KOČKY: Mňautobiografie pana Profesora (39) Kvalifikace

6. 9. 2008 12.15 Jsem padlej kocour. Upadnul jsem při pohledu na holku. Ne dost na tom, že zahmyzila území tečkovanými příšerami. Ne dost na tom, že kam se kouknu, tam nějaká tečka. Ještě si holka vezme tečkované triko. To už je vrchol!! Provokace. Jdu ji ztrestat.
 

 

12.30
Tak nic. Vše odpuštěno. Holka mi vysvětlila, že nemohla jinak. Že mne nechtěla rozčílit. Že nebylo jiné volby. Puntíkované triko bylo jediné volné. Na ostatních spali tečkovaní despotové. No dobře. Mám pochopení. Odpouštím jí.

Každá chvíle, kdy spí a je klid, je vzácná. Chápu, že je nechtěla budit. I holka má právo na chvíli, kdy nemusí být ve střehu. Odpustil jsem jí. A abych jí byl oporou, sepsal jsem jí základní, zásadní a podstatný spis. Nazval jsem ho Zásady bezpečnosti práce aneb Bacha, jsou všude.
1. Než zapneš pračku, podívej se dovnitř.

2. Než zapneš troubu, podívej se dovnitř.

3. Než si sedneš na křeslo, podívej se za sebe.

4. Než sebou plácneš do postele, podívej se pod peřinu.

5. Než dovřeš dveře, vyndej chlupatou zarážku.

6. Než dáš slovutnému profesorovi oblíbený pokrm, vyžeň skřety do předsíně a zamkni.

7. Nezapomeň koupit barvu na zatření škrábanců na dveřích.

8. Když napustíš vanu, nenechávej otevřené dveře.

9. Když necháš otevřené dveře, tak nenadávej, že místo relaxu ve vaně sušíš a vytíráš potopu, způsobenou vřeštícími chlupatými potápěči.

10. Nenechávej hrnec s párky na sporáku bez dozoru. Když necháš, tak se nediv.

11. Neptej se, z čeho mají skřeti průjem, a příště kup kvalitnější párky.

12. Než si oblečeš župan, vytřepej ho.

13. Když ho nevytřepeš, neřvi.

14. Nikdy nezapomeň zapnout kabelku.

15. Když ji zapomeneš zapnout, hledej doklady a kreditku nejdřív pod regálem nebo v kadibudce.

16. Na krájení masa si ber vždy chrániče, nejlepší jsou oteplovačky nebo skafandr.

17. Když si nevezmeš chrániče, neječ.

18. Chlupaté přívěšky ze záclony neodtrhávej prudce a rozhodně ne směrem dolů.

19. Kašli na trendy, záclonové třásně taky nevypadají špatně.

20. Než zavřeš skříň, podívej se dovnitř.

21. Jestli skřeti usnuli na ručnících, nech je spát a jdi podrbat Profesora.

22. Jestli neusnuli, nech ručníky ručníkama, zavři skříň a jdi podrbat Profesora.

23. Nekupuj nové ručníky, dokud poslední skřet neodejde z domu.

24. Než zapneš myčku, podívej se dovnitř.

25. Než zapneš myčku, podívej se ještě jednou, hlavně do velkých hrnců.

26. Nezapomínej, že dobré skutky je třeba dělat včas. Než s tebou práskne pohled na skřeta v hrnci, dej Profesorovi šunku.

27. Než otevřeš poklop od WC, přesvědč se, že v místnůstce opravdu není žádný skřet.

28. Když se nepřesvědčíš, tak mu nenadávej, určitě se lekl víc než ty.

29. Nevytvářej si vztah ke kytkám. Skřeti ti ještě nerozumí a tvoje „Moje nejoblíbenější“ si přeloží jako „Ihned zlikvidovat“.

30. Nezapomeň, že nejlepším poděkováním za sebraný spis je šunka.

Piškot Pišutka v. t.

 

Aktualizováno: 2.1.2013 — 19:38

104 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
   1. Probůh, to ne! Já chtěla panu profesorovi udělat radost, aby měl kolem sebe něco příjemnějšího než tečkované příšery 😉 !

    1. V tom pádě šunku zaobalit do slaninky a položit. Ale předtím zavřít skřety do skříně. 🙂

     1. Vyřizuji tímto všem Profesoří poděkování za přejícné, zejména šunku doporučující komentáře.Prý je potěšenej, kocour. Já jen doplním, že slaninku naše mlsná vědecká mourovatá osobnost néééé.Nevím, jestli mu nechutná, nebo si vzal k srdci mé přednášky na téma Je to nezdravé, tučné, slané, uzené. To je sice šunka až na tu tučnost taky, ale zřejmě mu nepřipadá tak ohrožující. Je fakt, že se snažím podávání šunkových mlsů omezovat, jenže mlsoun mlsnej má dokonale nacvičeny neodolatelné etudy, při kterých by se i kámen ustrnul, natož pak my, slabé holky.

      1. Luci, jen tak mezi námi, já dospěla k závěru, že sice panpréésor hudrá a brblá na puntíkaté dopuštění, ale po přečtení sepsaných pravidel, je mi jasné, že je natolik miluje, že se o ně BOOOJÍÍÍ 😀 Veliké pozdravy od mých mouratců, Míny a Mouryna. :*

       1. Zdeno, risknu, že si to tady velký vědec nepřečte a nevynadá mi, že mu kazím „imidž“…. Dnes, když vím, co vím a mám možnost věci hodnotit zpětně, tak hlavně vím, že Pišutka měl ta malá tečkovaná stvoření rád. A že jim opravdu byl učitelem, který je učil všechny lumpárny…éééé, důležité kočičí vědomosti a umy. Pohled na Profu, jak trpělivě učí kotiska fotbálek s bukvicí, jak jim znovu a znovu ukazuje, jak do míčku prásknout packou, aby míček dostal náležitý odpal a letěl, kam má… to byl pohled k nezaplacení. Krásné bylo, jak jim za nepovedené odpaly občas uštědrřil nějakou dobře mířenou výchovnou a naopak zdařilé odpaly glosoval pochvalným zavrkáním. Se všemi obětmi…ééé, šťastnými majiteli našeho tečkovaného nadělení jsem v kontaktu dodnes ( a budu vždycky) a tak mám pravidelná hlášení o tom, jak se výukové prvky uplatňují v životě dnes již velkých tečkounků. 🙂

        1. 🙂 Taky mám jednu nádhernou zkušenost, ale to by bylo na delší vyprávění. (inlove)

 1. Pane profesore, v nasi domacnosti plati hlavne pravidlo 20 – to se skrini. Kuliferda fikane ciha, kdyz jdu do sve skrine v zadnim pokoji a jako tichoslapek se protahne obcas tak, ze si ho vubec nevsimnu. Pak jest ve skrini zavren a obcas mi prerovna, co tam mam. A pak obdoba pravidla 24, v nasem pripade se susickou na pradlo.

 2. Dobrý večer!
  Dovolte,abych opožděně,ale upřímně popřála všem Zvířetníkům a jejich mazlíčkům všechno nejlepší,hlavně hodně zdraví a pohody v roce 2013 (h) .
  Chcíp mně konečně pustil z postele (whew) zato komentář mi už druhý den Zvířetník nechce pustit k přečtení – tak snad to vyjde dnes …

 3. Milý pán profesor (h) , Tvoje myšlienky sú skvelé a tézy pravdivé, ale musím Ťa sklamať, čo sa týka bodkovaného nebezpečia. Tvoje tézy sú platné všeobecne a z vlastnej skúsenosti môžem dodať, že platia rovnako aj pre perzské a britské mačky. 🙂
  Viking so Simbom by Ti to rýchlo vysvetlili a to sú len dvaja. 😀 😀 😀

 4. Děcka, my máme doma černozrzavou kalamitu (bat) . Zatím (pevně doufám, že zatím)neprodané štěně Dirk, je jako Johnny English – neví, co je strach, neví, co je nebezpečí, neví totiž vůbec nic… Je schopen vlézt holkám do misky a ukrást jim pod nosem kost, venku se jim věší na ocas, zakusuje do srsti na zadních nohách a když už to jinak nejde, tak jim proběhne pod břichem a snaží se zakousnout alespoň na vnitřní straně stehna (envy) . Ještě ho kupodivu nezadávily. Na nás se vrhá s nadšením zubatého buldozeru, naštěstí jeho deset kilo ustojíme, jeho zoubky zakousnuté do kalhot, v horším případě do lýtka nebo do achilovky jsou jako dobře nabroušené dýky. Obávám se, že pokud si ho někdo koupí, tak nám ho do týdne vrátí.

 5. Jestli je nejlepším poděkováním za spis šunka, tak bysme pomalu měli začít shánět takovou tu kejtičku ovázanou zlatou mašlí (inlove) (y) !

  1. No to jo! Doufejmež, že dostal pořádnou šunkovou odměnu od holky, když to třicatero tak obětavě sepsal kvůli ní! (inlove)

 6. Drahý Piškote.
  Kolikrát já za poslední den dva chtěla zavýt. „Šunkúú!“

  OT. Tak se rekvalifikuji. Je nás v malinké učebně pět (aby na každé kopyto bylo dobře vidět) a po každé dvouhodinovce máme co vyvětrat zapocení. Řiditel místnosti eště ujde. Jím to ale končí. Z pěti nás učňů jsou dva innostránci (vědec, inženýrka), středoškolský profesor, úřednice a já, všehostráněc.
  Vtipy dělat nemůžu. Přijít ráno do třídy a pozdravit „čest práci“ či „jak se mi pionýři vyspinkali?“ odpadá. Dnes jsem řekla „Nazdar, třído, tady jsem si dovolila švestičky“ a fakt jsem nesla misku ořechů a s bídou zareagoval instruktor.
  Když mne napadne během výuky vtip, obvykle je s politickou konotací, a opět mlčím, abych ty dva mlčochy za svými zády neurazila.
  Potykat si potykáme, až když jim to řeknu já a eště si u toho dupnu (a já zas na tykání pro nic jen tak nejsem, tak to možná ani neřeknu).
  Innostránka si každých 58 minut stěžuje, že je chladno/teplo/moc informací/málo cukru/čas na přestávku. O přestávce jsem ji přistihla, jak strká hlavu do kanclu a ptá se, kde jsou bagety. Honem jsem utekla na záchod, protože nudle v nose byla obrovská.
  Všechno, co umím s počítači, je špatně, protože kdykoli použiju Enter, mám pětku. (Dvacet let jsem se snažila z každého problému nějak vykulit, nějak to obejít, obelstít, stáhnout odjinad. Vždycky jsem tu tabulku nebo zprávu nějak vyrobila první a nejlíp a ještě ji dokázala odeslat – to tady neplatí. 😀
  Když už proběhne nějaká morbidní debata, je totálně úletová, ať se týká prezidentské volby nebo míst pro parkování.
  Takže buď svedu školitele (a na to už jsem možná moc líná a stará a taky šeredná) nebo provedu jinou nezdobnost, ale, přátelé, v tomhle prostředí dříve či později nějaká má významnější akce zákonitě přijde. 😉

  Právě promýšlím akci na pondělí.

   1. Nevodrzuj – já jen chtěla vyvinout nějakou aktivitu, cák jsem mohla tušit, že spadnu do minulého století? :S

 7. Chudáčku milý profesůrku, je mi líto, že prožíváte takové utrpení …“kam se kouknu, tam nějaká tečka”. Dyk vy se musíte cítit jako v alkoholickém deliriu, jen místo myšek vidíte tečky. No alespoň když Holka sundala tričko, tak se vám od teček trochu ulevilo. Ale jsem ráda, že vás ani při takovýchto kalamitách neopouští spisovatelská múza – vy se ze svých starostí vypíšete a vaši věrní čtenáři si vylepší den.

  Epulko, gratuliji Juniorkovi a přeji vše NEJ Aidě

 8. Vážený pane profesore, nestačí jen bádat a spisovat, spisy je nutno i zveřejňovat. Těším se na další přednášku. S úctou vaše posluchačka.

 9. Zásady jsou velice důležité k současnému přežití v našem bytě. Dareček II. vydá za všechny Tečky, které jsou u Vás. Díky za jejich připomenutí.
  Hi, hi, slyším nějaký rámus (mně se netýká, jsem zavřená v pokoji 😛 ) a už je slyšet i přednostu jak láteří.

 10. Správně !!! Piškóóót na hrad. To je aspoň kocór. (inlove)
  Díky za sdělení pravidel,lepší než zaplevelená ústava. (chuckle) (rofl) (wave)

 11. (rofl) (rofl) (rofl)

  Pane Profesore, myslím, že šestka je z celého spisu nejzásadnějším bodem 😀

 12. Piškotku, lásko moje, to je dobře, že ses tu zase ukázal :* ! Jsi úžasný báječný vědec a jdeš nám příkladem: i z kalamity a pohromy dokážeš vytěžit nějaké zásadní poučení (clap) . Ale soucítím s tebou, těch teček je příliš… Já tu mám právě dvě maličké tříbarevné pohromky a je to senzace (rofl) . Celé dopoledne řádí jako tajfůn křížený tornádem, levitují po bytě a mám podezření, že dosahují a možná i překračují rychlost světla – nelze je sledovat nejen objektivem, ale ani pouhým okem (rofl) . Ovšem odpoledne se promění ve dvě Šípkové Růženky a sladce tu chrní na sedačce… (h)

 13. OT-zkouškové hlásání. Junior právě přiklusal ze školy a vlstivěda za 1, jazyk český za 2. Hurá, první pololetí je za námi.

  Děkujeme moc za držení palců

  1. … šmarjá, gratuluji už potřetí – jednou volal brácha a podruhé psal synovec a dycky jsem odešla něco řešit a zapomněla odeslat.

   Jezdí na jedničky a dvojky, to z něj jednou bude programátor, asi… 😉

  2. Synek je šikovnej a ty taky, protože ho učíš a chlapec ještě žije. Vím o čem mluvím, učit vlastní dítě patří mezi akce končící vraždou nebo sebevraždou. (whew) 😉

   1. Od čeho máme Zvířetník? Děti si pozvymněňujeme a budeme učit každý cizé … to si zahlušit netroufneme (rolf). Tak mě napadá, nejen děti lze učit …

    Epulko,
    jsi úžasná šikulka, a Junior také (h) .

    1. Chceš snad další domácí úkol? (rofl) Protože mě matematiku ani fyziku nenaučíš (rofl) Na to by byla potřeba Nobelofka 😛

 14. do kamene tesat pane profesore…mimochodem, prošvihl jste prezidentské volby…Vás bych chtěla mít na Hradě 😉

  1. Když tak vidím, co všechno kandiduje, tak si říkám, že blbost letos kvete obzvlášť šťavnatě. Jenže dokud bude politika o plných korytech a nulové odpovědnosti, lepší to nebude. Chtělo by to: 1/ omezit věk politiků na max. 65 let, (pokud je ti víc, než šedesát jedna, tak zákaz kandidatury), 2/ povinnost nést, stejně jako každý zaměstnanec, zákonnou, hmotnou i morální odpovědnost za svou činnost, 3/ Pokud politik opustí stranu, nebo poslanecký klub, jeho mandát okamžitě zanikne a strana, kterou opustil bude mít právo ho nahradit dalším v pořadí z volební kandidátky, (čili konec politické turistiky). 4/ Poslanci – absentéři by měli být trestáni stejně, jako absentující zaměstnanci.
   5/ Platy všech ústavních činitelů, včetně veškerých náhrad, budou pohyblivé a budou činit, (před zdaněním), max. trojnásobek průměrného důchodu za minulý rok, t. j. do 28 února statistický úřad vyhodnotí získané údaje a ty budou podkladem pro platový výměr na dalších 12 měsíců, počínaje 1. březnem. 6/ politik smí zůstat v placené funkci max. tři období po sobě, potom už bude mít doživotní stopku a politika může nadále dělat pouze jako neplacené hobby. 7/ Politik, proti kterému bude zahájeno trestní stíhání bude okamžitě pobírat pouze minimální mzdu, pokud bude pravomocně odsouzen, tak doživotně v politice končí. 8/ Zákoník práce bude platit pro politiky naprosto stejně, jako pro jakéhokoli jiného pracujícího, včetně postihů. 9/ Politik, který nebude znovu zvolen, nemá nárok na jakékoli výsluhy, prostě udělá to, co každý propuštěný; o tom, že může k určitému termínu skončit ví minimálně 4 roky dopředu, takže ať se na tuto eventualitu včas a řádně připraví. 10/ Jediný přípustný způsob financování politických stran a církví jsou členské příspěvky, nebo u církví pak daně, které bude moci každá církev pouze od svých oveček vybírat. Jakékoli sponzorské dary musí pol. strany i církve do 48 hodin po obdržení a v plné výši odvést do státního rozpočtu, jinak pol. strana nebude smět kandidovat dalších pět let v žádných volbách a církvi bude zakázána činnost.

   1. Víte Krakonoši, v mnohém je to velmi rozumné, co tu předkládáte, ale proč jen z toho cítím tolik zášti? Pište raději o kocourkovi, to jste docela roztomilej.

    1. Zášť? ono už neplatí, že na hrubej pytel patří hrubá záplata? A co jiného si ta pakáž, tlemící se nám drze do ksichtů asi tak zaslouží?
     V 89. se uvažovoalo o tom, že všechny soudruhy patří pověsit. Kdyby k tomu došlo, (jenže to by se pravdoláskařům nehodilo do krámu), mohli jsme být současného marasmu ušetřeni. ODS by se scházela ve výtahu, KSČM by neexistovala a tuneláři by byli užiteční na vězeňských pracovištích. Teď už s tím těžko něco uděláme. A je naprosto bez diskuse, že sviní u koryt se lze zbavit jedině tak, že ty koryta zrušíme, nebo aspoň nenaplníme. Nějaká zášť je to poslední, co by mi přišlo naum, už jen proto, že mě osobně ta banda debilů nijak nevadí; DPH jim neplatím, spotřební daně z tabáku a alkoholu taky ne a s tím, co mi jako důchod dávají, bez problémů a s bohatými rezervami vyjdu. Takže ať si tu vládne třeba kozel rohatý, mě je to putna, maximálně se můžu dobře bavit, když vidím ty hověziny, co ta ,,elita národa“ provádí. (rofl) (rofl) (rofl) Josu tak ubozí, že už nejsou ani směšní, až na pár výjimek.

     1. Obávám se, že nemohli. Korytářství je součástí politiky už od… no, první písemný zprávy o špatných politicích jsou z Mezopotámie. 😀
      Ale navrhuju athénskej systém. Politiky vybereme losem. Na rok. Plat bude jeden obolos na den (minimální mzda), aby to nikdo dělat nechtěl. OK, přihodíme stravování v prytaneiu (závodní jídelně). A zavedeme ostrakismus. Jednou ročně rozbijeme nějaký ty hrnce, každej napíšem na střep jméno nějakýho týpka, co nás fakt štve, hodíme to do urny a on bude muset na rok z měs… ech, na Seychely. 🙂
      Ještě vymyslím, jak do toho zakomponovat ty Peršany, a mám to!

 15. Ježišmaria, ospravedlňujem sa za tú hrubku: nie biť vytrieskaný, ale BYŤ vytrieskaný.

 16. Doplním pravidlo č. 31: Kontroluj, kde máš kočičákov, ak máš na sporáku hrniec s vriacou polievkou.
  Keď bola Levica mladá, varila som kuraciu polievku a chcela som ju pomiešať. Vtedy Levica vyskočila elegantným oblúkom priamo z podlahy a namierila si to priamo do hrnca s vriacou polievkou. Vtedy snáď stáli pri nás fšeci svatí, lebo som ju zachytila v letku vo vzduchu nad hrncom. Keby bola spadla resp. pristála v tom hrnci, tak seba oparí na smrť a mňa na niekoľkotýždňovú PN (pretože hrniec by sa mi vylial rovno na nohy).
  Odvtedy, aj keď kočeny bežne nemlátim, tvrdo trestám každý pokus priblížiť sa ku sporáku. Je lepšie biť vytrieskaný, ako spálený alebo oparený.

 17. Slovutný panprésore, převelice děkuji za univerzálně platné Zásady a hluboce smekám před vaší tolerancí a velkodušností se skřety. Mám se ještě mnoho co učit (nod)

   1. Díky za přání, ale já mám svátek, už vloni a předloni jsem Vám to říkala. Narozeniny mám až na Den učitelů. 😉

    1. (headbang) Vloudila se chybička, kajeme se do hloubi duše. (whew) Při opravě zůstaly v záznamu na leden místo svátku, narozeniny. Právě jsme to opravili. (tmi) Pokud se dožijeme 4. ledna 2014, tak nahlásíme svátek. (inlove)

      1. aido, zase kdo to má, aby měl dvoje narozeniny v jednom roce 😉 ?

       Všechno nejlepší k svátku (rose1) (rose1) (rose1)

    2. Milá Aido,
     všechno nejlepší k svátku, výhledově i k narozeninám 🙂 .
     (^) (d) (rose1)

  1. Aido !!! Všechno nejlepší a zdravíčko především, vnšuji za celou naši smečku. (h) (d) (h)

  2. Milá Aido, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám. (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

  3. Něco hezkého, hodně dobrého a k tomu pevné zdraví k svátku bohyně lovu (f) (f) (f)

 18. Milá Pitrýsku a milý příbuzný jHonzo, přeju vám alespoň dodatečně všechno nejlepší k narozeninám (f) (sun) :* (d) (^) (music) (h) . A Juniorovi od Epulky držím palce. (y) (h)

 19. Opět se bavím a koukám, že kočičí nadělení je horší než štěněcí. Štěňata nelzou na záclony, nedostanou se na sporák a neschovají se v myčce. Když jsou doma, troubu nezapínám neb na pečení není čas. Jinak řada bodů je platná i pro malé černé psí skřety. Jen jsou neohrabanější a nedoskočí na stůl, na záclony, obvykle ani na křeslo. Ovšem odkládání věcí se musí řešit opatrně, škrábance na dveřích máme taky (párkrát dokonce vylepšené tím, že předtím štěně šláplo do … no víte čeho). Skříně je nutné také zavírat (a před tím zkontrolovat. ) Co nemají na šikovnosti, nahradí počtem. K neječ bych dodala nenadávej.
  Díky za rozjasněné ráno.

  1. Ono stačí i jedno jediné vynalézavé štěně!
   Volala mi kamarádka, šťastná majitelka malé strakačky – prý, víš, dokdy jsme měli vánoční stromek? Do 27.12.! Pak štěňátko zatáhlo za kabel od svíčiček…. Do příštího roku u nich přežily v celku 3 ozdoby! 😀

   1. Hančo, vyřiď kamarádce, že nyní budou vyprodávat a budou ve velkých slevách vánoční ozdoby všeho druhu. Inovace je nutná!
    My zae i všechny ozdoby!! Darek kupodivzü zatím nejeví zájem, takže se stromeček Tří králů třeba dožije 😛 .

    1. Dobrý nápad, Alex, přetlumočím – a doporučím pořídit pro jistotu ozdoby ze slámy. I když příští rok už by čubina měla mít víc rozumu.
     Dareček je šikulka, že stromek ignoruje (ťukyťuk na dřevo), zaslouží si pohlazení a šunku!!!!

     1. Náš Luxínek – výlupek, se chodí každý den pod stromek dívat jestli tam zase něco není. A strká nosem do skleněných kouliček, ale opatrně. On by se strašně polekal kdyby některá spadla a od vánoc je pořád nacpaný u Jany v pokoji asi proto, že tam má barevná světýlka rozvěšená po jedlových větvičkách.

 20. Piškotkuuuuu, miláčku! (h) Na ústrky, které ti občas působí nejen tečkatí skřeti, je nejlepší náplastí šunka. Na ústrky, kterými svět častuje mě, jsou nejlepší náplastí tvoje spisy. 🙂 (h) Luci, děkuju a (hug) a mávám obouruč směrem na jih. (h)

  Jedním z těch ústrků je, že jsem momentálně doma bez připojení na internet 🙁 , takže jsem se včera nemohla zúčastnit vynikající konference na téma Za Loučí svět růžovější, což mě moc mrzí. Ani jsem si nemohla přečíst o rezonanci. Doufám, že obé půjde napravit dnes odpoledne, že už ta zatracená porucha bude odstraněna.

  Přeju všem krásný den. (h)

 21. Pane Profesore Piškote opět úžasný a poučný spis. Děkuji Vám za něj, rozveselil mě hned po ránu :-).

  OT- děkuji RenateE, že myslí na Juniora, dnes odešel s úsmevěm na rtu do školy, zkoušku dělá dnes ve 13.00 (český jazyk, vlastivěda). Hned jak budu vědět výsledky, budu informovat.

  1. Jak dlouho taková zkouška trvá? Jak dlouho ho budou trápit? No samozřejmě držíme (y)

  2. Mávám z obědové rekvalifikační pauzy – taky se šrotím na testy, tak plně soucítím! :* (y)

   1. Milá Bětulásková, tobě palečky přidržím taky, ono se to může hodit (wave) . (y) (y) (y)

    1. Jé, na mne je čas, my se budeme testit až na konci měsíce. Jsem takříkajíc na počátku tréninku. 😉

 22. Báječná pravidla. Nemáte to lehký, pane Profesore, tak se raději skryjte do spisovny a piště častěji. Holka už si to nějak ukočíruje 🙂

  1. u nás možná piškot padá, ale nedopadne, neb cestou zapadne do psí tlamy.

   Profesore Piškote, posílám po drátech kus šunky jako poděkování za mou hubu okolo celé hlavy.

 23. hezký pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Chicht – u nás nejsou všude tečky, ale Vilém nebo jeho hračky (chuckle)

 24. Pane Profesore, promiňte OT – držím palce epulčímu Juniorovi, ať ty zkoušky udělá. Jinak by ho taky mohla matka Herodeska zakousnout 🙂

  1. Taky drzim. Ale on to Junior zvladne. Vzdyt ten klucik je uz svetobeznik. A jinak Epulko, klidnou cestu do Oregonu. (h)

 25. U nás jsou platné hlavně body 1, 24 a 25. Nám tam sice nelezou skřeti, ale Valča ano (chuckle)

 26. 31 Necist Piskotka na dobrou noc, se skytavkou ze smichu se pekne blbe usina 😀

  No a jeste 6+7, to abych se naucila novy letopocet 😉 diky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN