ZPRÁVA: Chystá se sedmé velké setkání Zvířetníků!

Vážení a milí Zvířetníci, dovolte mi, abych Vás pozvala na letošní Velké Setkání Zvířetníků, které se bude konat během víkendu 18-19. května 2013 v kempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou.

 

 

 

Již brzy se dozvíte všechny podrobnosti, zatím jen pro počáteční namlsání odkaz na stránky zařízení, které nás bude letos hostit – pohleďte sem: http://www.krivonoska.cz/

Doufám, že si všichni co nejdříve poznačíte termín konání do svých kalendářů a pomalu se, stejně jako my, začnete TĚŠIT!

Srdečně Vás jménem všech organizátorů zdravím a doufám, že se letos sejdeme v hojném počtu.

 

Alča

 

Aktualizováno: 13.1.2013 — 21:03

67 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Paráda!
  Díky převeliké, milé A+L+A, že jste nenechaly padnout štafetový kolík Zvířetnických setkání a postavily se na start etapy s cílem v Křivonosce. Sympatické místo i termín, mám poznamenáno. Ještě popřemýšlím, zda se dostavíme v ještě hojnějším počtu než minule, totiž včetně obou vnuček (když ta menší už není „mimi“, ale „babole“ 🙂 ).

 2. My si s Penušou říkáme, že bychom chtěly. Takže pokud bude Penuša dobrá a pokud budou nějaký zbytečný peníze… a možná i s tím plánovaným štěnětem, co je už touhle dobou určitě puberťanda (a pořád ještě v tom útulku, páč čekáme na Domek).

  1. Koukám, že se pilně učíš 🙂 . Budu ráno držet palec.
   Což kdybychom zorganizovali(y) společnou brněnskou výpravu? (toivo) (dog) (dance) (dance) (bow) (bow) a případně další zájemci?

    1. Vloudila se chybicka. (rofl) Opravdu jsem nechtela byt zahadna. Jen nejak ty prstiky si zpletly klavesy a unictozily vsechno z textu krome toho „C“. Ale leco je akorat, zrovna tak burtiky, tak jdeme jist.

 3. Křivonoska mě láká, kdysi jsem s našima nejela na dovolenou, zrovna když navštívili zrovna Hlubokou a Křivonosku. O obojím pěli chválu. Třá mi to vyjde teď. Krásná práce ženský, jste skvělý.

 4. Náramná zpráva. Moc se těším. (sun) (f) (f) (f) Veliké díky „Alčatýmu“ (*) (*) (*) (clap)

 5. Jé, tam bych moc ráda jela, měla jsem jih Čech moc ráda. (inlove) Asi pro to úplně první angažmá v Budějicích. Ale pro své neduhy mám zatěžko plánovat tak moc dopředu. A syn ještě nebude mít dovolenou, byl by problém s Garykem. (dog) 🙁 No uvidím. (tmi) (think)

 6. Mimochodem co takhle meteorologické hlášení? V Praze od rána sněží, už to tu zase vypadá jak na konci loňského října (chuckle) .

  1. Na jihu Jižní Moravy sněžilo dopoledne, stále mínus jeden stupeň, tudíž sníh drží.

   Silničáři pokud možno nesypou a ani neodhrnují – asi už vyčerpali letošní zásoby.

    1. JJM asi 7 cm a už nesněží. Na silnici jsem neměla odvahu vylézt, to až zítra. Dneska pracuju z domu, takže jsme byla jen na poli a před domem dvakrát odhrnovala sníh. Vesnicí už několikrát projel traktor s radlicí, aby se lidi dostali domů, ale to je obecní záležitost, silničáři udržují jen hlavní tah přes vesnici.

  2. Nejen na pražských horách, ale i v údolí Vltavy sněží. Co sněží, podle pohledu z okna se bobuje. Což mě ovšem naplňuje hlubokým smutkem, protože obě rysata jsou nemocná. Rysík už jen závěrečně pochrchlává, ale Rysinka je sice z horeček venku, ale je dost malátná a uchrchlaná. Takže to zase dřív roztaje, než se dostanem ven. Chjo. Ale užili jsme prosincovou nadílku, tak holt lednovou prošvihneme.
   A k článku: tam pojedu ráda, asi se i budu zajímat o prodloužení pobytu jedním či druhým směrem. Když už se tam dohrabem, tak abych stihla navštívit všechny kamarády a kamrádky.

   1. Karakal, jsem na tom podobně jako rysata (doh) , akorát to bobování mě tolik netrápí. Snad se stihnou vymarodit včas, předpověď vypadá, že si možná ještě sníh užijou 🙂 .

  3. padá a padá a padá. A já jsem debil a debil a debil (devil) Protože Betka otravovala a byla lepší než o víkendu a já jí vzala ven – sice jen něco přes kilák (zana zná – obešly jsme jen hřbitov), ale děvenka psí byla aktivní a akční a řádila ve sněhu (i když na vodítku a klidnila jsem ji) a cestu zpátky jsem myslela, že nedoleze ;( Ten zadek má slaboučký a vratký…
   Já zimomilec kvůli ní chci jaro a bezsněžno (nod)

   1. Debil nejsi, pes ven musí, no a tak si Betka párkrát poskočila. Ono si těleso zase odpočine a bude dobře. A to jaro? No přijde, přijde – doufám tedy. Tady u nás to vypadá na dobu ledovou, nekonečnou.

   2. Uf, hnusná představa. Beta by možná nějak domů dosmýkala tebe, kdyby bylo nutno, naopak si to moc představit neumím…
    Co ty zázračný prášky?

    1. prášky jsou už koupené v šuplíku. Pokud se nezlepší do pátku klidem (a já tomu nenasadím zase nějakou botu), tak ho dostane a uvidíme…

   3. Ještě že jste to zvládly. (y) (h) Asi to bude chtít pár dnů chodit jen v ulici, nebo být na dvorku.

    1. my šly jen po cestách – ale tam se nesype a nesolí – a vedlejší uličky se až tak často neprohrnují. Je to celé skoro krásně po rovince. Jen jsem podcenila množství a váhu sněhu a Betí nadšení…

     1. Beti, drž se a žádný klouzání. Neboj, jaro bude „cobydup“. Taky ho vyhlížím. (inlove) (sun) (flex)

     2. Nojo, ono se to nezdá. Já se s Ankou na vycházce brodila čerstvým sněhem a měla jsem toho dost, a to jsem prosím neprojevovala žádné Betí nadšení a nelítala jako cvok. (wasntme) (chuckle)

  4. U nás nasněžilo nějakých 15 cm na starý zmrzlý sněhový poprašek, silnice jsou strašlivé (jak já ocenila svého Sama čtyřkolku 🙂 – na silnice třetí třídy jim celý den nezbyl čas, udržovali hlavní tahy), ale je krásně, konečně zima.
   Kazan chodí pořád tak, že si každých pár kroků lehne, ale už nevypadá tak utrápeně, jako včera. Xerxová, holt budeš muset vymyslet klidový režim, který pochopí i Betka – např. společné válení na pelíšku, nebo tak nějak 8-|

  5. My máme tak 15 centimetrů prachového sněhu, ale zato mlhu jako mlíko.
   jak mám vědět, kde končí silnice a začíná příkop?

  6. ZANO, U NÁS NA JIHOZÁPADNÍ VÝSPĚ ZATÍM ANI VLOČKA. JEN JE OD RÁNA TMA TMOUCÍ .
   nadšeně tu volám a řvu HURÁÁÁÁÁ, KONEČNĚ JE SETKÁNÍ PRO NÁS KOUSEK A NEPOCESTUJEM PŘES CELOU REPUBLIKU. Jen nevím, zda ještě do května Hokinek vydrží.Jinak jste mne moc potěšili místem setkání. Budu to mít opravdu malinký kousek od místa, kde žije naše mladší dcera, která bydlí přímo pod Kletí,takže setkání není zas až tak daleko od ní.Jásám tu velice moc a Jiří se taky na zvířetníky už docela těší. Nebude s námi sice sluníčková veram, ale jistě i jiné známé budem zas rádi vidět.A ty další, ještě pro nás nové, jistě taky rádi poznáme. Konečně snad i můj nedobrovolný a nezkušený řidič bude ochoten do jižních Čech dojet autem. Ale už dost, abych vše nazakřikla. A sdělte mi prosím, které dobré a pilné dušičce mám za tohle místo poděkovat?

   1. Luci + 2 + 4 – ona totiž Jihočičsko zná. A my se tam taky těšíme, protože Jižní Čechy máme rádi – a Jenda tam bude jezdit na kole.

 7. Alčo, Asteris a Luci – již zvuk vašich jmen je zárukou kvality sedmého všezvířetnického setkání (a sedmička je navíc šťatné číslo). A těším se na všecky (hug) (hug) (hug)

 8. já poklud se nedočkám nějakého setkání blíže ku Praze (realizovatelného ráno tam, večer zpět), tak už se nezúčastním… ale jsem ráda, že tradici se podařilo udržet, moc vám držím pěstě na počasí a těším se na hojné dokumentace a reportáže!!! (h) (h) (h) (h)

  a jelikož teprve dočítám, tak zdravím Heduš s kouzelným mimískem (inlove)

 9. Díky, děvčata, jste tak šikovná (bow) (h) .
  Mám zaznamenáno a vážně o tom uvažuji. Akorát jsem chtěla s sebou vzít kluky (a manžela, samozřejmě), ale od nás jsou Budějice a okolí světa kraj 🙁 … nevím nevím, jestli dáme čtyři nebo pět hodin vlakem 🙁 .
  Na jaře zkusíme zorganizovat cvičný delší výlet a pak se uvidí (think) .

  1. JJ, nezoufej. Jsi přece z Brna a odtud jede rychlík přímo do Budějovic. a z Budějek je to fakt už jen kousek.

   1. No – a určitě bude fungovat taky zvířetnická přeprava od vlaku k chajdě, tak jak jiné roky, takže neboj, že byste v Budějicích zůstali na nádru trčet

 10. Milí Zvířetníci,

  děkuji za příznivé ohlasy a doufám, že Vás k hojné účasti inspiruje nejen Setkání samotné (snad moc neprozradím, když napíšu, že si letos přijdou na své nejen člověkové, ale i pejskové), ale i atraktivita vybrané lokality.

  Hlavní organizátoři jsou:

  Asteris – můj zástupce a pomocník
  Luci+2+4 – styčný důstojník, velvyslanec a zástupce Zvířetníků na místě
  a moje maličkost

  Děkujeme za přízeň a podporu a slibujeme, že uděláme vše pro to, abychom se v květnu všichni sešli na báječné a nezapomenutelné akci!

 11. Já ráda dorazím a do Hluboké dvakrát ráda – je to tak sto let, co jsem tam byla naposledy 🙂

  Alčo a Luci 2+4 – děkuju moc za vaši aktivitu a práci, která vás ještě čeká (inlove) Jste skvělé a jsem ráda, že tradice založená předcházejícími organizačními týmy nezanikne (inlove)

 12. Alčo, Lucko, díky !!!
  Bohužel letos nemohu. Máme vždy v tento termín rybářské závody s účastí širokého okolí. Organizačne zajišťuji,včetně financí, už jsem dvakrát na závodech chyběla a tohle by mi neprošlo.
  Tak ať se Vám to všechno v tom máji vydaří a já budu čekat netrplivě na reportáž. ;( (wave)

  1. Ajvaj, jedna na Pecce, druhá na hokeji, další na rybách či na maltě…

   Si snad to (beer) tee-pee budeme muset zapíchnout v létě separé 😀 (wave)

   1. Budu čekat, dojeďte kdykoliv. (wave)
    Rybářská chata i s romantickým spaním je připravena.
    Můžem pivnit až se budou hory Hostýnské zelenat. (wave)

   1. Mně je to taky moc líto aj slzička ukápla ale fakt to nejde. Náš tým na mně spoléhá a plán závodů už máme pevně stanoven.
    Pro naši pokladnu je to zásadní přínos abychom mohli zase trochu zarybnit,pokosit a něco málo vrazit do chaty. Pro relaxaci lidí je to ideální místo,tož příště. (wave)

 13. Všechno krásné a dobré do nového roku, milí Zvířetníci (h) Podle našeho dobrého zvyku byla celá smečka přes svátky mimo běžný provoz ( a tedy i internet), takže jsem úspěšně prošvihl komentáře k diplomňaucii, za což se omlouvám. Budeme si teď s MLP pěkně střídavě dočítat, co jsme zanedbali, občas na něco zareagujeme, takže to vzhledem k časovému posuvu bude úúúúplně mimo 🙂 Do roku s 13 na konci jsme vkročili jako smečka v plném počtu a snad tentokrát i tou správnou nohou, rok předcházející budiž (z našeho pohledu) raději zapomenut.
  Jste skvělí, že se vám vždycky podaří nějaká správná zvířecí sešlost. Rád si o ní přečtu… Hlásání z Podmitrova byla zpravidla skvělá, tak ať se vám to povede i tentokrát.

 14. (clap) (clap) (clap)
  Už jsm se ozvala na Hadech. Bude to paráda.
  Alčateam značka lA kvality.
  (flex) (sun) (pi) (handshake)

  1. Moc se mi líbí ten důvěřivý pohled, který na tebe upírá skořicová Cinnamon. Musela bych sevřít peněženku, dát ruce za záda a rychle, rychle utíkat pryč!

 15. Alčo a Lucko, musím zapět chvalozpěv i tady, nejenom na Hadech. Jste ďoučata šikovnááááá (f) (sun) (f) (sun) !

 16. áá jé 🙁 my jsme týden před tím na Pecce, takže následující víkend musíme na chalupu, neb tráva bude volat. Takže letos zas nic. 🙁

   1. no bohužel máme tu zkušenost, že nevydrží. ;( V tuhle dobu nevydrží a nedá se to pak posekat /a že ta plocha teda je /, on i ten jeden vynechaný víkend v tuhle dobu, když prší, je fakt problém – zrovna loni po Pecce to tak vyšlo, sekačky do nedávaly ani jedna :-(. je to pak v podstatě skoro 14 dní nesekaný a přerostlý a když do toho zaprší-loni to byla fakt chuťovka.

    1. Tak si půjč někde stádo vovec a na ten týden je pusť k vám na zahradu. A budeš mít posečeno aj pohnojeno.(chuckle)

     1. tak to by asi neprošlo, páč by vzaly za své všechny stromky a keře a pak bych vzala za své já, páč to by mě šlehlo 😀

      Nemluvě o tom, že by mi je tam někdo sežral, kdybych je tam nechala bez dozoru.

      1. no coco – vezmete si v týdnu jeden den dovči – posekáte a pojedete si odpočinout na setkání. A nebo od pátka do sobotního večera setkání a zpátky pojedete od Budějic na chalupu sekat.
       Když se chce, tak jde všechno (chuckle)

      2. No, pak už nezbývá, než nechat trávu navysoko a pak si půjčit bubnovku. Přece nevzdáš sraz 😉

  1. To je škoda, ale ty ovce nejsou špatný nápad, nebo tam pošli někoho na brigádu (chuckle)

 17. Už jsem se bála, že tradice dostane trhlinu. Velikej dík, že jste se chopily převoznického vesla (inlove) .
  Přeju hodně zdaru, sil a pevné nervy!

 18. Děkuju moc, Alčo. (h) (f) Musím přiznat, že už jsem ani nedoufala, že se letos setkání podaří zorganizovat. Byla by to ale velká škoda a tak jsem Ti moc vděčná, že ses toho ujala. 🙂 (hug) :*

  Přeju všem krásný den. (h)

 19. Jo, tak to by šlo. Díky za rychlou akci.
  Ovšem netěším se, v žádném případě se netěším, do poslední chvíle se těšit nebudu.

 20. hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Mám napsáno v diáři. Jste holky šikulky – skvělá rychloakce (nod)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN