KOČKY: Lassy – S tebou mně baví svět

…mňaufix, tady fakt jedna nemá na to psaní chvilku klidu… co to zas je za podivný zvuky?? To jsi ty, miláčku?? Ne. Tady dvounožkyně!!!

 
Mruf… ta teda těmi dveřmi práskla. Takže jí vztek ještě nepřešel… bude lépe dělat, že tady nejsem.
Hele, kdyby náhodou přilítlo něco naježenýho, prskajícího a celkově rozčilenýho, tak jste mě neviděli, jo? Schovám se když tak do tý krabice, co jí dvounožkyně říká… šampon? No prostě pixla na lejstra, ty už jsem vyházela, teď to bude pixla úkrytovka. Chvíli to v ní vydržím, však ona vychladne… a jestli teda není úplně nespravedlivá, tak uzná, že si za všechno může sama… ono vůbec, kdyby pořád neprovokovala a nevyžadovala nesmysly, tak bychom si tady žili jako v ráji a nebylo by o čem psát. Jenže to né, to jsou pořád nějaký záludnosti a pak to dopadá… jako dneska. 
Začalo to už ráno. Dvounožkyně byla podezřele rozverná a dokonce vydávala tááhlééé zvuky… ano, tahaly zejména za uši. Kvílela cosi jako Přijde jaro, přijde, zase bude máááj, S tebou mě baví svět, má zlatá Lassy, s tebou mě baví svět, má zlatá Lassy, hlavně ve dne, Když se podaří, co se dařit má, tak rozkvetou všechna poupata… tady jsem trochu znejistěla, protože mi bylo jasné, že tomu jedinému poupěti ibišku, které dvounožkyně tak oslavovala, se po ukousnutí asi kvést už nepodaří… ale zatím si nevšimla, takže pohoda.

Za kvílení, za které by se nemusel stydět ani kvalifikovaný hejkal, začala dvounožkyně kutat ze skříně různé věci a občas prohodila něco o předjarním úklidu. Zatěšila jsem se na aktivně strávený den, vykasala si kožich, plivla si do tlapek a hrnula se pomáhat. Kocouři, jak já makala!! Jako napravit přehmaty dvounožkyně, to by se jedna udřela!! Stočí šálu a dá ji do krabice! Tak to ne, šálu pěkně chytit a vytáhnout a natáhnout a táhnout do obýváku… co když ještě bude zima, na čem budu v předsíni ležet??

A co je tohle… no to ne, MOJE černé rukavice do nějaké škatule cpát nebudeš, šup s nimi pod regál. No dobře, klidně si je vylov, když ti to udělá dobře, jen se otočíš, nacpu je pod noční stolek, no. Co, jako že tyhle oteplovačky už taky uklidíš? A z čeho si asi budu dělat tunel… těmi nohavicemi se leze nejlépe!! Mňaufix, musíš uklízet zrovna čepici, do které jsem právě vlezla, abych zjistila, jestli opravdu hřeje?? Prostě jsem dřela jak černý muž pod bičem otrokáře… a taky že jo, bič na mě sice nevzala, ale asi po hodině mé intenzivní snahy pracovat na mě zařvala: „Zalez už někam, ať tě nevidim!!“

Jo tááák? Tak já se tady dřu, můžu se přetrhnout, abych dostala Řád práce, a ty na mě budeš řvát? No tak to ne, to jako fakt si nezavedem… Už už jsem zvažovala, který akt pomsty bude nejlepší (louže na předložce? Očesání nástěnky? Fotbálek s mobilem?), když tu mé bystré oko padlo na otevřené dveře úložného prostoru, kam jsem se zatím dostala jen dvakrát a pokaždé byla hned potupně vyhozena. HA!! Zalézt mám? Tak jo, plníme přání na počkání… šup tam. Dvounožkyně zrovna zírala do krabice jak husa do flašky, takže ani nepostřehla stín mizející v úložňáku.

Uložila jsem se za vakem s jakýmisi hadry a vyčkávala. Netrvalo dlouho, v úložňáku přistála krabice a vzápětí se zavřely dveře. Tma! Rozsvítila jsem baterky a jala se pátrat po záhadách tajemné skrýše. Co je tohle? Aha, kabelky… no, mít víc času, to by bylo hlodáníčko. A copak máme tady… a hele, taška s památečními plyšáky menších dvounožkyň… toho medvěda znám, z toho se bezva sypou takové béžové cucky, prý molitan… v tom se asi leda drží moli, tak honem, vytřepat je úplně… no a už moli medvěda nesežerou. Chudinka, ten zhubnul… 

A tady… no to je objev!! Odložené knížky… Já, Baryk, tak to nic, stačí, že je jak pes dvounožkyně… Broučci… to už zní líp… tak co je, poletíte nebo co? A mňaujej, tak nic, nacpali se polívkou a spí a spí… nuda. HELE!! TADY! Pohádky a říkadla… a na obálce je kocouř! To bude počteníčko! No jo. Mámo, táto, v komoře je myš, pustíme tam kocoura, on tu myšku vyšťourá, mámo, táto, už tam není nic! Krásná oslavná báseň!

Co tohle… hm, skákal pes, přes oves… co nám lezeš do knížky, vořechu!? Jéé, hele a tady… nádhera: Budko, boudičko, kdo v tobě přebývá? … No já, žabička, já myšička… to je bezvadná hra, tu si musíme zahrát, hned… chci ven, chci ven, chci si hrát, pusťte mne ven, já jsem tadýýýýýý… no to je dost, žes mě pustila… no co je, jaký kam jsem zalezla, nemáš mě tam zavírat!!
A honem za smečkou, vstávejte, lenoši, budem si hrát, hele, vy jako vlezete do modulu a já na něj budu klepat a ptát se Budko, boudičko, kdo v tobě přebývá? A ty Missy řekneš Já, žabička… ale ne, nemusíš kuňkat, Piškote, ty řekneš Já, zajíček… ale houby, to já vím, že už jsou ti 4 roky a nejseš žádnej zajíc, to je jenom jako, hra, chápeš?? Nechápeš… aha. Jo tak vy si hrát nebudete?? Ne, jo? Tak to jste teda pěkní lenochodi a povaleči a nemluvim s vámi a počkejte, až si budete chtít hrát vy… tak zas nebudu chtít já a všem to na vás v deníčku povim, aby věděli, jaký vy jste! Tak!
Plna zklamání a trpkosti jsem zalezla na komodu v předsíni a tam přemítala nad nevděkem smečky… takovou krásnou hru jsme mohli hrát… plno legrace si užít… já bych na konci byla medvěd, který budku rozšlape… miluju happy endy… a voni radši chrápou, pišišvorové, já už to úplně viděla, jak se budka otřásá a… HA!!

Moment… hele, možná… možná si přece zahrajem, teď prošel kolem Piškot a… JO!! JO!! vlezl do budky!! JOOOO! Hrajéééém! Připlížila jsem se neslyšně k budce a aby zahájení hry bylo co nejefektnější, vyskočila jsem na budku a všechnu sílu tlapek vložila do pořádného ZADUPÁNÍ! BUCHY BUCH, DUPY DUP, Budko, boudičko, kdo v tobě pře…
Zajíček Piškot asi nepochopil pravidla, protože místo odpovědi vylítl zděšeně z budky a hnal předsíní, kuchyní a obývákem…
Smůla je, že leknutím zapomněl přerušit činnost, v budce započatou. Ona to totiž nebyla obyčejná budka. Byla to kadibudka.

Vaše VůbectadynejsemLassy

 

Aktualizováno: 3.7.2011 — 22:30

61 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Hlasi se jihocicska smecka, misto vyskytu Sumava, pisu jineho nez sveho stroje, takze anonym…ale jinak Luci + 2 + 4 . Piskot absolvoval cestu jako rozeny cestovatel, teckatky s nalezitym jekotem a Vopajslik s vytrestenyma ocima a poustenim mnozstvi chlupu. Uz jsme zabydleni , dalsi hlaseni zitra….Vsechny zdravime, packami mavame.

  1. Panejo, vy jste cestovatelé. Tak krásnou dovču (to jen předpokládám). A hezčí počasí. (sun)

  2. zdravíme smečku na Šumavu.
   Piškot je prostě jednička, vše zvládá v pohodě.

   K nám včera přijel malý 9-ti měsíční vnouček Samík.
   Kočky se zdekovaly, miminka si nevšímají.
   Zato miminko by si všímalo jich a hodně.

 2. ;;) R O Z V E R N Í Č E K . ;;)

  .(*) Firma „Famsworth, Sullivan a Coben“ byla jednou z největších a nejznámějších ve městě. Cohena se zeptal jeden známý: „Proč je tvoje jméno poslední? Každý ví, že Famsworth tráví většinu času na venkově a Sullivan zase na dostizích. Měl by ses psát první!“ „Zapomněl jsi,“ usmál se Coben, „že moji zákazníci čtou zprava doleva.“ .(*)

  ~o) Vinšuju všem přítomným klidný večer, hezké sny, pěkně se vyspinkejte a užijte si dvoudenní sváteční pohodu. ~o)

 3. O.T. Rebarbora-určitě tu někdo má vyzkoušenej rebarborovej koláč či buchtu? Nejlépe s tvarohem? Co? Kdo se hlásí a poradí? Rebarborovou jsem ještě netvořila, tak uvítám nápad. Rebarboru jsem obdržela živou i zmarmeládovatělou

  Teď budem zas pár dní v té naší „civilizaci“ , tak snad všecko dočtu a dokochám se.

  1. Důkladně oloupat (je hodně odpadu). Pak už s tím zachízím jako s jablky, jen víc cukru. dávám skořici a ten cukr

  2. Po oloupání spařit vařící vodou, slít a propláchnout. Odstraní se tím alespoň část kyseliny šťavelové, která není zrovna moc zdravá (s vápníkem tvoří nerozpustný šťavelan vápenatý, který se často ukládá v ledvinách jako tzv. oxalátové kameny).

   1. Tak tak. Posledne kdyz jsem si dal rebarborovej kolac, tak me jeste v noci odvezli na učurologii. Dekuji stacilo!

   2. Můj recept praví: očistit, nakrájet na větší špalíčky, zalít v hrnku horkou vodou a dvě minuty povařit… ale uznávám, že při nakrájení na drobno by mohlo spaření pomoct taky 🙂

  3. Já mám nejraději tento recepis – všechno do mísy, zamíchat a nalít do pekáčku.

   Na středně velký pekáček :
   2 hrnky polohr.mouky
   1 hrnek cukru moučky
   1 vanilkový cukr a 1 prdopeč
   2 žloutky
   1/8 Hery rozpuštěné (vlažné)
   1 hrnek mléka
   ze 2 bílků sníh
   ovoce + drobenka

   Vše pěkně promícháme a nakonec vmícháme sníh.
   Vylijeme do pekáčku, poklademe ovocem a posypeme drobenkou. Pečeme cca hodinu na 170 stupních.

   Je vynikající právě s rebarborou ale i s jiným drobným ovocem (super jsou špendlíky).

  4. Rozhodně ji zkombinuj s tvarohem, neutralizuje právě tu kyselinu šťavelovou. Ledvináři s tím mají problém. A dost osladit, rebarbora je mimořádně kyselá. Ale je ňam ňam.

 4. „Za kvílení, za které by se nemusel stydět ani kvalifikovaný hejkal…“. Tak to mě rozchechtalo, anžto přesně to si možná kdysi musela myslet naše dřívější kočka Kotě. Já si myslím, že zpívám docela hezky, ale Kotě byla jiného názoru. Svůj nesouhlas mi sdělovala táhlým mňoukáním a většinou se klidila někam jinam v domě. Ale jen když jsem pěla písně typu „Konopa, konopa“, nebo „U pánského dvora“. Asi jí ty moje táhlé tóny zněly „jako když tahá kočku za ocas“. Rázné písničky jí kupodivu nevadily.

  A konečná „kadibudka“ mě dorazila. Lassy jsi prostě číslo, rarášek a třeštidlo – ale oni tě přesto určitě doma všichni milují (včetně Piškotka) a nedali by tě ani za nic, viď ?

 5. Děkuji za úžasné povídání a komentáře , celý den je zamračeno, ale zvířetník opět nezklamal a spravil náladu všem. Lassy a Piškot to je správná dvojka.

 6. Prosím všechny, kdo poslali fotky, nebo mají zájem o stolní kalendář, aby mrkli na Hady do sekce ostatní neveřejná témata – stolní kalendář 2012. K tomuto musíte být na Hadech přihlášení a schválení adminem 🙂

  1. Moc bych si kalendář přála, ale nevím jak na to. Jsem zabukista , trhlá babka prosím poradíte někdo ?

   1. Zvířetnický měsíční nástěnný kalendář 2012 bude hotový v srpnu a bude stát 150 Kč. Hlasovat o vítězné fotky má každý „zodpovědný“ (chuckle) Zvířetník na této adrese (vybírá se 12 fotek a své rozhodnutí posíláš na elailík uvedený v hlavičce rajčatové fotogalerie):

    http://zviretnickykalendar.rajce.idnes.cz/Kalendar_r._2012_sve_hlasy_12_ks_zaslete_na_mujkalendar2012_na_seznamu.cz_-

    Závazný zájem o „velký“ kalendář pošli na stejnou adresu, jako hlasování, pokud nejsi zaregistrovaná na Hadopasech.

    Protože je hezkých fotek hodně, tak Štětinka zjišťuje zájem o stolní kalendáře, kde se dá fotek použít podstatně víc.

   2. ano, ano Xerxová má jako vždy pravdu.
    Ještě bych dodala, pokud se chceš dostat na Hady. Tak si do adresního řádku vyťukej: hadopasi-tečka-org. Tam nahoře je ikonka pro registraci (jinak neuvidíš všechny témata) a až budeš zaregistrovaná, řekni třeba tady Bedě nebo Tosce, oni tě „schválí“ a pustí tak do neveřejných témat

   1. velký nástěnný kalendář šéfuje Xerxová. My si se stolním, malým, pojedem po svým. To znamená, že se v něm objeví 53 fotek ze stejného výběru,ale až poté, co dají VŠICHNI AUTOŘI své svolení. Pak zvěřejním výtězné fotky a teprve poté se bude dávat na zřetel kolik kdo chce stolních – malých kalendářů

    1. Mně jde o ten velký, já naopak stolní nepoužívám. Přemýšlím o něm jako o dárku na Vánoce, tak mě zajímá, jestli mám plašit až v listopadu, nebo dřív. 🙂

     1. … a vidím, že zmatkuju, páč v původním příspěvku čtu jenom „kalendář“ a vynechávám „stolní“, promiň…

      1. objednat nejdéle hned po dohlasování (tedy ještě asi 14 dní) , zaplatit časem (zaplatím tiskárně za všechny kalendáře) a pak to budu řešit při předávkách…
       Jen není kde momentálně objednávat, díky kalendářovým zmatkům mi někdo zamknul kalendářové téma na Hadech :O Prosím, odemkněte mi ho zase (wave)

  1. Viď, 😀 Tam je dnes tolik nádherných pedel, že to vnímám až na druhé čtení (rofl)

 7. Tři dny mžilo, lilo, pršelo… a tak stále dokola. Betka byla naposled dobrovolně venku na delší procházce s Vilémem v sobotu ráno, pak už ven chodila nerada jen na povel… Před chvilkou přestalo pršet, ba co víc, trošku se „zvedly mraky“ a hned je světleji – dáma projevila přání jít na obhlídku pozemku. Co se vrátilo ?? Koule bahna… pravda, tušila jsem to, když jsem slyšela, jak hlasitě hlídá u plotu… takže kýbl s teplou vodou, osuška… Následkem je naštvanej čistej pes trucující na pelechu (chuckle) a špinavé tlápoty všude…

  1. Placatka hlásí bezdeštno, ale řádně namočeno. Mouryn ráno opatrně vyrazil po cestičce jen na roh a zpět. Madam se ani neohlídla. Z několik minut se rozhodla radši dělat kočku hlídací na rohožce v suchu. Pak se rozhodla pro pobyt doma. ALE ó hrůzo, Mouryn si klidně obsadil její nejoblíbenější značku. Ten kocour si koleduje čím dál, tím víc (devil) (bat) Vzhledem k poměru tlapek a zvolené bezbahenní trasy byl marast v domě minimální.

  2. Na našem štěrkopísku se bláto netvoří, zato se pes oháže zespodu mokrým pískem, který k chlupům přilne a pěkně drží, oddrolí se, až je úplně suchý. Nicméně koč se dneska drží doma a psice může na zahradu stále- dveře na terasu jsou otevřené, je teplo- ale je dost pod mrakem, tudíž mám Šípkovou Borůvku…. 🙂

  3. páník usoudil, že když „zapršelo“ , tak že porostou (chuckle) Les nacucaný vodou, Betka řádila v loužích, ona je mokrá, my jsme mokří (pochopitelně že začalo pršet, takže voda zespodu i shůry) Pár hub jsme našli.
   Potkali jsme úžasnou velkosmečku pudlíků – obdivuji majitelku, která se šesti pudlíky (většina má výstavní úpravu) pravidelně chodí lesem (nepotkali jsme je poprvé) a užívají si honiček v přírodě. To musí být sušení a česání… Beta je z nich nervózní – vůbec se jí nebojí (naopak jednoho ctitele jsme smečce odloudili a vůbec se od nás nechtěl odpojit) a je jich mocmoc (wave)

   1. Ted jsme se vrátili z Liberce, z botanické. Mám návštěvu, tak kam v tomto počasí, tak jsme jeli přes Rašovku do Liberce. Na Rašovce bylo docela viditelno ale na obě strany žádný výhled a všude samá mlha. V Botanické taky nic moc nekvete a tak celý odpolední výlet …. :(. Ještě jsme se chtěli podívat do Pavlovic na výstavu fuksií a K Antoníčkovi ale pro hnusné počasí (rain) jsme to vzdali, vrátili se domů, dali si (coffee) doma.

 8. …………..no a už moli medvěda nesežerou. Chudinka, ten zhubnul… ……………….
  😀 😀 😀

  ……………..já bych na konci byla medvěd, který budku rozšlape… miluju happy endy……………

  😀 😀 😀 Lassy by se dneska evidentně šiklo moje tričko…. má nápis Appetite for destruction 😀

  …………………….Zajíček Piškot asi nepochopil pravidla, protože místo odpovědi vylítl zděšeně z budky a hnal předsíní, kuchyní a obývákem…
  Smůla je, že leknutím zapomněl přerušit činnost, v budce započatou. Ona to totiž nebyla obyčejná budka. Byla to kadibudka……………………………..

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 po-moct!! Hííílf mííír! SOS!!

 9. Milá Lassy Kalamitková, jsi talent „naturščik“. Jsem opravdu ráda, že jsi vystoupila z pozadí a dovolila nám nahlédnou do tvého přepestrého živůtku 😀 A ty portréty – nádhera (rofl) (sun)

 10. Všechny moc zdraví ale bohužel je prolétám ( jojo , na koštěti). Celý víkend jsme měli obecní a rybářské akce a tak mně dnes čeká jen úklid a vyúčtování. Pak všechno dočtu, už se moc těším. Tak páčko a mějte se sluníčkově. (sun) (wave)

 11. teda Lassy vidím, že pan profésor Piškot bude mít zdatnou konkurenci. Jak ve zkoumání, tak v psaní.
  Ty seš ale čísílko viď ……….

 12. Jo, není budka jako budka, zvlášť když je to kadibudka. 😀

  Lasy je fakt kalamita. By mě piclo, mít to doma.
  Ale čte se to báječně. 😉 😀

 13. Zlatá Borůvka s Polárkou, ty jenom občas tlapkou společnou něco šlohnou a sežerou- totiž Polárka shodí a s Borůvkou to společně sežerou. Ale ty nesmírně lákavé kousky sušené ryby nechaly dneska na nízkém stolku do rána, než o ně zas projevily zájem… 🙂
  Včera se dostavilo mušketýrské vojsko ve stavu utopených myší- mokré všechno, suším doma spacáky, uniformy a v garáži schne rozložený stan. Ten je z klasické stanoviny, takže schne dlouho. Postavila bych ho na zahradě, protože svítí sluníčko, ale museli jsme vézt jednoho člena armády domů, protože neměl do své vísky odvoz, a tyčky od stanu se už nevešly, ty odcestovaly do jiné vesnice, aby se k nám připojily za týden….
  Kuchání plyšáků (ovšem pouze vlastních) provádí občas Borůvka, u kočky to neznám. Podmínkou je značné stáří plyšáka, aby rozslintané a zteřelé nitě povolily jakoby náhodou, to pak nelze pejsce vyčítat, že z plyšáka tahá vycpávku a zasněžuje s ní domácnost… 🙂

 14. Tak jsem se tu opravdu zasmála. Nejen Lassy, to je naprosto dokonalé povídání, ale Rpuť mne pobavila snad ještě víc! To se nedá vymyslet, to se musí prožít!
  Jinak jsem opravdu, ale opravdu šťastná, že takový jedinec, jako je Lassy, v mé smečce chybí!

 15. Chuderka Piškotek utrápenej, to musel bejt strašnej šok! 😀

  Na dvoře poštovské hospody rostl starý ořech a pod ním kadibudka omšelá a ztrouchnivělá, leč svému účelu stále sloužící. V tu dobu spočíval v jejích útrobách dřevorubec Houba zvaný Grizly, neboť nejen vážil 120kg, ale ještě byl po celém těle porostlý nevídanou houští chlupů a mohl směle sloužit za důkaz, že člověk se vyvinul z opice.

  Ořechy na stromě byly zralé, ba přezrálé, leč nikdo si nedal práci s očesáním. A právě ve chvíli, kdy Grizly pobýval v oné útulné místnůstce, aby si ulevil po desátém pivu, zadul vítr plnou silou a opřel se do větví.

  Ratatata …ratatata …. ratata rozlehlo se budkou jak dávky z kulometu. „Jejejejej“, zařval Grizly, nadskočil, dopadl zpátky, pod jeho vahou to zapraštělo, sedátko rozpadlo se na půlmetrové třísky a Grizly pochopil, že pokud se pohne, dopadne jako kuře na rožni. „Pomooooooc“ zařval tak zoufale, že pijákům v hospodě padaly půlitry z rukou.

  Shromáždili se okolo a radili se, co s tím. Jak na něj sáhli, Grizly hrozně řval neboť měl v hýždích zapíchaná rozlámaná prkna. „To chce doktora“, usoudil pan hostinský a chlapi se korporativně odebrali zburcovat místního felčara. Pan doktor sice vůbec nechápal, o co jde, ale byl ujištěn, že situace je vážná a tedy vylezl z pelechu a dostavil se.

  Při pohledfu na napíchnutého Grizlyho mu zacukaly koutky a aby zakryl úsměv zamnul si uvážlivě bradu: „Ta budka se bude muset rozebrat“, pravil odborně. Bylo to v mžiku! Chlapi se chopili prken, párkrát zapraštělo a budka přestala existovat. Pak ovšem zapraštělo znova a Grizly propadl se do jámy s velmi nevábným obsahem. „Vy idioti“, zaúpěl, „dyť mám nový boty!“

  Grizly ke všemu ještě nějak ztěžknul či co a nedařilo se ho vytáhnout. Návrh, aby mu kolem krku omotali tažné lano a zapojili motorové vozidlo, byl většinou odmítnut. Pandoktor se ujal velení: „Tondo, dondi pro mašinu“, nařídil bagristovi. A tak přivezen bagr, lžíce spuštěna ke Grizlymu a tento se jí chytil, načež byl vytažen jak šnek z ulity a Tonda s ním zajel rovnou ke hnoji. Když odložil svršky včetně těch nových bot, stál vedle hnojiště zubožený kosmatý neadertálec obalený v hovnech od hlavy k patě a smrděl víc, než celé hnojiště dohromady.

  Pan hostinský zapojil hadici a dopřál mu několik skotských střiků, při čemž pračlověk vydal několik plačtivých vzlyků. Po aplikaci však bylo jasné, že společensky již zcela degradovaný jedinec je skutečně Grizly. Posléze přineseny necky, ve kterých normálně pan hostinský pařil prase a Grizly do nich něžně uložen a přinesena mu láhev rumu, aby se z té katastrofy vzpamatoval.

  Ranní červánky pak ozářily apokalyptickou scenerii, kde mezi troskami leželi zhroucení účastníci akce včetně pana doktora a jediný přeživší Grizly si hověl v neckách, mával poloprázdnou lahví rumu a hlasitě zpíval: „Vstávej má milá, už je den bílý….“

  1. Normálně jsi mě složila pod stůl! Mám bujnou představivost 😀 jsem úplně mrtvá (rofl)

  2. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zač mě trestátéééééééééééééééééééééééééééééééé

  3. Rputiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..jsem skolena pod stolem, usmata , monitor poprskanej….zive jsem si tve liceni predstavila a jsem vysmata na tyden dopredu. Diky.

  4. *přečetla Lassyino povídání*
   *scípla smíchy*
   *u vnořování Lassy do komory scípla smíchy podruhé*
   *přečetla Rpuť*
   *zase scípla smíchy*
   (rofl)
   Dneska je to samá pedla, fakt.
   (rofl)

 16. No nazdar!!! Tedy nejen jako pozdrav všem, ale jako výraz údivu nad tím, že i zvíře cca 5x menší, než naši, je schopno udělat z bytu kůlničku na dříví. JAKÁKOLIV práce s asistencí čtyřnohých pomocníčků se stává adrenalinovým zážitkem, ale tohle je fakt kalamita.
  Mu máme na hlídání Rona (syna loupežníka – i když nevím ve které generaci – Ginny i Bingo byli spořádaní psi). Budu mít materiál na povídání. A to nám letos projdou barákem 4 psi z našich odchovů. Zatím máme za sebou první víkend (a už jsem se naučila schovávat vše jedlé, jen mě nenapadlo, že i houbička na nádobí bude považována za jedlou). No, materiál bude…
  I když panu profesorovi a malé kalamitce si netroufnu v kvalitě konkurovat. 😉 Jste hvězdy.

  1. Nejenom práce, naši jsou už druhý týden pryč, tudíž jsem se přestěhovala s MLP do ložnice, anžto nastal problém jménem pes 😀 Je neuvěřitelně asistenční co se týče cpaní čumáku kam nemá, až byla chuděrka vyexpedována za dveře (zarážku do půli klasických dveří) 😀 tak naštvaného psa svět neviděl 😀

 17. Krásne dobré ráno všetkým! Teda Lassy, ty máš krásnu fotečku – a tie zuby! Že si úplná dobrota, to je snáď každému jasné. (bat)

 18. hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Lassy, jsi opravdu Kalamitka (rofl) Zlatá moje dozí holčička (nod) Ale píše ti to moc pěkně (nod) . Pan profesor nežárlí ?? Že mu nějaká tečkovatka leze do publikační činnosti ??

  1. Kdepak, nezarli, Profesor…. Lassy totiz zacala psat drive, nez on…a teprve kdyz psaci cinnost skoncila, zacal psat mourovany badatel. Navic Profesor cti smeckovou sounalezitost a rodinne publikovani povazuje za tolerovatelne….stejne vsichni nejradsi cteme jeho spisy 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN