PSI: Pomoc pro Báru

Hledám hodné majitele pro svého psa Báru. Je to úžasný pes, přítulný, kamarádský, hravý, vděčný za každé pohlazení. Ale taky náročný – hlavně při kontaktu s cizími psy, na procházkách potřebuje pevnou ruku. Před dvěma lety jsem si ji vzala z brněnského útulku, zvykly jsme si na sebe a naučily se i přes některé problémy spolu dobře fungovat.

 

Bohužel, ze závažných rodinných důvodů u mě už nemůže zůstat, proto pro ni hledám hodné majitele, nejlépe zkušené pejskaře.

Bára moc nemá ráda ostatní psy, nikdy ale nekousne, jen ráda „straší. Se psy v rodině se ale bez problémů snese. Rozhodně se nekamarádí s kočkami.

Je velmi ochotná poslouchat, ráda je chválená a odměňovaná.  Ve vypjatých situacích (např. kontakt s cizím psem) to ale s poslušností není úplně nejlepší. Ráda se učí nové věci, ráda si hraje, miluje dlouhé vycházky, nejraději běhá po poli.

 

 

Dříve byla zřejmě zvyklá na zahradě, teď si ale zvykla v bytě, vzhledem k jejímu věku (asi 9 let) by bylo lepší už to tak nechat. Nejlepší by tedy pro ni byl domek, kde by měla své místo, s možností výběhu na zahradu, nebo byt.

Nehodí se k velmi malým dětem, k větším ale naopak ano – je hodně aktivní a hravá.

Ráda bych jí našla hodné majitele, kteří na ni budou mít čas a budou se jí věnovat, vzhledem ke svému věku a minulosti by si zasloužila konečně trvalý a klidný domov.

 

 

Kontakt:

Simone Sumelidu

simonesum@yahoo.com

605 475 832

Brno

 

Aktualizováno: 12.11.2012 — 17:53

3 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Bára je krásná, ten její kukuč. I já přemýšlím, že až přijde čas, tak půjdu pro staršího psa … jenomže musí se snést s jiným psem a s kočkou … Barunce držím palce, aby svého člověka konečně našla.

  2. Za dnesek jsem na Baru koukla uz ani nevim kolikrat. Stene si uz nikdy neporidim, jen starsiho psa. Moc psi holce preju, aby se pro ni nasel domov. (u) (h)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN