ZPRÁVA: K setkání Zvířetníků patří i suvenýr – co takhle tričko?

Na četné žádosti letos zopakujeme zvířetnická trička. Někteří Zvířetníci tenkrát byli za bukem, jiní si nestihli objednat, někomu se trika třeba už rozpadla a další zhubli a triko na nich plandá. Narodila se nová Zvířetníčata a vnoučata. A komu se tričko nerozpadlo – a mně se tedy nerozpadlo, ačkoliv ho poměrně často nosím – tak ten třeba uvítá nový design i výběr barev.

 

O barvách jsem od doby první edice velmi přemýšlela. Nabídla jsem tenkrát žloutkově žlutou, bleděmodrou a béžovou s dvoubarevným potiskem zelená kontura/citrónově žlutá výplň. Když jsem sháněla velikosti, které generální dodavatel neuměl dodat, vyslechla jsem v jedné prodejně přednášku na téma „Jaká škoda, že si prostorově výraznější lidé nekupují barevná trička“. A měla ta paní pravdu. Zářivá barva poutá pozornost k osobnosti, nikoliv k postavě. S odstupem troubím fanfáru odvážným v největších a sama už si také neobjednám bleděmodré 🙂

Letos jsem se na základě zkušenosti s minulou edicí rozhodla, že nenabídnu „vyblitou“ barvu. Nabídnu dvě jasné barvy a bude-li zájem, tak jako třetí černou (kromě malých dětských a mimi velikostí). Design trička bude jiný, právě na tom s naší dvorní výtvarnicí Xerxovou pracujeme.

 

 

Velikostní sortiment – minule byl v rozmezí od 6 měsíců do 7XL. Velikost 7XL reprezentuje horní objem cca 160-170 cm. Zkrátka, poptejte svou velikost, a já vám ji seženu. Jediné, co nezaručím, je stejná kvalita trička jako u běžných velikostí, dodávaných generální dodavatelem

Cena trička je zapeklitá věc. Minule jsem vyhlásila a udržela cenu 180,- Kč za kus. Rozpočet byl vypracován s malou rezervou, přebytek po vyúčtování nákladů putoval do rezervního fondu (bylo to cca 10% skutečných nákladů). Cena byla stanovena na principu solidarity.

Mimitričko (relativně drahé) stálo stejně jako 7XLtričko (taky relativně drahé) a stejnou cenu mělo S-M-L tričko (relativně levné). Solidarita je založena na tom, že objednávám potisk většího počtu kusů (potisk se tím zlevňuje) a na tom, že extrémních velikostí bylo málo.

Bonus dodavatele spočíval v tom, že z jedné předlohy potiskl všechny velikosti, aniž by účtoval přizpůsobení. Musím ale upozornit, že v případě černých triček bude cena o pár korun vyšší, vzor se musí podtisknout, aby byl dostatečně výrazný. Takže při dvoubarevném tisku (kontura a výplň) platíme u černého podkladu za tři barvy. Předpokládám, že cena za letošní edici triček bude podobná jako minule. Zvýšilo se DPH, takže řekněme maximálně do 200,- Kč.

Chtěla bych vědět, jaká trička si objednáte a kolik jich bude. Jasnou barvu (ještě nemám vybráno, ale uvažujte v rozmezí žlutá-oranžová -červená-modrá-zelená) nebo černou?

Budu ráda, když mi tuhle anketní otázku zodpovíte buď v diskusi nebo odpovědí na můj mail RenataE .

 

Trička z roku 2009 jsou k vidění zde http://neviditelnypes.lidovky.cz/cloveciny-trickovani-0tl-/p_zviretnik.asp?c=A090428_125301_p_zviretnik_dru

 

 

 

Aktualizováno: 6.3.2012 — 21:41

69 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Děkuji všem za odpovědi. V pravou dobu zveřejním na hadech objednávkový formulář s uvedením barvy, střihu a velikosti (jak označení, tak míra přes hrudník). Objednat tričko si samozřejmě mohou i zabukisti 🙂

 2. Já bych si s dovolením také vzala pokud mozno od krku,ale ne Véčko, to neeee, barva zelená (světlá) nebo taková pěkná modrá,ne vyšisovaná ani moc tmavá a velikost, podle toho posledního asi 5-6XL chci to spíš na spaní a nošení na doma, plandavý….a 2 kusy (různé barvy)

 3. Snad ještě nejdu pozdě. (o) Sice ještě ty minulé drží, ale když bude jiný obrázek… Navíc to bude dobrý dárek. Takže mi to vychází na 4 kousky. 2x bude stačit M, jednou XL a jedno v nadměrné velikosti. Počet X budeme muset ještě dokoumat, ale velikost košil je 52. Barva bych upřednostnila nějakou decentně jasnou, ale brácha by určitě raději černou. Výstřih do V nerada.
  P. S. Jestli se něco nezkazí a zúčastníme se Setkání, tak jsem schopna vzít trika (a příp. i ostatní věci) pro JZČ.

 4. Taky by prosila neškrtivý kousek 🙂 . Barva asi černá nebo modrá. A kolik ikikel nevím 😛 . Záleží na šířce a délce. Aby se nevyloupla noční košilka třebas.

  Dík, Renato, pevný nerf a zdar dílu! (wave)

 5. To je báječná zpráva. My bychom měly zájem asi o 2 kusy, velikost 42 – 44, raději od krku, barva žlutá, případně modrá.

 6. Ja bych si vzala cerne, velikost L, k doruceni v Olomouci. Koukam, ze jsou ruzne nazory na ke krku nebo s veckem. Nebyl by rozumny kompromis s trikem u krku volnym, tudiz by to nepriskrcovalo? Jen tak do diskuse.

  Jo, a jeste jsem chtela rict, jak jsem o obrazky na predchozim zviretnickem tricku prisla. A to tak, ze jsem to soupla do susicky na vyssi teplotu a ono se zjevne upeklo a odpadalo. (;() Ale zustalo mi jeste druhe, ktere bylo myslene pro Cheta – XL, coz je silne podhodnoceni.

  1. Hani v červnu budu v Brně, tričko Ti můžu vyzvednout a potom poslat místní poštou 😉

   1. Jee, to bych byla rada, dorucovatelska agentko mila. Ja se vypravim do CR tak nejdriv v zari, a to je furt v rovine mozna. Ale pujde-li vsechno dobre, jedna neter bude mit v te miminko, tak abych videla, cemu budu prateta.

 7. Jé, tričkááá! (y) 🙂
  Já bych si s dovolením také vzal – asi čtyři? Velikosti zjistím, jistě zatím vím, že dvě budou malá a dvě velká. (wasntme) Já bych chtěla červené, na oranžové nebo žluté moc lezou blouky. (bug) Taky bych chtěla takové to maličké véčko, milý Ježíšku. Nebo alespoň volnější u krku, než bylo to minulé.
  Zvířátka libovolná. …. No, a možná bych si pro sebe vzala i to černé, kdyby bylo od krku. Takže pět. Ale ještě písnu mail, až nás všechny změřím. (chuckle)
  A děkuju moc, děvčata tričková! (f)

 8. Dorazila Sarin a taky zatoužila po tričénku. Takže bych poprosila 2 ve velikosti M, jedno černé a jedno jakékoli kromě růžové 😀

 9. Žluté,
  Jediné správné tričko je žluté.
  Je vědecky dokázáno, že na kole jezdí nejlíp.
  😀
  A radši velké, ať mě na silnici nikdo nepřehlídne 🙂

 10. Tričko si určitě objednám a ne jedno, totiž jedno bych chtěla pro sebe (vel. S) a dvě dětská (na Vánoce jsem měla v zadání vel. 104 a 86, v květnu to možná bude o číslo větší). Anička moje žluté zvířátkové tričko moc obdivuje a i když design má být jiný, předpokládám, že nějaké žvíže tam bude.
  Barva by se mi líbila jasná sytá azurově modrá nebo zelenomodrá a co se výstřihu týče – nemusel by být až tak ke krku, klidně volnější, ale véčko bych dost nerada.
  Chichi, to jsem zvědavá, Renato, co si s těmi našimi návrhy počneš? (whew)

 11. No, ten aňouma dole jsem já! Psala jsem ráno ve spěchu z technikova počítače než jsem odjela na cesty. Takže s omlouvám, ani jsem to v tom fofru nezaregistrovala.
  Nicméně tričko s jiným typem výstřihu bych uvítala, když to nepůjde, neva, jako suvenýr si určitě koupím i to klasické.

 12. Moc zdravím, bohužel setkání nestihnu, tričko bych prosím mooc ráda. Nevím, jak jsou ty velikosti , asi XL ( je to něco jako emérické 14-16? resp. naše 44-46?) a véčko by bylo super 🙂

  OT Maričko, poslala jsem mailík na gmail, nevím, zda jsem dobře pochopila adresu…

  1. Milá Domi, asi jsi ty velikosti rozlouskla, dlouho jsem nad nimi tady po švédsku „grubblade“ t.j. hloubala a byla značně zmatená. Ale stejně bych byla ráda kdyby to ještě někdo mohl potvrdit. Nejraději s doprovodnými mírami, to by asi bylo nejsrozumitelnější. Předem děkuji. (clap) (wave)

   1. Já nikdy nic nedomyslím. Tedy těmi mírami míním že mi napíšete: XL znamená tolik cm přes prsa a tolik cm přes boky. Já v tom mám zmatek i tady ve Švédsku a ono ještě na potvoru je to v každé zemi jinak. 😐

    1. Nééé, on se nikdo neobětoval aby mi ty rozměry vysvětlil. Tak nic, tričko netričko, stejně by to bylo komplikované, dnes už nic posílat poštou nelze pro ty nehorázné ceny. Tak až se tam jednou ve správnou dobu vypravím. 😉

 13. Trička určitě budeme chtít, ale požadavek napíšu raději e-mailem (večer, až bude klid 😉 ), bude toho víc. Jak jsem viděla na fotce to moje „miminko“ tak se mi nechce věřit, že letos jí budu objednávat tričko pro velikost 110 (think) Ono ta pidivelikst už není ani pro minitigera 😀 Ale trička byla (a jsou) prostě úžasná. Děti milují všechna ta zvířátka. Jen pro maminy s malými dětmi by byla lepší zvířátka, u níž jsou jednoznačné zvuky (co dělají). Jo, já vím, že kráva a koza se na obrázku tak nevyjímají, ale jak mám ročnímu capartovi vysvětlit, jak dělá lemur nebo bedrunka? 😀

  P.S. Myší tričko nemá chybu ani po letech. Pokaždé, když ho obléknu, tak obdivuji tu úžasnou práci!

 14. Na sraz bohužel nemůžu ;( hadérek bych si prosím objednala černá( nebo jaká barva vyhraje) XXL „véčko“

 15. No, já se určitě taky nahlásím, a asi víckrát, protože v létě čekáme první vňoučátko, tak asi i pro něj – to by bylo, aby nebylo a my z něj nevychovali Zvířetníka a zvířátkomila, jak je ve famílii zvykem (chuckle)

 16. Prosím, a může si tričko objednat i člověk, který na srazu zatím nebyl, do Zvířetníku článkem nepřispěl, ale občas reaguje v diskuzi a má pocit, že sem patří a že vás tak trochu zná??? (= já) 🙂

  1. Napiš Renatě a ničehož se neboj (inlove)
   A vylézej častěji – za bukem může být občas nuda, ne? 🙂

 17. Tričénko ano ano ano. Též se velmi přimlouvám za výstřih do V, nebo aspoň trochu od krku. Velikost L-XL.
  A barva? Nám tmavovlasým sluší červená! A i ta černá by se šikla.

 18. Hmmm modry (svetly i tmavy, to je sumak) vecko bych si moc prala, velikost 38 je M? (think)
  To uplne prvni a nejkrasnejsi od Mysi sice uz par direk ma, ale za ty roky je to oooobr uspech (y) (h) Nosim ho vzdycky, kdyz si chci zlepsit naladu, to se v nem pak zavrtam do perin, povlecenych v kravickovych cejchach (taky darek od jistych Zviretnic 😉 ) a svet je hned ruzovejsi.. Modry zviratkovsky trico mam jak novy, pac me dost skrti u krku a krom Zviretnickych letnich Setkani ho prakticky nenosim, ale vypada i diky tomu porad krasne 😀

 19. Jooo, tričko, tričko, tričínko, to bude (dance) bezva!! Až bude vyvěšena výzva k přihlášení, určitě tam budu. A budu chtít dvě, jedno černé (aby se hodilo úplně ke všemu), druhé podle nabídky. Prosím, bude zveřejněn návrh, nebo to bude překvápko? předem děkuji za Vaši kladnou odpověď. :*

 20. (clap) také bych ráda tričínko, no tak tedy ne tričínko (chuckle) , ale buď 7X nebo 6X, a to nejraději v barvě modré, jež se tu zatím neobjevila, případně zelené (u té záleží na odstínu)
  Jen bude asi problém s převzetím. Petra s Barrym opustili Kroměříž a osobní účast na setkání je jen teoretická (necelý měsíc před setkáním bych se měla zařadit mezi kyborgy – koleno)

 21. prosím, tak já ghlásím, že všechna trička stéle mám vpořádku. koupila jsem si bleděmodré i to béžové a nosím je obě. Tto první, které bylo opravdu zcela zadarmo a vlastnoručně ho vyrobila naše skvělá Myška mám taky, ale už se mi pomalinku rozpadá kvůli hodně častému praní. Předevěím Myšce děkuju za prima a super kousek do šatníku,Renate s Xerxovou zas dík za skvělé provedení a kresbičky. Trička stále drží tvar a barvy. Však jsem taky už psala, jak se tehdy ve vlaku spolucestující asiaté zajímali o to, kde by se takové pěkné a na mou postavu dost veliké tričko dalo koupit a sehnat. A aby toho nebylo málo, dost mi záviděli i tu klrásnou zvířátkovou tašku, co jsem měla přes rameno. Dodnes v n ji nosím na velké nákupy a stále pěkně drží a nerozpadá se. Hlásím se o nějaké pěkně barevné miminkovské piditričíčko pro svoji malinkou a dosud hubenou žížalinku , vnučku Adélku. Ta trička jsou nejen pěkná, ale taky moc sluší. A nejen dětičkám . Trochu problém bude s výběrem jeho barvy, neb Adélka má vlásky s nádechem dorezava , takže žlutá barva sedět moc nebude. Poradím se s mámou Věrkou. Možná, že hráškově zelené by se hodilo a nejen mně. V každém případě beru tu nejmenší velikost a 1 kus.Moc se na výsledek těším předešm. Realizační tandem Xerxová + Renáta = záruka opravdové kvality.A za kvalitu se přece musí připlatit, aby efekt nevyzněl doprázdna. Bohužel však na setkání nemoho, ale pokud pojede Lucka( La) z Plzně, jistě bude ochotna už podruhé udělat poslíčka. A ještě ke svatbě. Její datum si osobně pamatuju přesně, bo svatební obřad proběhl přesně dva dny po mých 28. narozkách, takže na to zapomenout nelze. Dokonce i můj Jiří dokáže na to datum nezapomenout. Jen mu nějak stále nedochází, že letos v prosinci už uplyně přesně celých 31 let. Já bych ti počet let taky moc nepamatovala, ale brali jsme se v zimě a hnedle v srpnu dalšího roku se nám narodila starší dcerka Petruška, která oslaví letos své 30. narozeniny, takže se k roku jejího narození jen připočte rok. a den a přesné dastum narození svých dětí jistě žádný rodič nezapomene, i kdyby už měl sklerotické stádium ÚBLABLA ,jako ho mám já. Tak a hlásím, že u nás sice v noci i ráno sice mrzlo až praštělo, ale nyní se vykulilo krásné a teplé sluníčko, takže se jdu trošku opět povrtat v zemi zahrádky.

  1. Holčičkám do rez sluší velice i modrá – jde jim k očičkám. Takže ty máš vnučku Zlatovlásku! Tak to je krása.

  2. LENKOOO!!
   Holčička Adélka? No to je úžasné, já tu nádhernou zprávu totálně zazdila. Neveděla jsem. Objímám Vás obě, tedy vlastně všechny tři, přeji jen to naprosto nejlepší a celý náklaďák štěstí. A ještě ke všemu zlatovláska. Paráda nejparádnější. (h) (rose1) (h)

   1. PITRÝSLU, LETÍ TI EMÍLEK,MRKNI DO POŠTY. VÍM, ŽE U TEBE BYLY NĚJAKÉ ZDRAVÍČKOVÉ KOMPLIKACE, TAKŽE SE ANI NEDIVÍM, ŽE NEVÍŠ, BO JSI SLEDOVAT NEMOHLA. ZDRAVÍM TĚ A TVOJE ČIPSY VELMI DRBU.A MIMOCHODEM, NAŠÍ MALÉ ŽÍŽALCE JMÉNEM ADÉLKA BUDOU 14.3. UŽ DVA CELÉ MĚSÍCE.

 22. Jééé, to je skvělé. Minule jsem tričkování prošvihla, bo jsem byla skorozabukistka, zato teď „bych si s dovolením vzal“… akorát se taky přimlouvám za výstřih aspoň mírně od krku. Holky jste (*)

  1. Inko, ted jsěm mrkla na Hadopasi a zjistila jsem, že žiješ v Plaňanech! Ojé, to je část mého dětství. Moje babička a její setry žily v Miškovicích a co jsme se tam najezdili. Bohužel celý statek šel do kélu…to nic, jen OT. Plaňany, Žabonosy, Miškovice…. (inlove)

  1. Bohužel nemůžu, budeme mít vyhlašování nejlepšího sportovce naší městské části, a protože je dcéra opět nominovaná a opět hrozí, že to (jako obvykle) vyhraje, jdeme s ní.

 23. Teda nejsem Renata, ale počítám, že i tato akce půjde přese mne, tak drze přičiním poznámku 😉 :
  Určitě se dá triko objednat i pro ty, kdo nebudou na srazu, a pro zabukisty. Jen se bude muset vyřešit ta logistika, řekla bych, že byste měli mít rozmyšlený návrh, často se dá doprava vyřešit přes tušené i netušené sousedy.

   1. Ona mušííí, jinak se z toho, co jí díky našemu nedomyšlení nastane, pak picne. (sun) (inlove)

 24. jůůůůůůůůů, ta fotka mimitoscy je překrásná, úplně jsem zapomněla jak jí to v mimitričku slušelo… a trochu závidím tu žlutou když to vidím – já mám senzační béžové, ale jakkoli příliš jásavé barvy neoblibuji (já tak nejlépe khaki, olivová, zelená, šedá, hnědá ]:) ), tak ta na fotce se mi moc líbí

  tričko určitě budu chtít, velikost M, na rozdíl od předřečnic ke krku (véčko přímo nesnáším) a barvu? no asi až bude nějaký vzorník(?) – ale černou jsem vzhledem ke kočičkám už zcela škrtla ze svého šatníku (rofl) (cat)

  a koukám, že u tričkovacího článku se psalo i o miskách – tak tu pořád mám a moooooc ráda z ní jím (h)

  1. Nu, Bedo, Jethro přece nebude nosit žlutou 😀
   A jsem moc ráda, že Tě tu opět čtu (sun)

  2. Mně minitiger misku „sundal“ ze stolu … na zem ;(
   Takže už z ní nejím ;( ;(
   Ale slepená ve skříni je taky prima 🙂

  3. BEDO, NÁŠ NAVRÁTILČE, I JÁ MĚLA TU MOC PRIMA MISKU.PĚKNĚ ŽLUŤOUČKOU A POMALOVANOU NAŠÍ MISTRYNÍ KRESBIČEK. UŽ NEMÁM, BO ŽLUTOU MILUJE NAŠE VĚRČA A UŽ SI DÁVNO JI ZABRALA .NA POKRMY A PŘÍKRMY APOD PRO ADÉLKU. A VĚZ, ŽE JSEM JI DALA VELICE RÁDA. TAM BUDE MÍT TO NEJSPRÁVNĚJŠÍ VYUŽITÍ.JINAK SE JEŠTĚ OMLOUVÁM ZA ABSENCI PODROBNĚJŠÍCH HLÁŠENÍ, MALIČKOU VNUČKU JSEM SI CHOVALA A FAL KT UŽÍVALA POPRVÉ PŘED CCA 14 DNY. JE TO RZKOŠNÉ, I KDYŽ HUBENÉ DĚCKO, KTERÉ JE TAK ČILÉ, ŽE SE UŽ OD 6 TÝDNŮ SNAŽÍ ÚSPĚŠNĚ VZPÍRAT NA NATAŽENÉ RUČIČKY A KOLÍNKA KRÁSNĚ NAHRNUJE POD SEBE, TAKŽE UŽ DOKÁZALA MALÝ KOUSEK POPOLÉZT DOPŘEDU, KDYŽ JI TAM COKOLI ZAUJALO. (PŘEDVEDLA MI TO PŘIM KOUPÁNÍ A JÁ ZÍRALA JAK BLÁZEN). NO, ADÉLKA BUDE ČILOUŠ PO SVÉ MAMINCE VĚRCE. TA SE POSTAVILA NA VŠECHNY ČTYŘI A ZAHÁJILA RAKETOVÉ LEZENÍ PO ČEMKOLI V NECELÝCH PĚTI MĚSÍCÍCH. MYSLÍM, ŽE ADÉLKA MÁMU V TÉ ČILOSTI OPRAVDU PŘEDSTIHNE. NO, GENY ZKRÁTKA OŠIDIT NELZE. VĚRČE TO HLÍDÁNÍ LEZOUCÍ RACHEJTLE NEZÁVIDÍM, BO JSEM SI S NÍ UŽÍVALA VELMI A VÍM, JAK TRO JE VELICE OBTÍŽNÝ A ZODPOVĚDNÝ ÚKOL.

 25. Jé já bych tričko moc ráda taky, velikost 46, jenže setkání nestihnu určitě neb dlím na Ostrově. A navíc jsem jen zvířetnický čtenář, jestli to tedy nevadí?

 26. Zrovna včera jsem mluvila s paní z Čipsína (udělala mi z medvídka zase pejska) o trikách (nod) a dnes je tu k nim článek – tomu se říká přenešení myšlenky (chuckle)

  Tak já bych taky nějaké to triko chtěla, ale jak je to s velikostí nevím. Budou to klasická rovná, tedy spíš pánská? Jestli jo, tak to by mi snad stačilo i „L“ nebo „XL“ – barva buď červená (popř. hóóódně oranžová), jinak černá. A XXL v jakékoli jiné barvě (jako jiné než budu mít já) pro Jendu – aby se nám to nepletlo.

  1. A ešče (to je hezké nářečí, že – chi) jsem chtěla říct, že kdyby byly do mírného véčka, tak bych taky radši (ale zase ne moc, aby mi netáhlo na hrudní košíček (rofl) ).

   1. Já se prosím přidám k anonymní, co se nepoznala a k Yze – kdyby mohlo být triko od krku (aspoň dámská verze 😛 ) nosilo by se mi líp. Jinak, Renato (inlove) díky a nemám slov nad Xerxovou (inlove) – ona se snad musí v trysku sama potkávat, aby vedle svých četných nověfunkčních povinností zvládala ještě tričkové kreslení (whew)

 27. Já jsem trička nestihla a moc jsme je chtěla. Musím ještě zjistit, kdo všechno je bude chtít, takže napíšu až pozdě večer.

 28. Dobrý den. Aniž bych chtěl snižovat Renatinu práci, je samosebík nemalá, tak musím s povděkem kvitovat velkou kvalitu vůbec první edice zvířetnických triček, kterou má na svědomí naše skvělá Myš. Všechny je poctivě sama ušila pro první zvířetnický sraz a trička byla pokud si vzpomínám dokonce bezplatná. Já to své nosím dodnes a nemá nejmenší vadu. Začalo na mně sice silně plandat (jako všecko), ale to má příčiny jinde. 🙂

  1. Ach ano, Myščino (inlove) triko stále nosím a nejeví snahu se rozpadnout – je to skvělé dílo. A navíc mám pocit, že mi sluší (blush)

   1. No, zatím velmi dobře, jsem zcela vzpamatován po chemo. Včera jsem byl na skenování pozitronických emisí, což byla místy povedená taškařice, ale to je na delší rozpravu. To ukáže co mi kde v těle zůstalo a pak se bude pokračovat v léčbě (zářením).

 29. Já se hlavně přimlouvám za ty, co nesnáší věci ke krku. Zvířetnické tričko mám, ale nenosím ho, protože horní lem je těsně ke krku a mně to strašně vadí. Tak kdyby šel nějaký jiný modýlek, osobně bych ho uvítala.

 30. Prosím,prosím,já bych moc ráda 7XL černé tričko (nod) !
  Na setkání bohužel nemůžu, ale po Praze bych ještě byla schopná si pro něj dojet.

 31. Já, já se hlásím o tričko, nejraději mám zelenou, velikost M. Nestihnu Zvířetnické setkání, ale tričko bych moc ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN