BTW: Veselé Vánoce, milí Zvířetníci

Milí Zvířetníci, přeju vám ze srdce ty nejhezčí Vánoce plné radosti, pohody, smíchu, dobrot, dárků a především vzájemné lásky.  Také vám všem děkuju za to, že na Zvířetník chodíte a svými články a příspěvky ho tvoříte. Doufám, že se vám tu bude líbit i v novém roce 2013  (inlove)

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 24.12.2012 — 09:59

85 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Děkuji velice všem za přáníčka, ovšem jenom k Evě, narozeniny tedy neé.
  Ty si trvale držím v den osvobození v srpnu.

  Krásné další sváteční dny!

  1. Chichi, takový jsem měla za polovic od Rossmanna celé prázdniny, jaksi nešel na odbyt, asi to bylo lidem žinantní, být tak strašně out.

    1. Tý jo, toaletní hajzlpapír se sobem. :O Tak ale musím říct, že se sobem bych ráda…, nesnáším santa klausy a podobně.

 2. Miluji lidi, kteří stráví spoustu času vymýšlením a vyrobou dárku … jaký by se libil jim. Jé děkuju, po něčem takovém jsem toužil, přijedete si to zkontrolovat nebo to můžu vyhodit rovnou?
  Přeji přijatelný zbytek oslavy zimního slunovratu.

 3. Naše početná smečka přeje všem Zvířetníkům pokojné a požehnané Vánoce a úspěšný rok 2013.
  Všem milým Evám kromě toho posíláme upřímné přání k jejich jmeninám – Epulce a Nelince dvojnásobně – a Renie k narozeninám.

 4. Milí Zvířetníci, přeji vám, ať prožijete krásné a pohodové Vánoce (sun) 🙂

  Probrodili jsme se břečkou a proklouzali za zbytcích ledu při tradiční štědrodenní procházce tak, že jsme s chutí zapadli do tepla domova.

 5. Krásné vánoce všem, jsem s vámi moc ráda (inlove) !
  Louk, prosimtě už bez dalších průůůůů..švihů 😛
  Co to má Dede za kouli, to teda nedokážu odhadnout, ale až budu mít chvilku, dám vám sem fotku našeho VÁNOČNÍHO hýzlpapíru (chuckle) . My jsme tak styloví…
  Jo a jinak v Praze (teda v Bohnicích – pozoruju, že Vave mívá na druhým konci Prahy dost odlišně)nesměle vykukuje slunce, je tak asi 7 stupňů…

  1. To už jsem si taky všimla, milá Zano, ale přece jen to kousek cesty. (nod) Teď mám na teploměru na východní straně za oknem na nechráněném teploměru 9 stupňů, sluníčko právě zapadlo, ale obloha je vcelku jasná, po dlouhých dnech je touto dobou ještě jakž takž světlo.
   Na ten vánoční hýzlpapír jsem tuze zvědavá. Vy s Frantou jste prostě vždycky in! (chuckle)

 6. I my s Korinkou se připojujeme -krásně si se svými lidmi i zvířátky užijte svátky. (cat) (dog)
  A věnujte také, prosím, se mnou přání štěstíčka všem kočkám a psům v útulcích. Zúčastnila jsem se v sobotu Štěkání na ježíška v Lanškrouně, a i když tamní útulek lze označit za přepychový, moc veselo mi nebylo.

  1. Milá děvčata, vážně přímo na štědrý den? (wasntme)
   Tak všechno nejelepší – zdraví, radost a hodně sil na všechno, co chcete zvládnout (inlove) (h) (f) (party) (d) (dance) (^) (^)

  2. Tolik jezulatkovych a skorojezulatkovych lidi tady na Zviretniku je. Takze Nelinko a Rennie – vsechno nejlepsi. (sun) (h) (wave) (^) (d) A taky Evam preju k svatku – napada mne EvaH a intenzivne slavici Epulka. Nenechte se holky odbejt.

  3. Všem Evám přeju, aby si na ně při Štědrém dnu jejich blízcí vzpomněli. Děvčata, nedejte se a oslavte to (inlove) (rose1) (inlove) (d) !

  4. Všetkým oslávenkyniam v posledných dňoch a dnešným Evám a Adamom prajem ako vždy všetko šťastie sveta a kúsok neba k tomu.
   Začína sa šeriť,nebo je jasné,za chvíľu vzjde prvá hviezda a príde ježiško.Čo mi donesie,to sú nervy!
   Inak v službe je kľud/musím zaklopkať/ ešte sme nevytiahli päty zo stanice.-aby to takto vydržalo.

   1. Verenko, zachranarko, vzdyt ty jses jak andelicek straznej a ježiško by mel byt k tobe velmi stedry. A doufam, ze to tak bude. (angel)

  5. Jooo! Dík za připomenutí, Jovásci. (h) A ešče má Nelinka (inlove) a další Evy a Evičky dneska svátek! (f)
   Všem oslavencům přeju všechno nejlepší! (h) (f) (sun) (d) (music) (^) (f) (sun) (h)

  6. Zvláštní gratulace k narozeninám. (f)

   Vím, jak je důležitá, protože mám sestru Evu a vždycky jí přivezu živou květinu k svátku a vždycky ji to potěší. Dnes to byla mléčně bílá růže nazdobená zelení a stříbrnými a zlatými ozdůbkami a sestra si kytici osobně došla postavit na noční stolek a to zas potěšilo mne.

  7. Ještě jednou (koukám, že napoprvé neprošlo) přeji dnešním oslavenkyním zvlášť a speciálně a mimo ježucha: hodně štěstí a pohody. (f)

 7. KRÁSNÝ A POHODOVÝ VÁNOČKY, KLID A SPOKOJENOST A … TAKY TLUSTÝHO JÉŽIŠKA FŠEM PŘEJE EŠÁTOR A MY.

  🙂

 8. Všem Evám (a že jich tady máme 🙂 ) a případným Adamům přeju všechno nejlepší – urvěte si kousek svátečna jen pro sebe (inlove) (h) (h) (f) (f) (f) (party) (^) (d) (dance)

  Máte krásná jména, ale pokud jde o svátek, trochu nešťastně načasovaná 😛

 9. OT Už jsem sem jednou psala o zázraku a chtěla jsem si text jistit proti spamovému žroutovi. I zamodřila jsem a zmáčkla Ctrl+C a text mi ze zvířetnického okénka zmizel. To snad zmizet nemá, co? No co říkáte?

  A teď už k věci. Stal se zázrak. Nemyslím narození Mesiáše. Na to všichni dávno čekají jako po staletí ba dvě tisíciletí aby narození oslavili. Tohle je malý místní zázrak. Napadl sníh a tak jsou v Götebořicích bílé vánoce. To jsem tu snad ještě neviděla, tedy sníh o vánocích. Jinak se sem tam objeví. Horší je že nemohu nalézt nesmeky. Snad se stane zázrak i v tom a já se nepřerazím až půjdeme s Garykem na autobus a od něj.

  Všem přeji krásný Štědrovečerní den.
  …a prasátko na stěnu tomu kdo se postí… 🙂 (think)

 10. Krásné vánoční svátky a v novém roce 2013 trochu toho pokakanýho štěstíčka pro všechny Zvířetníky! (*) (inlove) (*)
  Olda přeje svým souchlupatcům plné misky a teplé pelíšky. (cat) (dog) (heidy)

  1. Gorilí nadílku jsem prošvihla – doufám, že bude fotogalerie – ale už jsem stihla posedět se všemi sourozenci a jejich partnery, tu a tam nějaká ta tchyně, neteře, ženiši či prasynovci. Pejsci Rituška a Bobík. V teplé a tmavé stáji je ještě stále ustájená klec se čtyřmi andulkami, to bude sedmiletý Romča lítat nadšením ke stropu. Rušný den, ale povedl se, a dostala jsem úžasnou výslužku: od kapra přes sušené houby a krabici kočičích kapes až po kance, fakt.

   Za asistence bratra kočičího strejdy jsem dnes, Vaví, svlékla konečně Babetce prubánek. Hned poté jsme odjeli, ale teď mne přivítala stále celá udivená a vděčná, že už může zas chodit jako kočka (čti řádit jak tajfun). (rofl)

   —–
   Přeji Vám všem štěstí a zdraví a jdu nadělit kočkám sváteční mlsky.

 11. to zase byla akce… Právě jsem dojeli domů – mokří, já bahno až na kaťatech (fubar) , psa jsem chtěla zabít (když jsem zjistila, že se nezabil (tmi) )
  To je tak, když se jede za Úštěk za zaručeně bezsněžným a teplým krajem… V Liberci 5 stupňů a skoro zeleno, tam jeden stupeň a 5 cm mokré čerstvé břečky, popadané stromy cestou byly jen oříšek na dortu vypečené vánoční procházky (chuckle) …
  Ale stálo to za to – kalvárie i hrad úžasné
  Bude článeček…

 12. Všetkým,všetkým,všetkým-zvieratám a ich priateľom ľuďom:Požehnané,šťastné,pokojné a spokojne Sviatky.Za pár hodín vyjde prvá hviezda,sadneme si za štedrovečerný stôl a budeme ďakovať a spomínať na všetkých,ktorí vkročili do nášho života.Spomeniem si na Vás všetkých,na Dede bez ktorej by sme neboli,Na Bedu,Betuláskovu a ich „raporty“ o zvieratách,Na Xerxovu a jej mantru,na ktorú čakám každý deň.Na Vave,Zanu, moravské sestry/tie obzvlášť,pretože su taky trochu z moravanka.na naše zámorské americké,klokánkovské a severské priateľky a vôbec na všetkých.NA VŠETKYCH!!

  1. Děkuji, milá Verenko.
   Raporty o zviřátkách: no Rituška, šedobílá a nebezpečně vyhlížející vlčice z útulku, bydlením u první sestry, se před každým vrhne na záda, rozplácne tlapy a chce poduchlit pupík. Bobík, mops tchyně mé druhé sestry, se zamiloval do šedozelené plstěné dečky, kterou dostal jako vystlávku pelíšku: leží na ní, kroutí celým psem a očividně ji miluje. Nosí ji všude s sebou a běda, když někdo pojme úmysl mu ji jen na minutku vzít a vyklepat, nedejpámbu přeprat.
   Jo a lední zimníčci z Brna mají dnes měsíc a zdárně tak zdolali období kritické pro přežití.

   A Ty měj krásné svátky, rozhodně si je zasloužíš. (inlove)

 13. Milí Zvířetníci,
  přeji Vám všem klidné a pohodové Vánoce, i když je máme bez té bílé krásy!

 14. Všem Zvířetníkům a zvířátkům přeji krásné svátky a hodně zdraví a zdraví a zdraví celý příští rok (h) (f) (sun)

 15. všem Zvířetníkům a jejich zvířátkům přejeme krásný Štědrý den prožitý v klidu a míru, plný lásky sdílené s těmi nejbližšími (h) (h) (h) (h) (h)

  to vám letos přeje rozšířená sestava: Beda + Nyny + Zuzu + Adél + Babet

  OT – Mikulenky

  po pár dnech další hlásání – ale nevím kdy a co jsem hlásala naposled, tak to vezmu jen tak povšechně (jinak bych se mohla rozepsat na román )

  Mikulenky ještě dobírají antibiotika, maličká Adélka má pořád nějaký ucpaný nosánek, což mi dělá starost, takže do nich cpu vitamínky a nějaký sirup na imunitu co dostaly od lucYnky… jinak jsou veselé a hravé (čti – řáděj jako černá ruka), užívaj si toho jak se naučily šplhat, v noci spinkají se mnou v posteli a pěkně baštěj… a špatně se fotěj

  nové fotky a videa začínají zde:
  http://meda-beda.rajce.idnes.cz/Adelka_a_Babetka/#SN850515.jpg

  1. Ty starosti, co jsi s nimi měla, se stonásobně vyplatily, Bedo – to jsou tak hezoučké a veselé kočičky, fakt radost pohledět.

 16. všem Zvířetníkům a jejich zvířátkům přejeme krásný Štědrý den prožitý v klidu a míru, plný lásky sdílené s těmi nejbližšími (h) (h) (h) (h) (h)

  to vám letos přeje rozšířená sestava: Beda + Nyny + Zuzu + Adél + Babet

  OT – Mikulenky

  po pár dnech další hlásání – ale nevím kdy a co jsem hlásala naposled, tak to vezmu jen tak povšechně (jinak bych se mohla rozepsat na román )

  Mikulenky ještě dobírají antibiotika, maličká Adélka má pořád nějaký ucpaný nosánek, což mi dělá starost, takže do nich cpu vitamínky a nějaký sirup na imunitu co dostaly od lucYnky… jinak jsou veselé a hravé (čti – řáděj jako černá ruka), užívaj si toho jak se naučily šplhat, v noci spinkají se mnou v posteli a pěkně baštěj… a špatně se fotěj

  nové fotky a videa začínají zde:
  http://meda-beda.rajce.idnes.cz/Adelka_a_Babetka/#SN850515.jpg

 17. Krásné vánoční svátky všem Zvířetníkům.

  Dnes jsme měli velmi rušnou noc. Bobeš si hodinu po pulnoci rozvzpomněl, že je nás po domě víc a začal nás navštěvovat a budit. Nakonec skončil v mé posteli na malé zdřímnutí. Vstávali jsme časně (v 6.00) . To aby jsme si užili celý Štědrý den 😀 .

  Teď jsem za Bobešovy asistence dotvořila bramborový salát, brácha čaruje s výrobou vaječného koňaku a stále slavíme :-).

 18. Zdravíme od ledovatých žabek- ale taje to 🙂 Sníh je strašně mokrý a led pomaličku slízá dolů- konec konců je tu vedro, jeden stupeň nad nulou. V noci byla všude klouzačka, ale snad to do večera nezmrzne zas, aby se mi před domem nepřizabili rdiče a babička.
  Přejeme všem Zvířetníkům a jejich zvířátkům příjemné svátky strávené s těmi, se kterými chcete.

 19. Krásné Vánoce za celou naši smečku vinšuju a všem Zvířetníkům a jejich zvížatům přeji teplé vánoční pelíšky.
  (h) (inlove) (wave)

 20. Odjíždíme do ZOO, jako každý rok. Jen by mě zajímalo, jestli letos zmoknem, zmrznem, budem klouzat?
  Mějte se krásně užívejte těšení na Ježíška

 21. Z pošmourného Podještědí přeji všem spoluzvířetníkům skvělé vánoční svátky prožité ve zdraví a v klidu (h)
  M+J+J+Lux

 22. (*) My všichni (dance) (cat) (dog) , přejeme všem Zvířetníkům klidné prožití Vánoc (*) .
  U nás je ledová kalamita, nenašla jsem odvahu jít vysypat smetí. Napřed musím najít nesmeky. Klérka, pokud se chce jít vyčůrat, tak sebou pere o zem 🙁 . Jestli vůbec přivezu maminku, to nevím :O .
  Lucko+2+4, Darek technický problém se stromkem neřeší, rovnou jedná, snaží se přednostovi vyrvat slaměné a dřevěné ozdůbky rovnou z ruky (bat) .
  Takže přeji ščastné a veselé!!!

 23. Milí Zvířetníci,
  přejeme Vám z trojkocourova krásné prožití svátků nejkrásnějších. (h)
  Ať je strávíte v klidu a bez malérů mezi svými blizkými a do Nového roku vstupte s optimismem a vírou, že ta 13 na konci bude nosit štěstí a ne naopk.
  Jsme rádi, že Vás všechny známe a máme.

 24. Milá Dede, díky za tvou celoroční práci! Třeba ti Ježíšek splní i nějaký ten šéfredaktorský sen (chuckle) .

  Příjemné sváteční dny a pokoj všem lidem dobré vůle! (h)

  A díky za včerejší projevy účasti. I dobré rady 😀 . Ale znovu musím podotknout, že jsme vlastně měli velké štěstí. Zůstaly veškeré doklady, brambory, vejce i česnek (na ty staročeské Vánoce 🙂 ), nikomu se nic nestalo… a Džespes má nehynoucí zásluhy, i kdyby mi vyrazil všechen zbylej chrup (nod) .

  1. Milá Louk, teprve teď jsem zjistila, co se u tebe stalo – škoda, že skrzevá dráty neprocpu nějaké dobroty! (h) Popravdě jsem ale moc ráda, že to skončilo aspoň takhle, mohlo být hůř, bohužel.
   Ovšem že ti maličká Jessinka vyrazí chroupák… (whew) Doufám, že ně ni už zase vlídně šišláš (inlove)

  2. Louk, cítím s tebou, nám se poducíroval zloděj v garáži, zatímco jsme seděli v obýváku, cpali se bábovkou a pili čaj a kafe, barák svítil jak vánoční stromeček (bylo to před třemi roky na podzim) a ten zmetek vybrakoval všechno nářadí a aby se mu to líp vezlo, odjel na Juniorově kole. Takže vím naprosto přesně, jak ti je. Ten mizera by zasloužil Džesfígla zakousnoutýho v zátylku.

  3. Louk, procpala bych ti dobroty skrz dráty, kdyby to šlo. Škoda, že ten zloděj cestou neupadl, Džesfígl mu neukousla prd… zadek a zloděj si nevyrazil minimálně jeden chroupák, aby to bylo fifty-fifty 🙂

 25. Také přeji krásné svátky (inlove)

  Dede mi ovšem připravila hlavolam: co je to na obrázku za kouli? Vypadá jako model nějakého atomu… nebo mimozemské kosmidlo… Už to mám, do bude hračka pro chlupatce 🙂

  1. Nojo, pravda, je to trochu záhada. Nebýt pod stromečkem, hádala bych batyskaf 😀 . Moc hezkej batyskaf. Tohle bych někdy chtěla umět nafotit.

     1. Ze všeho nejdřív mě napadla roztočená vánoční ozdoba, ale ten výstupek mi nepřipadá jako úchytka… no jsem zvědavá!

      1. Tak je to Rubik 360, neboli Rubikova koule 🙂 Xerxová, vy to máte doma? Jinak to totiž vypadá jako ufo 😛

 26. Přeji všem klidné a spokojené vánoce bez katastrof a hodně zdraví a pohody do nového roku 🙂

 27. Krásné svátky přeji „ZVÍŘETNÍKŮM“,zdraví našim blízkým a zvířectvu.Zvláště včelařům přeji dobré přezimování včelek. (f) Milada

 28. Krásné Vánoce všem Zvířetníkům přeje smečka z Modřan. (h) (*) (h)
  A Dede patří velký dík za Náš Zvířetník! (h) (f) (h)

 29. Krásné a pokojné vánoce Vám všem. (h) Užijte si je co nejlíp a pamatujte, slunce už se vrací.

 30. hezké vánoční pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm , co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Užívejte si sváteční pohodu (inlove) My vyrážíme na výlet. Letos ne do Betlémek, ale pokoříme nějakou tu zříceninu. Do hor to nejde, ještě je sněhu dost…

  V noci obleva postoupila, zahrada je zatím bílá, ale je to zbytek mokré břečky

 31. Krásné Vánoce vám všem, užijte si pohodové a klidné svátky
  A pozor na náledí, vím, o čem mluvím 😀

 32. Milí Zvířetníci a zabukisti, chlupatí a pernatí členové zvířetnických domácností….. (*)
  přejeme Vám společně se mojí osmičlennou kočičí tlupou pohodové a klidné vánoční svátky.Hodně zdraví a radosti a jsme rádi, že Vás máme a známe. (hug) (h)

 33. Tak jeste jednou – vsem zviretnikum preji krasne prozity stedrovecerni den, hlavne at je plny pohody a klidu (a jesli ne a bude nejaka zabavna historka, tak abyste o tom napsali 😉 )
  Kazdopadne proste a jednoduse „stastne a vesele“!!!!!!! 🙂

  My ted zrovna (zase) kojime 🙂 stejne tak jako ve dvě a v pul jedenacte a v sedm a ja nevim kdy jeste-proste porad:) nas cvalicek vyzaduje all in stravu (inlove). Ale jinak po predchozich dvou (nespala jsem tak v podstate tyden v kuse) nocich, ktere proplakal a pronosili jsme ho, tak tato noc je ve znameni klidu (zatim).Uz jsme se se zpusobem podavani jidla docela sladili… Konecne par hodin spanku i pro mne. Vypadam jak chodici zombie… Rikala jsem doktorovi, ktery mne operoval, ze mi tam v narkoze mohli hodit i nejaky facelift 🙂 to se ale nestalo, tak holt budu zombie:)
  Tak se zatim mejte, mlady pan Rafael zacal narikat, anzto ztratil prso, tak musim tu tragedii napravit! Papa

  1. (inlove) Krásně se to čte. Jen se snaž spát vždy, když ti to synek dovolí. Dan zbytek zvládne a ty dočerpáš nějaké ty síly. Aby tě obřík nesežral… (chuckle)

  2. Heduš, to jsou krásné zprávy! Tak ať otesánek pěkně přibírá a ty dokážeš využít každé volné chvilky na zdřímnutí (inlove)

 34. Milá Dede, milí Zvířetníci,

  také vám chci popřát krásné, klidné, štěstím umňoukané, uštěkané či jinak se projevující Vánoce a hlavně, spoustui štěstí v novém roce.

  Mourovatý badatel moučník vědec profesor Piškot vám všem posílá pusu čumákovku a prý se polepší s posíláním spisů, jo, dal si předsevzetí do nového roku.
  Kalassymita a Tsunamissy neposílají nic, protože jsou zaneprázdněny technickou poradou Jak ten stromeček letos skolíme nejlépe? 🙂

  Veselé a šťastné všem!

  1. Miluju celou Jihočičskou smečku.

   „proč nepozvali Evanse“ – ehm, chtěla jsem říct, proč K…mita a T…missy nepozvaly k poradě pana profesora, jistě by letos šel stromeček k zemi na vědecké bázi (nod)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN