KOČKY: Mňautobiografie pana Profesora (31) Katarze

18. 6. 2008 Jsem vytíženej kocour. Nemám moc času. Pracuji pilně na složitém spisu. Nazval jsem ho Proměny. Holka mne upozornila na jistého Publia Ovidia Nasa. Prý už stejnojmenný spis napsal. Jeho problém. Já svůj spis dokončím.

 

Jeho hlavním námětem je nekonečné množství proměn mne. Nedávno jsem byl obilovina. Teď jsem cukr. Rafinovanej. Musím být. Jinak bych nemohl pašovat z terasy míčky na fotbálek. Holka říká, že podlaha zablemcaná šťávou z prokousaných třešní jí vadí. Její problém. Nemá šanci mi v samozásobení míčky zabránit. Musela by přestat chodit na terasu. Jen otevře dveře, už tam cukr je. Míček do tlamky, tlamka se zbytkem těla do obýváku. Přihrávka. Výkop. Gol. Nezpochybnitelnej. Kde by se jinak vzal ten červený flekanec na zdi?

22. 6. 2008 14.20
Jsem natěšenej kocour. Dekorativně jsem se nainstaloval na křeslo. Těším se na holku. Až přijde, určitě ocení, že po dnešním zvláště zdařilém mnohamíčkovém fotbálku jsem všechno sportovní náčiní pečlivě uklidil.

15.33
Holka je tady. Nezklamala. Vzala to rovnou ke mně. Přes koberec.

15.35
Jsem v nejméně pohodlné spisovně. Moc místa mezi zdí a skříní není. Nevadí. Hlavně, že jsem to stihl. Málem mi nestačily dveře. Holka mne inspirovala k dalšímu záznamu proměny. Spisuju a špicuju. Uši. Zatím nic nového. Pořád ještě se ptá, kde je to nechutný čuně, který pod koberec strká třešně.

23. 6. 2008 8.03
A kruci. Kruci. Zrada. Nejsem blbej kocour. Rozepsal jsem spis poučení z krizového vývoje. Zvolil jsem pro sportovní nářadí lepší úkryt. Netušil jsem, že mi menší holka s úkrytem ráno někam odejde. Čekám, až se vrátí.

13.45
Učinil jsem objev. Menší holka je celá jako velká holka. Taky má divné otázky. Ještě se ani nezula a už se ptala: „Mami, jak to, že mám v tašce třešně, který mi umazaly sešity a žákajdu??“

25. 6. 2008
Začínám být znepokojený. Něco se děje. Myslím, že holka dává Kalassymitě jiné granule. Myslím, že chce, abych vyhynul. Vůbec ji nezajímá, jaké mám bříško. Nesahá mi na něj a neříká: „Jé, ty už se tolik hemží!“ Chci taky granule, které se budou hemžit a zvětší mi bříško!!

26. 6. 2008
Začínám být hodně znepokojený. Holka se o mne nebojí. Skočil jsem ze spisovny. Nic neřekla. Kalassymita chtěla skočit z gauče. Holka po ní skočila a snesla ji na zem. Prý nesmí skákat. A já jako můžu nebo co? Asi se přeskočím vzteky.

27. 6. 2008
Nejsem znepokojenej. Jsem rozčilenej. Rozčilením se mi uzluje ocas a klikatí pruhy. Holka balí. Na chalupu. Nesbalila mojí misku. Ani myš Evelínu. Sbalila nějakou krabici. Porodní. Nevim, na co, když už mě máme dávno. Sbalila menší krabici. Prý je v ní kotěcí mléko. Řekl jsem, ať to nechá doma. Stejně to pít nebudu. Neposlechla. Taky mluvila do malé černé krabice. Hned jsem poznal, že mluví s tím protivným chlapem, který do mne píchal injekce a cpal mi do krku hnusnou pastu, když jsem byl první rok na chalupě nemocnej.

Mluvila o nějakém termínu. Asi myslí termín dokončení mého spisu Svět a holka vymknuti z kloubů šílí. Ptala se ho, jestli by přijel, kdyby byly komplikace. Asi jí řekl, že by přijel. Děkovala mu. Nevim, proč. Komplikace nebudou. Spis dokončím včas. Holka mi dodává spoustu inspirace. Jestli se ten příšernej zlej chlap objeví na chalupě, prokousnu mu krční tepnu. Do mě nikdo píchat nebude. Jsem zdravej kocour. Na těle i na duchu.

2. 7. 2008 – chalupa
Pomoc. Pomoc. POMOC. Kde je ten báječnej laskavej doktor?? Potřebuji okamžitě ošetřit. Mám něco s očima. Vidím tečky. Všude. Nejvíc jich je v tašce. Cestovní. Spousta teček. Hemží se a piští. Není to halucinace. Holka řekla, že to jsou Lassy miminka. Že Lassy odmítla připravenou porodní krabici. Vybrala si jako porodnici tašku. Velkou. Cestovní. No.

Je v ní i s malými tečkami.Chtél jsem je spočítat. Pokročil jsem o krok k tašce.Kalassymita řekla, že sssssssssse nessssssmim přiblížit ani na krok, nebo mne zakousssssssssne. Že jsou to její dětičky. Každej tomu říká jinak. Já tomu říkám Dobrej důvod skočit do spisovny a zamknout za sebou. Zevnitř.

Piškot Pišutka v. t.

 

Aktualizováno: 16.9.2011 — 18:08

91 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Naprosto souhlasím! <3 Naprosto jí lovínkuju!!! Košišišišišišišnka lovuje mě !!!

   1. Ano,ano vypadáto tak, že jsem našla mou spřízněnou duši <3 <3 KOŠIŠKA <3 Chodíte také na pravidelná setkání milovníků košišek?

    1. Bohužel nemám čas, ale doufám, že se tam někdy juknu.Košiška je můj miláček, ale je vidět, že s ní nemáte takové zkušenosti jako já.

     1. Cože? Nikdo nemá větší zkušenosti s košiškami než já!!!!!!! KOšiška je a bude na vždy mé nejmilejší zvíjátko a má mě ze všech nejraději!!!! JÁ+KOŠIŠKA=bff NAVŽDY <3<3

       1. fUJKY MUJKY KOŠIŠKA JE MNOHEM LEPŠÍ!!!!! KOŠIŠKA FOREVER <3 <3 JESTLI POSLOUCHÁTE JIŘINU BOHDALOVOU TAK NEJSTE PRAVÁ KOŠIŠANDA(FANYNKA KOŠIŠKY) A NIKDY NEBUDETE !!!!!

       1. fUJ MUJ NAPÍŠU PROTI VÁM PETICI POROVNÁVAT KOŠIŠKU A JIŘKU SNAD A NI NEJDE SEM KOŠIŠKANDA ČÍSLO 1 MÁM JÍ ZE VŠECH NEJRADĚJI A ONHA MĚ KOŠIŠKA JE MOJE LOVE JÁ JÍ LOVÍSKUJU A VŽDYCKY BUDU TADY JSEM SLOŽILA BÁSNIČKU KOŠIŠINKA KOŠIŠKA JE LEPŠÍ NEŽ JIŘINKA KOŠIŠINKA MOJE JE LEPŠÍ NEŽ TVOJE !!!! OBVÍSKUJU KOŠIŠKU FOREVER JÁ+KOŠIŠŠKA NAVŽDY BFFFFFFFFF <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

 1. Piškot, Piškot Příšerák Příserný Obecný (rofl) (rofl)

  díky za roztažení úst přes celou mou hlavu 😀

 2. Máváme všem packami z Jihočičska, už ani nehlásím, že ajko obvykle nestíhám…

  Doadačně ( sem vostuda, no) přeji vše nej nej k narozkám Matyldě a Pudlíkové a všem, kteří měli svátek…pro jistotu i všem, kteří v dohledné době svátek mít budou.

  Pájo, jen jsem četla a už jsem syčela vzteky, na tu slečnu i jejího tátu. Dobře, nezvládnutý pes, smutné, ale v současnosti jev stále častější ( tvrdím, že každý, kdo si chce pořídit psa nebo kočku, měl by absolvovat přísné psychotesty, ukáže-li se, že na péči a výchovu nemá, tak žádné zvíře, bez kompromisu) , ale patnáctiletá dívčina by už opravdu měla vědět, jak se v krizové situaci zachovat a ne se tvářit,že se nic nestalo.Pesánkovi posílám pohlazení a přeji, at se jemu i tobě zahojí šrámy na dušičce co nejdříve.

  1. Ježkovy zraky, omlouvám se za přetlapy, píšu jak čuník.

   Samozřejmě má být „jako“ a „dodatečně“.

   Se stydím….

   Jo a fotky tečkovaného nadělení v cestovní tašce, jakož i na mnoha jiných místech budou, jen co urvu chvíli času a nasyslim je na rajče. Snad to stihnu do dalšího Profesorova spisku.

  2. Luci, naprosto s tebou souhlasím ale skutečnost je bohužel jiná. Dneska jsme byli na veterině, nějak mu to nateklo tak nafasoval atb. Snad to bude v pořádku, o víkendu jsme přihlášení na agility a závody ve skocích do vody, tak to asi neklapne….agi možná ptala jsem se veta, prý uvidím jak na tom pes bude tak to zvážím v pátek ale ty skoky do vody určitě nedáme a to mě mrzí protože jsem se těšila a Terry skáče dobře, skáče rád (rofl)

   zítra vyzkouším aport tak držte (y)

 3. Oslavencům a Matyldě dnes zvlášť přeji aspoň dodatečně všechno nejnejnej, a profesoru Piškotkovi přeju do dalšího studia hodně sil a růžových náplastí (wave)

 4. Jůů, chvíli tu nejsem a tady je takovýho zajímavýho čtení 🙂
  Pane profesore, upřímně s Vámi soucítím, a myslím, že s tečkama si ještě užijete (čímž mimo jiné naznačuju, že se těším na Váš další spis).
  Ptakopyskové povídání byla taky lahoda 🙂
  Ovšem rétorika mi neudělala dobře – povídání to je moc hezké a hlavně laskavé – jenže mi to připomnělo, že mne od tohohle semestru čeká (značně nedobrovolné) pratické rétorické cvičení před studentíky – tak doufám, že to přežijou (a hlavně jim z toho trochu něco uvízne v hlavinkách) oni i já.
  Jinak dodatečně přeju všechno nejlepší Liduškám (taky jsem v pátek vzpomínala) a dalším slavícím v poslední době – Xerxová, Matylda… (f)
  (wave)

  1. Helčo (inlove) , Tví studenti mají ohromné štěstí! (y) Držím Ti palce na premiéru. 🙂 (y)

 5. http://www.drporkert.com/dogy/images/beta/0911/index.html

  Betka se hlásí…

  Si stěžuje na odkládání … dostane do nosu (punch) Byla sice sama v úterý večer a celý včerejšek – ale vždy má otevřené dveře do zahrady, zajištěnou plnou penzi i se svačinama (babička nikdy neuzná, že by jí měla dát až večer jen tu poloprázdnou mnou připravenou mističku…) a taky zábavu (v úterý jsem s ní byla před odjezdem na dlouhé procházce a včera tu měla švagrovku i šváru…)

  Z fotek je patrné, že nikdy není oflusaná, nikdy nemá špinavé nožičky a NIKDY se nepohybuje rychle (rofl)

  1. Jejej, já vím, jak Betynka poznala, že paničku baví bejt škrcená – že ona přitom moc hezky vyplazuje modrající jazyk??? (rofl) Myslím panička, ne Betynka – ta přece tahá! (chuckle)

  2. Chichicht! Jasně, že se Betynka nikdy nepohybuje rychle. Důkazem jsou fotky, kde sošně zdobí. Fotky rozmazané pohybem znamenají, že se fotograf pohybuje příliš rychle, eventuálně že mu umdlévá ruka. (chuckle)
   Fotky ze tří aparátů jsou krásné, Voda a kámen, Zaní cesta i kaluž na ouvozové cestě, samorost a mýtina, a další a další. (y) (h)

 6. Moc vám všem děkuji za podporu, je fajn mít si kde vylét (h) (rose1)

  Dede, majitelka psa asi cca 15 blondýnečka – neomluvila se, ani se nešla podívat co její „debil“ způsobil ale podle toho co říkali místní, tatínek chce, aby jezdila na koni, cvičila se psem tak jí ho koupil…takže spíš než s ní bych si povykládala s tatínkem !!!! Myslím, že byla děvenka v šoku, ale při té bitce tam nebyla, co dělala nevím protože já jsem držela jejího čokla a řvala po ostatních ať někdo vezme Terryho

  jinak rána nehřeje, nesmrdí, snad to bude v pořádku, já jsem ten aport hned udělala znovu, byl takový vlažný ale snad nebude mít újmu na duši, takový Frogi by už pro aport v životě neběžel….

  a dneska jsem slíbila kamarádovi, že s ním pojedu na oblastní výstavu – hádejte čeho – jasan NO – vtipné ale zážitek veliký – kdo si myslí, že výstavy jsou šaškárna a chudáci pejsci tak ať se jde podívat NO to je pravá taškařice, úplná degradace plemene… :S

  1. jsou patnáctileté holky, které bez problémů zvládnou psa – ale to jim jeho výcvik nesmí nadiktovat tatínek, ale vlastní srdce, že… Máš pravdu, tatínek je trouba, ale patnáctiletá slečna by měla mít tušení něco o tom, jak se postavit k průšvihu, který zavinila. Zase lhostejnost a nezodpovědnost! (devil)
   A s tou výstavou NO mě nestraš – až jednou budu potřebovat k Berry kamarádku nebo kamaráda – to budu muset vážně za Kanál, abych dostala normální, zdravé a pohodové zvíře? (tmi)

   1. A já jsem myslela, že ti vnutím choďátko 😉 , po Ellie nebudou žádné veverky, ale pořádná psiska.

    1. Já moc doufám, že choďátka po Ellie budou rozvážní dospělci ve chvíli, kdy já budu muset hledat dalšího psa… (inlove)
     Teď bych ani štěně mít nemohla, mám tak tak čas cvičit Berry a štěně se nesmí odbýt 🙂

     1. Však není všem dnům konec, jsem optimista a předpokládám, že budeme mít štěňátka i za rok, dva.

   2. no jak Tě znám tak myslím, že do znakatého exteriéráka by jsi nešla, navíc Berry by víc slušel černý NO než znakatý…. (y)

    tak viděli jsme dorost fenky a pejsky, zdravotně vypadali dobře, povahy těžko říct, když se to zmítá na šňůře, za zadkem jim někdo povykuje a za kruhem běhá páneček a volá s 8 dalšíma volajícíma….tak povedená taškařice…i já vystavovatel jsem si řekla: chudáci psi
    |-(
    Terry je nějaký zaražený, doufám, že bude v pořádku, krk už ho nebolí ale šrámy na duši nejsou vidět a hojí se někdy dlouho…. :S

 7. Nazdárek všichni!!!

  Děkuji moc za vaše přáníčka, narozeniny jsme v pátek řádně oslavili, ale největší dárek mi dal Jimík, kterému se jeho krční páteř tak zlepšila, že pan doktor odsunul operaci až kamsi za obzor, až bude opravdu nutná. Takže HURÁÁÁÁ !!! Měli jsme o něj opravdu strach. No a v sobotu promoce Hedánky a následná oslava v nádherném prostředí u Vltavy byla jen třešinka na dortu tohoto pohodového víkendu. Přeji všem krásnou neděli a pokud i u vás prší, tak klidné dekopelešení u tývky 😉
  papa
  pudlíková a svěřenci

  1. moc bych ti přála, aby Jimík průšvih s páteří zvládnul jako kdysi Xerda. Taky to vypadalo průšvihově (našlapoval na horní stranu přetočených ochrnutých zadních tlapek (tmi) ) , ale rychle se vylepšil… a hlavně se to už nikdy tak děsivě neopakovalo. Drobná připomenutí (tak jednou ročně)stačilo řešit trochou klidu…

 8. OT – dnes mají naše choďátka Fleuřátka jeden týden. Za tu dobu se pěkně vykrmila, tedy kromě jednoho kluka. Ten je nějaký mentálně zaostalý, řve hlady, běhá kolem mámy, když už se chytne cecíku, tak ho máma začne čistit a on odpadne (blush) . Ač nerada, tak ho musím dokrmovat z lahve, jen doufám, že to nedopadne jako loni, kdy nejmenší pejsek v deseti dnech umřel. Fota snad budou v noci, nějak nestíhám.

  1. Ivo (inlove) , prosím prosím, budou zase obrázky štuclíčků? 🙂 Držím palce mrňouskovi, ten cca desátý den je prý kritický. (y) (h)

 9. Teda lidi…tady začalo pršet až před jednou, ale leje velice přičinlivě a tma jak v tunelu (rain)

 10. Drahá Matylda-všetko,všetko najlepšie k narodkám-asi 25? prajem,konkretne si neviem spomenuť.muža,deti máš užasné,Boruvka,Svetluška,Polárka nemajú chybu….Tak potom nejaké hodne uletené tajne prianie nech sa Ti splní do týždňa.

 11. Piškotku (inlove) , ty jsi jedna z mých radosti a bavila jsem se tak, že jsem si honem přečetla aspoň následující spis! 😉 (rofl)

  Milá Pájo, chudák Terrýsek! Doufám, že se rychle z té újmy oklepe a bude dobře. Omluvil/la se aspoň ten nešťastník, který si nedokáže ovládnout psa???

  1. Všechno nejlepší, milá Matyldo! (inlove) zdraví, lásku, spokojenost a báječné knížky k překladům (sun) (party) (f) (rose1) (dance) (d) (^)

   1. Matyldo, ty jsi dostala krásnou kytí od Jováska 🙂 Všechno nejlepší, pohodu, lásku a splnění 3 tajných přání (inlove) (sun) (rose1) (^) (d) a nejúžasnější psokočičí smečku.

  2. Matyldo, krásně si to oslav (d) (rose1) (^) (rose1) (h)
   Tak včera to vlastně byly dárečky!
   Jo, nejlepší dárek je ovšem ta dcéra, která maminu trpělivě prostrká krámama a trpělivě snáší její fosilní nálady 😉 (inlove)

  3. Milá Matyldo, stojíme tu ve frontě abychom ti předali gratulaci k narozeninám. Všechno nejlepší přejeme, hlavně hodně zdraví a pak už jenom radosti se čtyřnožci, o dvounožcích ani nemluvě. Velká kočka, prostřední kočka, nejmenší kočka a děsně línající pes. (cat) (cat) (cat) (dog) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (inlove) (h)

  4. milá Matyldo taky se přidávám do fronty gratulantů, tak tedy vše nej – ať se ti daří a jsi štastná a veselá (rose1) (rose1) (rose1)

  5. Milá Matyldo, hodně, opravdu hodně zdravíčka, Tobě a celé vaší smečce od žabek (rose1) !

  6. Milá Matyldo, k Tvým narozeninám všechno nejlepší, hodně zdraví Tobě i celé smečce. (rose1) (rose1) (rose1) (rose1) (rose1)

  7. Matyldo, přeji krásné narozky, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti (rose1) (rose1) (d)

  8. Matyldo, vsechno nejlepsi a radost tobe i rodine lidske a zvireci. (rose1)
   A k tomu nakupovani obleceni v tymu matka a dcera. To je pro mne vyzivne tema. Moje maminka miluje pekne obleceni. Ja taky, ale maminka o hodne vic. Za ta leta, co sem za mnou jezdila, se nam spolecne moooc pekne nakupovalo. Samotnou mne to tak zas nebavi.

 12. Praha hlásí (music) … je po dešti (dance) … a zataženo a doma binec, neb kvůli zítřejší vestavbě nových se včera zlikvidovaly další dvě staré skříně. (dog) dočasně přišla o obývákový pelíšek (a bude hůř, jen to ještě neví) a (cat) (cat) (cat) trůní na vzniklých Mont Everestech a nespokojeně mňaučí, že už toho bylo dost. V tom s nimi z celého srdce souhlasím, ale mňaučet si netroufnu. (chuckle)
  Přeju všem krásný den! (h)

  1. No jo, však (cat) (cat) (cat) (dog) si to na rozdíl od kohosi nejmenovaného 😉 nevymyslely.
   Vydrž, už jdete do finále (y)

  2. Jó milá vave, vono skříní nejní nikdy dost.
   Nevím jaké jsi likvidovala, ale já vzpomínám na skříň mé tchyně a děsně bych ji chtěla tady mít. A nebo skříň se skleněnými výplněmi, žlutou jako kanárek a k tomu přináležící gauč a stolek se skleněnou deskou, to byl první vlastní nábytek mé maminky a ještě dlouho sloužil nově vzniklé rodině. Brácha nakonec skříň inovačně rozštípal a koupil si skříně z dřevovláknitých desek. Vážily mnoho metráků, divila jsem se že nepropadly do spodního patra. Ale on to byl bytelný chrudimský barák s metr silnými kamennými zdmi. Nedal se, vydržel ten nápor.
   Doufám že kočenky najdou své místo i v těch nových skříních. Asi budou nějaký čas zmatené a budou po tobě loupat okem. A co Anka? Ta neprotestuje? Ale uvidíš jak lehce udržíš pořádek v bytě. I kočky můžeš uklidit do nových skříní, třeba i vnoučátka když se budou nepatřičně chovat. Prohlížela jsem fotografie ze ZOO, jsou to krásní kloučci.
   Mávám ti!!! (h) (inlove) (h)

   1. Kromě vyřezávané skříně mé tchyně a té maminčiny jsem se snažila nevzpomínat na malovanou selskou skříň kterou manžel koupil když jsme se dali dohromady. Když jste tu skříň otevřeli voněla dávnými časy a kolem vás prošlo mnoho postav lidí, kteří tu skříň po staletí užívali. Už není ani v majetku příbuzných, byla přemalována a lstivě prodána cizím. A z nás už jsou jen ty postavy které ji taky užívali. A po těch růžičkách a ptáčcích se mi opravdu stýská nejvíce. Byla vlastně symbolem našich slibů do společného života. Aj to bolí, neměla jsem vzpomínat. (u) ;(

 13. hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Začalo (rain) Betce se nechtělo ráno ven… (chuckle)

  Princi Utherovi přejeme, aby se šrámy na těle rychle zahojily (nod) a šrámy na duši se podařilo díky skvělé smečce kolem něho vyhojit ještě rychleji (inlove) .

  1. Chudák Utěrka, takhle skončit na zkouškách.
   Zdravím od žabek a pádím- máme tu dneska oslavu.

 14. Piškótik, nepochybujem, že s bodkami si užiješ, tak Ti poradím, ako si „holka“ užije s Tebou. Na jeseň môžeš hrať fotbal s guličkami hrozna. A keď zoberieš tmavé hrozno, bude to mať aj farebné efekty. V prípade potreby Ti poradí a urobí školenie Yetti aj s názornou ukážkou 😀
  Tá fotka je dokonalá

 15. Piškotku moc krásně se mi čteš (rofl) děkuji za zlepšení nálady.

  protože: zkoušku nemáme – Terry bloudil na lomu, to by nebyla až taková hrůza, zkusili jsme jednou zkusíme podruhé ale v rámci tréninku jsem mohla pokračovat a při aportu mi Terrynka sejmul NO, který měl odložení. Takže Terry má 2 stehy na krku, celý je bolavý a já naštvaná. Beru, že se to stává ale KDO ji pustil na zkoušku když ví, že ten čokl neustojí cizí psi?!!!! a netušila jsem, že je ve mě tolik vzteku, že mít 3 ruky tak ten pes už nežije……když jsem viděla Terryho hlavu v jeho tlamě…..:@

  tak chudinka moje raněná spinká v mojí posteli (h)

  1. Lity lity, chudák Terry, chudák ty…hlavně aby byl v pořádku a ustál to i psychicky (h) (y)

  2. Ale to je mi líto, Pájo. Držím palce, ať se Tery rychle a bezproblémově zahojí a příště ať se zkoušky určitě povedou!

  3. Měla jsem výpadek a nezobrazil se mi komentář.
   Psala jsem, že mi to je moc líto, že jsem to zažila s Ankou a že držím palce, aby se princ Utěrka brzo zahojil na těle i na duchu. (y) (h) (y)

 16. Teda ta fotka pana profesora s tresni v drzticce (hacky si prosim domyslete) je neuveritelna. No, dobry na kocici fotbalek. 🙂 Tohle jsem potrebovala; mam starosti o jednu z nasich kocek a piskotek mne rozveselil. (h)

 17. Báječné čtení, pane profesore. Poté, co jsme byla týrána nákupem oblečení, mě to velmi osvěžilo. Moc mě těší, že ten blázinec se zvěří nemám doma jenom já.

   1. No, nejdřív jsme já kupovala oblečení Kačce (s jejím naprostým nadšením a mým souhlasem, kdy Káča spokojeně konstatovala, že aspoň nejsem otrávená) a pak Kačka vybírala oblečení mně. Bylo to náročné, nejdřív mě musela přesvědčit, abych se neksichtila, že určitě nějaké hezké oblečení najdeme, a pak spokojeně lítala po obchodě a vybírala další a další věci, co by mi mohly padnout, zatímco já jsem si utejraně oblíkala ty hadry na sebe. Ale byla šikovná- mám nové kalhoty a čtyři trička 🙂

    1. Matyldo tak až já půjdu na „týrání“ tak si Kačku vypůjčím ju? protože s nakupováním jsem na tom podobně jak ty, nenávidím to a nejvíc když si fakt musím něco koupit, naposledy to byl outfit na výstavu a šikovná byla paní prodavačka (y) ale oblečky mi vybrala šik a úspěch byl (y)

    2. Jelikož jsem dnes udělala řádnou čistku ve skříni – tak řádnou, že jsem ji dočista zrušila, neb se mi po neděli bude stavět nová – potřebovala bych taky jít na týrání. (chuckle) Matyldo, půjčíš Kačku i mně? 🙂

      1. Já vám Kačku klidně půjčím, ale pozor na to- má schopnost mě nenápadně přimět, že při nákupu mého oblečení by se nějaký její kousek taky mohl přihodit 😀

       1. Mně to připadá správné. Honorář odborného poradce si vybírá v naturáliích (sun)

 18. Tedy Piškotku, ten život není jednoduchý, viď. A jako ostatní se už moc těším na pokračování. Fotka s třešní je úžasná, prostě jednička! (clap) Díky za pohodový úvod do víkendu.

 19. Milý pane Profesore, Váš popis úsilí, vynaloženého na dílo, které nemá obdoby, je velice barvitý. Ale fotka s přírodním míčkem je dokonalá BOMBA (inlove) (sun) Miluju Pišutka !!! (h) (*) Je náš národní poklad. (cz)

 20. Piškot takhle po ránu je bezva snídaně (inlove) . Jsem zvědavá, jaký to bude, až se tečky vysypou z tašky (clap)

  1. Strašně se těším na tečičkotky, doufám, že bude dost fotos. Hlavně těch, jak profesoros znechuceně zírá na nadílku. (clap)

 21. No to je báječné, včera skvělý Mistr O., dnes úžasný a milovaný Pan Profesor Piškotek! (y) (h)
  Piškotku, vzhledem k časné hodině jsem se tvým spiskem nejprve tiše prokuckala, ale pak jsem si zavřela dveře a vzala jsem to od podlahy. Neměla jsem to dělat, teď taky potřebuju laskavého doktora, protože taky vidím všude tečky. Od kafe. (chuckle)
  Doufám, že o tvých, resp. Kalassymitiných tečkách uslyšíme brzo víc. A jsem přesvědčená, že tečky si lepšího strýčka nemohly přát, kdo jiný by je mohl naučit tolik, co ty! (chuckle)
  Přeju všem krásný den! (h)

 22. To je krásná fotka! Piškotek jako cukr místo obiloviny je mi podstatně milejší (určitě i sobě). Nedávno jsme taky doma sžívali nováčka s domácím mackem a jen jsem trnula, jestli nenastanou žně. Boj o zrno se naštěstí odložil na neurčito 🙂

  Jsem zvědavá na příští díl spisu, jestli se pan profesor neujal vychovatelské role nových teček.

 23. hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Venku je zima, pomaličku svítá a já se tu usmívám. Piškůtku promiň, ale rozněžňuju se tady u představy tašky plné puntíků…
  Ale kočka s plnou papulou třešní taky není k zahození – neboj (inlove)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN