ZVLÁŠTNÍ PSÍ ŠKOLA: Malé poděkování

Nedávno Myšátka oslavila Den dětí. Užili jsme si ho báječně a to i díky vám. Myšátka od vás totiž dostala velký dar, který mi pro ně přišel na účet a já jsem vám za něj moc vděčná a chtěla bych vám strašně moc poděkovat.

 

Už jsem to tu párkrát psala, ale vůbec neškodí zopakovat, že díky vám se děti mohou vypravit dvakrát do roka na velký výlet do ZOO ať už v Praze nebo v Brně. Kdybych rozpočítala náklady na takový výlet na jedno dítě, dostala bych se tak na pětistovku a to by si málokterý z rodičů v mé třídě mohl dovolit.

Od rodičů vybíráme měsíčně 60 korun a to pokryje náklady na nějaké drobnosti a kino. Každý měsíc chodíme do divadla na dětské představení, jednou za čas do Ekocentra Mravenec na vzdělávací programy, jednou ročně přijede pan Hořák ze záchranné stanice s moc pěkným programem, také pán s exotickými bubny. 

Prostě akcí a hlavně nevšedních zážitků se za rok nasbírá hodně a děti se hodně naučí, ale všechno stojí korunky a já jim tohle všechno můžu dopřát jen díky vám. Můžeme si dovolit i nakoupit dražší materiály na pracovní vyučování – keramickou hlínu a glazury, samotvrdnoucí hmotu a barvičky na ni, mramorovací barvy na papír, pedig, hodinové strojky a já nevím, co ještě.

Z toho všeho se snažíme vyrobit pěkné věci a zase je to pro děti moc důležité, protože si cvičí neposlušné prstíky a navíc mají radost, když si pěkné věci mohou odnést domů. V neposlední řadě máme ve třídě spoustu stavebnic, které jsou v neustálé permanenci. Máme i vlastní foliovačku a řezačku, protože pracovní listy třeba na skládání slov, nebo i pexeso v dětských rukou dost trpí.

Zafoliované vydrží mnohem déle a tak se nám podaří ušetřit nějakou tu korunku. Abyste si nemysleli, že jsme sobci, půjčujeme naše formy na keramiku nebo sádrové odlitky i stavebnice i do jiných tříd, nakonec jsou tam taky moje bývalá Myšátka, a tak je nechci šidit. Podělíme se i s drobnými dárky nebo mlsky.

Vím, že prosté DĚKUJI, je málo, že byste si zasloužili mnohem víc. Pozvu vás tedy na naší Akademii, na kterou už velmi pilně nacvičujeme. Bude se konat 22. června v 15 hodin u nás v tělocvičně. Vím, že je to pro vás vesměs daleko a navíc v pracovní den odpoledne, ale kdyby se kdokoliv z vás chtěl přijet podívat, moc rádi vás uvítáme a věřte, že se budeme strašně moc snažit!!!

Přejeme vám všem krásné dovolené a na podzim se těšíme na další setkávání s vámi.

Děkujeme.

 

Myšátka, Myš a Bertík

 

Aktualizováno: 15.6.2011 — 11:49

39 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Teď jsem dorazila domů a moc vám všem děkuju. Moc si vašich slov vážím a dělají mi radost. Omlouvám se, ale víc nejsem schopná, mám za sebou dost perný den. DĚKUJU VÁM VŠEM!!!

 2. Milá Myši, nevím jak ty, ale já teda vím velice dobře, že fakt všecky úči nejsou jako ty. Ten klonovací nápad by nebyl marnej 🙂 (h)

 3. Kdo viděl Myš a spol. přímo v akci, tak mi dá za pravdu – co by byla Myšata bez Myši a co by byla Myš bez Myšat. Jsou opravdu sehraní a rozumí si (no, já někdy tápala … ) . Moc bych děckám, která opouští Myší třídu, přála, aby i nadále měla tak dobrou píuč. A na Akademii budete opět zářit jak (sun) a budete opět (*) (*)

  A ještě OTéčko – jak pokračuje červen na jihu Jižní Moravy p.l.
  http://yga.rajce.net/2011_Cerven_pokracuje

      1. To je takový rébus: pořádně čti a pořádně přehazuj písmenka. A pochopíš!!!!
       Doufám, že se ségra aspoň trochu červená!

       1. Ségra, nečervenám, dyslektikům,jako jsem já,se ta písmenka přehazují běžně…a navíc,jsem to musela číst 3x, protože jsem to tam pořád viděla jinak (chuckle)

        Bedo,poslechni,Vaši byli hodně bohatí???? (tmi)

       2. Jsem dislektik a navíc ještě blbá – nevím, která písmenka se mi mohla přehodit, aby z toho vznikla sprosťárna (předpokládám, že tentokrát nejde o politiku – chich), a pokud jsem je i přehodila, tak při mé mozkové nedostatečnosti jsem na to nepřišla (rofl) .

  1. Myš je skvělá.
   A mě teda píuč připoměla spíš diktát na zkratky … něco jako: „Pí Dr. A.Z. nar. LP 1950 je t.č. na odd. pro léčení TBC.“ a v podobném duchu dál.

   1. Cháá – já jednou, ve třetí třídě, napsala diktát ve zkratkách. Zkrátka to jsem nestíhala, a když mi to učitelka vytkla, tak jsem se nabídla, že jí ten diktát teda přečtu. Ovšem, moje milá maminka všem okolo tvrdí, že jsem nestíhala proto, že jsem si mezitím četla pod lavicí (ač to byla má obvyklá školní činnost, tak tentokrát to myslím bylo jinak – ale mamku o tom nepřesvědčím (chuckle) )

 4. Myšičko zlatá, vedle píšu o lidech a světlech. Tak Ty jsi přesně ten člověk, jehož světlo a teplo se rozlévá hodně do daleka. (h)
  Jsi skvělá úča a nádherný člověk. (y) (sun) (f)

 5. Milá Myško, je krásné, co děláš a moc Tě za to obdivuju.
  Oba plyšové obr pejsky máš zatím na chalupě, ale dovezu je jen co bude trochu líp!

 6. Tak jsem se tu potěšila u Myšího článku. Krejg, Mařenka a Bubíček moc pozdravují! Myško, jsi skvělá! 🙂 🙂 🙂

 7. Štart do života s takouto pani učiteľkou by si zaslúžili všetky deti. Myšku klonovať! 😉
  (Bertík je senzačný ksichtík! Z toho obrázka ma chytá chuť ísť si kúpiť ďalšieho škrečka… )

 8. ahoj Myši a Myšata,
  jste všichni skvělí lidičkové a až se jednou přijedete podívat i k nám na kuňku a perníkovou chaloupku a zámek…a projedete se u nás lodí…absolvuju to ráda všechno s váma..
  (h)

 9. Zdravíme Myšátka, i Borůvka mává tlapkou 🙂 (dog) Myško, pořád obdivuju, co všechno s těmi dětmi děláš. Bez takové úči, jako jsi ty, která se jim moc věnuje, by stejně nic nešlo i za sebelepších podmínek. (inlove)

  1. Také si myslím, že hold patří naší milé Myši. Ano, milá kamarádko, Tobě patří díky a velké uznáni.

 10. Taktéž přeji všem od myšiček a Myšky krásný den a ať Vám to pěkně šlape, doufám, že mně to také ten neřád čas někdy dovolí a potám se s Vámi v některé ZOO. (h) (wave)

 11. Milí Zvířetníci, moc se omlouvám, ale celý den tu nebudu a nebudu moc s vámi povídat. Ozvu se až večer, až dorazím domů a dostanu se k počítači. Krásný den přeju všem .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN