BTW: Všechno nejlepší!

Milí Zvířetníci, dnes žádný článek nevyšel, protože tento den je pro mě svátek. V jedenáct dopoledne se totiž na zámku v Bílých Poličanech žení Andy a já jsem za svatební matku (inlove)

 

 

 

Takže tímto oznamuji, že dne 25. srpna 2012 si Andrej Ruščák vezme za ženu slečnu Annu Murzynowskou a my z toho máme upřímnou radost.

 

Vaše Dede

 

 

Aktualizováno: 25.8.2012 — 16:24

86 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. FŠECKNO NEJLEPČÍ DO SPOLEČNÉHO ŽIVOTA A CO NEJVÍC (sun) A ŽÁDNÝ (rain) (no dobře, budu realista, tak tedy jen minimálně 🙂 )
  Připíjím novomanželům na zdraví (d)

 2. Všechno nejlepší do společného života a ať jsou to jen samé radosti! Ať vám to spolu klape a jste šťastní! (h) (f) (h) (f) (h)

 3. Tak jsem po několika dnech otevřel Zvířetník a… gratuluji! Andy, přeji ti i tvé polovici nespočet krásných dnů a let a jen tolik smůly, abyste si vážili svého štěstí.

  1. Nebyli jste se také podívat na Křížovou cestu u Stanovic? Je to kousíček od Kuksu, moderní sochy na motivy křížové cesty – stojí to za shlédnutí.

   1. Půjdeme zítra nebo pozítří. Křížová cesta 21.století byla původně v plánu, ale shodou okolností jsme se zakecali v kostele v Žírči (nechali mě tam zahrát na historickou zvonkohru a zazpívat na kůru, sqělá paní průvodkyně), pak zůstali v Kuksu na koncert gotické, renesanční a barokní hudby, takže bychom na tu cestu vyrazili až za tmy 🙁 .

  1. Alespoň pár záběrů se pro chudáka Betku našlo! A zase hříbky a kozáci. Šmánkote, dyť já už za ty dva roky, co je u nás houbopusto, ani nevím, jak to chutná naomak, držet v ruce houbu (envy) . A na prostředek týdne opět vyhrožují na JM, třicítkami teplotami. Nu, minulý rok v Podmitrově (konec srpna) bylo také parádní vedro, pokud pamatuji, než to ukončila bouřka a déšť.

 4. Milí Zvířetníci, děkuju moc všem za milá přání – Andy s Aniou taky (inlove)
  Svatba byla úžasná, počasí spolupracovalo nádherně. Ráno to vypadalo na déšť, ale ten nebyl, takže jsme jeli na těch kolech. za námi Marek s Nikolou v ozdobeném Martinově autě, za ním mladá sousedka s mým autem. A troubili… a troubili… 🙂 ) Byla to absolutní paráda. Pánové měli kolíček na nohavicích, dáma kožený opasek přes šaty a za něj zaháknutou sukni od šatů 😛 Svatba proběhla krásně, venku to fakt nemá chybu. Zapomněli jsme jen na tlumočnici a na špendlíky na myrtu – pro tlumočnici se rychle dojelo, špendlíky se našly 🙂 Psi byli zlatí – Berry byla na vodítku družičkou kapku neklidnou, ale když byla na volno, tak si to ohromně užila. Zámecký park je totiž jen mírně zkrocený les – bývala tam obora. Podařilo se mi jim nedovolit hned po obřadu si zaplavat v ozdobném jezírku, i když jak jsem měla lodičky, tak to chvíli vypadalo, že oni si zaplavou a já s nima (rofl) Měli jsme celý areál pro sebe, takže už na obědě psi na volno spali za slavnostně prostřenými stoly, později si vychutnávali společnost a chodili, kam se jim zlíbilo. Berry byla maximálně společenská, přidala se i k prvnímu tanci. Ovšem neviděla jsem zatím drůžičku, která by nosila v hubě větev a vyžadovala její házení. A lovila vosy (chuckle)
  Naše společenské povinnosti však stále pokračují, tak se objevím později 🙂

  1. hezky se to čte (inlove)
   Jsem ráda, že vše klaplo (nod) – počasí přálon, zvěř spolupracovala…

  2. Príííma, že to všechno „klaplo“, budou krásné vzpomínky. Skoro před dvaceti lety se Eriska, naše druhá kníračka také účastnila svatby a užívala si to. Nedávno jsem si pouštěla video a vzpomínala, jak už je to dávno.

 5. au au, já NEJSEM prosím spam!!!! tak ještě jednou:

  jé hurááááááá – fotečky (clap) … novomanželatům to moc sluší (h) (h) (h)

 6. Dede, ještě trošku posvatebního shonu, a potom klíííídek. A+A už mají svůj život a oni dva si s ním poradí dobře (wave) . U nás v noci dokonce pršelo, tak jsem na ně vzpomínala, že se říká, že novomanželům prší štěstí 🙂

 7. Včera se mi nepovedlo přidat komentář, ale myslela jsem na vás moc a vypadá to, že se svatba vyvedla. Tak ještě dodatečně přeju hodně štěstí (inlove)

 8. hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Andymu šťastný let domů, ostatním příjemný posvatební den.
  My razíme i s Vilíkem ven – mokro nevadí, chladno nevadí – je to živel (chuckle)

 9. Dodatečně novomanželům přeji štěstí, zdraví a vzájemnou úctu a pochopení, toleranci a aby vždy měli na paměti, z jak moc velké lásky se brali. (h)

 10. Sice pozdě ale přece. Andy a Aňo, do společné cesty životem přejeme hodně neutuchající lásky, porozumění a vzájemné tolerance. Dede, Martinovi a Aňiným rodičům gratulujem k rozšíření rodiny. Vaše dvojka nemá chybu, sluší vám to a jste tak trochu náznak věcí příštích, světoobčanů planety Země. Tož ať vám to vyjde!!!

 11. Už jsou tu i fotky!!!! Dostala jsem se sem až teď. Gratuluji a do společného života přeji hlavně spoustu lásky, štěstí a vzájemné tolerance, aby obloha byla pořád modrá plná sluníčka a neprohánělo se na ní moc mráčků.

 12. Moc jim to oběma sluší (h) (h)
  Přeji novomanželům ve společném životě jen to nejlepší !
  (rose1) (rose1) (rose1)

 13. Od rána se snažím novomanželům i Dede popřát, a pokaždé mi to sežere příspěvek ;(
  Tak další pokus: všechno nejlepší, všechno nejlepší, všechno nejlepší!!!

 14. Novomanželům to moc sluší a přeju ještě jednou hodně štěstí, lásky, tolerance a ochoty naslouchat tomu druhému.

 15. Jéé, fotky! (clap) Moc to mladé paní Ruščákové a mladému panu Ruščákovi sluší. (h)

 16. Andy a Aňo, ať se vám dnešní slavnostní den vydaří! A ať i v těch všedních dnech, které přijdou, vás hřeje vědomí, že máte jeden druhého! (rose1)
  Moc vám to spolu sluší!

 17. Už jedia „veľkou lyžicou“,aké maju asi menu?A v ktorom saloniku asi sedia?Ja by som si vybrala/podľa obrázkov/ten zelený.Teším sa,že zajtra budeme mať podrobnosti.Mám rada svadby,hlavne tie zvyky.U nás je verejné vypýtanie nevesty od rodičov pred sobášom,po ňom,cestou na hostinu rozdávanie koláčov okoloiducim,potom rozbíjanie tanierov,zametanie črepín,jedenie z jedného taniera novomanželov,únos nevesty a jej nájdenie a vykúpenie,nevestin tanec za peniaze-to sa ukazujú noví príbuzní/kto koľko zaplatí-peniaze sa špendlia na šaty/čepčenie o polnoci a spústa iných.A teraz je taká moda ,že sa tieto zvyky obnovujú.No veď zajtra sa dozvieme

 18. Milý Andy a Aničko, do společného života Vám oběma přeji samozřejmě hódně, hódně lásky, ale také mnoho porozumění, shovívavosti, trpělivosti a rozumných kompromisů. Jenom tak můžete dosáhnout celoživotního soužití a to Vám moc a moc přeji z celého (h) !

 19. Oběma mladým přeji hezký klidný život, radost z budoucích mrňat. Hodně tolerance a úsměvů.
  A paním tchýním a pánům tchánům?
  Radost z jejich štěstí!

 20. Andy a Anie, hodně štěstí !!!!!!

  Matce svatby přejeme pevné nervy při organizaci svatby a gratulujeme všem co něco získali a něco ztratili.
  Krásný společný život a hezké rodinné vztahy !!!
  (h) (wave)

 21. velká gratulace novomanželům.
  Hodně lásky, porozumění a vzájemné tolerance.
  Ať jste si oporou v dobrých i zlých časech.

  Míša

  (rose1) (rose2) (rose1) (rose2) (rose1) (rose2) (rose1)

 22. Přeju těm dvěma, ať mají vždycky nejen spoustu lásky, ale taky tolerance a smyslu pro humor. A ať jsou vždy oporou jeden druhému.

 23. Tak v tuhle chvíli se to rozjelo naplno – Andymu a Anie dobrý, dlouhý život spolu, v dobrém i zlém. (h) (h)

 24. Buéé, přáníčko zmizelo ve spamech…
  Tak znova: milá Dede, pevné nervy! Neboj, při pohledu zpět už to bude jen hezký a veselý (angel)
  Hodně štěstí, FF a Anno (inlove) !

 25. Dnes mi to žere příspěvky, už píšu potřetí!

  Novomanželům spokojený život a všem krásný den.

 26. Tak už je to tady. Dede, držím ti palce, svatební den je pro matku děsně náročná záležitost. Ale uvidíš, jak se ti na to časem bude hezky vzpomínat.
  A Andymu a Aně hodně štěstí a lásky (inlove)

 27. Milá svatební mamčo je to veliká událost pro celou rodinku a proto přeji budoucím novomanželům jen samé dobré věci, lásku a toleranci (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f)

 28. Myslím na vás, ať se svatební veselí vydaří 🙂 (d) (^) (pi) (dance) (music) 😀
  A novomanželům přeji lásku toleranci a pohodu (sun) (rose1)

 29. Novomanželům přeji ať se jim spolu dobře žije (rose1) (h) , ať je jejich štěstí stálé.

 30. Přejeme budoucím novomanželům krásný a dlouhý společný život v dobrém i ve zlém. (cat) M+Z+R a já

 31. tak jsem tu včas – novomanželům jak psáno vše nejlepší, hlavně hodně lásky a tolerance (h) (f)

  a ty si Dede užij dnešní den, budeš na něj jistě ráda vzpomínat jako já (inlove)

 32. Hned jsem se koukla, kde se svatba koná, a vypadá to tam moc pěkně. Přeji všechno nejlepší a stejně jako Verenka se těším na alespoň diskrétní raport. (f)
  Tedy když jsem si představila Berry v drůžičkovském, tak nějak mi naskočila pohádka o Červené karkulce (chuckle)

 33. Novomanželům přeju hodně štěstí, tolerance a lásky. Dede, tobě dobré nervy na dnešní den- ten pořádající to má obvykle nejhorší, ale s trochou vtipu se dá zvládnout všechno 🙂

 34. Přeju novomanželům, ať jsou spolu rádi! Ten zbytek už se nějak utřepe.
  Dede, přeju žádné zádrhele.
  Myslím na vás.

 35. Blahopřeju novomanželů a přeju vám všem krásný den.
  Anje a Andymu hodně lásky, trpělivosti, tolerance, velkorysosti, smyslu pro humor a trochu toho štěstí; s touto výbavou zvládnou všechno.
  (h) (sun) (h) (sun) (sun) (h)

 36. Blahopřeju a věřím, že se vyvede nejen dnešní den, ale i všechny následující. Užijte si to, ať máte na co vzpomínat. (rose1)

 37. Jejej, ztratil se mi příspěvek. Tak druhý platný pokus: novomanželům spokojenou cestu životem a všem příjemný svatební den, všechno nejlepší!

 38. To je krásná zpráva, všechno nejlepší! (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (^) (d)

 39. (rose1) Slaaavaaaa! Vivaat! Gratulace náramné! (rose1)

  Dede, pyšná matko, ať všechno dopadne, jak si přeješ, určitě ses kolem toho dost nalítala-
  A doufám, že Berýška půjde za drůžičku! 😉

 40. To je slávny deň-tak trochu i pre nás.veľa lásky,tolerancie,šťastia mladým,dobru dcéru pre Dede,dobrého syna v polskej rodine.Nech im to vydrží,občas nám dajú vedieť o novinkách u nich,čo najskor bábätko.
  Som presvedčená,že nám Dede podá podrobný raport o svadbe/šaty,jedlo,dary a tak/

 41. hezkou sobotu všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 – těm svatbujícím zvlášť (nod) . Těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) – Andymu s Aňou přeji, aby slavili každý svůj společný den. A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h) – ať je těch bolístek v jejich společném životě co nejméně a je vždy zase doobře (nod)

  Já si taky užívám – Vilík vstal v 5:40… a je ho rázem plný dům. Fáňa je žravec a spavec. Tu nám do Jizerek zatím nepučí (chuckle)

  1. Cheche, další ranní fťák u Xerxů. 😀 No, aspoň nebudeš tak osamělá při těch tvých akcích za rozbřesku, nebo ještě dřív (chuckle)

 42. Milá Dede,

  jako svatební matce Ti přeji úsměv na rtu a krásný den bez zmatků.
  Novomanželům hodně štěstí při společné cestě životem

 43. Milá Dede, my tu máme přednávštěvní uklido-vyvářecí frmol a tak jen tak tak stíhám číst, ale tentokrát si neodpustím popřád novomanželům prosluněnou a hladkou cestu do dalších splečných let. (d) (sun) (rose1) (clap)

  Zrovna nedávno se mi dostal pod ruku papírek s někde opsanou větou „Žít znamená experimentovat s danými možnostmi“. 🙂 A já bych to jen rozšířila na „Žít v manželství“… Myslím totiž že tahle věta platí i o manželvství, pokud to není svazek spolu vyrůstajícíh dětí jako v Káji Maříkovi. Ale Andy a Aňa spolu už prožili hodně. Jejich vzájemná tolerance, pochopení jeden druhého a láska už prošly mnoha životními zkouškami. Takže svatba je pro ně jen „oficiálním zpečetění“ oboustranné touhy prožít i další (a přeji jim dlouhá) léta spolu.

  Posílám vřelé gratulace novomanželům a pyšným rodičům z obou stran. Užijte si tem slavný den !!!!

  V Americe se nevěsty snaží držet pravidla:

  Something old, something new
  Something borrowed, something blue

  Mé svatební oblečení shodou okolností přesně odpovídalo „zaklínadlu štěstí“ (jak jsem zpětně zjistila), aniž jsem o tom věděla. No a příští měsíc už to bude 41 let, co jsme s manželem spolu (v dobrém i zlém). Takže na tom možná něco je měla bys na to Dede u Aňy dohlédnout 🙂 Já měla na krku maminčin přívěšek s modrým kamínkem (dostala ho od tatínka jako svatební dar), nové jsem měla boty a půjčené šaty od mé sestřenice).

  A podle osvědčeného – Ty Dede neztrácíš syna, ale získáváš dceru. Takže ještě jednou velká gratulace všem. (h)

 44. Mila Dede, z celeho srdce gratuluju. Mladym preju spoustu lasky, radosti a stesti a vydrz na manzelsky maraton. Na zitra preju krasne pocasi, hlavne zadne bourky a zadne zadrhele. A kdyby se nejaky malinky zadrhelik objevil, tak usmev na tvari. (h) Ono nakonec si clovek po letech pamatuje vlastne nejvic to, co jaksi se pri svatbe zadrhlo a s odstupem je to casto dost sranda.

  1. Milá JJ, kam na ty nápady chodíš? O 5 mandala, která má v sobě pozitivní náboj, to já moc potřebuju

 45. komentář není spam a je stejně tam… tak znovu

  Milá Dede,
  doufám, že dnešek bude jeden z nejhezčích dnů tvého života a budeš patřičně hrdou matkou a tchyní (chuckle) (inlove) . Tak si to užij a nenech se vytočit drobnými nedokonalostmi, které mohou vzniknout při organizaci.

  Nu a novomanželům přeji takhle na dálku zdraví, štěstí, lásku a hlavně moře tolerance (rose1) . Ať jim to vydrží (handshake)

 46. Moc gratuluju všem, jak novomanželům, tak rodičům! Já byla na jedné moc hezké svatbě před 14 dny (pomáhala jsem vařit kamarádovi), ohromně se to vyvedlo, takže doufám, že i vám všem to určitě pěkně vyjde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN