SOS: Dva boxeři hledají domov

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o pomoc najít nový domov pro dva boxery. Po úmrtí v rodině mi zůstali psi, a není možné, abych si je nechal.

 

 

Bílý Kuba a hnědý Vojta jsou bratři. Osmiletí, značně temperamentní a nevychovaní. Taky velmi hodní a milující, myslím, že při troše péče by se dali zvládat docela dobře. Mám zkušenost, že když je člověk trochu unaví, začnou být docela ovladatelní a je s nimi rozumná řeč. Ledacos si nechají vysvětlit a docela chápou, co od nich člověk chce.

Jsou to bratři a od malička byli neustále spolu, tak by samozřejmě bylo ideální, kdyby se podařilo je spolu nechat. Při dnešním kontaktu s mojí fenkou se chovali jen zvědavě ale naprosto neagresivně. Nevím, jak by reagovali na psa, věřím, že by to šlo. Jak by se chovali ke kočce, nemám zdání.

Mají rodokmen, jsou zdraví a nikdy neměli žádné problémy a nemoci. Jsou zvyklí v domku se zahradou a nic jiného neznají.

Děkuji za každý pokus pomoci.

 

Petr Lukavec, ml.kavcoun@volny.cz , 602 954 480

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 26.1.2012 — 22:29

41 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Tak to je moc hezká zpráva pro jednu uštvanou uklízečku, která se rozhodla, že ten nekonečný, 15 let starý bordel ve firmě dá do pořádku! Nadlidská záležitost!
  Bráškům boxeřím to moc přeju a hlavně ať jim to vydrží co nejdéle.

 2. Vážení přátelé ano! Kubíček s Vojtou našli nový domov u slečny Kateřiny. Ve čtvrtek se přestěhovali z amazonky ke svým novým páníčkům kteří si je vzali oba, mají je rádi a co je nejdůležitější – pouští je k sobě do postele :-). Pokud se něco ošklivě nepokazí, čeká je krásný, důstojný a zlobivý zbytek života v nové smečce. Moc Vám všem děkuji za pomoc a podporu. Zbývá jen přání aby všichni měli takové štěstí a našli svůj domov a lásku.
  Na shledanou
  Lukavec
  P.s.: http://borisxxl.rajce.idnes.cz/Boxeri_v_nouzi_-_hnedy_Vojta_a_bily_Kuba

   1. Jo. Trefa. Letos je prý všude na českých horách sněhu dost. Nám tu teď docela mrzne a je slunečno. Krása. Páček a ať Ti vyjde oprava krční páteře. Drž se, myslí se tu na Tebe (y)

 3. Mají – li bráchové PP navrhovala bych oslovit původního chovatele. Je mi jasné, že s největší pravděpodobností by si je on sám vzít nemohl, ale mohl by vědět o někom, kdo by si je vzal.

  1. dobrá připomínka (nod) Správný chovatel se pokusí najít domov pro své „děti“ i po řadě let…

   Před spoustou let se našemu dogařskému chovateli stala věc u dog vlastně nevídaná – pro úmrtí a nebo vážnou nemoc majitelů se mu v rozmezí měsíce vrátili do chovné stanice dva OSMILETÍ (u dog fakt stařešinové) sourozenci – pes z Rakouska a fenka z Moravy. Fena dožila u Bonodů, pejskovi se podařilo později najít nového páníka – dotáhli to ještě spolu na titul nejstaršího jedince klubu

   1. no nevím – píše se, že neznají nic než domek se zahradou… a k zaměstnané Ivce do bytu do Prahy bych to neviděla jako snadnou věc…

   2. Nene, milá Jenny. Ivka má momentálně zvižátkovou kapacitu zcela naplněnou. Stop stav! Jakož i my další, placatkomilní.

    Sakra sakra sakra. Musíme doufat, že CD zafunguje a budou mít štěstí.

 4. Jsem z toho celá špatná. Boxeři jsou moje srdeční záležitost. Bohužel stav je naplněn.
  Tak jim přeji,klukům boxeřím aby je CD umístila do dobrého pelíšku.
  Boxeři jsou do pozdního věku hraví a zvídaví, je s nimi sranda, mají rádi děti a vůbec všechny, dávají to najevo ale dovedou i ochránit, to je jim vrozené.
  Tak prosííím CD zafungej. (h)

 5. Jsou nádherní. CD prosím, najdi někoho, kdo si s nimi užije spousty legrace a bude je opečovávat a vytvoří jim nový domov.
  (h)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN