BTW: Děkuju

Milí Zvířetníci, ještě se musím vrátit k ohromujícímu daru, který jste mi dali. Nepamatuju si, že by někdy dali čtenáři vydavateli výrobní nástroj, bez kterého by jejich oblíbený deník nemohl vycházet! 🙂  Beru to tak, že ani po deseti letech vás Zvířetník ještě nepřestal bavit, oslovovat, poskytovat vám onu pohodlnou virtuální hospůdku, kam se dá zapadnout, když si jeden potřebuje trochu odpočinout od nástrah vnějšího světa. A tak jste mi pomohli, abych mohla pro vás pracovat efektivněji. A že pro vás pracuji ráda, to si pište 🙂

 

 

Pravdou je, že dokud jsem si nesedla za Dedellíka, tak mě nenapadlo, s kolika nedostatky nebo nemožnostmi jsem se už u starého notebooku smířila. A tak se teď raduju, že mám nový stroj, že mohu snadno udělat album fotek na rajčeti a že si je mohu i prohlížet 🙂

Protože na dobré se zvyká rychle, je už nyní Dedellík plně nainstalovaný, i když nastavení Outlooku stále vzdoruje – on je to dost svérázný program, ale jsem na něj za ty roky zvyklá, tak mu zatím odpouštím. Dedellík má oproti mému starému HPčku trochu jinak postavené ony důležité pomocné klávesy, jako Home, End a Delete, takže když píšu po paměti, dosahuju někdy dost překvapivých výsledků. Ale jak říkám, na dobré se zvyká rychle… například mi vůbec nechybí, že mi nevypadává klávesa F7 🙂

Berry se mi stále snaží pokládat čenich na klávesnici, když má pocit, že se jí nevěnuju. Pokud jde o značku počitadla, je pozoruhodně liberální – spíš se stále snaží mít ten čenich pro pokládání mokrej. Ví, že potom zareaguju rychleji, ať už by měla odkapávat do HP nebo Dellu 🙂

Takže ještě jednou z celého srdce děkuju za vaše přátelství, oddanost našemu Zvířetníku a tu neuvěřitelnou schopnost se nadchnout, něco vymyslet, zorganizovat a nakonec to uskutečnit. Věřte, že se s vámi chlubím (inlove)

 

Za redakci z celého srdce

Dede

 

PS: Chystám pro vás překvapení, které už asi moc překvapením není, protože některé věci na NZ nevyzkouším, aby nebyly vidět 🙂 Doufám, že se vám bude líbit (blush)

 

Fotky z rozbalování dárku najdete tady: http://sandvika.rajce.idnes.cz/Dede_-_doma_-_Rozbaleni_velkolepeho_zviretnickeho_daru_-_Dedellika/

Aktualizováno: 11.11.2012 — 23:09

34 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Zase mi přeskočil příspěvek pod jiný článek. Stává se to v souvislosti se smajlíky. Když nefungují a já na ně paličatě klikám. Ach jo!

 2. Dostala jsem se na Zvířetník až teď a po přečtení diskuse jsem okamžitě přitlačila na palce, které jinak držím průběžně a pro jistotu. (y) (smajlíky mi přestaly náhle fungovat)
  Marodi marodi fofrem se uzdravujte a ostatní sekejte dobrotu, viď Vašku?

 3. Delležitý je, aby Dedell dělall Dede radost a dellře se s ním děllalo, aby pořádellně makall na textíkách a fotečkách a neztrácell tu a tam kellávesy, aby Dede nekroutill tu část tělla nad zadellí a taky aby trochu dávall spamům na prdell. (party)

  (Jak vidno, pokud jde o šílený reakce, s některýma lidma můžete počítat, ale když to bude moc často, možná z těch lidí pak nedostanete kloudellnýho a srozumitedellnýho slova. 😛 )

 4. Ot pod dedellíka:
  Nejspíš nic zvláštního neuvidíte, ale tohle je bříško Kamby o víkendu. A hýbe se.

  Naposled a napoprvé bylo dítě mrtvé. Teď tedy víme, že tohle žije.

  http://jdem.cz/wucf9

 5. Dedelliku,Dedellíku, služ naší milé Dede v mžiku.
  Hodný buď a nezlob,příspěvky nám nežer,hlavně Dede služ a moc ji nerozčiluj. (chuckle) (rofl)

 6. Mili pratele, chvili jsem byla mimo Zviretnik, protoze Chetovi umrela jejich milovana teta. Ale po roce v hospicu uz nastal jeji cas. Jestli jde rict, ze pohreb muze byt krasny, tak byl. Nadherne podzimni slunne pocasi, pohreb v kostele, kde se potkali Chetova babicka s dedeckem, kousek od rodinne farmy. Sesla se cela velka rodina a prisli spolupracovnici, lide z okoli. Z hospicu a LDN privezli nekolik pacientu, kterym ona byla oporou. Na hrbitove pochovani pribuzni dedecka a jeho 11 sourozencu. Chet a jeho dve sestry krasne zazpivali dva gospely a jedna ze sester promluvila za celou rodinu – vzpominky sladkobolne i vesele, uznani za jeji praci jako reditelka stredni skoly i v dobrocinne cinnosti, uznani za silu, se kterou bojovala s rakovinou devet let. Pak jsme roznesli po hrbitove vsem pribuznym neco z kviti, co dostala.

  Tady je ta jedna z pisnicek, co Chet a holky zpivali – v podani Stanley Brothers – tak se to fakt zpivalo v dobe velmi davne. A ma to nadherny slova.

  http://www.youtube.com/watch?v=l_M65lcDk6o

  1. Milá Hanko, to je mi líto a prosím vyřiď moji upřímnou soustrast Chetovi (h) A věřím, že pohřeb může být krásný, byť je všem strašně smutno. Ta písnička je taky moc krásná – melodie i slova. Jednoduchá a přitom plná citu 🙂

   1. Jiste, ze i pohreb moze být krásný … kdyz se tomu, kdo odejde, uleví a je kolem jeste dost dobrých prátel a príbuzných, kterí na nebohého vzpomínají – zpocátku s bolestí, posléze s radostí.

    Ten gospel je krásný

  2. Sotva se odvažuji napsat příspěvek když nevím kde zase skončí. Ale zkusím to a uvidím.

   Milá Hano, upřímnou soustrast. Není to lehké když se náš svět přesouvá za Duhový most a stává se světem vzpomínkovým. Objímám vás, obejmi za mne Cheta prosím tě. (hug) (h) (h) (h)

 7. Dede, taky mam radost z Dedellika. A i ja jsem se kralovsky bavila u zrodu myslenky a nasledne diskuze. tak at nam Dedellik vsem slouzi. jsem rada, ze jsem sem pred lety zabloudila. (h)

 8. Dede, gratuluji, zasloužíš si to.

  Zv.chytré hlavy, gratuluji k výborné myšlence.

  Zano, pošli IBAN a BIC, e-mail má Dede.

 9. Mám radost, že má Dede radost. Nebyla jsem minulý týden na netu, ale tu debatu jsem si našla. Naštěstí to nedalo tolik práce, protože jsem měla nápovědu, který den by to tak asi mělo být :). No a stálo to za to i takhle se zpožděním. Musím říct, že tohle se mi na Zvířetnících líbí, jak jsou rychlí a nápadití. Smekám před vámi, protože teda sice sem taky Zvířetník, ale nějak na vás nemám. Ale kdyby takhle třeskutě vtipné debaty byly každý den, tak nic neudělám.

  1. Karakal, to je totiž ten známej přerod kvantity v kvalitu 😀

   Ale vážně: taky jsem na nás pyšná a mám radost, že má Dede radost (inlove) !

 10. AD: “ …například mi vůbec nechybí, že mi nevypadává klávesa F7 …“ A to se upřímně divím. My zdědili po Terce Tedellíka, a mně naopak vadí, že klávesa F2 vypadává …

  AD: “ … kterou banku jste proboha … “ Jo, to je výhoda, když se znáš s bankéřkou, ta ti ty penízky někde vyšťourá …

  Jsem ráda, že jsi ráda. A my jsme měli zábavu … a za tu srandu to stojí.

  1. Eh, YGO, jsem ti poměrně vděčná za výraz vyšťourá 😛 . Moje asociace by byla „natiskne“… (whew) .

 11. Dede, mám radost, že jsi spokojená a dobře se Ti s Dedellíkem pracuje (h) ! I já už jsem poznala, že je vše v pořádku, spam si už nedělá co chce a hlavně za tím vidím práci stroje a ne Tvoje ruční mazání a TO JE MÓÓÓC FAJN (clap) !

 12. Ano, Renáta má pravdu. 🙂 (wave) Byla to akce „kulový blesk“ a byla to ohromná sranda. A dělali jsme to pro sebe; vlastně to byla klasická akce zet, neboli akce Zvířetník sobě. :*
  Přeji všem krásný den. (h)

 13. Musím se přiznat, že když jsem četla diskusi předcházející doručení (se zpožděním, jako obvykle) tak jsem se dost bavila, nicméně chvílemi jsem i já znejistěla, co že to vlastně Dede dostane.

  1. Milá Aleno, já jsem nic netušila, ale bavila jsem se stejně. Zvířetnická překvapení vždy stála za to a já byla ochotná blbnout až kam (inlove) Ovšem samotná dodávka, se kterou sobi nakonec dorazili, mi vyrazila dech! Přiznám se, že jsem čekala něco… piškvorkového, vzpomínkového, jubilejního, nebo tak (nod) Ovšem notebook… jen jsem přemýšlela, kterou banku jste proboha… ehm, navštívili? (wasntme)
   Když to vykládám lidem, nechtějí mi prostě věřit a přiznám se, že i já sama si občas musím protřít oči, abych se ujistila, že je to pravda (h)

 14. A to jsme rádi, Dede, že se ti pro nás pracuje lépe 🙂 Někteří z nás ti určitě zas nadělí článek s překlepama psanej v noci:)

  1. Správně, Matyldo – například já 😀
   A jsem hrozně moc rád, že jsou Zvířetnící takové (*) (*) (*) a nechali soby přivézt Dedellíka na tu nejlepší adresu… (dodatečně jsem si přečetl diskusi o „doručování“ a královsky jsem se bavil).

  1. DeDellík nebo PrDellík (chuckle) hlavně když bude fungovat. Zdraví ho noutbůůůček Toshík (wave)

   1. Mám ho v práci , Dell, a taky už několikrát slyšel “ ty mi taky můžeš ….. (wait) Když ono se to tak hezky rýmuje (chuckle)

    1. Z tohoto úhlu pohledu je asi dobře, že mám v práci HP – když mi začne automaticky opravovat odborné názvy (neznaje latinu), říkám si: Hlavně Pomalu. A zachovávám si pověst člověka slušného a vlídného. Co bych si říkal na Dell… A kde by byla má prestiž? Ehm. V Dellu, nebo…

     1. v Bruseli, milý terro 🙂 co potom ale řeknu já, které vynechává Lenovo písmenka “ m“ a „h“ ???? jinak je naše smečka velice potěšena, že jste opět zde a oba dva, resp. celičká smečka od Cedru…držíme tlapky a drápky, ať to tak zase na dlouho zůstane – a tlapkodržení posíláme i všem marodům ušatým a huňatým…(hlavně ať to není u Ušáka FIPka, prosím tě, Nejvyšší Kočko) (cat) (sun) (f)

 15. A to, milá Dede, asi netušíš, že tato akce byla snad nejrychlejší v dějinách Zvířetníku. Od začátku do konce 10 dnů a jak jsme se u toho krásně pobavili 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN