ZPRÁVA: Hledá se domov pro šestiletého kocoura

Hledá se domov pro šestiletého kastrovaného a dobře živeného mourka z Chomutova. Jeho původní majitelé v důchodovém věku bohužel museli do domu s pečovatelskou službou a jak to tak bývá, kocourka jim nikdo nedovolil.

 

Aby toho nebylo málo, tak hrozí, že v pondělí bude muset kocourek z bytu pryč a mladí se postarat nechtějí (respektive si dovedu představit, jak by kocour asi dopadl).

Já si ho bohužel vzít nemůžu, protože Pikan je známý proháněč koček a navíc mám domov bezdveřový, takže ho ani nemám kam chudinku zavřít z dosahu malého uzurpátora. Kocourek bude dovezen kamkoli i se svým majetečkem.

Děkuji, Maggie + Pikan+ Norka

Mail: martina.kynclova@svas.cz

 

Aktualizováno: 2.12.2011 — 22:30

6 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Já to nechápu, v domovech,kam ty lidi stěhujou,když je nechaj bydlet spolu a ti lidi jsou schopní se o kocoura starat, je jim s ním dobře…hergot, to má být domov? Vždyť je to jak kriminál!!!! Uznávám, že limit by měl být 1 zvíře na osobu a klidně z něj 100 měsíčně platit, ale takovej přístup si ti staříci ani zviřátka nezasloužej!!!!

  2. Nechci prudit ale pokud je to opravdu pečovatelák a ne nějaký penzion nebo domov důchodců, tak tam mají obyvatelé na byt normální tzv. dekret a pokud mají zvíře dlouhodobě nemá nikdo právo jim ho zakazovat.
    Moje maminka odešla dobrovolně do pečovateláku v 82 letech věku a mohla si vzít sebou dlouhodobě chovaného pejska.
    Nešlo by to zkusit ? Někdy to bývají zbytečné obstrukce přítomných pečovatelek, byty jsou však ve vlastnictví a správě města.

  3. Ach jo, skoda, ze jsem tak daleko…chudak kocourek a chudaci panickove. Vubec nechapu, proc nemohou vzit kocourka s sebou, pokud teda nejdou do nejakeho nemocnicho zarizeni. Predpokladam, ze v dome s pecovatelskou sluzbou ma manzelsky par pri nejmensim svuj pokoj, tak proc by tam nemohli mit sveho mazlicka. Urcite by to vsem prospelo. No nic, to je marny narek. Bohuzel pres ocean kocourka asi nikdo neposle, tak drzim palce, aby nasel dobry domov. Zjevne to velmi specha, ale zkusim s edoma poptat.

    Jinak vsechny zdravim a dekuji Vave za pekny clanek k Adventu a diskusi, mluvila mi z duse. Dnes bude rozsvecovani (puvodne jsem napsala zapalovani…) stromecku v krajanske komunite (strasne brzo jsou tady ty stromky).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN