105×148: Musíte se předzásobit

Před setkáním v Podmitrově jsem řešila problém, co na sebe. Byla půlka srpna, počasí nic moc a o tropech, které přijdou, nevěděla ani paní Dáša z televize. Usoudila jsem, že tříčtvrteční kalhoty budou ideální, ale ty stávající se mi už moc nezdály. Časem se totiž propadly do kategorie psího oblečení, ve kterém procházím s Ankou roklí kolem potoka, a místní už jsou na mě takhle zvyklí, ale Zvířetníky jsem až tak moc děsit nechtěla.

 

Vyrazila jsem tedy v půlce srpna do obchodu s vizí kalhot tak nějak pod kolena, ne moc uhlazených ani příliš sportovních, prostě tak akorát, v takové akorát barvě. Ale i kdybych slevila z čehokoli, měla jsem smůlu. Prodavačka na mě koukala jako na blázna, že chci v létě letní kalhoty. Koneckonců, trochu jsem to i chápala, přece jen léto už bylo za polovinou. Totéž se opakovalo v obchodě druhém i třetím, až ve čtvrtém jsem narazila na výprodej sezónního oblečení a hurrrá!, tam je měli! Co na tom, že byly delší, sportovnější a o číslo větší, než jsem si vysnila, byly to kalhoty a Podmitrov byl zachráněn.

Ovšem sen o tříčtvrťácích mě neopustil, jen jsem zatoužila po kalhotách podzimních, nejraději kostkovaných, nebo snad s rybí kostí? No prostě něco lehce elegantního, do práce i na Pražení. V polovině září, tedy ještě v kalendářním létě, jsem opět vešla do (nejbližšího) obchodu a vznesla dotaz na podzimní kalhoty. Mladá prodavačka mi sdělila, že už mají jen zimní zboží. Odvětila jsem, že je ještě léto. Ona na to, že oni to tak mají, že se musím předzásobit. Představovala jsem si, jak si v parném létě zkouším flaušák a orosilo se mi čelo.

A opotila jsem se až na zádech při představě, jak se předzásobuji třeba Velikonoci v čas vánoční, koupáním o Velikonocích, sbíráním ostnitých kaštanů v létě a Vánoci o vinobraní. Co to vůbec je za drzost to Musíte se předzásobit! Možná nejdokonalejším předzásobením by bylo umřít dřív, než se člověk narodí.

Nebo se nedat, vždyť chleba si taky nekupuju měsíce předtím, než ho budu potřebovat.

 

 

Aktualizováno: 19.9.2011 — 22:13

142 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Včera jsem už k počítači nedorazila, po návratu z cest jsem zapadla jak jeden z vlastenců, hooodně unavená.
  Takže až dneska dočítám: Tomášovi od Vave moc držím palce, věřím, že to bude dobré (y)
  Veram co nám to děláš! Myslím na Tebe moc a držím palce také, Tobě i Milanovi. (h)

  1. Moc a moc držím palce všem potřebným a Veram posílám speciální sluníčko (sun) Uzdravte se všichni! (h)

 2. Hlásím, že po malování se mi podařilo zprovoznit PC a jsem tedy na značce. Děkuju vám všem za ohlasy a roztomilé příhody. 🙂
  Lásková (inlove) , děkuju Ti za odkaz na oranžíky, doufám, že Upitka nebude smutná.
  Jdu ještě umýt kuchyň, aby se mohlo alespoň pár věcí nastrkat na své místo.

 3. Zapomnela jsem v tomhle zmatku poprat Emtesce a Zdene b.p. Mile damy, at se vam vsechno dari, zdravicko slouzi a je kolem vas pohoda. (h) (sun) (d) (f)

  1. Tak já se s dovolením připojuji. Všechno nejlepší!!!!;
   (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)
   (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

 4. Pěkný večer,

  tak já hlásím, že Terryho krček odpuchl, pejsek papá atb ale je veselý, živý (až moc) a hlavně nemá šrámy na duši co se aportu týče, tak snad to bude dobré a 23.10. opravný termín na tu zmku 🙂

  Vave, držím (y) moc moc, i Veram (y)

  všem dodatečně přeju k narozeninám !!! (rose1) (h)

 5. Moji milí, co mně to děláte !
  Veram, prosím, prosím uzdrav se!!! Moc na tebe všichni myslíme. Vysílám prosbičku do vesmíru !!! (h)

  Vavísku , posílám energii pro Tomáše. On to zvládne uvidíš.
  Držíme všichni, všechno co máme. (h) (y)

  Dodatečně také přeji všem oslavenkyním a oslavencům hodně dalších sil do života, který si s námi leckdy zahrává. Tak hodně pohody a zdravíčka nejvíc. (h) (d)

 6. Souhlas, mám naprosto stejnou zkušenost. Jediné, co mohu říci k mému hledání letních kalhot v druhé polovině srpna je to, že Vietnamci u nás v Modřanech požadované měli, v mnoha druzích a velikostech a také za velmi příjemnou cenu. A ještě říkají, že mi to moc sluší :-))))No řekněte, mohu je dál míjet?

  1. V našich Modřanech? 🙂 A kde? Já jsem u Vietnamců byla taky, ale na věci v pořádku jsem byla buď moc velká nebo moc malá. 🙂

 7. Oslavenkyním a -cům, které jsem v posledních dnech minula, moc a moc třesu tlapou.

  Jo a Vaví, Tvému oblíbenci Padymu přijela dlouho očekávaná nevěsta – tak to mne zajímá, jak to stráví Upitka (původně se s Mawar měla vyměnit, ale protože se s Padym tak láskují, bylo od jejího stěhování zatím upuštěno), a také Upitka už asi děti mít nemůže, zatímco Mawar by tu mohla zahájit novou linii pražských orangutánků:
  http://jdem.cz/rbkw6

 8. Lidičky. člověk tu chvíli není a takový jobovky. Jest-li to funguje (musí) posílám veškerou možnou pozitivní energii Tomášovi od Vave a Veram . Držte se (y) (y) (y)

 9. OT: Milí Zvířetníci, dostala jsem zprávu, že naše Veram je v nemocnici na JIP po mozkové příhodě. Podle zprávy její dcery je její stav vážný, ale postupně se po troškách zlepšuje a přála si, aby nám její dcera dala vědět, co s ní je.
  V držení palců jsme dobří, a já věřím, že i tentokrát naše společné síly pomohou. (h)

  Milá Veram, sluníčko (sun) naše, držíme ti všechny palce, ať se zotavíš rychle a co nejlépe. Myslíme na tebe a ty bojuj! Máme tě rádi a záleží nám na tobě. (h) (f) (sun) (inlove)

  1. A zrovna jsem si říkala, že se Veram už dlouho neozvala, ach jo. Držím palce, co mi síly stačí. Sluníčková Veram, nedej se! (h) (y) (y) (y) (h)

  2. držíme mocmocmoc všemi tlapkami, co máme!!! Veram drž se a bojuj, máme tě rádi!(h)

  3. Ach to jsou zprávy! ;(
   Veram, naše sluníčková dvorní fotografko, drž se! (h) (y) (h)
   Budu na Tebe myslet a držet palce. Mám Tě ráda. (h)

  4. MIla usmevava Veram, bojuj (y) . Moc na tebe myslim a drzim palce a vubec. (h) A rovnez tak myslim na Milana.

  5. Držíme všichni moc moc moc moc moc…. Ach jo, Veram, drž se, jsi báječná ženská!!! (y) (y) (y) (y) (y) (f)

  6. Jezuskote, nestačím sčítat potřebné! 🙁 Tak Veram, Tome od Vaví, Kazánku tlapičko, Pů a vůbec všici, co jste v posledním týdnu pípli, že potřebujete přidržet: přidržuji, co to dá… (y) (f)

    1. Já se taky připojuji se všemi palci a tlapkami, co máme. Veram, drž se, tu bestii dostaneš do kolen!

  7. Já tady teď moc nejsem, ale jen nakouknu a zjišťuji, že ani nemám dostatek palců k držení. (y)

   Milé Varam moc přeji rychlé uzdravení a hlavně bez následků. Asi se podepsala dlouhodobá starost a strach o jejího milovaného muže. Kéže je brzy zase OK pro oba.

  8. Taky jsem si myslela, že se neozývá, protože má starosti s Milanem…
   Veram, drž se. Potřebujeme tě a máme tě rádi (sun)
   (h) (y) (sun) (y) (h)
   A Milanovi držím taky!

  9. I když noční skorozabukista, dnes se musím ozvat. Veram, musíš vyhrát, bojuj!!! (h) (h) (h)
   Palce i pro ostatní potřebné (y) (y) (y)

  10. Moc držím Veram i Tomášovi od Vave a vůbec všem, kteří to potřebují. Většinou to ani nepíšu, ale myslím vždy na všechny, kteří to potřebují (h) Držte se, držte…

  11. Modlím se za Veram a další potřebné. Milana od Veram, Tomáše od Vave, Pú a také za ty, kteří se nesvěřili.

  12. Veram, držím ti (y) a koukej ať je ti brzo líp, budu mít nové EL a musíme si zase vyměňovat 🙂

  13. Naše sluníčková a hvězdičková Veram – moc na tebe myslím. Věřím, že nemoc překonáš a že se mezi nás co nejdřív vrátíš. Držte se – ty i Milan. (h) (h) (y) (y)

  14. Veram,já se nemodlím, protože ten „někdo“ Ti nepomůže, Ty to zvládneš sama, a ty Tvoje hvězdičky Ti budou ještě hodně dlouho svítit k Tvému dlouhému a šťastnému životu !!! (u)

  15. Moje milá zlatá Veram. Jako mě objímá a hřeje deka od tebe chtěla bych abys cítila objetí a teplo síly kterou ti posílám. Ty máš dostatek své hvězdné síly a balance z Qi Gongu a tak bude všechno zase v pořádku. Vždycky jsi přesně věděla jak mě potěšit, moc bych chtěla udělat pro tebe to samé. Myslím na tebe a na Milana a držím vám palce. (h) (y) (h) (y) (h) (y) (h) (y) (h)

   (y)

   (h) (y)

  16. Myslela som na ňu, že dlho nedávala vesmírne fotky a svoj slniečkový pozdrav. Myslím silnejšie a držím (y) (y) (y) (y) !!!

  17. Veram, držíme moc pěsti i s Myšátky. Děti říkaly, že se babička musí uzdravit. Posíláme moc síly.

 10. OT – ještě ke včerejšímu tématu „Zavřeného pokoje“.

  Jak jsem se včera smála, když jsem četla článek a komentáže, leč po příchodu domů mi vylezly oči z důlků – ješkovizraky, i u nás se toto děje! Totiž, po příchodů škubánka Brooke do naší domácnosti nastal nový režim – ráno poslední odcházející vezme Zikmunda a odloží ho do obýváku, vezme psí pelíšky a odloží do chodby a dveře PEVNÉ uzavře (v chodba a v kuchyni není tolik věcí, kterých by bylo škoda, kdyby je Brůča poznamenala svými zoubky). Protože se Toye takové uspořádání samosebou nelíbí (do té doby celé dny hnípala v mé posteli), tak je uplácím piškoty. Tudíž včera ráno jsem vše takto provedla – ještě jednou jsem překontrolovala všecky dveře, zamkla a odešla do práce.

  Jaké bylo mé překvapení po návratu domů, když se za prosklými, na kliku zavřenými obývákovými dveřmi, na mne vesele šklebí Brooke a poskakuje Toya, o Zikmundovi nemluvě. Po důkladně kontrole jsem zjistila, že to odnesla „jen“ jedna hokejka z Jendových oblíbených brýlí (pst – už je vyměněná a ani si nevšiml, že je úplně jiná, než ta druhá).

  Tak jsem zvědavá, čím mne překvapí dneska. (whew)

 11. Tak nic nového: příčina se neví (komplet výsledky budou do 14 dnů) a tep v klidu je cca 40, při námaze se nezvýší. Pokud se to nezlepší, bude kardiostimulátor. Ale pozitivní je, že možná Tomáše brzo pustí domů, s přísným klidovým režimem, a bude se čekat na zlepšení čí výsledky, které by měly napovědět, co dál.
  Za vaše palce budu nadále nesmírně vděčná, je to na dlouhou trať. Děkuju. (h) I za vaše komentáře. 🙂

 12. Taky jsem takhle sháněla krátké kalhoty v létě. Všude na mne čučeli jak čerstvě vyoraná myš. Tak jsem vlezla k vietnamcům. A ejhle tříčvrťáky měli. Tak si vezmu velikost XL do kabinky a zjistím, že se do nich nevejdu. Poněkud dotčená lezu z kabinky, vím, že mám velký zadek, ale že by byl ještě větší než eXtra veLký? A ta vyziblina seschlá u pokladny mi dodala, prý „kalhoty dobý, vy velká!“

  1. I kupovala jsem u Vietnamců boty a žádala číslo 35. -Tak malá noha niktotady, dozvěděla jsem se. Nakonec je objevil a chtěl za ně jen polovinu původní ceny. Na dotaz proč? rezolutně odpověděl – malynohy velkasleva. 😀

  2. No kdyby ty čísla byly pomatený jen u vietnamců – my teď máme naprosto příšerný prádlo v práci – normálně nosím 36, kalhoty v práci mám teď 40 a přes zadek se do nich pomalu nevejdu a dole je mám široký jak námořník. Všichni teď fasujeme prádlo tak nejmíň o 2-3 velikosti větší než normálně nosíme. Jestli byl původní záměr změny dodavatele oblečení ze šetrnosti, tak myslím, že na tom špitál opravdu neušetřil – malý velikosti může vyhodit, protože je opravdu nikdo nosit nemůže a velký velikosti bude muset koupit jinde. Pak maj bejt peníze na jiný věci 🙁

 13. OT – děkuju vám za maily, bohužel nestíhám odpovídat, práce v bytě finišují a mám jednu půlku bytu nacpanou do druhé půlky, právě dnes se maluje – teda, mělo se už malovat, ale malíři někde uvízli v zácpě (hmmm, vzpomínám si, naposled jsme malovali před lety v dubnu a ten den byla sněhová kalamita, přijeli až hodně pozdě dopoledne). No, snad se vymaluje a mně se povede z toho bince udělat zase byt a pak budu mít možnost a čas odpovědět.
  Dopoledne jede Lucka za docentem do nemocnice, tak snad budu vědět víc, i když vyšetření ještě probíhají. Zatím je jisté, že srdce nepracuje, jak by mělo, ale proč selhává, to se stále ještě neví. Děkuju vám za palce, věřím, že pomohou. (h)

 14. (h) VAVE, netušila jsem, jaké máš starosti – tak JAK? Už dobrý? Bude líp? O záludných onemocněních u nás doma něco víme a díky doktorům ještě nejsem vdova, byť jsme na to měli pěkně našlápnuto.
  Držím palce a myslím na Tebe.

  Svítíte?

  Předzásobení – takhle jsem si ten tržní způsob hospodaření tedy fakt nepředstavovala. Ledaže ve výprodeji „utrhnu“ lacino, co jsem si měla draze koupit před půl rokem…

 15. Z tohoto systému jsem šílela, když byly děti malé. Nevím jak to dělaly, ale pravidelně se jim v lednu rozbily buď boty, nebo zimní bunda a sehnat cokoli, v čem by vydržely do jara (u nás začíná tak v půli května, takže odbýt se to nedalo) byl nadlidský problém. Teď už je to hlavně díky internetu a aukru 🙂 přece jen o kousek lepší.
  (y) (y) (y) (y) všem potřebným

  1. Jůů, dnas je velký narozeninový den! 🙂 (y)
   Milá Zdeno (inlove) a milá Emtesko (inlove) , přeju vám všechno nejlepší, hlavně zdraví a pohodu a slunce v sobě i okolo sebe.
   (h) (sun) (f) (^) (d) (dance) (music) (f) (sun) (h)

   A taky přeju všem krásný den! (h)

  2. Všechno nejlepší děvčata – máte nádherné narozeninové datum (inlove) Buďte zdravé, spokojené dovolte si aspoň v duchu nosit červený klobouk! (h) (party) (f) (rose1) (^) (dance)

  3. Milá Zdeno b.p., milá Emtesko – přeji oběma krásný narozeninový den plný pohody a sluníčka, dále do dalších let přeji zdraví, štěstí a spokojenost a hlavně – splňte si jedno tajné přání – a večer si dovolím vám připít dobrým veltlínkem – tak činčin, kočky (rose1) (d) (^)

  4. (h) (h) a hodně (sun) a (rose1) a dejte si (d)
   Krásné narozeniny přeji já i plyšáci (cat)

  5. Všechno nejlepší, milé oslavenkyně! Hlavně zdraví, dobré lidi kolkolem… a kus štěstí samozřejmě taky! (f) (inlove) (f)

  6. Myslím, že Zdena b,p, má narozky až zítra. Ale to neva – stejně přejeme zdravíčko a štěstíčko a to samé můžeme přát i zítra (f) (f) (f) (h) Emtesce též přeji všechno nej (f)

  7. Moc děkuju za přáníčka 🙂 a přidávám se k vám:
   Milá Emtesko. Všechno nejlepší, lásku, zdraví, pohodu a splnění 3 tajných přání 🙂 (^) (d) (rose1)

  8. Zdeno b.p. a Emtesko, přeji vám oběma všechno dobré, lepší, nejlepšší a ještě lepší! Ať se vám daří! (y) (^) (rose1) (d) (cash)

  9. Děkujimoc za milá přáníčka a Tobě Zdeno b.p. krásné narozeniny, hodně sluníčka, pohody, zdraví a štěstí (h) (d)

  10. Tak milé zvířetnice – hooodně zdraví, spokojenosti a lásky, ať nemáte žádné vrásky. (f) (f) (f) (d) (^) (wave)

  11. Milé dámy, užijte si obě zbytek tak významného dne a ať takových na vás v budoucnu ještě čeká mnoho a mnoho

   1. Milá Zdeno b.p. (inlove) , milá Emtesko (inlove) , hodně zdraví, štěstí a pohody (d) (rose1) (^) – připíjím vám lambruskem 🙂

 16. my se nepředzásobujeme – my prostě lovíme 😀 nevím, jak to dělá moje dítko, které prostě vysloví myšlenku “ potřebuju kalhoty, mikynu, bundu…dosaď co se hodí“, jde do obchodu nebo na net a najde. já buď sháním ( a neseženu) nebo nahodile zapluji do oblíbeného second handu ( outletíku) a ejhle! ono je ještě navíc výprodej nebo sleva!a vždycky na mě něco pěkného jukne! ne že by mě nebavilo nakupovat v hezkých buticích…nebo mě pronásledovala lakotná – ale tohle je ještě větší radost :-)třeba blankytně modrý 3/4 kabát, vysněný kus…a smál se na mě z figuriny v sekáčku úplně nový,od dobré značky, za 170,- Kč. když jsem se prokysličila, okamžitě jsem ho koupila a z obchodu jsem prakticky odtančila 🙂

 17. Jooo, tak s tímhle systémem jsem se prala letos. Měla jsem tu drzost chtít na začátku července plavky- už probíhaly výprodeje a v mé velikosti nebyl zrovna extra výběr(ale to není nikdy). Ovšem horor nastal, když mi Kuba v srpnu oznámil, že do oblečení a bot, které mu v červnu byly, se už nevejde. Ta drzost, vyrůst v létě!
  Nicméně v současné dob vstupuji do obchodů s mrazením v zádech, jestli tam už nezačnou hrát koledy- je konec září, pro obchodníky jsou Vánoce cobydup….

  1. Není to tak nereálné očekávání – vánoční koledy v září. Včera jsem měla ve schránce katalog (ani už nevím, čí. – nekupuji od nich nic a přesto mi pořád posílají katalog…) A hned po otevření Vánoce, vánoce, vánoce. Tak jsem si jen řekla a sakra.

 18. OT – Vave promiň, tohle je služební hlásání 🙂

  Milí Zvířetníci, zítra brzy ráno odlétám do teplých krajin – ne na celou zimu 😉 , ale do příštího víkendu 🙂

  Zvířetník je hotový do zásoby, pokud by bylo nějaké SOS napište Andymu (FF – viz tiráž) Dnes odpoledne už odjedu do Prahy, takže na mailu budu tak do 16. hod.
  Doufám, že se nic nezkomplikuje – Kazan ( (devil) ) si včera i v mikině vlezl do nádržky z vodou, svlíknul si nacucaný rukáv, serval obvaz a olízal rány, které tak zase vypadaly děsně. Takže jsme zase čistili, desinfikovali, dávali onen doufejme zázračný gel a obvazovali. Má už na střídání dvě moje trika a jednu svoji mikinu a tohle všechno bude mít na krku Marek. 🙁
  Má instrukce i tady pomoc, tak doufám, že to zvládne, ale na vytěšenou dovolenou se mi neodjíždí nejlíp.
  Tak tu buďte hodní a užívejte si – má být pořád hezky 🙂

  1. moc si to oba užijte (neboj, Kazana Marek zvládne) Ať je teplé moře, (sun) svítí, vínko má správnou teplotu, olivy, ryby… Foť (nod)

  2. Milá Dede – dovolenou si zasloužíš a tak si ji užívej a neboj – Marek Kazana zvládně a Kazan se polepší a už se bude jenom hojit!

   A chytej nejenom bronz, ale i postřehy a příběhy a atmosféru a fotky! My se už těšíme.

  3. Dede nenechej si zkazit dovolenou chmurnými myšlenkami, Kazan bude v pořádku a Ty si zasloužíš odpočinek. Nevím, kam máš namířeno, ale přeji Ti hodně sluníčka, teplé vody, krásného okolí na procházky a klidný pobyt.

  4. Hezkou cestu a hezkou dovolenou, Dede. Já jsem ted před Barcelonou dost mrzutě mrskala věci do kufru, nechtělo se mi, i kvůli Rossovi, ale v jiném prostředí se jeden dostane do jiné nálady a neklid se jaksi vzdálí. Takže nech starosti Markovi a užívej(te) si!

  5. Dede (inlove) , jen se neboj, že to chlapi se slečnou Berry nezvládnou. 🙂 A kdyby ne tak úplně dokonale, tak co oko nevidí, to srdce nebolí. (wasntme)
   Užij si krásně svou dovolenou! (h) (sun) (music)

  6. Milá Dede, nakukuji sporadicky (ale moc ráda!), takže jsem nezachytila, jaký má Kazánek problém. Pokud je to otevřená rána, tak se mi velice osvědčilo, když byla naše Šeri po operaci mléčných žláz a popraskalo jí několik stehů, přikládat tzv. „hojivou mřížku“ – dají se koupit v lékárně v různých velikostech. Jsou napuštěny nějakou mastí a opravdu to funguje.

  7. Dede, užij si dovolenou, netrap se tím, co nemůžeš ovlivnit (neboj, Marek s Kazanem to zvládnou) a šťastně se nám vrať (h) .

  8. Dovolenou si hezky užívej, starosti hoď za hlavu, nech je doma a do kufru si místo nich přidej něco jiného, co Ti přinese radost. Doma to zvládnou dobře, nejsou to žádní nezodpovědní psočlověci.

  9. Dede, užij si krásnou a zaslouženou dovolenou a neboj, doma to Marek určitě zvládne!!!! (h) (h) (h) (y) (sun) (f)

  10. Milá Dede, už jsi asi mimo net, ale tak alespoň posílám virtuální myšlenku, aby sis dovolenou skvěle užila a když letích do „teplých krajů“, aby ses i pořádně prohřála na těle i duši.

   O Kazana a Berry jistě bude skvěle postaráno.

 19. Ach ano, přesně. Slevby jsou fajn, ale když člověk potřebuje sandály v létě a zimní botky v zimě, má hodně přebraný výběr 🙂

  Vavísku, na Tomáše myslím pořád – snad se už něco dozvíte (h)

 20. Co se týče předzásobení šatstvem, tak tady mám velké dilema: ve své velikosti nemám až takový výběr, takže pokud něco vidím, nehledě na roční období bych to koupila. Ovšem, vím já, jestli nezměním rozměry – měním je směrem nahoru plynule už dvacet let – a koupené na sebe v čase potřeby nedostanu? Na tom, jaký je to model, zda letošní, loňský či předloňský příliš nezáleží, určující je vlezu – nevlezu se.

 21. Jo, oblečení už nějak moc neřeším. Koupím, když se náhodou dostanu na nákupy a něco vhodného tam mají. Jinak mám asi dvoje oblečení „mezi lidi“, to vytahuji jen když jsou nějaké odborné akce. Zbytek je psí, protože ať jedu kam jedu, za chvíli jsem jak prase, protože to s těma třema potvorama jinak nejde.
  Jinak Vave, teprve teď jsem zjistila, co se stalo Tomášovi. Držím a snad to bude dobré. Tohle se snad dá docela dobře řešit.

 22. Předzásobit se?V mém případě by to znamenalo nakoupené věci někam uložit,aby nepřekážely a v sezoně bych je pak nenašla (think) – viz např.kapuci k zimní bundě,kterou postrádám už od loňska (fubar) .Že by to byl ten Němec,co mi schovává věci?
  P.S.:Držím Tomášovi palce,co to dá (y) !

 23. hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Jednou jsme dávno tomu již jeli v zimě do Egypta… taky se všichni tvářili, že se letní sportovní sandále koupit nedají (shake) Dají (nod) . Ale muselo se hledat…

 24. Moc pekne Vave! Tento system-nesystem mne taky dlouhodobe stve, ale vyzrala jsem na nej!vyuzivam toho na dalsi sezonu a nakupuji vetsinu veci ve vyprodejich, v lete zacina uz v cervenci, coz je fajn. Co na tom, ze lonsky model 😉 spousta veci je nadcasovych 🙂 na jare taky nakupuji veci na pristi zimu, koupit zimni kabat za 30procent jeho predchozi ceny je prece fajn. Stejne tak boty… Něco koupim za plnou cenu, ale vetsinu zase az pak. Mám z toho i vetsi radost.
  MOC drzime s Danem vsechny palce,ktere máme! Verim, ze Tomas bude v poradku!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN