ZPRÁVA: To je kočka, napsala

V těchto dnech vyšla kniha OS Kočičí naděje „To je kočka, napsala“. Tato informace už před časem proběhla na našem „hadím“ fóru a minulý týden vyšel k tomu i článek na portálu kočky online.

 

 

Knihu vydal nadšený tým složený většinou z naprostých amatérů, kteří však pokryli všechny potřebné náležitosti a profese. Měli jsme finančního ředitele, náměstka propagace, autorku, odbornou redaktorku, ilustrátorku, grafičku, pro vyjednání vlastního tisku jsme se pak spojili s „opravdovým“ nakladatelstvím, které má přehled a taky své styky, takže nám vyjednalo lepší podmínky, zejména finanční, než bychom dosáhli samostatně.

Snad ani nemusím dodávat, že naprosto všichni pracovali bez jakéhokoli honoráře, pro dobro věci, takže celý výtěžek z prodeje (po odečtení výrobních nákladů) půjde do posledního haléře na opuštěné kočičky.

Co ke knize napsat? No, nebudu vymýšlet už vymyšlené a sáhnu po anotaci:

 

Kniha „To je kočka, napsala“ je uceleným souborem povídek vycházejících ze skutečných osudů nalezených koček. Někdy smutných, někdy veselých se šťastným koncem. Jednotlivé povídky čtenáře s lehkým nadhledem seznamují s fungováním a režimem domovů (domácích depozit), kam si depozitářky berou opuštěné kočičky, na vlastní náklady a s pomocí drobných sponzorů se o ně obětavě starají, léčí je a aktivně jim hledají nové domovy. Poutavě přibližují každodenní radosti i starosti, které s odpovědností za zvířata souvisejí, to vše podáno s osobitým humorem a laskavým přístupem autorky ke kočkám. Jsou to příběhy kočičích nalezenců tak, jak je přinesl život. Kniha určitě potěší všechny milovníky koček.

 

 

Minulý týden, konkrétně 10. 7. 2012, byla už kniha vyexpedována, objednat si ji můžete na mailu kocicinadeje@centrum.cz a stojí 250 Kč, případné poštovné 40 Kč. Předání v Praze můžu zprostředkovat.

Zároveň jste všichni zváni na křest knihy (spojený i s autgramiádou 😀 ), který se uskuteční tuto sobotu, 21. 7. v restauraci Bonaccia v Bohnicích, Praha 8 – viz přiložená pozvánka.

 

Aktualizováno: 18.7.2012 — 10:36

13 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. už mi přišla a včera večer jsem jí začala číst.
  Čte se moc pěkně a jsou tam krásné fotky kočičáků.

  Z autorek znám osobně paní Hanku Smejkalovou, byli jsme jí před pár lety navštívit s manželem v Hradci Králové.

  Míša

 2. Tak já ji už mám doma a přečtenou. Čte se jedním dechem. Moc hezky napsané a díky útulkovým a depozitním „tetám“ co všechno pro kočičky dělají.

  1. Nevypadl 🙂 je schovaný pod slovem kniha – první slovo v článku za perexem. V perexu nemám odkazy ráda, rozhazují formátování…

 3. Já blbka jsem se domnívala, že jsem zaplatila knihu a zaplatila jsem knihu i počtovné, takže knihu mám odvčera doma. Je zamýšlena jako dárek, takže se do ní musím dívat opatrně

 4. Bohužel jak Pražení, tak křest knihy zameškám, neb jedeme na dovolenou. Ale na knížku se těším, počká na mě u Bedulky. (h)

  1. No počkej – říkala jsi, že nemůžeš na pražení, protože odjíždíš. Teď to vypadá, že nemůžeš na křest, protože budeš na pražení (chuckle) . Chviličku uvidíte mne, chviličku neuvidíte (chuckle) (rofl) .
   Bysem to měla pomalu za rohem :S .

   1. (chuckle) Škvorecký, Mirákl?

    Neee, vy mě neuvidíte vůbec (tmi) , furt skrzevá tu dovolenou. Ale příště, pravím vám, příště přijdu a se mnou (jako obvykle) přijde chaos. (chuckle)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN