KOČKY: Mňautobiografie pana Profesora (44) Persistence

16. 1. 2008 Tss. Tss. Jsem rozčilenej kocour. Holka si zase začíná nějak moc dovolovat!! Nazvala mne velmi nepěkně. Řekla, že by ji zajímalo, co jsem byl v minulém životě. Říkala něco o blbounovi. Nejapném. Tss. Kdyby nenechala na stole povalovat mobil, tak jsem na něj nešlápl.

 

 

Nezmáčkl bych naposled volané číslo. Vytočilo se. Holku ten provolanej kredit taky vytočil. Počkám, až se uklidní. Zatím se trochu prospím. Našel jsem si hezké spací místo. Doufám, že budu mít hezké sny. Třeba o tom, jaké to bylo v mých minulých životech. Bylo jich hodně. Blboun jsem nebyl nikdy. Vždycky jsem byl kocour…

 

Třetihory.

A kruci. Při lovu vakomyšic jsem narazil na dalšího mrtvého dinosaura. To už je v krátké době čtvrtý. Nějak se mi to nechce líbit. A pořád se otepluje víc a víc. Otepluje se od Velkého třesku. To se mi taky nelíbí. Doufám, že my, šavlozubí tygři, nevyhyneme. Abych nevyhynul, musím prohlédnout zásoby, co mám zahrabané u té velké plavuně u ledovce… kruci!! Kde se tu vzalo to jezero??

 

Pravěk.

A kruci!! Vyvíjejí se nějak rychle. Ještě nedávno skákali po stromech a teď už bydlí v jeskyni. Mají v té jeskyni docela teplo. A ten opečený kus mamuta nechutná špatně. Doufám, že se nevzbudí. Rád bych to tu ještě prozkoumal. V koutě mají nějaké kožešiny. Myslím, že by se na nich nespalo špatně. Když se do nich pořádně zavrtám, tak si mne třeba nevšimnou. Nechci, aby si mne všimli. Určitě by se snažili mne ochočit. To teda nikdy!! Sice už nemám své šavlovité zuby a celkově jsem nějak menší, ale pořád jsem hrdá šelma a s něčím, co ještě včera skákalo po stromech, se bratřit nebudu.

 

4 314 let př. n. l. kdesi na moři

A kruci. Tak už na to Noe přišel. Slyším ho až sem. Nevím, proč se rozčiluje. Kdyby radši místo vyhrožování, že toho blba, kterej sežral obě myši, osobně přerazí, zařídil, aby se ta jeho archa tolik nehoupala. Nedělá mi to na plný žaludek dobře.

 

126 let př. n. l. kdesi na pobřeží

A kruci! Jak to Archimédes myslí, kterej blbec ruší jeho kruhy? Můžu já za to, že si v písku čmárá ty své nesmysly zrovna tam, kde se mi nejlépe hrabe??

 

L. P. 1348 Praha

A kruci! Kruci! Co to jako má bejt?? Prý univerzita!! Tss! Toho Karla, co ji založil, bych tedy rád potkal. Kousnul bych ho do kotníku!! To se dělá, zabrat louku, plnou myší, kvůli nějakému pochybnému stavení? Joo, to když stavěli ten most, to byla jiná! Tolik vajíček jsem předtím nesnědl za celý život.

 

L. P. 25. 3. 1420 Sudoměř

A kruci! To bylo o fous! Mohl jsem být zabitej. Sudlicí. Nebo cepínem. V tom aby se kocour vyznal, co je co. Prostě to, čím do sebe mydlí. Vede to ten jednookej. Vede to blbě. Nevim, proč musí vybrat jako místo boje zrovna ten vypuštěnej rybník, kde jsem si chtěl vylovit nějakou pěknou rybičku.

 

L. P. 1566 Sixtinská kaple

A kruci. Tss. Tss. Jak to myslí, kdo sem pustil tu blbou kočku, která ukradla štětce, převrhla pixlu s barvou a tlapkami ocákala obraz anděla?? Jak může malovat, když je tak slepej, že nepozná, že nejsem kočka, ale kocour?? To má z toho, že pořád vyvrací hlavu ke stropu!

 

L. P. 1620 Bílá hora

A kruci! Měli by se vrátit zpátky na stromy! Neumí respektovat vyznačená území! Snad jsem si jasně poznačil, že tady je to moje. Tak nevim, proč se musí řezat zrovna tady. Kdyby aspoň šli po svých. Ale to oni, lenoši, ne. Oni musí sedět na koních. Vyplaší dusotem všechny myši a odradí mi tu černobílou fešandu, kterou jsem si vyhlédl. Potřebuji pracovat na zachování našeho druhu. V tomhle rachotu to ale vidím temně.

 

L. P. 1633

A kruci!! To jsem nechtěl! Nemůžu za to, že ho potrestali. Nemůžu za to, že jsem pořád veselej a hravej. Nenapadlo mne, že když se budu radostně honit dokolečka za svým ocasem, tak ten člověk v dlouhém plášti zapomene tou černou trubkou zírat k nebi, bude zírat na mne a řekne: A přece se točí!

 

L. P. 1758 někde na vsi

Kruci! Kruci!! Jau! Kdo sem nastražil tu tyč?? Co to je?? Past na kocoura? Ti lidé už neví, co by na ty střechy nandali, aby nám, kocourům, znemožnili sněmy!! Aby se nezbláznili, že trochu zpíváme. Kdyby to aspoň přiznali, že to nastražili na nás!! Ale to ne! To prý nějaký lapač hromů. Tedy blesků. Jo. Prej Prokop. Holý. To souhlasí! Prokop jsem si tři drápy a při pádu musel bojovat o holý život.

 

L. P. 1852 Praha

KRUCI KRUCI KRUCI UŽ!! A vypadal tak mile, když mne drbal a nabízel párek. Voněl pěkně. Párek. Ne ten vousatý člověk. Ten mne drapnul. Odvlekl. Strčil mne do klece. Prý potřebuje inspiraci. Básnickou. Já ti dám inspiraci. Počkej, až se z té klece dostanu!! Já ti dám, že jak lvové bijem o mříže!! Rozčílil mne. Takhle nerudnej už jsem dlouho nebyl.

 

L. P. 1917 Petrohrad, Rusko

A KRUCI!! To byla šlupka! Jsem zježenej a zděšenej. Vypadá to na Velkej třesk. Něco mi to připomíná. Nevím, co je to Aurora, ale tuším, že tohle nedopadne dobře. Pro jistotu si jdu zkontrolovat zásoby, které jsem si zahrábl pod břízu. Aby třeba někoho nenapadlo, že teď už bude všechno všech.

 

 

 

16. 1. 2008 kdesi v Čechách

A KRUCI!! KRUCI! Další Velkej třesk? Aha… tak nic. To je jenom holka. Cože?? Jak to myslí, kterej vandal usnul na sešitu, kterej má prostřední holka na dějepis a úplně ho zmuchlal?? Můžu já za to, že mám kvůli holce divoké sny??

 

Piškot Pišutka v. t.

Aktualizováno: 18.3.2013 — 21:31

112 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Prokop Diviš, né Holý, ale jinak to je jeden z Vašich nejlepších spisů pane profesore. 🙂

 2. Drahý Profesore, díky za průřez historií! Jistě jen z vrozené skromnosti jste opomněl uvést svůj podíl na vybudování chrámu sv. Víta. Samozřejmě, najdou se tací, kteří toto budou zpochybňovat a namítat, jestli vás tam někdo viděl? Těm můžeme jen doporučit – kdo nevěří, ať tam běží! A podívá se, koho vytesal Petr Parléř mezi významnými spolupracovníky – je tam i váš reliéf!

  1. žádnej svatej Vít, Hladovou zeď mu postavili na počest jeho nezřízené chuti na šunku….. (chuckle)

 3. Má to Piškot dobře vymyšlený, ale každopádně alespoň v jednom případě nás tahá za fusekli.Což je ostatně kocourům vlastní!!
  Zapomíná, že není sám, kdo už má za sebou několik životů.
  Slavnostně tady prohlašuji, že v třetihorách jsem rostl jako přeslička u zmíněného jezera.
  Tudíž, jak by řekl pan kníže, jsem tam byl pořád a Piškota ,(prohlédl jsem si pořádně foto, nemůže být mejlky) jsem tam neviděl.
  Veškeré námitky, že přeslička nevidí, jsou směšné a předem je odmítám. V třetihorách bylo všechno jinak !!!

  1. Vážená přesličko,
   co jsi u toho jezera zažil? A jak je možný, že ti pak zakrněly očička?

   P.S. pro WWW – jsem moc ráda, že ses vrátil!

   1. Podívej se, co napsala výše Hanča.Vypadá to, že už se tady nesmí napsat ani pravda. Zítra si budu stěžovat DeDe.
    Zdravím také Renato, zajdu teď občas, pokud ovšem nepojdu.

 4. 😡 Vážený a milý pane Profesore, myslím si, že si zasloužíte Řád Bílého Kocoura „Za vítězství.“ Tak jako se lidem uděluje Řád Bílého Lva. 😡

 5. Tohle je naprosto kouzelný 🙂 díky Piškotku 🙂 a holce dík za zprostředkování a za pevný nervy

 6. Eh Piškote, dnes jsi mě dostal (rofl) Přiznám se, že mě reinkarnace u kočky prostě překvapila, byť se tak nemělo stát (chuckle) Tvé spisy jsou prostě osvěžující gejzír dobré nálady a ta se hodí vždycky (inlove)

  Milí Josefové, Jožinové, Pepíci i Jovásci, všechno nejlepší přeju! (party) (f) (d) (^) (dance) Ať se vám daří na co sáhnete a užijete to v dobrém zdraví.
  Ty taky, tati! (inlove)

  1. Taky jsem byla vinšovat,děda byl Josef i můj otec,také můj bratr a taky jeho syn. Všem (rose2) jsem rozsvítila.
   (u)

 7. Prof. Piškote, děkuji!!! Váš dnešní spis je opravdu pilulí dobré nálady, kterou jsem moc a moc právě dnes potřebovala! A pomohl jste! Už dlouho vás čtu a dnes poprvé píšu díky. Nedovedu vybrat jestli je nejlepší pravěká jeskyně nebo láteřící kvůli sežranému páru myší nebo… 🙂

 8. Slovutný panprésore, díky za skvělý inkarnační průřez, jímž se zároveň vysvětluje mnoho vašich talentů a vzácná osobnost celkově 😀 .

 9. 😡 Děkuji všem gratulantům, za moc hezká popřáníčka. 😡
  (wave) Jsem rád mezi vámi Zvířetníčky. (wave)

  1. Víš JoVásku, nejdřív jsem uvažovala o tom, že bych ti poslala kytičku, ale netroufám si. Ty tvoje jsou tak krásné (blush)

  2. JoVo, opožděně taky přeju vše nej nej nej!
   Josef byl můj dědeček i můj strýc, další Jožkové a Pepové by se v širší rodině určitě našli. Dědeček zemřel den před svým svátkem před 31 lety přesně, zrovna dělal klobásy a salámy na oslavu svého svátku. Je to už dávno, ale pořád se mi po něm stýská.

 10. Tedy Profesore, smekám. V čem všem máte prsty! (wasntme) (clap) Ovšem, Noe si asi vypomohl a někde ten myší páreček schrastil, když myši nevyhynuly. Díky za injekci dobré nálady.

  1. Sem se přidám. (^) (coffee) (beer) (d) (inlove) Všem známým i utajovaným Josefům a Jováskům (sun)

 11. Piškutku, miluju Tě furt. Pepíkové – gratuluju. Potřební – furt držím vždy a pro každého a VIM, proč to dělám.

  Dnes ráno jsem si mrazením uvědomila, že můj oblíbený synovec a nejmilejší mi vůbec člen rodiny by měl 42 let.
  Dnes, kdybych tam přijela a stalo se to jinak, by babi tvořila dort a sestra někde v koutě horlivě obalovala dárek. Já bych vezla struny ke kytaře nebo nějaký fakt úchvatný CD.
  Ho*no a pr*lajs – nic z toho už nemáme.

  Tak svět taky chodí a Vám všem stejně.
  Jen je truchlivý den a bude mi ctí Vás poprosit, abyste dnes zapálili svíce nebo se krátce zamysleli.

  Zdeno. Neuvěřitelně se mi po Tobě stýská. Jana

   1. Nejhorší bylo dnes ráno navštívit rodinu a tvářit se, že žádné výročí není. Protože všici se tam tak tvářili…

    Je prostě tolik jiných starostí, že nikdo neměl chuť a energii sestře připomenout, že by měl její syn narozeniny.

    No, dala jsem jí narcisky v květináči. No, to nevyslovené tam stejně bylo.

    Proto všechno vím, proč nejhorší je ztratit dítě. Rodiče – strašné. Manžele – příšerné. Lásky – nepřežitelné.

    Za děckem se vůbec nedivím, když někteří rodiče jdou také…

  1. Ech. Tyhle výročí a Vánoce a pak taky všelijaké spouštěče vzpomínek jako vůně, dárek, písnička… bývají drtivé. Všechno se vrací tak živě, jako by se událo včera.
   Zapálím svíčku, Bětulí. A Jirkovi taky, Maruško. (h)

   1. Děvčata, přidám se a tam nahoru zamávám a svíčku zapálím. Aby vás nebolela duše – oni se už netrápí (h)

   2. Lásková, Maruško – (h) (hug) (h)
    Zapálím svíčku. I já dnes vzpomínám, na Josefa mi odešel malý bratříček, dostal jen jeden den života.

 12. Dneska jsem měla vyřizování, tak jsem byla od rána na cestách – na zasněžených cestách, grrrr. (tmi) Tak to teď vezmu z jedné vody načisto:
  Milá Pavčo (inlove) , gratuluju Ti k narození malé Editky a přeju vám hodně pohody a zdraví. (sun) (h) (music)
  Milý Jovásku (h) a milý Pepo od Xerxové (inlove) , i všichni další Josífkové, přeju vám všechno nejlepší k svátku. (sun) (f) (beer) Dostali jste dnes nadílku přímo vánoční, to jen tak každému nepovede! (chuckle)
  Piškotku milovaný (inlove) , Tvá stopa v dějinách je nezapomenutelná! Volám po okamžité revizi učebnic, jakož i učebních osnov. (nod)
  A přeju všem krásný den! (h)
  (grrr, mám nějaký rozhozený monitor a nevím, co s tím 🙁 )

 13. Pane profesore, Noe vás měl pochválit, ne nadávat. Vždyť by mu ty myši ještě sežraly zásoby a co by si počal pak? 😀

  (Tak mě napadá, nemělo by „myši sežraly“ být měkké i? Vždyť to byli on a ona… )

 14. Teda pane profesore, to je kalamita. Takový pády. Dovolila bych si připodotknout, že ten s telefonováním byla jen maličká příhodička, po které stačilo řádně sublimovat to studovny a fidlik. 😉 To ty další situace byly opravdu děs – běs (sun)

 15. Milý Pane Profesore, dnes to opět nemá chybu 😀
  Jinak OT: před časem jsem tu psala, že poprosím o palcodržnu na narození mláděte, až to bude aktuální. Nakonec jsem to ani nestihla, jaký to byl fofr: tak hlásím, že Editka je už tři týdny šťastně na světě, je hodňoučká, takže i ke Zvířetníku se občas dostanu – dočítala jsem poctivě a dnes jsem u aktuálního článku 🙂
  Všem potřebným palečky stále držíme.

  1. Jejda – vrabčáček je na světě. Tak hodně štěstí, milá Editko, hlavně zdraví a spoustu sluníčka.

   1. Nádherná zpráva. Hodně lásky, zdraví a slunečný život (hug) A je to HOLČIČKÁÁÁ (music) (ninja) (rose1) (inlove)

  2. Vítej, milá Editko (inlove) A Pavčo, ať jste obě zdravé a krásně se vám spolu žije (h)

  3. Gratulace veliká k miminku Editce! (rose1) Ať hezky roste a prospívá a zlobí jen docela maloučko! (inlove)

 16. Pane Profesore, díky vám se jeden stále učí a objevuje nevídané souvislosti. Děkuji za ta nová poznání. (bow) (bow) (bow) :* (chuckle)

 17. Pane profesore, přes padesát let jsem se tou historií živila a tyhle souvislosti mi unikly. Koukám, že jsem byla na nic badatel, ještě, že jsem se dočkala vaší vyčerpávající studie!

 18. to je dnes ale mimořádně povedené Piškotku (h) (h) (h) (h) (h) (h)

  a ty bílý sr*** si už někde nechte!!!!! (devil)

 19. Milý šavlozubý Piškote, doufám, že nevyhyneš. I když invazi tečkatek jsi přežil, tak snad tě nic horšího nepotká.

 20. Milovaný profesore Piškotku zase perlíš díky (*) (*) (*)

  Všem Pepíkům hlavně Jováskovi hodně zdravíčka a dobré nálady (f) (f) (f)

 21. Piškotku ! (inlove) :* (wave)
  A holka je světec. (angel) Ty jseš jak highlander,nabyté zkušenosti z minulých životů, jsi zužitkoval beze zbytku. (chuckle) (h) (h)

 22. (inlove) Milovaný Piškotek jako vždy nezklamal!!! 🙂 A ten Noe, co se rozčiluje kvůli sežraným myším, mě úplně dostal (rofl) (rofl)

 23. Profesore, úloha kočky v dějinách mi byla tedy objasněna dokonale 🙂
  Tady ty hromady sněhu tajou, takže když jsem dnešní noci ochořelému Mušketýrovi jela koupit colu a jablečnou dětskou výživu, zahučela jsem do té břečky nad kotníky. Ale co by člověk pro někoho, kdo se sotva plazí, neudělal, že…

 24. Pěkné, ten pohled do minulosti. Bohužel, nejsem schopen nic napsat. Definitivně jsem z čerstvě napadaného sněhu zblbnul.
  Ráno jsem se přistihnul, že si s hrablem vesele prozpěvuji.
  Pak jsem si zajel pro pečivo a noviny. V Sámošce jsem u rohlíků tvrdil ženským, že zimní krajina má své kouzlo, které je tím silnější čím více se blížíme k létu.
  Určitě si ťukali na čelo, když jsem šel platit. U pultu jsem Vietnamci, co je v Čechách krátce ( a docela dobře mluví )namlouval, že když se povede rok může si klidně ještě v červnu postavit před sámoškou sněhuláka.
  Jen aby se náhle neoteplilo a všechna ta krása nebyla za chvilku fuč.
  A Josefům všechno nej!!

  1. www, Ty taky?Jsem už z počasí vzteky bez sebe. Tady zas -3 a sněhu opět závěje.Je to jak na houpačce a teplota vzduchu dělá denně doslova přemety. Už aby hnusná zima skončila!!! Taky začínám blbnout, ale narozdíl od Tebe se ze sněhových závějí neraduju. Volám a důrazně vybízím:: PETRO K, OKAMŽITĚ TEN ZIMNÍ SNĚHOVEJ HNUS VYPNI!!!

   1. Teda, nechcu vás nasr.t (shake) , ale u nás je momentálně slunečno (sun) a osm stupňů nad nulou, nefouká vítr a moc jsme si se psinami užily vycházku (jsem teď doma, neb se nám dodělává zábradlí na balkoně, aby se v létě mohla Brůča slunit, aniž by spadla do tůjí). Na loukách už není sníh, dají se přejít téměř suchou nohou, jenom v prostředku je velké jezero, ve kterém si jedna z psic umyla nožky (hádejte která).

  2. Áno, moc pěkné vývojové stadium. Škoda jen, že to následující bude nevyhnutelně provázeno hromadnou rozcvičkou v uzavřeném areálu, kde se bezpochyby všichni sejdeme, pokud se březen bude ještě chvilku crcat s narcisy v Oregonu.

   1. Louk ,myslím na Tebe a smečku. Brzo ráno byla ta má hovádka bóží, v té břečce co napadla u vytržení,čvachtalo to a ještě klouzalo, paráda. Ach, jo. (inlove) (wave)

    1. Sem ve fázi, kterou dokonale popisuje wéwéwéčko. Brzo dojde na sáňky 😛 . A zmáchaným dobytkům domlouváno bylo, ať si ty huňatý kožichy ešče ponechají. Aspoň do toho června.

     Doufám, že chcíp u tě už jakž takž zdolán. Abys měla dech na Ájuščiny zajíce (chuckle) (wave) .

    1. Jak na to tak koukám je nejvyšší čas koupit brokovnici, sekanou sůl a nechat se vycvičit ve střelbě. Jinak takhle okatý holky z tebe udělají babičku co by dup. To víš , včely od kvetoucího stromu neodeženeš.

      1. To je jedno, tak máš našlápnuto na prababičku! 😉
       Ale jsou ty holčičky opravdu moc krásně černooké! (inlove)

   2. Louk, v Portlandu už je hotovo a březen i s jarem hlásili odlet směr střední Evropa….
    Ale vánoce, ty jsme tady měli cca před 14 dny. Pro americko-českou televizi jsme připravovali a pak i natáčeli české velikonoční a vánoční zvyky. Ty vánoční včetně stromečku, kapra, salátu, cukroví a perníčků. Jen sníh nám chyběl 😉

  3. Měla jsem dnes ráno podobný pocit. Dokud byla jen ta otravná lezavá zima, toužebně jsem vyhlížela oteplení. Ráno jsem vykoukla z kolejního okna a říkám si, není ten bílý koberec krásný?
   (Nebijte mě, prosím (tmi) )

  4. Wewéwéčko milé 🙂 , tak si myslím, že tohle je jasný případ sněžného šílenství, myslím ten zpěv s hrablem (chuckle) , leč neklesej na mysli, je to prý jen dočasné. Alespoň tak mě o tom ujistili u Chocholouška! (wasntme) Že prý když se oteplí do června, tak to trvalé následky nezanechá. (whew)

 25. Vážený pane profesore, milý Piškote Pišutko, opanovala jsem se a NEPŘEČETLA si váš spis hned po ránu, protože tuším, že ho budu po návratu z cest velmi potřebovat. Opravdu by mě nenapadlo, že dojíždění na rehabilitace bude koncem března tak adrenalinová záležitost. Je tady asi půl metru sněhu, sněžilo od včerejšího poledne. Nebude náhodou chodit ježíšek? Nemám koupit kapra a uříznout stromeček?

  1. Koupit kapra a uříznout stromeček… Aleno, seš machr (rofl)
   Ještě prosím vymysli co uděláme s Petrou K., když vona za to může…

  2. Noo, to je jinak 🙂 zabalit kapra, upéct dárky a zabít vánočku – a hlavně to v tom spěchu nepoplést 🙂

 26. Přemilý pane profesore Piškote Pišutko – vidím, že všechny vaše životy byly plné nástrah a ústrků. Takže jste již dostatečně zocelen k životu s nynějším Holčím triem a Destrukčním duem!

  P.s. – jest viděti, že jste velmi vzdělaný, neb vaše odborné výrazy jsou čím dál odbornější – již párkrát jsem musela použít slovník cizích slov. I dneska jsem si našla, že persistence značí „stálost, odolnost, vytrvalost, tvrdošíjnost, přetrvávání“ – jo, vystihuje vás onen výraz přesně (clap) (clap)

 27. Všechno nej, nej nej Jovásku (rose1) (rose1) (d) (rose1)
  Vážení Josefové, to jste si museli přát tolik sněhu k svátku, to vám nestačila šlehačka nebo pěna na pivku ? (^) (beer)

  1. No jo, ono je 19. března. Tak všechno nej Josefům a Jováskovi obzvlášť. (rose1) (d) (beer)

   1. A ještě MLP od Karolíny, taky je Josef…takže hodně zdraví a pohody Vám přeju….(rose1) (d)

  2. Viva Josef! A zdejší obvzlášť – hlavně JoVásek a severský kytarový virtuos od Betů a ostatní zdejší zakuklenci.

   (f) (f) (f) (f) (f) (hmmm, já roky měla za to, že Josef je už skoro jarní svátek …)

   1. sedláci tvrdili,že na Josefa se dávaj brambory do země…. hele,taky se bavíte při té představě,jak dneska zemědělci sázej brambory????? (chuckle)

  3. JoVásku, Pepo z Liberce i ostatní Josefové, všechno nej! Příjemný, a pokud možno už bezkalamitní, den (sun) .

   1. Josefům všechno nej (f) (f) (f)
    I když si taky vzpomínám, že na josefskou zábavu jsem obvykle chodila v lodičkách, zatímco teď je to spíš na sněžnice.

  4. Josefům, Pepíkům i Jožkům všechno nejlepší k svátku. (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

   A co Pepičky? Mohou taky slavit? Já jsem i Josefa po strýčkovi Jožkovi. :O

 28. Jsi ženyální Piškotek! Díky!
  Holce namňoukej, že právě z podobných důvodů já používám zásadně „véčko“. A ať si pak někdo šlape! 😀

  1. Čím ,,chytřejší“ telefon, tím větší průšvihy se od něj dají očekávat. (rofl) Ten můj umí jen mluvit a SMSkovat a zamčená klávesnice to jistí.

 29. hezké úterý všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  (rofl) (rofl) (rofl)

  A já jdu co ??? Házet SNÍH !!

  1. Tady je to tak na koště, pokud to teda nepřimrzlo. Ale teploměr ukazuje nad nulou, tak snad ne.

 30. (clap) děkuju Piškotku, děkuju Profesore, že jsi nás pustil do minulých životů…máš je zajímavější než Tulák po hvězdách (*) moc pěkně se to četlo a ještě lépe představovalo…. (chuckle) (hug) (h) :*

 31. Dneska je Piškotek nejlepší ze všech Piškotů Piš-Kotovatých. Piš, kote, piš, nežli scípne myš!

  A sklep je uklizený a vyklizený a zbytky nachystané na odvoz, hurá! Nalezen jest stůl a deska stolová a kachle.

  1. Io, moc na Tebe myslím. Být blíž, tak už jsem tam a pomáhám, ale takhle daleko to nejde. Já z toho mám normálně nervy, jestli to stihneš. No ale s JJ to stihnout musíš, když ste taková silná dvojka. My se stěhovali do hotového bytu, ale bez nábytku a s Rysíkem a upřímně řečeno sme nestíhali a to sme měli ty dva týdny. Držím a občas dej vědět, jak na tom seš. (y)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN