OZNÁMENÍ: Přihlašujte se na 7. setkání Zvířetníků!

Organizační tým sedmého setkání Zvířetníků oznamuje, že pro Setkání, které se koná v Penzionu Křivonoska poblíž Hluboké nad Vltavou ve dnech 18. – 19. 5. 2013, už jsou připraveny propozice a přihlášky. Pozor důležitá novinka! Ubytování si letos každý objednává sám, v rámci přihlášky se zajišťuje stravování a objednávka památečních předmětů.

 

 

Veškeré informace i diskuzi na téma Setkání najdete na Hadopasech http://forum.hadopasi.org/viewforum.php?f=40&sid=3fc8b2c32ba6c961800c1c6687d2d850

 

Přihlášku pošlete do 21. 4. 2013 na adresu krivonoska2013@seznam.cz

 

Jako lákavou upoutávku na půvaby plánovaného Setkání cituji ze zveřejněných propozic:

 

Na letošním Setkání budou účastníci povinni dodržet pouze pevně dané časy stravování. Připravili jsme však i další aktivity, kterých se mohou všichni zúčastnit.

 

Memoriál dona Pedra – 1. ročník

Zábavná soutěž pro všechny pejsky, na vítěze čeká putovní pohár. Bude probíhat v sobotu ve 13 – 16 hod. v areálu kempu, je připravena i mokrá varianta. Více o soutěži se dozvíte v samostatném tématu na Hadopasech, kde také bude Pája, hlavní organizátorka tohoto zápolení, odpovídat na vaše případné dotazy.

 

Zábavné odpoledne pro děti

Zábavně-soutěžní odpoledne pro děti bude probíhat v sobotu v 16 – 18 hod. za každého počasí.

•          Věková kategorie mladší děti (s doprovodem jednoho dospělého)

•          Věková kategorie starší děti (děti budou soutěžit samy)

Úkoly budou jak vědomostní, tak i dovednostní. Každý obdrží malou odměnu za účast, hlavní ceny v jednotlivých kategoriích bude předávat Zámecká paní z nedaleké Hluboké.

 

Trpasličí obchůdek

Již tradičně bude otevřen obchůdek, ve kterém si můžete zakoupit krásné a jedinečné výrobky malých Myšátek, ale také nádherné výrobky našich zručných piškvorkářek. Součástí obchůdku bude také tradiční sbírka na kastrace. Obchůdek bude otevřen v sobotu ve 13 – 16 hod.

 

Večerní táborák

Pomalu se stává tradicí sobotní večerní táborák s opékáním špekáčků a pevně doufáme, že i tentokrát budeme moci zatleskat báječným výkonům kytarového dua Praha – Liberec. V případě nepříznivého počasí se jen přesuneme k otevřenému krbu do krytých prostor.

 

 

Samozřejmě jsou pro vás připraveny další možnosti vyžití.

 

Pestrý výběr bude i v oblasti památečních předmětů – jednak bude možné zakoupit magický hrnek na čaj s logem Zvířetníku a kresbičkami od Xerxové a to hned v několika barvách, dále bude k dispozici Jihočičská Piškotovice!

Rodinný lihovar Poněšice se zabývá výrobou čistých ovocných destilátů a likérů a výhradně pro nás bude k dispozici speciální edice nápojů v lahvích o obsahu 0,5 l s etiketou slovutného pana profesora Piškota, který se o Jihočičské Piškotovici vyjádřil v tom smyslu, že to není jen tak nějaké pití, ale lék.

Památeční předměty si mohou objednat i ti, kdo se na Setkání nebudou moct dostavit.

 

Děkuju tím celému realizačnímu týmu pod vedením Alči a Luci+2+4 za invenci, nadšení a tvrdou práci, díky které se nám rýsuje další nezapomenutelné setkání. Takže objednávejte, vybírejte jídlo, památeční předměty a především se TĚŠTE! Já se taky těším (inlove)

 

Dede

Aktualizováno: 20.3.2013 — 19:52

21 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Tak přihlášku jsem odeslala a až teď objevila článek. Moc se těšíme, místní kraj moc dobře znám a už se těším, až se tam zase podívám. Naposledy jsme tam byli asi tak před třemi lety. Jen nevím, jak to všechno stihnu, navštívit stará známá místa a lidi a ještě si užívat se Zvířetníky. Patrně přijedeme dříve, ubytování ještě vyjednané nemáme, snad na nás ještě zbylo něco teplejšího, než chatka.

 2. Lidicky, ja vam zavidim. A jeste v tom krasnem kraji. Mezi jinym miluju tu cestu kolem Vltavy do Tyna.

 3. Tohle je pro nás moc a moc lákavý, ale zatím ještě trochu daleko.
  Ovšem Pedromemoriál bychom absolvovaly jedině v tandemu Penny-Melly! Co nezvládnem na cvicích, doženem na estetickým dojmu (zvlášť když se taky hodím do černýho). Ale budem předem rozdávat špunty do uší a polštářky na ochranu před zemí při pádu smíchy. (chuckle)

 4. achjo, pro mě jako bezautovou, lazara a navíc s číčou na inzulinu už veškerá setkání jsou jen povzdechem ;(

  je to prostě (zase) hrozně daleko – daleko na to, abych nějakým veřejným prostředkem zvládla v sobotu dojet v nějaký ještě rozumný čas (ane v půl třetí odpoledne), abych si užila i program (jsem moc ráda, iá když do toho nemám co kecat, když tam teda nebudu, žejo), že je zase pejsčí program, a ten dětský bude určitě taky bezva, a pak se večer vrátit domů (beztak už bez táboráku, to bych chtěla už teprvá moc)

  tak si to tam užijte, budu navás moc myslet, už teď vám držím palce, aby jisté nejmenované neproklely počasí měli jste nádherně slůňově… a foťte!!!!!!!!!!!!!!!!!! (h)

 5. Dík za oznámení, milá Dede (inlove) , večer prostuduju vše. (nod)
  Přeju všem krásný den. (h)

 6. Jo, tak už taky máme zajednané ubytování 🙂 a moc se těším. Přijedeme s veškerým psovstvem a mám dojem, že v nějaké soutěži se uplatníme jen tehdy, bude-li vypsaná kategorie pro bláznivá štěňata s disciplínami, jako je třeba ohlodání nalezeného předmětu na čas, lov nohavic kráčejícího člověka nebo s veškerou radostí a láskou zakousnutý nos svého chovatele – tedy člověka, který štěně právě chová (wasntme)

  1. Milá Dede,
   pokud jen jedním očkem sleduješ na Hadopasech diskuzi k Memoriálu dona Pedra, tak Ti musí být jasné, že soutěž je pro duo Halíbelí povinná! (toivo)

 7. Tak tak – MY už máme přihlášeno, objednáno ubytování a jsme plni očekávání (clap) . Navíc, Jižní Čechy milujeme a okolí Hluboké na jaře bude určitě překrásné. Doufám, že se potkám se starými známými i s některými novými tvářemi. A pak – organizační tým Alča a Luci plus Pája je zárukou dobré organizace a zábavy (však určitě vzpomínáte na báječnou Losinku … ne, že by ostatní setkání nebyla báječná (nod) (nod) ).

  A tady si dovoluji ohřát svoji polívčičku – nezapomeňte na akci Růžový Opletov – kdo neví, tak na Hadopasech http://forum.hadopasi.org/viewtopic.php?t=2176 . Spoléhám na Vás a zároveň oznamuju, že základ je již hotov a to až v dalekém Oregonu (tímto děkuju před nastoupenou jednotkou pilné Epulce (clap) (handshake) ).

  1. Tý vole Ygo – možná proto teď chumelí a hned tak brzo to neskončí – že Zima čeká až se jistá nejmenovaná osoba zahalí do teplého růžového plédu? A teprve pak předá žezlo Jaru…

  2. Panenanebi, i Epulka??? Nestačilo zdržování Března?

   Se mi zdá, že je na čase vrhnout vlastní sílu a fantazii správným směrem a ukout pomstu přeukrutnou! (flex)

   Nojono, krásné místo, šikovné organizátorky se spoustou nápadů… škoda, že letos nebudeme. Takže spoléhám na bohatou fotodokumentaci a budu držet pěsti, ať počasí přeje a Setkání se povede k všeobecné spokojenosti (sun) .

 8. Milá Dagmar, děkujun za shrnující info. Upozornění na totéž jsem sic už dostala mailíkem od bedy, ale stejně je dobré. že se to ještě objevilo i na Zvířetníku. A taky si myslím, že je velice prima a rozumnější, že konečně ubudou starosti s financemi naší strážkyni úpokladu zaně, když si všchno platí každý sám a na místě.Nesmírně se tentokrát s jiřím těšíme,bo na Moravu či vysočinu to byla pro našeho Hokina moc dlouhatánská cesta ,takže jsme podvakrát museli vynechat.

  1. Jenom poznámečka (wait) – no, ne že by strážkyni pokladu ubylo práce a starostí (shake) , neb na místě se platí pouze UBYTOVÁNÍ, ale strava + ostatní (upomínkové předměty a režie) jde opět přes zanu (nod) . Já si myslím, že letos se z toho určitě osype, holka naše zlatá (inlove) .

 9. hmmm – vypadá to pěkně, móóc pěkně (inlove) Kilometry nám nevadí, termín nám nevadí, kraj je to úžasný… Jen nevím, jak to zvládne Beta (think) Bláznit a blbnout nesmí a psisek tam bude mocmoc. Vydrží dělat důstojnou důchodkyni?? Vzít i Vilíka ?? Vydržíme to potom my dva ?? (rofl)
  Popřemýšlíme – času je zatím dost a nějaká ta chatička snad zbyde…

   1. Dovolila bych si jedno malé doplnění:

    organizační výbor funguje ve složení (abecedně, nikoliv významově!):

    Alča
    Asteris
    Luci

    a hlavním organizátorem Memoriálu dona Pedra je nedostižná Pája.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN