POZVÁNKA: Přijďte se podívat na předvelikonoční Dyzajn Márket

Těšíte se na jaro? Mám pro vás jeden tip! Což takhle udělat si příjemnou předvelikonoční procházku třeba po vltavském nábřeží, nebo z Malé Strany na Nové Město a podívat se, co se děje v sobotu 23. března 2013 na piazzetě Národního divadla? 

 

 

 

No přece prodejní výstava autorské tvorby – umění, šperky, móda, doplňky, cenově dostupný design, kultura, hudba, dobré jídlo, pohodová atmosféra, přátelské prostředí – to vše je Dyzajn márket, kde se můžeme společně potkat a to v mém prodejním stánku – Šperky Modrý květ.

 

Dyzajn márket se koná již posedmé v sobotu 23. 3. 2013 (týden před Velikonocemi) od 10:00 do 19:00 na piazzetě Národního divadla. Přijďte si užít příjemnou atmosféru, originální tvorbu, skvělý kulturní program a dobré jídlo a vybrat si třeba dárky pro své milé, aby je – jak se říká hezky česky –  beránek nepokakal. Vstup na akci je zdarma.

 

Více než 130 vybraných tvůrců Vám představí dámské, pánské i dětské oblečení, kabelky, pánské tašky, netradiční vlasové ozdoby, šperky a další módní doplňky. Můžete se těšit na jedinečné nápady a špičkové zpracování! Báječně nakoupit tu můžete i bytové doplňky, knížky, hračky a nejrůznější dobroty.

 

V rámci doprovodného kulturního programu Vás pobaví:
12:00 – 13:00: Divadlo pro děti i dospělé Buchty a loutky: představení Tři malá prasátka
13:00 – 14:30: písničkář Alasdair Bouch
14:30 – 16:00: Zabiják a Borci
16:00 – 17:30: Pilgrim Pimple
17:30 – 19:00: Please the Trees

 

Tradičně výborné domácí jídlo a výběr nápojů Vám nabídne kavárna Jericho, Balkan Grill připraví vynikající balkánské speciality. Sladkým i slaným palačinkám z palačinkárny Galetka určitě neodoláte! A pro milovníky kávy tu bude vyhlášená Mamacoffee.

 

www.dyzajnmarket.com

 

 

Dyzajn márket tentokrát s potěšením podporuje charitativní organizaci Spolu dětem. Ochutnat můžete jejich skvělé Sweet Dots – designové sušenky, jejichž koupí zároveň přispějete na lepší život dětí v dětských domovech. Při stánku Spolu dětem a Sweet Dots bude dětský koutek, kde si mohou vaše ratolesti designové sušenky samy nazdobit.

 

 

Můžete se těšit na tyto tvůrce:

Modrý květ – autorské šperky by Lenka Blažková (http://www.fler.cz/modry-kvet)

atelier MATE, Jane Bond, Skynet, BABAdesign, Barbora, Haneri, Viola Benešová, dulique, Hanka Dlesková, Krámek Stříbrná žába, Zuzana Kudličková, Magdaléna Brožová, em.en., Rosallia, A.J.A, Inka šperky, Circus mind, Zuzham, MIHULLI, Jane Art, L – Bee, Hnízdilky, veveřice, Šperky RCH, dobrunda – ateliér, Luna Nueva, Elis, La.kiki, Vuchu, CALICO, Recysklo, Irena Marie, ZAHRADA NA NITI, Lubor Baum, YAXI TAXI, Julius FashionShop, …little illustrations, Design studio Jeřábek, Kučertina, Ateliér Stopa, LUCKAVO, Nathan Heilmann, Jelly fish, V.Y.P. design, Jana Krejčovská, DÍLNIČKA NA TVRZI, lexy, qplusbodka, Natellka, Helena P., Makya, frappante, Wings of Madness, Tamarchi, Noctambule, Romana Kdýrová, Black Mountain, PÉŤAHOLKA, volda-design, Cat, Collis, FRAISE, INDIVA, Be yours, Katka Wilheimová, Jantara, Mumraj obchůdek, 3XS, Pipipunk, IWANNAW, HANIJA, TATE, Piaf design, Atelier V.V., sperky-koralky, PICTORDIE, Čokoládovna ČO-XO, majerKa, ReeflexDesign, RUKU v RUCE, KATERINADU, Dílna pod lípou, Eco-mamma/Suvi, EDITION LIDU, STUDIO UP!, Smajdis, HORINGLE, Pruhovaná žába, Stellion, Vektor, Slečny (nakladatelství wo-men), VIVA STYLE, LIPOVKA.ART TEPLICE, Škrabinoha, Malui, Denias, KHM, SatySukne.cz, Pokojíček, Kanaan, mlsoun, Sváča, TIKKA, Intimity, Conception of universal technology, design empathy, Anna Janská, habika, mari.bou, Sweet, MARY.K, Melvys, Eyleen, Princezna Pampeliška, Macabisaa, Helena Silber, STREJCEK FASHION, Anna Ryčková, Very Nice, Ateliér Mondego, Skafandr, LH Design, Jar23, emy&rob, PunkTura, by Adrianet, Bea Ro Make Up art, Kuráž, My Square, BiGaMy, Tuhafije by Ozlem Akin, Funky dolls, EXTRAVAGART, Jarosa, Stromli, MIN-KYX, Eggo, Dragouns, SHIT HAPPENS, PAŘEZ-SMALT, KLOBOUK NA PAŘEZU, KikiBike.

 

 

Aktualizováno: 13.3.2013 — 10:12

17 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Máme to kousek, ale nevím, nevím. Zkusím to zařadit na program, ale přece jen máme děťátka moc malá a samostatnou propustku o víkendu asi nedostanu. Přesto děkujem na za pozvánku a třeba se uvidíme.

 1. Škoda, do Prahy se příští víkend nedostanu, máme už dlouho naplánovanou jinou akci (sázení stromků v Bílých Karpatech, v létě tam zas pro změnu jezdíváme sekat louky), kdyby toho nebylo, jela bych určitě. Chválím výběr doprovodného kulturního programu, hlavně Buchty a loutky a Please the Trees jsou skvělí.

 2. Milá Blážo, ať se vám to vydaří. Pořád se mne drží chcíp a mám ATB,tak brzo se z toho dle prognóz nevyhrabu, takže příště. Z tvých šperků mám jen radost. (wave) (h)

 3. Blážo, dík za upozornění, pokusím se přijít. Ráda se „kochám“. Já vím, že se tahle akce občas koná, ale zatím se mi ji podařilo prošvihnout. Ještěže to není v neděli, to máme strakatou vycházku 🙂

 4. Blážo, jsi daleko! Takhle jen na skok je to do Prahy přes širou D1 fakt z ruky. Až budeš někde blíž, nakouknu 🙂

 5. Děkuji moc za Vaši podporu, určitě podám hlášení, jak to celé probíhalo.
  A odkaz na tento článek už je i na FB Dyzajn Márketovém (inlove)
  A protože věřím, že příští sobotu bude už určitě jaro, tak kdo přijde, s tím ho společně můžeme přivítat! (f)

 6. Milá Blážo, Praha je na mě daleko – pokud jde o jen tak si odskočení k divadlu, ale rozhodně blahopřeju, protože v této své profesi jsi zjevně stále lepší a úspěšnější. Tak ať se ti pořád daří a dej vědět, jak to celé dopadlo (inlove)

 7. Taky děkuju za pozvánku, milá Blážo. (inlove) Dost mě návštěva této akce láká, ale nevím, jestli mi to zdraví dovolí. 🙁 Každopádně Ti přeju hodně úspěchů. (y)

 8. Blážo, díky za pozvánku! Jistě to bude prima akce.
  Tak ať tvé krásné šperky udělají zúčastněným spoustu radosti (wave) (sun) .

 9. Sejdeme se v sobotu
  na Jarním Dazajn Márketu! 🙂

  Díky moc Dede za zveřejnění pozvánky a moc se těším! (inlove) (sun)

  1. Tak v tonhle termínu do Prahy nemůžu, máme tradičné Velikonoce na zámku… (blush)

   Jsem moc ráda, že se Ti s Tvými šperky daří dobývat srdce dalších milovníků krásných věcí a měla bych jeden nesmělý dotaz: pojede letos smečka slavného Krejga na Setkání? Pokud ano, mohla by velitelka vzít nějaké své výrobky s sebou? Moc mě ty Tvoje věci přitahují (i když jen platonicky :o))) a chtěla bych je vidět v reálu, sáhnnout si na ně – do Prahy to mám opravdu daleko.

   Přeji hodně úspěšnou sobotu a ať se Ti všechno jenom daří!

   1. Milá Alčo, je mi to líto, ale na sraz letos nedorazím. Ale věřím, že se najde i jiná příležitost se společně potkat! (inlove) (sun) (inlove)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN