PORTRÉT: Portrét kočičky Hepinky

Zdravím všechny lidičky na Zvířetníku. Prý už tu něco naškrábal náš Honás. Doufám, že mě moc nepomlouval. Jsem kočka, jsem krásná kočka.

 

 

Jak mi říkají : Hepinko, Hepíšku, Hepčo, syčící hade, zlá kočičko

Je mi 7 let.

Já jsem prostě svá.

Když chci, tak se krásně pomazlím. Když ne, pozor, koušu, drápu a syčím.

 

 

Jak jsem se k nám domů dostala. To bylo takhle. Paniččina kamarádka měla kočku Čičolínu.

To je moje maminka. Měla 5 koťátek a každé jiné. Ale úplně jako z jiného kotce jsem byla já. Jsem dlouhosrstá, ostatní sourozenci ne. Moje panička říká, že to musela být teda pařba. Prý vypadám jako sova a syčím jako had.

Musím se zeptat maminky Čičolíny, kdo je můj otec.

 

 

Když si moje panička vzala nás koťata na klín, tak moji sourozenci pištěli a kvíkali. Já ne, já se na mojí paničce uvelebila a hrála si s jejím prstem. Pak jsem pokojně usnula. Prostě CD ví, kam kdo patří. Já jsem kočka bytová a gaučová. A proto jsem u své paničky v paneláku.

 

Rok jsem si žila u své rodiny v poklidu, ale pak přitáhli Honáse. Nechápala jsem proč a jejich kecy o tom, že budu mít kamaráda, mě teda vůbec nezajímaly. No jak už napsal Honás, proháněla jsem mu frak. Ale pak jsme si to vyříkali po kočičím způsobu a je klid. Když mi slíbíte, že Honásovi to neřeknete, prozradím, že ho mám vlastně ráda. Nebo ho přinejmenším toleruju.

 

 

Jsem kočka léčitelka. Panička má nemocného syna. A toho já nejvíc miluju. Jsem u něho v pokojíčku pořád a pomáhám mu. Když je mu fakt zle, když ho moc bolí duše. Tak si dává svoji tvář na mě a já vím, že mu tím moc pomáhám. Nebo si na něj lehnu a zahřívám ho a dávám mu energii. Když přišla panička z nemocnice, lehla jsem si k ní do ložnice a léčila ji.

 

(Poznámka paničky – to má Hepča pravdu, po každé mé operaci opravdu přijde za mnou a je se mnou v ložnici a pomáhá mi. Když je mi líp, tak odejde. Prostě Hepinka to umí, ale musí chtít ona sama.)

 

Mám moc ráda granulky a i mé chutě jsou noblesní. Jím především granule Royal Canin pro zmlsané kočky. Já, na rozdíl od Honáse, upřednostňuju kvalitu před kvantitou. Jsem čistotná, avšak nerada se češu. Občas to ale musím vydržet. To víte, dlouhá srst je dlouhá srst. Miluju škrabadlo, když mě naši rozčílí, tak se jdu uklidnit. Škrábu si a škrábu, až se uklidním.

 

 

Tak se mějte moc pěkně a my se zase s Honásem po čase ozveme.

 

Hepinka

 

P.S. prozradím vám interní přezdívku Honáse „nenažranec a protržený močák“

 

Hepča alias Michaela Sedláková

 

Aktualizováno: 27.3.2012 — 18:56

125 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. OT : Už ode Dne žen se to chystám napsat a nikdy si nevzpomenu.
  Od Poláka který převzal zdejší obchod jsem dostala ten den růži, poupátko. U nás doma nemá rostlina jedinou šanci. Zjišťovala jsem jak zelené lístky mizí jeden po druhém a zůstalo jen to poupě na stvolu. Jednou jsem našla růžičku na zemi, samozřejmě jsem věděla kolik uhodilo. Číči, moje čičinky. A pak jsem uviděla na vlastní oči jak Tindra popadla růži do zubů a odnášela ji krokem fandanga pod vanu v koupelně kde květinu odložila. Nakázala jsem ji přísným hlasem ať mi tu růži okamžitě přinese. A ona jo, že prý jo, zaběhla ochotně zpátky a vrátila se s růží, kterou rychle odložila na zem.
  Tak teď přemýšlím jestli nemám Tindru přejmenovat na Carmen. Ten pohled na ni jak drží stonek růže v zubech a odchází tanečním krokem byl opravdu nezapomenutelný.
  Ale ona je vlastně poslušnější než Garyk. Už nesčíslněkrát vyběhla ven když jsem se chystala s Garušem na procházku. A vždycky stačilo pronést silným hlasem : „Nééé!“ a ona se hbitě otočila a vběhla zase dovnitř. Jinak ji vždycky varuji, když vidím že něco plánuje : „Kočička nééé!“ a Garyk ji doštěká, někdy po ní i chňape.
  Zato Garýnek dnes čekal na obojek v otevřených dveřích, což jinak činí vzorně, v klidu sedí a nastrkuje mi čumák. Ale to je právě to, u něho jeden neví dne ani hodiny. Kluci kdesi na ulici s čímsi rámusili a naše poděšení vyletělo jako střela a nebylo ho možné zastavit, v rukách mi zůstalo jen pár jeho chlupů. Už jsem počítala kde vezmu těch 600 SEK abych zaplatila jeho přespání v Mölnlycke, tam už on to zná. (Pokud mi ovšem nedodají jeho mrtvé tělo.) Policie má kontakt se Spolkem pro ochranu zvířat a tam se dostanou zaběhlí pejsci, daleko dááálekóóó od Göteborgu. Bez auta nemožná cesta několika autobusy. Na štěstí fenky hárají a to ho zastavilo v běhu a dalo mu zapomenout na rámus, pitomovi jednomu. Zapomněl se a čuchal a čuchal. Tak velký kus od nás u Lidového domu jsem mu mohla konečně nasadit obojek a připojit ho na řemínek. Pokračovali jsme v procházce jako by se vůbec nic nestalo. Pro tentokrát to vyšlo, ale ty jeho úprky před zvuky už mě stály nějaký ten rok života….se obávám…. 🙁 (envy)

  Právě jsem se probudila a koukám já jsem příspěvek neodeslala. Víte že jsem usnula tady na židli u počítače? Ono není divu, byla jsem u rehabilitační sestry a posilovala. Začala jsem čtvrthodinou jízdy na kole, pak pár mašin, ruce, nohy, čtvrthodinová rychlá chůze na takovém tom běžícím pásu (Transporta národní podnik Chrudim? (chuckle) 😀 ) a nakonec 20 minut veslování. Legrace je že v tom bubnu je opravdu voda a šplouchá při každém zabrání, naprosto věrohodný zážitek. (chuckle) Po příchodu domu procházka přes hodinu, no jak to má chudák stařenka vydržet, že ano? (think)

   1. Sharko, já nevím jak té mašině v Čechách říkáte. Pracovala jsem v Transportě a psala objednávky na pásové dopravníky (sweat) (to už jsem taky zapomněla že se to tak jmenuje) a tak mi všechny jezdící pásy připomínají podnik Transporta národní podnik Chrudim. (chuckle) A šmytec. To byly taky vyvedené časy. :O

  1. Velká Kočko, já si s tou růží v ústech vzpomněla spíš na Někdo to rád horké 😀 😀 😀

   1. Ano Bedo, ten obraz se mi velice vnucoval, ale ona Tindra netančila s tou radostí ze vdavek jako Jack Lemmon. 😀 😀 😀
    Asi ji v tom bránil ten dlouhý stonek růže. (chuckle)

   2. Velká kočko (h) , ať píšeš o čemkoli, píšeš půvabně a já Tě ráda čtu. (nod)
    Představa malé kočičí Carmen je kouzelná. (cat) (rose1)

 2. Aidě, Karolině, Ámosce Myšové a všem zvířetnickým Ámosům všechno nejlepší (rose1) (rose1) (rose1)

    1. Bedo…Ámosky, jsou přece učitelky ! (chuckle) podle Jana ˇ´Amose Komenského – učitele národů (angel)

 3. Hepinko ! Jsi krásná,moc krásná, léčivá košiška. Léčíš i přes comp,hned je mi líp a to jsem tedy pěkně utahaná. (h)

  Hepinko, pěkně tam tu domácnost spořádej, je vidno, že to máš pevně v tlapkách. (h) (cat) (hug) (h) (wave)

 4. Ještě jedna opožděná gratulace všem dnešním oslavenkyním.
  Přeji Aidě, Karolině,Hepči, Míše, Myšce, hodně krásných dalších let, splnění všech přání, splnění tajných přání, hodně lásky všech Vašich mazlíků ať už lidských nebo zvířecích.
  Mějte úžasný jarní večer. (h) (f) (rose1) (y) (handshake) (h) (d) (wave)

 5. Milá Aido a milá Karolíno, všechno nejlepší k dnešním narozeninám – ať se vám všechno daří a láska a potěšení vám nikdy nechybí (inlove) (inlove) (f) (f) (party) (party) (^) (^) (d) (d) (sun)

  1. Tady se připojím se svým přáním – aidě i Karolíně všechno nej k narozeninám (rose1)

   A jestlipak víte, že svátek má Myš? (h)

   1. (call) No, jó, ale to má svátek jako Ámoska Komenská. Skutečný svátek na ní teprve čeká. (wave)

   2. Fakt? Jak může mít Myš svátek na Soňu????? Aspoň podle informace nahoře na stránce :O
    No ale jestli máš pravdu (to jsou teda poměry (chuckle) ), tak přeju milé Myši všecko úplně nejlepší a spoustu radosti a zdraví navrch (^) (inlove) .

    1. Myš má svátek na Soňu, protože je paní učitelka a všichni učitelové maj dneska svátek (rofl) Nemá náhodou Franta taky svátek?

     1. a z učitelského národa ještě vzpomeňme Ioanninu (f) , Matyldu (f) , Xerxovou (f) i Rysáka (f) – a to si netroufám tvrdit, že už není nikdo další

       1. Učitěľ tanca už dost dlouho nikoho neučil. Aspoň ne oficiálně. Jen občas vytáhne nějakou nic zlého netušící osobu, co se přišla jen podívat nebo prostě jen byla v nevhodnou dobu v nevhodném baru, a poskytne jí zcela zdarma úvodní lekci tanga 😉

      1. Zařadila bych ještě určitě Baty (inlove) , Apinu (inlove) a myslím, že i JJ (inlove)
       (a půlku mého příbuzenstva 😛 )
       Tak pevné nervy a hodně optimismu (h) (sun)

       1. Páni, tady je mejdan ve velkém 😉 Tak všichni Ámosové a Ámosky, všechno nejlepší a pevné nervy 🙂 (sun)

 6. Milá Hepčo, ta poslední fotka, jak tam Hepinka spinká s tou něžně se usmívající tlamkou… tak o této kočce nám chceš namluvit, že když nemá náladu, tak je lidožravá? :O
  I když musím přiznat, že na fotce č. jedna se jistá přísnost ve výrazu najde 😀
  Jinak všechno nejlepší k narozeninám (inlove) (party) (h) (f) (sun)

 7. Všechno nejlepší i Hepče (h) (f) (sun) – páááni, to je dnes oslavenců! (nod) Asi proto je dneska tak krásný den, aby si to všichni užili, i když se o něj rozdělí. (sun)

  O.T. Připajdala jsem teď z chirurgie a mám prý 100x napsat: „Nemám šlapat na zahradní kypřítko.“ (chuckle) Si ale myslím, že si to budu pamatovat i bez toho psaní, páč jediné boty, do kterých strčím nohu, jsou růžové jakože croksky, právě ty, ve kterých se mi to stalo. (whew) Takže to bude nezapomenutelné nejen pro mě, ale i pro kolegy v práci, chichi. (rofl)

  1. Teda ty děláš věci, lity lity (h) . Zahradní kypřítko je zjevně mnohem nebezpečnější než dospělý hrábě (whew) .

   1. Hihi, Zano! (inlove) Kdybych šlápla na velké hrábě, musela bych pídr ukazovat jinou končetinu …. vlastně, hlava není končetina …. to je ale zvláštní … je to přece taky výstupek, kde končíme. (wasntme) (chuckle)

  2. Taky líty, líty, ale s tím psaním, co to udělat jako v tom starém ftipu: Napsat to jen jednou a nechat stokrát podepsat TLP nebo přímo panu doktorovi ??? 😀

   1. 🙂 Skbělý nápad, Laďko. (inlove) A možná, kdyby to každý Zvířetník podepsal, že by sestřička koukala, kolik jsem toho donesla. 🙂

  3. Lity lity (inlove) , ale to ti povídám (wait) , jestli si budeš ránu lízat, dostaneš lampionózní límec! (rofl)

   1. Dede!(chuckle) Budu se snažit si tlapku neolizovat. Ono to nebude tak těžké, jak jsem si právě ověřila, už si palec na noze olíznout nedokážu. :O Ale zas tolik nechybí, chtělo by o trénink. (chuckle)

     1. a nebo dá nožku na starost Ance a Kosourkům… a má vyčištěno a vydrhnuto (chuckle) . A nemusí si mačkat pupík ohýbáním (wave)

 8. Moc a moc přeju všem dnešním oslavenkyním Aidě, Hepče a Karolíně (^) Nechť se Vám dámy daří na co sáhnete, štěstím, zdravím a penězi oplýváte.

  Evě gratuluju k novým hruškám-pejsátkům, Týně k Mimitýňátku a Georgovi k mimivnoučkovi. (h) (h) Ať se všem na světě daří a líbí.

  A Ty milá kočičko-princezničko Hepinko, obrň se trpělivostí. Nám lidem občas kočka musí jednu vrazit, abychom si moc nevyskakovali 😀

 9. Tedy Hepinko, to tvoje povídání mi tak trochu zamlžilo brejle, protože strašně ráda slyším, že se cesty zvířátek s jejich Zvířetníky proťaly přesně tam, kde měly a je z toho oboustranný užitek a užívání si (inlove) A jinak jsi, Hepinko, už napohled nádherně nadýchaná hebounká čičinka, tak se na toho Honáska už ani naoko nezlob 😉

  1. Připojuji se a přeji vše nejlepší taky přítomnému pedagogickému sboru 🙂 . No jo, Jan Ámos Komenský má narozeniny a jeho následovníci svátek … (^) (d)

 10. OT k včerejší diskusi: Dodatečně blahopřání Ájince a paničce k tomu štěněcímu nadělení (dog) A Dedině Berrýšce a všem potřebným velká palcodržna (y) (y) (y) K té vetce-chlupodravce víc než soucítění, protože nám vloni poté, co náš dvorní vet umřel, jeho nová nástupkyně vyholila naší Polče za uchem kolem dvoumilimetrového bebíčka plochu zvící Afriky, takže Polča pak půl roku vypadala, jako když má svrab, a protože je to už patnáctiletá starucha, tak dodnes má na té ploše jen velmi nízký a jemný podrost (headbang)

 11. (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f) (f)
  (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)
  (d) (d) (d) (d) (d) (d) (d) (d) (d) (d)
  Oslavenci dnešní všichni, rozdělte se. 🙂

  1. Kapku opožděně, ale od (h) všechno nejlepší, hodně zdraví, pohody a splněná přání (sun) (d) (d) (d) (^) (^) (^) (rose1) (rose1) (rose1)

 12. (rofl) (rofl) (rofl) taková noblesní a krásná dáma a ….

  …..prozradím vám interní přezdívku Honáse „nenažranec a protržený močák“………

  (rofl) (rofl)

  Hepince ovšem rozhodně posílám (bow) za to, jak je šikovná léčitelka. Ono by to tedy spíš možná chtělo misku nějakých noblesních granulek, to je mi jasné, ale to takhle přes dráty neprocedím 🙂

 13. Hepčo všechno nejlepší a krásné narozeniny (h) (^) (d) (rose1)
  Kočička je opravdu moc povedená!

 14. Teda Hepča/o/,zatajovať narodky sa nepatrí!A Hepinka pri svojej kráse by mala trochu i bonzovať.Tak básnička pre K.a A. patrí i Tebe-uži si dnešný deň.A už žiadne operácie a bolesť.

 15. OT – pro ty, kteří občas zabrouzdají na Vaví stránky

  přidala jsem do pravého sloupce výpis nejnovějších článků, snad se vám bude lépe orientovat bez prolézání všeho (no, mohlo mě to taky napadnout dřív (headbang) )

  užívejte si – smečky i všech nezaměnitelných zamyšlení (inlove)

  1. To je dobrý nápad – například já teď už nebudu furt ťukat na piškvork, protože budu vědět, že na piškvork ještě nauzrál čas (chuckle) – zato si s radostí opět přečtu, jak se „cvičí“ Anka (clap)

 16. Milá Hepinko, jsi nádherná kočička a jak je vidět rodině vládneš packou pevnou, ale hedvbnou – a tak to má být.
  P.S. Náš Montýsek se taky mazlí pouze když on sám chce.
  Myslím, že to bude základní vlastnost všeho kočkounstva – dělat pouze to co chtěji a kdy chtějí (chuckle)

 17. Tak nejprve musím pochválit Hepinku, že si udělala čas a něco nám o sobě napsala. Dále ti musím říc, že ti to náramně sluší, jsi opravdu kočka! No a do třetice určitě dovolíš, abych poslala přání i tvé paní bytné, když má ty narozeniny

  – milá Hepčo alias Míšo (inlove) – přeji ti krásný narozeninový den, hodně štěstí zdraví a spokojenosti (a taky ty peníze,když to bez nich nejde) (rose1) (d) (^)

 18. Hepinka všem moc děkuje za chvalozpěvy na její adresu.
  To ona má moc ráda, když se jí lichotí.
  Je to naše hraběnka von Strasse.

  Míša

 19. Krásná léčitelka, moc jí to sluší. Na jedné fotce sedí zřejmě u rotopedu, to je, doufám, omyl???? Že šla jen náhodou kolem??

  1. rotoped je paničky. Občas na něm i jezdí a často na něj věší vyžehlené košile.

   Míša

   1. No hned se mi ulevilo, že o ten ďábelský stroj projevila Hepinka zájem pouze jako o dostatečně fádní pozadí snímku, na kterém vynikne její ušlechtilá krása 😀 Ale taková košile pověšená na rotopedu… chá, to musí být pro šikovnou kočičku potěšeníčko (dance)

 20. Hepinko, jsi krásná kočka a jistě léčivá. Ty ses teda mamince Čičolíně povedla.
  Taky máme kočenu, co se mazlí, jen když si řekne. Jinak syčí a škrabe a kouše. A česání nemá ráda a vůbec je to sůva svéhlavá a hrábinka, ale krasavice. I když teď má trošku počochněnou fasádu, nechtěla se česat a udělalo se jí pár dredů, tak má prostříhaný zadek a vypadá legračně.

 21. Je to pravda co říká EvaŽ že pejsci a kočičky mají léčivou moc. Ale vypadá to překrásná Hepinko, že ty máš té moci nějak navíc. Léčitelka jak se patří. 🙂

 22. Milá Hepinko, jsi hezká kočka a soudě dle přísného výrazu rodině vládneš pevnou, i když hedvábnou tlapkou- jen aby si podřízení moc nevyskakovali, že. Tak ať se ti daří dál.

 23. Pre Aidu a Karolínu:
  Ponad našu strechu letel holub sivý,dnes máte narodeniny,nech Vás pan Boh živí!Všetko,všetko šťastie sveta Vám prajem.

  1. To je krásný přání (inlove) .
   Děvčata, hodně radosti, zdraví a spokojenosti (rose1) (h) (rose1) (h) (d)

  2. Děkuji za krásné přání a spoluoslavenkyním přeju totéž!
   P.S. a zcela OT – všechny, co rády něco tvoříte, mrkněte na nabídku Tchiba na příští týden, jsou tam opravdu zajímavé věci (teda pro mě laika, vám to tak možná nepřijde).
   A všem ostatním přeju krásný slunečný den (aspoň tady u nás je).

  3. Všem oslavenkyním všechno nejlepší
   (h) (d) (rose1) (^) (sun)

   ( Aido promiň, udělala jsem Tě o den starší).

 24. Tedy Hepinko v jednom máš pravdu. Jsi krásná kočka. To ostatní nemohu posoudit, ale jsi opravdu krásná. Jako sova nevypadáš ani trochu, o hadovi se nejsem schopna vyjadřovat.
  A léčivá moc zvířat… Máte ji. KOčky i psi. To my moc dobře víme.
  Jinak OT. Štěňta vypadají jak hrušky – hrudník normální, bříška jak buben. Aby ne, Ája má mlíka pro svých standardních 8-10 a teď jich má „jen“ 6. Takové štěně přibere 80g za 24 hodin. Porodní váhy byly vyrovnané (420-450g) teď mají holky tak 550, kluci 590-610. Za dva dny. Už při jídle vrtí ocásky. Nojo Fleti – vrtichvosti.

 25. Hezky jsi to naškrabala svou kočičí pacičkou, Hepinko. Jsi krásná kočička a ozvi se častěji, pěkně se to čte..třeba o té pařbě, by ti maminka mohla povyprávět (chuckle)

 26. Mám – nemám..ale jo, já to řeknu: (wait) Karolína má dnes narozeniny !!! (h) (inlove) :* (clap) (^) (rose1) (d) prostě všechno nejlepší, stálé zdraví, pořádnej kus štěstí a něco peněz..ti ségra přeju… (*) (wave)

  1. Milá Karolíno,
   hodně hodně hodně štěstí! S ním přijdou i peníze i zdraví i láska! (inlove) (f) (d)

  2. Milá Karolíno (inlove)
   Přeji ti hodně hodně hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, lásky a peněz (jedno v jakém pořadí) (rose1) (d)

   1. Tak to ještě přidávám přání pro Aidu. Všechno nejlepší k tvým narozeninám, milá Aido. (h) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

   2. Milá Aido (inlove)
    Hodně štěstí, zdraví a vůbec životních a sportovních úspěchů (rose1) (rose1) (rose1)

   3. Přejeme oběma dnešním oslavenkyním i předchozím, když jsem nestíhala sledovat a přát. (rose1)

  3. Milá Karolíno všechno nejlepší k narozeninám. (h) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)
   Ať ti všechno v životě vychází a nic tě nenervuje. Jestlipak víš že Skype na tebe prozradil kolikáté narozeniny to jsou? Jsem zvědavá jak tě oslaví kosourci, copak ti asi chystají. 😉

   1. Prevít jeden ulhanej, dyť to není pravda!!!! Přidal mi! Já se tak necítím (chuckle)

     1. Milé dámy, Karolíno, Aido a Míšo Hepčo, máte narozeniny v dobré společnosti – např. Z. Svěrák či Greenhorn M. Hoffmann, vzpomenout můžeme i Jana Amose nebo PeRiho maminku.
      Vám, kdo dnes slavíte, všechno nejlepší (rose1) (sun)

     2. Všem oslavenkyním, Karolínce, Aide, Míše-Hepče i ostatním utajeným vše nejlepší, ať se vám splní tajné přání a svítí (sun) . Pořádně to oslavte (dance) (d) (rose1)
      chtěla jsem poslat i dort, ale neumím najít ten háček 🙁

     3. Milá Míšo, všechno nejlepší k narozeninám. (h) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)
      Hepinka a Honásek už pogratulovali?

      1. Honásek si ráno jen vyřval jídlo.
       Hepinka se na mě podívala krhavým pohledem, kam se to ženu po ránu.
       Dnes jsem po měsíci a půl zase v práci po operaci kolena.

       Míša

    1. Nojo, každý na sebe při registraci všechno vybleje a pak se diví! Z mého Skype účtu nezjistí nikdo nic. A tak to má být. A na FB, twitteru, ICQ a dalších účty preventivně nemám. A když už se někam registrujete, je vhodné si zřídit dočasnou E-mailovou schránku, která se do určité doby sama zruší. Je to vynikající ochrana nejen před spamem, ale i před ukradením a zneužitím vaší identity.

     1. Krakonoši,nějak Váš výlev nechápu. Karolína za svou odpověď Velké kočce dala smajlíka, tudíž je Vaše reakce zbytečná a nepřiměřená. A dokonce i ošklivá. :^)

      1. Ale Sharko, Krakonoš ví vždy vše nejlépe (na počítačoých fórech je tím už proslulý 😉 ), ostatní jsou banda pitomců nebo zločinců. Obávám se, že jeho identitu bychom asi nekradli. Ani kdyby ji neměl tak zabezpečenou.

       1. Všechny jeho reakce jsou zapšklé, plné zloby, jedu a jen on sám je ten nejdokonalejší! Když si to myslí, budiž mu přáno!
        Je mi ho, svým způsobem, dost líto, akorát netuším, proč se cpe zrovna mezi nás, když jinde může excelovat mnohem výrazněji.

        1. Všechny ne. Když píše o kocourkovi, tak je to úplně jiný Krakonoš.
         Chtělo by to víc sledovat kočičáka a míň zprávy.

         1. Hmmmmmm, zvláště ten včerejší, jak sousedi zírají, když chodí kocourek vzorně u nohy jako poslušný pejsek…….. tomu snad ani on sám nevěří! I když – v jeho případě, bohužel, asi věří!

  4. Je jedno jaké číslo ale jak se cítíš a vypadáš, a to vypadáš velmi dobře a hlavně jsi pořád taková milá. Takže hodně a hodně zdraví a štěstí v práci i doma ,v (cat) kocouří smečce, na cestách … (d) (^) (rose1) (rose1) (rose1)

   1. Karolíno, taky si mysílm, že kalendář kecá, i když jsem žádný číslo neviděla. Oni to časem dělávaj (chuckle) .
    Takže to neřeš, prostě si užij příležitost k oslavě a měj se príma. Zasloužíš si to (inlove)

  5. Všechno nejlepší k narozeninám Karolínce a Aidě!
   (h) (f) (sun) (^) (^) (d) (d) (f) (sun) (h)

  6. Karolíně jsem už popřála, ale tady je toho víc, tak znova – vše nejlepčejší k narozeninám Karolíně, Aidě i Hepče, která slaví článkem 😉 (h) (sun) (f) (^) (d)

  7. Všechno nejlepší!!! (rose1) (clap) (^) (d) Ať se daří tobě, tvému kocouřímu triu (fakt nebude ten bílý?) a ať vše běží tak jak má. Ať tvá firma vzkvétá, zakázky ať se jen hrnou, soutěže ať se samy vyhrávají a vůbec vše nej, nej, nej. (^) (d) (rose1)

    1. Stav nezměněn – karanténa, majitel, nevyjasněné vztahy. Dopisuju si s ČT, kde jsem jim vyčetla, že nabízejí zvířátko, které není volné a dlouho asi ještě nebude. Je to klamání veřejnosti a docela podraz na lidi, kteří tam volají a personál už jich má plné zuby. Neustále lidem, kteří volají, vysvětlují, jak to vlastně je. Poněkud nelogicky mi v dlouhém mailu vysvětlili, jak je důležité pomáhat zvířatům v nouzi! Hmmmm, tak nevím, buď jsem cvok já nebo ČT

     1. koukla jsem na ty jejich stránky a oni tam mají psáno „karanténa“ u VŠECH koček v inzerci… třeba i u těch, které jsou tam od loňsého léta

      jak říkám, je to prapodivné zařízení a každý kočkař ti hned řekne „hlavně ne do Měcholup!!!!“ :@

  8. jujda, tolik oslavenců dneska!! TAK VŠEM PŘEJU VŠECKNO NEJLEPČEJŠÍ, HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ,ŠTĚSTÍ A POHODY. ZDE PUGÉT JARNÍCH KVĚTINEK /ešivá se mi ovšem povede???? /

   (f) (f) (f)

   (f) (f) (f) (f)

   (f) (f) (f) (f) (f)

   (f) (f) (f) (f) .

   (f) (f)

   1. no tak se pugét úplně nepovidl, pravda, no budu to tedy vydávat za celý záhon /půlku záhonu, ta druhá je ještě nevypletá 😀 /

  9. Karolíno a Aido, všechno nejvíc nejlepší a ještě trochu lepšího navrch!
   A pro každou: (h) (rose1) (d) (^) (cash)
   (h) (rose1) (d) (^) (cash)

 27. hezkou středu všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Krásné povídání krásné kočky (nod)

 28. Hepinko, jsi opravdu nádherná! A máš pravdu, co tě má kdo hladit , když nechceš a nemáš zrovna náladu. Lidi si představují, že kočičáci musí být vždy svolní, ale i oni mají své dny (nod) . To mi vysvětlil kocour Mikýsek, který je také osobnost. A to se počítá. A jsi hodná, že pomáháš a léčíš, to vy taky umíte. Tak se s Honáskem mějte pěkně a pozdravte paničku.

  1. Já se Domi s dovolením přilepím, je to přesně napsané.

   Jen ještě dodám, že se mi Hepinko moc líbí jméno tvojí maminky – Čičolína !!!! To slyším poprvé. 🙂

   A dodatečně velká gratulace Týně a Ferdovi !!!!!

   1. Tak já si myslím, že tole jméno neslyším poprvé… nebylo to náhodou umělecké jméno jisté pornohvězdy, která se v Itálii dala na politiku?

    1. Bylo. Je jen škoda, že takovou Čičolínu nemáme i u nás. Ta košťata, co dnes sedí v parlamnetu jsou příšerná a nejen xichtem. (rofl)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN