KOČKY: Mňautobiografie pana Profesora (40) Reorganizace

8. 9. 2008 Situace je vážná, neostýchám se napsat, že kritická. Zatím ještě nebojuji o holý život, ale už brzy budu. Po nájezdech tečkovaných piraní ze mne chlupy jen lítají. Budu holý kocour. Obávám se, že to výrazně sníží mou vědeckou důstojnost. Právě se nacházím ve fázi „vorvanej jak samice“… Od fáze „bezchlupej“ mne dělí již asi jen 4567 chlupů. Holka řekla, že jsem nějak vypelichanej. Že mi musí přidat vitamíny. Myslím, že by spíš měla ubrat tečky.

 

10. 9. 2008 16.20

Situace začíná být víc než kritická. Jsem ve spisovně. Jsem otřesenej. Spisovna se otřásá. Tečkované pirani skáčou výš a výš. Nechci domyslet, co nastane, až se jim podaří doskočit až do mé studovny. Chystám se k boji. Jsem odhodlán hájit své útočiště do posledního chlupu. Budu se bránit všemi dostupnými prostředky. V příštím vývoji existují pouze dvě možnosti: 1. varianta: stejně sem nedoskočí a vítěz budu já. Varianta 2: Doskočí sem, budu bojovat, spisovnu dobrovolně nevydám a neopustím a vítěz budu já.

17.10
A kruci. Až se vzpamatuji z nečekaného dopadu, zahájím práci na novém spisu. Název bude: Vše, co se může vyvinout jinak, vyvine se jinak. Důkaz: nedobrovolné opuštění spisovny (tečteroristi mne normálně shodili na zem).

18.50
Jsem sebezáchovnej kocour. Náležitě jsem se posilnil. Objevil a obsadil jsem novou spisovnu. Spisuji tiše a nenápadně. Tady mne nenajdou. Tečteroristi. Holka taky ne. A myslím, že mne hledat bude.

 

 

 

19.20

Jsem geniální. Myslím, že bych mohl být nejen vědec, ale i věštec. Dobře jsem předvídal. Už mne hledá.

19.30
Tsss. Tsss. Nevim, proč mne musela vyrvat z kouta za televizí jen proto, aby se mne rozčileně ptala, kterej rozmlsanej pakůň sežral celý balíček plátkového sýra.

11. 9. 2008
Ano. Obohatím lidstvo dalším originálním spisem. Nazvu ho Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř aneb O, tempora! O, mores! Jeho hlavní myšlenkou bude úvaha o tom, jak byly hezké doby, kdy holka říkala Profesore, přece bys ty malé tečkované kuličky netloukl? Dnes holka řekla: Darebáci, hned přestaňte mlátit Profesora!

12. 9. 2008 10.30
A dost!! Chtěli jste boj, máte ho mít. Vydrž, myši Evelíno, vyrvu tě piraním z drápů.

10.35
Kruci! Kruci! Kruci! 2123 chlupů a myš Evelína na odpis.

13. 9. 2008 12.20
Jsem kocour na výhybce. Velké. Vyhybám se Tsunamissy. Zdaleka. Obloukem. Velkým. Jak ji zahlédnu, už se autoevakuuji. Moc dobře jsem si všiml, že svým piraním už fousy ohlodala a teď se rozhlíží, kde by co ještě oholila. Tak to ne.

Myslím, že jestli si na něco nemohu stěžovat, tak na to, že bych zde měl málo podnětů a inspirace ke své badatelské práci. Množství spisů, které ze mne padá, si s chlupy nezadá. Právě pracuji na speciálním spisu. Jmenuje se Vším jsem byl rád, ale Kaktusem budu pouze přes svou mrtvolu.

12.26
Kruci! KRUCI! KRUCI! To bylo o fous. Už jsem si málem spisoval nekrolog.

Piškot Pišutka v. t.

 

 

Aktualizováno: 31.1.2013 — 21:22

106 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Pane profesore, jste poklad, máte mou (bow) . Prosím pokračujte v publikační činnosti, Vaše díla působí velmi antidepresivně (h) .

 2. 😡 O.T. .K včerejší kytičce pro Jajku.Pravdu má Marska, je to _Řebříček bertrám_Achillea ptarmica. 😡

  (chuckle) Doma tomu bertrámu říkáme celá léta – knoflíčky. (chuckle)

   1. Hmmm, tak to nevím, co by to mohlo být. 8-| Až to objevíš, písni to sem, prosím. 🙂

    1. Vypátráno (vygoogleno), je to Spiraea prunifolia (f) , hodím časem nějaké fotky na Rajče – až je najdu…

  1. Já bych řekla, že je to druh řebříčku, hezká a nenáročná, velmi úporná trvalka, kterou omezuji a omezuji a ona se drží na zahrádce. Kvete i jdyž nic koncem léta nekvete ale zrovna nemohu najít správné jméno /achilea bertrám?/

 3. Piškotku, jedinec, který umí tímto způsobem prodat své strasti, si určitě zaslouží nějakou cenu (např. balíček sýra (chuckle) ) aniž by byl nazýván pakoněm (rofl)
  Tak ať ti život brzy odtečkovatí (nod) (cat)

 4. Pane profesore – s vámi je každý den svátkem. Díky za další spis, který jste mohl nadrásat jen s nasazením vlastních chlupů.

  Zrovna jsem řekla Zikmundovi, že čtu váš vědecký elaborát a jeho napadlo, že i on půjde se svou troškou do mlýna … a už se do toho dal – zatím si chystá papír do tiskárny (prý potřebuje ten správný formát)!

 5. Piškotku, lásko naše, ty ti dávali zabrat,příšerky tečkovaný. Ty jsi to však zvládl s velkým nadhledem neb jsistudovaný a ještě k tomu sídlíš ve spisovně a to je samo o sobě důkazem tvé inteligence kočičí a zvlášť když se ti povede nadzvednout i holku. Jó kdo umí ten umí. Díky!! (chuckle)
  My máme doma dobře vychovaný kočičí tým,Miuška tvoří se mnou na vedlejší židli a Čita pochoduje po klábosnici a zalehává myš i s mým myšoidním kloubem. Ája s Daníkem nadzdvíhají střídavě jedno víčko v očekávání čůrpauzy. (cat) (cat) (dog) (dog) (wave) Jo a nahoře na poličce vyřvává Pepina nesmrtelná neb jsem rozsvítila a ona si myslí, že vyšlo slunce zlaté. (sun) (chuckle)

  1. Pozdní přání, ale od srdce: milá Jajko, at se ti daří, hodně radosti, štěstí, zdraví a ponorů.

  2. (rose1) Milá Jajko, hodně zdraví, spokojenosti a kvalitního kyslíku v tlakových bombách při potápění 😉 (rose1) !

   1. Chichichi, radši v lahvích, prosím a toho kyslíku jen tak přiměřeně akorát, abych nedopadla špatně (rofl) . Ale nebudu zahýbat do fyziky a parciálních tlaků plynů (whew)

   1. Jajko, všechno nejlepší a jdu si obrátit stránku na kalendáři, je nádherný. (rose1) (^) (d)

  3. Děkuji moc všem za přání (h)
   Ale Jovásci, mám dotaz – ta kvítka mám na zahradě … je to takový subtilní keř, nějak si nemohu vybavit jméno (zas ten němec…), nějaká Spirea?

   1. Milá Jajko – krásný narozeninový večer, hodně zdraví a štěstí do dalšího roku a splň si jedno tajné prání.

    P.s. – já myslela, že z Pirea jsou pouze děcka, a ono jsou i kytky :O – to jsou věci (nod)

     1. Fšecko nejlepčejšííí Jajko. Pevné zdraví, pohodu a splnění tří přání (inlove) (^) (d) (f) (sun)

  4. Milá Jajko, všechno nej ti přeju (h) (f) (inlove) (sun) a zůstaň, jaká jsi . byla by škoda měnit úspěšnou formuli 😛

 6. Mně se zas nejvíc líbí fotka, na které se Piškotek ptá: Zrcadlo zrcadlo, rci zda v zemi zdejší žije tvor, který je víc profesor? (y) :* (h)

 7. booože Profesore, ta první fotka!!! (rofl) (rofl) tu byste myslím měl poslat někam do soutěže o foto roku a jste jasnej vítěz.

  a mám skromný badatelský dotaz? Kolik chlupů že zbylo? (rofl)

  díky za vynikající posilovač pro boj s křípkou, jest mi toho potřeba (y)

  1. A jejda Petro, držííím (y) ať se s ní popereš a vyhraješ nas všech frontách. Pozdravuj Ešůska a vyřiď mu pusu na čelíčko.

   1. dík Alex. Už je líp, pásák co po mě jezdil už odjel, vitriol z plic odčerpán, takže už mě to nebere na 1000000000000 kousků, ale enem vejpůl. 😀 Poctivě ležím, piju hekťáky tekutin, jím lehkou stravu a snažim se zabavit nudícího se mameluka učením nového triku – dává hlavu na stranu. Už snad je na stopě toho co chci – začli jsme dneska odpolko, tak jsem zvědavá, jak to půjde dál.

  2. Mě v urputném grýpovém chcípu povzbudilo foto poslední. S vizí tohoto hajlajfu snad i ráno i procitnu.
   Piškot, dík. (wave)

   1. Abyt- Ty taky??? ejch. to Ti nezávidím. Mně zachraňoval zázvor, bezinkový , hluchavkový a lipový čaj s medem, pumpiliškovej sirup. A nově i pokusy s éterickými olejíčky na organizmu.

    1. Doznávám, že léčbu jsem zahájila osvědčeným grogem, pak přešla na čaj s citronem, nic, léčbu posílila asi desetihodinovým spánkem, taky nic, obávám se, že ani zázvorem už to nezapudím. 🙂 Když nedožiju rána, odkazuju ti Aneška. (wave)

     1. Anežka bych klííďo brala, ale myslím, že nebude třeba, páč přežiješ. I když ty první tři dny to teda tak člověku nepřipadá ani náhodou. Hodně pij, ať přečůráš bacily. Tyhlety jsou nějaký echtgold hnusný. Jdu do péři. Tak se drž.

      1. Tož baby , pořádně to vyležte, to není prča. Šup do kanafasu a hřát, hřát hnátky a záda, grogy a růžový zázrak povolen.
       (devil) (punch) (envy) (h) (wave)

 8. Jsem poslední dobou nějak zaneprázdněná. Ale stačila jsem přečíst Ešuska ze včerejška a dnes pana Profesora. Takžejsem rozřehtaná a to na dobrou spánek není asi moc dobré.
  Petro, Tvoje nápady a nápady Tvých přátel na hrací zaneprázdnění pejsků, by se mělo uveřejňovat v širokospektrých médiích, aby Ti co si pořídí psa a zavřou ho na celý život do paneláku věděli, jak se správně ke svému miláčkovi chovat (wait) . A nezáleží, jestli jde o bernského salašnického nebo jezevčíka. Nechtěla by jsi sepsat pár takových her se psem, třeba doma na zahradě nebo s malými plemeny v obýváku?

  Pane Profesore, našemu Darečkovi bude nadcházející týden pět měsíců a pokud bychom byli s pánečkem chlupatí jako Vy, tak jsme také orvaní zvláště na rukách. Včera moje doškrábané ruce zaujaly mého zubaře (chuckle) . Soucítím s Vámi. Lucko, prosím, dohledej v archívu ještě nějaké fotky (clap) .

  1. Alex – a mohlo by se to jmenovat Kdo si hraje, nezlobí! 🙂 Já vlastně ani nevím, jestli bych to vlastně sesumírovala dohromady??? (think) Pořád nějak blbneme s něčím ale nijak nesystematicky…. takže, kolik toho tak můžu dát z „voleje“ dohromady? Kyblikovaná, schovávaná, na bombaře, na drogaře, přetahovaná, hledej dotyčnýho, dávej pozor na dobrůtku, kdo bude první u balónku a teď mě kurnik nic dalšího nenapadne?? Pak různý hrocviky – jako obíhání stromů, tyček, vysílání na překážky, různý triky od zajíčka, přes mrtvolu, po mávání na rozloučenou (což se velmi osvědčuje pro maličké děti, které se bojí psů a když jim pejsek zamává, odhodlají se a zamávají mu taky a první kontakt je navázán (y) . A tak nějak.

   1. jseš (*) Já se zmůžu jen na přetahovanou v leže (chuckle) (občas koupím tlapou přes obličej, neboť nejsem zvyklá na polohu ležmo a ta mrcha má delší tlapy než já ruce (chuckle) ) a na podávání plyšáků podle jména. Stejně nakonec zakousne hrocha a začne se s ním mydlit hlava nehlava.
    Všechny Betky aktivity byly vždy pohybové (ne nadarmo Kosatka dravá) a tak teď máme potíž ji v tom klidu udržet. Ale dneska zase chodí o chloupek líp, občas vyrazí sama od sebe mezi lidi bez ponožek (nod) Tak snad…

    1. Hi, hi, on ten seznam, co jsi vypsala, už stojí za to ! Popřemejšlej o článku, bych si ho vytiskla a házela do schránek těm lenochům co se psům absolutně nevěnují a jenom vykládají co to mají doma za blba, že už jim zase zdemoloval obývák 🙁 . Pitomci jedni (fubar) !

     Betce držím stále všechno co se držet dá (h) ! Už to je pokrok, že vyslíkla fusekle antiskluzovky!!!

     1. Alex – u tohodle tipu lidí by to stejně nemělo efekt – vždy by si našli výmluvu, že nemají čas, nebo že by to neuměli, bla, bla, bla. Mají psa proto, že ho mají ostatní, proto že dneska je přece normální mít psa. Ale že je taky normální tomu něco „obětovat“ ze svého volného času, to jim už nějak nepřijde.

    2. Xerxová ajoo, podávání hraček podle jména!! Naše oblíbená hra!! Jak jsem mohla zabudnouti?? Jsem ráda, že je Kosatce o fousek zasejc líp, tak ať se snaží, Kosatka ponožková 🙂

 9. Milý pane profesůrku, Vaše spisování miluji. (inlove) Co věta, to výbuch smíchu. 😀 Navrhuji udělit Vám Nobelovu cenu za smích. Vždyť zatímco my si výsledky Vašeho bádání prodlužeme život, Vy na spisech pracujete přimo v bojových podmínkách, nucen neustále měnic svoje úkryty, protože nepřátelským silám se je odhalit. Pak se jeden nemůže divit, že…“Holka řekla, že jsem nějak vypelichanej. Že mi musí přidat vitamíny. Myslím, že by spíš měla ubrat tečky”. (h)

 10. OT – Infarkt, mrtvice, šok…
  Odcházející řemeslník nezabouchnul vrata a Žolíček se vydal na výlet. Zjištěno brzy, leč pséko nikde …. Jak by taky bylo někde po městě, když ho odlapila nějaká paní a donesla do záchytných kotců …. a najatí slídilové se mohli darmo uslídit…
  Hlavně, že se našel muj drahej pejsek … no fakt DRAHEJ… ten jeho vejlet mě přijde na 500 … (devil)

  1. Trdlo strakatý… ale hlavně že se našel (dog) Zajímavé, že se vydal pryč, u nás řemeslníci mockrát zapomněli zavřít branku, ale strakatice se vždycky potulovaly jen v nejbližším okolí….

   1. Rputííí, šmánkote, to bylo na infarkt. Uf, spadl mi šutr ze srdce. Opatruj toho šmudlíka, chudáček , taky musel být v šoku,kam ho to táhnou. (y) (h) (wave)

  2. Rputinko, no hlavně že se našel (clap) … to je zajímavé, jak jsou někdy „zachránci“ rychlí – a jindy živoří zvířátko někde i třeba poraněné dlouhé dny ne-li týdny

   Zuzanka zdraví (h) , vyhřívajíc se mi vedle ruky v „solárku“ (rozuměj pod stolní lampičkou se starou poctivou žárovkou – kvůli kočochům jsem se jimi zásobila, ty nehřející ať si strčej… no, tam…)

    1. Odloven cca 500-700m od baráku, ale už na hlavní ulici. Smůla byla, že byl vyjímečně bez obojku, kde má adresu i telefonní číslo…

     1. hlavně že se našel a je v pořádku. Peníze mrzí, ale kdyby se mu něco stalo, mohlo to stát víc…
      Když jsem u útulků…
      Kamarádka včera pro změnu ulovila notopýra – telefonem jsem jí zaslala kontakt na naše „zvířecí záchranáře“ a vše proběhlo skvěle – do čtvrt hoďky si (bat) odvezli

   1. No, nevím, proč záchranci s uvozovkami….. já bych byla šťastná, kdyby se každý zachoval jako ta paní a volně pobíhajícího psa dal do útulku. Ona to nebyla chyba jen paní záchrankyně ani řemeslníka, že….

  3. Rptui,velke štěstí, že se Žolíček našel i když si ho vyzvedneš ve vězení. Těch 500 korun by sis měla zpětně vyžádat od nedbalého řemeslníka 🙂 Říkej si, že to mohlo dopadnout hůře.

  4. Tedy Rputi, to sis oddychla co? (h) Tyhle nervy fakt nemusím. Jinak si myslím, že ztratit se ti velký černý pes, v útulku nebude (wasntme) To Žolíček se prostě líbil, no… 🙂

   1. Že si Blesan občas bránu otevře a zdrhne už byli lidi zvyklí, takže ho drapsli za obojek a dovedli domů. Ovšem stalo se, že sousedka na náměstí potkala velkýho zrzavýho psa a cpala mi ho za vrata – a chudák majitel lítal po městě jako blázen … 😀

  5. Nojo, Rputinko, je to syčák – asi mu to budeš muset strhnout z kapesného. 😉 Nebo to předepiš k úhradě řemeslníkovi. (chuckle)
   Hlavní ale je, že je Žolíček v pořádku zpátky u Tebe. (h)

   1. Rputi, tfuj tfuj. Hlavně že to dopadlo tak. Strhnout z kapesného, jo, to by šlo 🙂

 11. Jéje – včera Ešus, dneska Piškot – tohle by se snad mělo dávkovat o něco opatrněji 😀 Nebo nemám číst oba najednou, já vím – ale když tomu se nedá odolat 🙂

 12. teda pane profesore to je ale sprostá šikana váženého a velkého vědce.
  Věřím, že to byly nervy.

  Míša

 13. Máváme všem z Jihočičska. Zápisek mourovatého vědce doplním – tečkované příšerky byly nazývány Kaktusy proto, že jim matka Missy ohlodala fousky. Všem a všechny. Takže příšerkám se u tlamičky ježily cca 0,5 cm dlouhé „ostny“. Prostě kaktuskové, no.Prý to tak matky kočky dělají, aby potomkům zabránily v útěcích z rodného hnízda ( koše, pelechu).ˇUdajně mají potomci bez fousků horší orientaci a proto se raději drží „doma“. Nevím, jak jinde, u nás to nefungovalo a tečkounci zdrhali z rodného koše zcela suverénně. A musím na matku Missy prozradit, že ohlodáním fousků její mateřská péče skončila a víceméně je strčila na krk mně a Lassy a Piškotovi.

  Zkusím v archivu vyštrachat fotky Kaktusů.

  1. Když jsem přišla s Babet na kastraci, také se paní doktorka podivovala, že má ukousané vousky.
   Vyvedla jsem ji z omylu: Babet má vousky upálené, protože prostě když zapálím karmu, děsně ji to zajímá a čumí tím malým zapalovacím okénkem tak setrvale a tak tam cpe čenich ve všech úhlech, až jí to vousky ožehne.

  2. To jsi mi připomněla mocmoc dávný hřích (blush) To jsme byli ještě předškolňáci. Jednoho veleváženého pana kocoura jsme defousovali a byli jsme po zásluze odměněni (punch) (flex) ;( Od té příhody se kocourovi velmi zrychlil krok, jen nás uviděl. (tmi)
   A tak se panu prof. Pišutkovi ani malinko nedivím. Z těch puntíkatek se mu musela udělat svatozář. (angel) Ona mláďata dají zabrat. A je jedno, jestli dvounohá, nebo čtyřnohá (emo) (dance)

 14. Mimochodem jsem v úterý dočetla Mňautobiografii, kterou jsem si dávkovala k obědům. Co to je 39 dílů když člověk potřebuje trochu duševního pohlazení

 15. Já jsem zrovna potřebovala nějakou vzpruhu a oba chlapíčci mi jí dopřáli bohatě. Jsem mezi dvěma audity, už mi to leze ne mozek, neustále se navzájem auditujeme, ach jo. Tak ještě prosím něco vydařeného na pondělní ráno a pokud mohu prosit něco málo palečků, abych neměla příliš problémů.Tedy pondělí a úterý, Tesco se vyžívá v delších auditech

  1. Sorry, ale pamatujete si ještě, co je vaší náplní práce v době, kdy se výjimečně neaudituje? Trochu mi to připomíná kontrolu splachovadla v salonním voze císaře pána (ne)blahé paměti; kontrolovalo se tak dlouho, až se vycmrndala veškerá zásoba vody ve vodojemu, což se ovšem zjistilo až ve chvíli, kdy mělo být WC skutečně použito. (rofl)

 16. 😀 😀 😀 Vším jsem byl rád, ale kaktusem budu jen přes svou mrtvolu! 😀 Tak – a jsem pod stolem. On ten návrh rybničního hospodaření, co ho mám zrovna rozepsaný, je totiž obrovská psina (kocouřina), abyste věděli.
  Piškotku, ty jsi prostě kocouří jednička, pokud jde o vylepšování nálady. A ty fotky… Díky Luci a Profesore, tohle je začátek pátku, jak má být!

 17. Konečně jsme se sem dorvala… ale trvalo to celé dopoledne.
  Pane profesore, takových urážek majestátu se vám dostalo. Tipuju, že na poslední fotce je to nabroušená Tsunamissy? Tak nakrknutě se totiž normální kočka tvářit nemůže. (cat)

  1. 😀 Matyldo, je to Tsunamissy, ale vůbec není nabroušená, naopak, v dobrém rozmaru na mne něco pokřikovala… Mimika tečkatek je velmi bohatá a mimika Tsunamissy obzvlášť.Prostě mistryně „ksichtíků“

   1. Vidím, že je v dobrém rozmaru, jinak by nikdy takhle nehodila záda, neukázala pupíček a nevytrčila nožky do vzduchu. Naprd…á kočka vypadá jinak. Ale je to zubatice. Ty špičáčky…. (inlove)

    1. No Maceška takhle zuby neukáže ani tehdy, když ji Světluch provokuje, tak to nemám načtený. Nanejvýš jí nafackuje, což psici nijak nebere a trdluje kolem dál, musí dostat víckrát. A s takhle vyvaleným pupkem lehává na pohovce běžně, tak je asi pořád v dobrém rozmaru- mně připadalo, že pokud leží na zádech v poloze chcíplé kočky, cítí se v bezpečí.
     Dneska jsem s Gimpet pastou měla menší problém- musela jsem přesvědčit psice, že ony problém s trávením nemají a mají to sakra nechat té kočce. která stála přede mnou, olizovala mi pastu z prtu a kolem ní poskakovaly strakatice s ublíženým výrazem, že jsou chuděrky (dog) (dog) (cat)

 18. ufff – konečně jsem se probojovala zase na Zvířetník.
  Celé dopoledne stávkoval…

 19. Pan profesor Piškot přepěkně popsal příšerná prožití prožívaná pod působením puntíkovaných piraní. (h)

 20. Mikulenky byly jenom dvě, a taky to byly piraňky (chuckle) – takže milý Piškote, převelice soucítím (h) (h) (h) (h)

 21. Pane Profesore, jste nejkrásnější kocour jakého jsem kdy viděla. Ale tam jak se rozvalujete na šplhadle mi připomínáte spíš Kocoura v botách než pana Profesora. (chuckle) Ovšem s tečkami by měl problém i Kocour v botách. To chápu. (nod)

  1. Velká kočko, chlupatý exemplář na poslední fotce je blaženě si lebedící Tsunamissy v „proleženině“ na škrabdle. Prostě se tam rozvalila a jako obvykle různě okřikovala…

   1. Děkuji za upozornění, nikdy jsem neviděla pana Profesora zespodu. (chuckle) Zřejmě je ta moje operace šedého zákalu potřebná. :O
    A panu Profesorovi se převelice omlouvám. Nějak se obávám že mi zrovna tenhle omyl hned tak neodpustí. 🙁 ;(

    1. Neboj, odpustí, přesněji, vůbec to nepovažuje za nějakou újmu 🙂 Je zvyklej, kocour, protože třeba po ránu v rozespalosti ho klidně oslovím Nemotej se tady, nebo tě zašlápnu, příšero tečkovaná. No a pak kouknu lépe a vidím – kdepak tečky, tmavý hřbet mourovatého badatele 🙂

 22. Pan profesor by si zasloužil medaili za statečnost a trpělivost. Soudím, že mnohá kočka by tuhle pohromu neustála a mohla by začít protestovat různým bobkováním, značkováním a případně i hladovkou!! Snad Pišutkovi obalovaly nervy tlusté plátky šunky.
  Ta poslední tečkovaná fotka vůbec nevypadá jako reklama na povahu, kterou si můžete zamilovat!

 23. Piškotku, chuděrko, co ti to ty tečkouni prováděj?! Jaká neúcta!
  Posílám aspoň podrbání za ouškem! :*

 24. Áááá, tak teď jsem přistižena. Milá Dede, to mi nemůžeš dělat, dávat Petru a Luci takhle za sebou! Včera jsem veřejně napsala, že je Ešusek moje stará láska zrzavá, dneska musím přiznat, že Piškotek je můj největší miláček; co si o lidi o mě budou myslet, že jsem snad nějaká taková. :o)

  Piškotek si ovšem dnes zaslouží mimo spousty lásky i spoustu soucitu, protože vyprávění o tom, jak ho tečky málem oholily , to rve srdce …. a bránici. :o)

  Luci, děkuju se srdíčkem, které mi nejde nakliknout. A přeju všem krásný den, tak se srdíčkem.

  1. Snad se Piškotek neurazí. Ale když, tak v jeho případě to kousek šunčičky určitě spraví. 😀

 25. hezký pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  (rofl) Chudák profesor (inlove) Ničen smečkou tečkovaných potvůrek… Jak vůbec snášel takové akční nadělení neboštík hrošík Bubu ??

  Fotodokumentace opět skvělá (nod)

  1. Ad fotky: Sigma včera představila nový kompakt DP 3 Merrill s naprosto dokonalou optikou! Cena sice lidová není, (odhad kolem 27.000 Kč), ale APS-C Foveon snímač a Super dokonalý zoom objektiv nemají chybu! S touhle krabičkou půjdou dělat naprosto perfektní fotky až do A1 včetně! Prodávat by se měl začít asi v půli března. Výstupy jsou kvalitou na úrovni desetkrát dražšího DSLR systému.

  2. Hrošík Bubu k tečkované katastrofě přistoupil s rozvahou sobě vlastní. Nejdřív zjistil, že ty hemžící se myši nejsou a zřejmě nebudou k jídlu…no a pak už se věnoval jen tomu, aby nelehával v místech jejich nejčastějšího výskytu. Nevadilo mu ale, když ho tečkounci obložili při spánku, to jim klidně dělal polštář. Neměl ale rád, když po něm hopsali, to se vždycky pěkně pomalu zvednul a s poněkud rozladěným výrazem odešel dospat sen o plných miskách jinam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN