž!! Zvolal Maštalíř. V tom spatřil před postelí pohozenou čepici jeho osobního šoféra.

  Maštalířovi se zatmělo před očima. Taková zrada,zařval. Šofér zbaběle prchal oknem po žebříku pryč, Rozárka ječela a trhala polštáře. Všude lítalo peří a v té vánici Herbert Maštalíř dupal zuřivě po šoférské čepici.
  Ta mu odskočila pod postel, Herbert Maštalíř ji v zubech vytáhnul a s divokým skučením vyrazil z pokoje pryč.

  Domovník na policii vypověděl, že Maštalíř mu bezdůvodně, za jeho 30 ti letou věrnou službu dal dvě facky a s čepicí v zubech oděn pouze v pyžamu vyrazil na ulici.
  Pak už jsou jen neuplná svědectví o tom, jak Herbert Maštalíř rozcuchán ,v pyžamu a pantoflích, pořád tu čepicí v zubech se řítil nočním městem.
  Svědci si ve výpovědích odporují. Poslední věrohodný svědek je vrátný v Maštalířově továrně.
  Do policejního protokolu vypověděl:

  „Pan továrník se dostavil asi ve 23,hod. přesný čas si nepamatuji. Choval se naprosto korektně, jak je u něho zvykem. Bylo mi jen divné že je v pyžamu a pantoflích. Měl rozepnutý poklopec a u pyžama měl utržený jeden rukáv.
  Jinak se ke mě choval laskavě. Ptal se mě, jestli jsem s prací spokojen a jestli bych nechtěl povýšit.
  Navrhnul mě místo obchodního zástupce v povodí Amazonky, prý je to slibné teritorium, neb je bezpečně zjištěno, že domorodci tam podvazkové pasy vůbec neznají.

  Jinak nemám už co dodat, pouze to, že mě trochu zarazilo, když pan továrník, mě požádal, abych mu utrhnul druhý rukáv od jeho pyžama a nechal si ho na památku.
  Což jsem učinil a dotyčný rukáv předávám proti potvrzení k účelům vyšetřovacím“.

  Herbert Maštalíř byla nalezen ve své kanceláří oběšen na posledním modelu podvazkového pásu.
  Zanechal stručný dopis na rozloučenou.

  Drahá Rozárko!!
  Nemohu jinak, nejsem schopen unést tu hanbu. Nebyl jsem schopen ti pomoci, přišel jsem pozdě. Ubránila jsi se sama. Na to vše by se snad dalo časem zapomenout.
  Ale to že jsem ztratil nad sebou kontrolu a rval se jak šílenec s šoférskou čepicí, to by mezi námi stálo po celý život.
  Sbohem má lásko.Žij šťastně a nezapomeň nikdy na Herberta !!

  1. Och – milý WWW – nejedna slza mi skanula z oka … tak smutný osud páně továrnika Maštalíře Herberta jsem nečekala (i když bych měla čekat všecko!) Červená knihovna se obratem ruky změnila v Zelenou knihovnu (nevím, jestli si pamatuješ na edici Smaragd, kde vycházely svého času dobré detektivky) – jenomže tady není pachatelem zahradník, ale šofér! Ještěže čest Rozárky zůstala uchráněna!!! Čest Herbertově památce.

   Poznámka: kdo byl universálním dědicem továrny na kvalitní podvazkové pásy?! Jenom aby ta továrníkova sebevražda byla doopravdy sebevraždou a ne … VRAŽDOU!!! Pomóóóc

   1. Přípojuji se. WWW, perlíš. Chudák Herbert s šoférskou čepicí v zubech. YGA má pravdu, červená knihovna vypadá povětšině jinak (blush) , jsi docela drsoň 😀 . Ale jak vidím, to věšení na podvazkový pás jsme použili oba (chuckle) .
    Piš dál, krásně se čteš.

    1. Použití podvazkového pásu z růžového saténu,případně ozdobeného kameny Swarovski, k pověšení osoby, by mělo být dovoleno jen při výkonu veřejných prospěšných prací či jiné veřejné funkce. (rofl)

  2. Jejda, tak takové drama a tragédii až antickou jsem nečekala. Ufff, wwww, teď budu mít celou noc před očima nešťastného Herberta Maštalýře s šoférskou čepicí v zubech a v závěji peří, to teda bude divoká noc! (whew) (chuckle) (y)

  3. Www, takový konec jsem tedy fakt od tebe nečekala. Ale já vím, že Tvůj příběh byl ukraden a téma vykradeno. JJ, už to prosím raději nikdy nedělej. Zkus si pro nás vymyslit příběh vlastní,jakýkoli. Možná, že mi to budou ostatní zviřetníci zazlívat ale já to risknu a nesouhlas ostatních přežiju. Nesouhlasím s tím, aby někdo jen tak dokončil příběh jiného a za jiného, aniž by byl o to požádán.Těšila jsem se na hromady psiny, když se www po tak dlouhé době totální odmlky mezi nás vrátil. Zbyla z těšení jen jakási smutná pachuť zklamaného očekávání v mysli i v ústech.
   Nyní zdravím hlavně JoVo, a ač je hodně pozdě , přeju k narozeninám zejména zdraví, zdraví a zdraví, bo to ostatní si už jen trochu schopný Čech dokáže zařídit, ukrást nebo koupit zucela samostatně.A děkuju za vtípky a nejrůznější jiná povídáně úplně fšem

   1. Já se stydím a polepším se. Ještě jednou se omlouvám za ten potrhlý nápad. Milé WWW, což se takhle revanšovat? Nemám něco začít s tím, že ty bys to dopsal podle svého? Rozhodně se těším na Tvá další povídání, moc pěkně píšeš.

    P.S.: Ty pampelišky chci i v reálu 🙁 .

  4. Óóóóó ne, WWW cos mi to udělal. Zalomila jsem rukama nad tou popsanou tragedií a naprosto zničena klesla na klávesnici ležící přede mnou…..

   No a způsobila jsem tak daleko horší reakce počítače než mi obvykle způsobí kočenky přes klávesnici přecházející. Vystřízlivění přišlo rychle. Obraz na monitoru se protočil a je vzhůru nohama, to zase bude boj se trefit na správný řádek v okénku a obraz otočit do správné polohy. Mozek to nechce pochopit že pohyb ruky musí být opačný. A to ještě nevím jaké jiné podivnosti jsem vyvolala tím že jsem tělem stiskla mnoho všelijakých tangentů najednou.

   Tragedie tak způsobila tragedii další. WWW, to jsi mi neměl dělat. 🙁 A zrovna mně, vždyť já tak věřila v tvou sílu léčitele. ;( ( (inlove) :* (blush) )

    1. Děkuji, po kočičích procházkách přes klávesnici začínám být ostřílená v řešení nevysvětlitelných úkazů na počítači. (chuckle)

  5. WWW,PROČ SE TEN TVŮJ ZRADOU A LÁSKOU ZHRZENEJ ŽIVNOSTNÍK NESMĚL RADĚJI K SMRTI UVLNIT V MIKROVLNNÉ TROUBĚ? TYS TOMU TEDY DAL,WWW!
   CHUDINKA VELKÁ KOČKY MÁ Z ÚLEKU NAD TOU TRAGÉDIÍ VZHŮRU NOHAMA OTOČENÝ OBRAZ MONITORU,TAKŽE BUDE PATRNĚ DLOUHO MUSET STÁT PŘI SLEDOVÁNÍ ZVÍŘETNÍKU NA HLAVĚ. ALE ČÍMPAK BUDE PSÁT SVÉ DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKY, TO NEVYMYSLÍŠ…. MĚJTE SE VŠICHNI KRÁSNĚ A HEZKOU NEDĚLIČKU PŘEJU. V BĚLÉ MRZNE AŽ PRAŠTÍ, FIČÍ SEVERÁK A JE ZKRÁTKA LEDEN, NIKOLI SKORO KONEC BŘEZNA.

  6. jéžišmarjáááááááá, to je teda konec!!!! no ale je typicky WWW-čkovský, jeho psaní je nezaměnitelné a velmi zřetelně se liší od dokončení prvého, napsaného JJ…. takže je skvělé, že jsme se dočkali i tohoto konce, ba víc, je to přímo úžasné a mám z toho velikou radost!!!!! ale stejně jako Akden o kousek výš mi ta dvě zakončení nevadí – a jak říkám, až po přečtení tohoto jsem si uvědomila, jak moc je WWW-čkovo psaní pro něj typické

   akorát teda… ehmmmm… no já jsem si zálibně ještě jednou přečetla článeček a patrně pod dojmem tohoto mi věta „zvrhlík byl pod ní a podivně, pravděpodobně hrůzou, skučel“ vůbec není jasná – a nejspíš se už nedovím, nakolik byla pravděpodobné skutnem, či je zhmotnělým přáním odlišným od kruté reality 😉 (blush) 😀

  7. Ano WWW,čelil jsi velké výzvě a víc než se ctí jsi obstál.
   Řvala jsem u toho, smíchy. Fakt červená knihovna.

  8. Nelítostný souboj s šoférskou čepicí – to by fakt nedělalo dobrotu.
   WWW, díky, perlíš!

 12. http://drporkert.com/dogy/images/beta/0313/index.html

  týdeníček vyšel – v tomto týdnu jsou šedokabátové fotky z Martinské stěny minulou neděli, modrokabátové od Čertovky ze včerejšího odpoledne a poslední dvě šedokabátní z dnešního slunného rána.
  Ráno děvenka netrefila při lovu vodítko a rafla mě silou svého letícího tělíčka do ruky… Mám pěkný móňo na dlani i na hřbetu ruky… Bestie neopatrná je to…

  1. Dovolím se přidat – milé madame Beňo st. a Zdeno, milý monsieur JoVo – krásný narozeninový večer, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti a dostatek dobrých lidí kolem vás! A splňte si každý jedno tajné přáníčko! (h) (h) (h)

 13. Mistnim oslavencum preji všechno nejlepsi!!!! Hlavne zdravi, zdravi, zdravi a zdravi!!!! A dobrou naladu a potrebnou miru stesti v kazde situaci 🙂 🙂 (inlove)

  A trochu toho jara pro nas pro vsechny 🙂

 14. 🙂 R O Z V E R N Í Č E K . 🙂

  „Co se tvářej tak spokojeně, Kohn?“
  „Právě jsem výhodně pojistil celej majetek na deset milionů korun proti požáru, vyloupení a krupobití!!!“
  „Meingott, Kohn, to je úžasná věc, ale řeknou mi, jak chtěj udělat to krupobití?“

  (coffee) Hezký večer, klidný spánek a hezké sny. coffee)

  1. Jééééé JoVo, to je jak te kardiál co drncnul na přechodu do Roubíčka.
   A ten Roubíček na něm vysoudil velký peníze protože byl kompletnně vyřízenej, von pajdal byl celej hrbatej, no prostě hrůza.
   A Kardinál mu po soudu povídá, Roubíček, já vím že vám nic není, jak to chcete dělat takhle po zbytek života?

   A Roubíček na to: No co? Za měsic jedu do Lurd a takovej zázrak voni ještě neviděli !!!

   1. Milá Anežko Šibalová, ani nevím, z čeho mám větší radost, jestli z toho krásného židovského, nebo z toho, že jsi zase tady. Je to asi hloupý, ale mě to až dojalo. (blush)

   2. Jéééé, Anežko to je jako s tím stárnoucím židem.

    Stárnoucí Žid přecházel ulici před kostelem a srazil jej nějaký splašený řidič, který pak ujel. Přispěchal k němu kněz, poklekl a chystal se udělit mu poslední pomazání. „Věříš v Boha Otce, Syna a Ducha svatého?“ Stařík se rozkřikl: ,Já tady umírám – a on mi dává hádanky!“

  2. Chichi – milý JoVo, to mi připomnělo strýca Tonka, jak se ptal protijedoucích (jeďa hore kopcem z kobylskýho mlýna na Vrbicu), esi náhodú nehoří?! Měli ščestí, hořelo … a za pojistku si postavili nový domek. Ale to už je třičtvrtě století zpátky (ale když jsem to Jendovi nedávno vykládala, tak se křižoval, do jaké rodiny se to dostal!). Hmmm – ale to jsem už asi tady vykládala …

   1. Nevadí, nevadí, vykládej furt, milá YGO! (h) Máš báječné historky, které se neomrzí. (nod)

 15. Jejda,tady se vylíhlo oslavenců! Tak JoVo, Beňo, Zdeno a všichni případní další slavící: všechny krásy světa, dobré přátele a senzační smečky přejeme (d) (d) (f)
  A taky co nejrychlejší příchod jara… už i mně začíná to bílé a mrazivé globální oteplování pěkně pít krev… :@

 16. (inlove) DĚKUJI MOCKRÁT ZA VŠECHNA POPŘÁNÍČKA OD DNEŠNÍCH GRATULANTŮ !!! (inlove)
  :* :* :*

 17. Ten poslední snímek mi připomenul, že jsem přeci jen dlužen
  dokončit započaté dílo o Herbertu Maštalířovi.
  I když, příběh byl tak krásně dopsán. Teď to myslím vážně,klobouk dolů!
  Večer tedy jen stručně dovyprávím, nebude to ale nic pěkného, vlastně ani ne červená knihovna, spíše zvrácené drama.Proč já vůl jsem to nazval červenou knihovnou, to už ani nevím.

  1. Náhlá inspirace, milé www, to je svinstvo. Ale ve vašem případě nemám obavy – určitě vám z toho vyjde skvělý dlouho promýšlený umělecký záměr…

  2. Díky, milý WWW (h) , za tu chválu (blush) . Jsem ráda, že se nezlobíš, nebo aspoň ne moc. Rdím se jako ta knihovna a čekám na naplněný autorský záměr.
   Zvrácené dráma – to bude stát za to!!!

  3. milý WWW, teda jestli ti to přopomenul poslední snímek – tam to bude asi hidně „šťavnaté“ 😀

 18. Tééda, takové porno po obědě! No, náš Dasty uspěl (s vlastní matičkou) když mu bylo 8 měsíců. Následky byly 4, všechny zcela OK, jednoho má ČTN.

  1. Milá zano ale to je o moc o moc více než se dá říci o Götebořicích. I Švédové se letos děsí nad zpožděným jarem. Ale to nevíte co oni tím jarem míní. Ten náš první čas ve Švédsku je poznamenán touto příhodou. Švadlena Britt z divadla Folkan (která nám mimochodem velice pomáhala) jednoho ledového dne kdy fičel vítr a všechno bylo podle nás nejhlubší zima začala vykřikovat: „Det är vår, det är vår!!!“ v překladu: „Je jaro, je jaro!!!“ A my jsme nechápali a to ne proto že bychom nerozuměli co říká. Vysvětlovali jsme si to tím že reagovala na jarní oblečení ve výkladních skříních. Časem jsme zjistili že tady stačí když vysvitne slunce a ve dne je trochu déle světlo, to je jaro pro zdejší obyvatele. A to pak všichni stojí s hlavou zvrácenou a nastrkují obličej slunci. Přišlo mi to divné ale dnes už to naprosto chápu.
   Já tu ovšem mrznu celý rok, někdy nelze rozeznat co je vlastně za období. Plus deset stupňů tu může být v zimě i v létě. V Norsku žil jeden černoch a ten žalostně prohlásil: „Ta zelená zima je horší protože se v bytech netopí.“ Dávám mu za pravdu. (nod)

  1. Tady se snad přidám – přeju včerejším i dnešním (a i těm minulým, kterým jsem přát zapomněla nebo nestihla) oslavencům vše jen to nejlepší!

  2. Já malé poupě,
   já stojím v koutě,
   já vinšovat nepřestanu
   dokud něco nedostanu. 😉

   Milý Jovásku, Beňo, Zdeno a možná někdo utajený
   všechno nejlepší vám přeji. (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

   1. To je den, to je den (sun) Všechno nejlepší dnešním oslavencům. A že se dnes urodilo. Tak hodně zdraví, pohodu, lásku, štěstí a splnění tří tajných přání (inlove) (rose1) (^) (d) (music) (dance)

 19. JoVo, všecko nej (beer) (^) (beer) !
  Milá Beňo a Zdeno, hezky si to užijte (^) (rose1) (^) (rose1) !

  1. Pro JoVo, Beňu a Zdeňu ( a jestli je někdo slavící za bukem)

   (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)
   Připojuji se k řadě gratulantů. Milí přátelé, když se Vám to narozeninování tak sešlo, všechno nejlepší. Hodně zdraví a pohody. A soustu dobrých přátel k tomu.
   (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

   1. Drahí oslavenci JoVO,Zdena,Beňa-všetko všetko šťastie sveta prajem.
    Som v práci a to,čo sa tu deje, volám larvovaný sex/to je slušne vyjadrená tá známa oplzlosť.A ejhle v článku radostný,milý sex s verbálnou i citovou účasťou prizerajúcich.-len aby tých bábätiek nakoniec nebolo viac!

 20. Nóó, tedy, to je sobotní erotické podoledne, je vidět, že čím křehčí nádoba, tím vzácnější artefakt. (dog) (inlove) (dog)
  Díky za krásné a milé psaní.
  Naše první boxerka Denny,(1970-1981) měla ženicha taky s obtížemi ale štěňátka byla úžasná a my s majiteli ženicha jsme potom utvořili svazek přátel a chodili společně v tomto rodinném kruhu třeba i na plesy,byli to moc fajn lidi. Jen nám dalo práci vysvětlit ostatním v jakém jsme příbuzenském vztahu. (chuckle) (wave)

  1. To máme my po Doníkovi takové přátele. Už nežije Doník ani Kesynka ani jejich dcera Anetka ale kamarádíme se pořád. Říkáme, že jsme příbuzní přes psy.

   1. Marsko, to je fajn,taková přátelství, ti naši bohužel již nežijí, škoda, bezva lidičci to byli. (u) (wave)

 21. tak!!!! a teď budu drze opisovat!!!!!

  (call) POZOR, POZOR, HLÁSÁNÍ!!! (call)

  dnes má narozeniny sám JoVásek!! všecičko nej nej nej (h) (rose1) (h) (rose1) (h) (rose1) (h)

  1. K přáníčku pro JoVáska se připojuji a přeji hooodně zdraví, elánu, dobré pohody do dalších let. (d) (rose1)

  2. Všechno nejlepší milý JoVo !!! Díky za všechny ty kytičky pro Zvířetníky !!! A hlavně to zdraví vinšuju. (h) (d) (d) (d)

   1. Všechno nejlepší JoVáskovi, Beně a Zdeně! JoVo, dlouho nám vzkvétej, hodně zdraví!
    (rose1) (rose1) (rose1) (beer) (d) (d) (pi) (^)

  3. Milý JoVásku, přeju Ti všechno nejlepší a hlavně hodně hodně hodně Rozverníčků. (h) (f) (sun) (f) (h)

  4. JoVásku, všechno nejlepší, spoustu rozverníčků do zásoby a hlavně chuť k jejich publikaci! (handshake) (rose1) (d) (^) (cash)

  1. Jovásku (inlove) , děkuju za připomenutí (f) a oslavenkyním přeju všechno nejlepší k narozeninám (h) (f) (sun) (^) (d) (music) (sun) (f)

   Rambo (h) , teda takhle „vostrý“ vyprávění jsme tady ještě neměli! Ale je dobře, že jsi nám naštěkal, jaký chlapák z Tebe vyrostl (y) , protože já Tě mám před očima pořád jako malou kuličku. (nod) Teď doufám, že se díky Tobě seznámíme s další generací kuliček. (chuckle) (dog)

   Přeju všem krásný den! (h)

  2. Všem dnešním oslavenkyním i oslavencům přejeme od nás všechno nejlepší a hlavně to zdraví. Užijte si to na plný pecky !!!
   (inlove) (rose1) (handshake) (d) (d) (d) (wave)

 22. Tý jo, erotické dusno při sobotě! U žabek je takový vichr, že psicím vlají uši a koupací jezírko na zahradě má led, že po něm chodí kočka. O konci března v nejteplejší oblasti republiky mám trochu jiné představy 🙂

  1. No a to ještě že máme to globální oteplování. Bez něj by to bylo asi ještě horší.

 23. já se picnu :O :O :O … takový porno tady na Zvířetníku!!!!!

  ale teda Rambo je moc šikovný pejsek, žádný učený z nebe nespadnul (blush) a nevím, zda mu dnešní čtoucí pánové nebudou závidět jeho výdrž (chuckle) 😀 (rofl)

  a moc se mi oba pejsci líbí, york je hezký a asi může být bez problémů i bytový, dokonce bych si ho dovedla právě že je maličký představit i u svých holek (inlove) – i když, možná by jak poznamenal terra, byly holčičky dokonce větší 😛

  1. Bedulko, u nás to funguje bez problémů i s Ájou ,slonbidlem, měla bys vidět jak ji holky dovedou zpacifikovat i spacifikovat, utřou ji facana zprava, zleva a je to.
   (cat) (dog) (cat) (rofl) (wave)

 24. OT – pozvánka na dny otevřených dveří u kočiček na Žikově

  Zveme všechny kočkomily na dny otevřených dveří. Konají se 30.3.-31.3.2013 v našem depozitu na Žikově. Adresa: Žikov čp. 1, 341 82 Petrovice u Sušice

  určitě se podívejte aspoň na video: (inlove)
  http://www.youtube.com/watch?v=7DiwdmUIqnw (h) (h) (h)

 25. Fíííha, tak nedělní chvilka poezie… eee sobotní sexuální koutek (rofl) .
  Moc hezky napsaný, doufám, že se povedlo!

 26. Milej Rambo, máš kliku, že jsi pes! (rofl) Radši si nepředstavuju, jak bys s takovým obecenstvem a obstál v lidské podobě – to by se asi Julča načekala (chuckle)

  1. 😀 Když už jsme u těch lehtivostí – mně dovedl celkem spolehlivě „vyřadit z provozu“ můj milovaný Tazík. Přihlížel soustředěně, sedě na pelesti, a hlasitě zíral. Nesměl jsem ten výraz zachytit ani koutkem oka, protože to byl pohled pro bohy a já dostával neovladatelné záchvaty smíchu… Prostě faux-pas jak zákon káže…

 27. Rambo, Rambíčku, je vidět, že jsi PES a žádný mejdlo!
  Kdyby ti do toho všichni nekecali …… 😀 :*

 28. hezkou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Helemse – Rambo se po čase ozval (nod) A je z něj dospělý chlap (nod) Tak ať se mimíši ve zdraví vykulí na svět (inlove)

  Tady je krásné ráno, mrzne, nasněženo… Stále ještě čas Vánoc, spíš něž Velikonoc (tmi)

  1. Betka chtěla ráno rychle ze zahrady domů. Až teď mi došlo proč. Ono je mínus dvanáct… :O

   1. Jo, mrzne fest a sluníčko tomu zatím pořád moc nepomáhá (byť mi teď svítí na čidlo 😡 ) Ovšem Malou Bílou to nezajímá, chce ven a ven a ven! Jenže s tím štěněčím kožíškem bez podsady smí za mrazu a větru jen na chvilku, tak si nastavuju kuchyňskej budík, abych ji tam nezapomněla moc dlouho! (wasntme)

      1. Portál ČHMÚ bývá, bohužel, dost často přetížený. Navíc přednost v pásmu mají platící zákazníci. Ale není vše ztraceno IDěs (pardon IDnes) má tato data na úvodní stránce vpravo nahoře takže doporučuji IDnes. Alespoň v tom počasí a sportu vysloveně nelžou.

    1. Dede, naše štěňátka šla ven v pěti týdnech, hned druhý den nasněžilo a za pár dní bylo – 10 přes den, v noci k -15 . A zima jim nebyla, řádili jak černá ruka, váleli se ve sněhu…a móc jim chutnalo 🙂 .Štěněcí kožich je v podstatě podsada.

     1. To ona taky lítá a řádí (sníh miluje – vyrůstala na slovenském podhorském statku, takže při prvních vycházkách prý štěňata zapadala do prašanu tak, že nebyla vidět), na vycházky chodíme. Jenže potom si s Berry lehnou na zádveřní pelech a jen leží – a to už se mi nelíbí. Tak hlídám čas. Když vidím, že holky na něčem pracujou (např. na údržbě jámy u klády), tak je nechám. Když už leží, jde malá domů 🙂

      1. No, ti naši prcci občas usnuli na dece, kterou si vytáhli z kotce na sníh (blush) , ale co můžeš chtít od choďáků 😛 . Jinak včera se potvrdilo pořekadlo – jak je starej, tak je blbej. Páník byl na louce házet holkám míčky, když se vraceli, tak je při odebírání míčků neseparoval od sebe (já jim je neberu vůbec, samy ho pak pustí při pití), Aira už míček neměla a Ellie upadl, Aira se po něm natáhla a už byly v sobě, agrese už dlouho nevychází od Airy, ale když jí Ellie začne mordovat, tak se nedá. No a co udělal páník??? Snažil se je od sebe odtrhnout a kdyby neměl silné kožené rukavice, tak měl pryč prst, takhle v něj má „jen“ vryp. (headbang) Nejblbější je to, že při každém sebemenším zranění omdlévá (neví někdo proč??, krev ani nemusí téct), takže jsme zažili pernou čtvrthodinku, kdy jsem ho musela několikrát proplesknou, aby přišel k sobě. (envy)

       1. Silný poúrazový šok patří také k mé výbavě. P. Dr. mi vysvětlil, že to je přirozená obrana organismu proti vykrvácení. Kdy tento po úraze stáhne koncové vlásečnice tepen, aby nebyl takový průtok a měl čas na tvorbu strupu, tedy uzávěru poškozené části. Potíž je v tom, že to udělá i v mozku a ten tedy přepne na volnoběh. Jinak mně se to stane až potom, kdy doběhnou nezbytné děje. Tedy, opustím les, kde jsem se zanedbatelně bouchl sekyrkou do nohy, a pouze ječení spolukácících kamarádů mne přimnělo ke kontrole kůže po proseklou nohavicí, roztlačím auto, pomohu cizímu řidiči na cestě, dopravím se k lékaři, vyčkám si hoďku v čekárně, kde soudím že se sekyrkou v noze jsem proti ostatním úplný simulant, p. Dr. díru zašije, já s ním ještě poklábosím a po odchodu organismus usoudí, že netřeba nadále zůstávati ve střehu a já sebou na odchodu fláknu.

 29. 14? Tak to máme jedno narušování mravní výchovy, znásilnění, kuplířství a to ještě v organizované skupině … 😉

 30. Rambo, Rambíčku, ty jsi prostě skvělý pes – Pan Pes – a tvoje erotické dobrodružství nemá chybu! Jestli se ti povedou i potomci, bude na světě o pár úžasných stvoření víc. Mám Yorky rád, i když jejich pánečky obvykle trápím poznámkami o tom, že jejich hrinové jsou menší než moji kocouři. Menší možná, ale srdce máte obrovská… a to se počítá. Oblízni za mě svou nádhernou Julču. Dobrou noc, a díky… (h)

 31. Gruppensex hned ve třetím odstavci (rofl) Některá slova vědí, kdy se mají z věty vytratit (rofl) (rofl) (rofl)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN