8 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Nevím, jak to bude s reportáží, ale nakonec na závody jedem. Teda ja a Alík. Nemáme natrénováno, závodili jsme naposledy na Cakově na podzim předloni…bude ostuda.

 2. Brzo! Kdyby to bylo tak za měsíc, tak by Terka určitě pouvažovala – příští týden jde na zkoušky na amatérského jezdce, navíc má zlomený palec na noze (kůň si dupl), navíc je Brooke ještě mladá a nerozběhaná. Tak snad na podzim … a dejte vědět aspoň DVA týdny dopředu – já bych jela jako masér, psycholog a držič palců.

  Doufám, že ty, co se zúčasní, dodají co jedřív vyčerpávající zprávu!

 3. Předpokládám že nás zve pořadatelka Renča.
  Já už jsem přihlášená – někdo přece musí být poslední! (rofl)

 4. Ťuk, ťuk, kdopak je z Radíkova ? Jezdila jsem léta letoucí i se synátorem vedle do Samotíšek za kámoškou. Do Radíkova jsme chodili všichni na prochajdy. (wave)

  1. Tukam, Jenny, ja sice z Radikova nejsem, ale vicemene na nej vidim z okna od mamy. Tam jsme nekdy jezdili s otcem na bezky. A v Dolanech byla dedeckova sestra na statku, mluvili vsichni krasne po hanacke a snazili se (neuspesne) do mne cpat velka mnozstvi jidla, protoze jsem byla v te dobe vyzle a jidlo mne nebavilo. Ale meli na zahrade fantasticke jahody a zelene hrasky, a to jsem jedla moc rada.

   1. Jéé, to je hezkýýý Hano, Dolany znám taky a vůbec pro Olomouc a okolí mám slabost,taky tam mám ještě kamarády. (h) (clap) Máš pravdu, vždycky se tam dobře jedlo. (chuckle) (wave)

    1. No vsak vis, jak je to v pisnicce: Mame kloste panimame, potajo jich lobavame, zadne z nas jich nesidi….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN