KOČKY: Přijďte na 24. jarní umísťovací výstavu opuštěných koček

Srdečně zveme všechny milovníky kocourů, kočiček a koťátek na 24. jarní umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat 20. března 2011 v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Od 10:00 do 17:00 hodin si zde můžete vybrat mňoukajícího kamaráda, kterému tím splníte jeho přání – mít nový domov. Vstupné na výstavu je 25 Kč, děti mají vstup zdarma.

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet kočiček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a které se nemohly výstavy zúčastnit.

Na výstavě si budete moci zakoupit chovatelské potřeby (záchůdky, přepravky, stelivo, hračky) a krmivo, včetně dobrůtek a pamlsků, pro vaše domácí mazlíčky, kteří už na vás doma čekají, ale i pro ty, které si právě odnesete z výstavy. Budou zde i charitativní krámky, ve kterých si budete moci zakoupit pelíšky, hračky a jiné drobnosti nejen pro radost kočičkám, ale i vám.

 

ÚČASTNÍCÍ SE ÚTULKY A DEPOZITA

Účastnící se útulky, depozita a soukromí nálezci, kteří splňují podmínky účasti:

Pražský spolek ochránců zvířat – Praha

OS Devět životů – Zvoleněves

OS Podbrdsko – Praha Západ

Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi – Praha

Felca Louny

Opuštěná a léčebná zvířata v Praze 8

OS uměním na pomoc zvířatům – Černošice

Srdcem pro kočky, o. s. – Vrbičany

Chlupáči v nouzi – Praha

Azyl Lucky – Černiv

Depozitum Náchod

Šanta kočičí – Praha

JAK SE ZA NÁMI A HLAVNĚ ZA KOČIČKAMI DOSTANETE

Umisťovací výstava opuštěných koček se koná v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Za kočičkami se dostanete autobusy 181, 271 do zastávky Sklářská nebo tramvajemi 22 a 26 do zastávky Nádraží Hostivař a dále již pěšky. Podrobněji vše uvidíte na mapce. Za kočičkami vás ze zastávek dovedou ukazatelé.

 

JAK NÁM MŮŽETE POMOCI

Práce na výstavě

Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou s výstavou ve dnech 19.3.2011 a 20.3.2011. Pokud máte zájem nám pomoci, ozvěte se, prosím, na e-mail – psoz@seznam.cz.

Dále velmi uvítáme pomoc s propagací – roznášení letáčků, vyvěšení plakátů a zveřejnění reklamních bannerů.

V sobotu 19. března v 9 hodin ráno je nutné postavit klece, vydezinfikovat je, vyparádit a připravit pro kočičky a v neděli 20. března po 17 hodině vše uklidit a složit. Současně potřebujeme pomocníky, kteří budou komunikovat s návštěvníky a vysvětlí jim vše, co je potřeba vědět při pořízení dalšího člena rodina – kočičky. Ale také pomocníky, kteří budou „k ruce“ těm útulkům a depozitům, kteří budou potřebovat pomoci při umisťování kočiček.

Drobní dárci a sponzoři

Velmi nám pomůžete, pokud nám donesete:

 • čisticí prostředky

 

 • konzervy a jiné pamlsky pro kočičky

 

 • pelíšky a hračky – i ty, které už vašeho domácího mazlíčka omrzely

 

Případně se pokusíte zajistit další sponzory výstavy, nebo finanční prostředky. Finanční příspěvky v libovolné výši zasílejte na náš účet č. 179500872/0300, v.s. 20032011.

Tyto finanční prostředky budou použity na úhradu nákladů spojených s výstavou (pronájem prostor, energie, telefony …) a pro útulky a depozita, která se jí zúčastní, aby z nich mohly zajistit krmení a zdravotní péči pro své kočičky.

Propagace

Obrovskou důležitost má nepochybně propagace, pokud se o výstavě dozví co nejvíce lidí, roste šance kočiček na umístění. Možností, jak propagovat naši výstavu je několik, např. ústně mezi přáteli a známými nebo vytištěním plakátků a letáčků, které je možné vylepovat v ulicích nebo vhazovat do schránek nebo rozdávat lidem na ulici, nebo umístěním banneru na vaše stránky.

Veškeré informace najdete na našich stránkách – http://www.psoz.cz/index.php?pg=vystava0311

Za PSOZ

Mirka Richterová

Aktualizováno: 9.3.2011 — 19:59

14 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Sem nesmím!!!!!
  Ale donesu pelišek po Zrzínkovi, ve kterém jsme ho s Bedou vezly, jak se v něm, chudínek, počůral, pokakal, i když byl vyprán (pelíšek, ne Zrzínek!), tak ho všichni 3 obcházejí se silnou nedůvěrou.
  Přivezu nějaké konzervy a granule a nějaký textil do pelíšků.
  Ale ani očkem nejuknu, protože znám poťouchlou CD. A nás už je dost!

 2. čerstvá zpráva od cestovatelky Karoliny: byla na kafi s Větrem, je velice potěšena, báječné setkání, moc si to užila . právě jsme proklábosily posledních 40 km cesty do Prahy po hlasitém mobilu a Karolina již pílí za Melíškem a spol. další zprávy podá sama 🙂

 3. nejvíc ze všeho přejeme micinkám, ať výstava proběhne v pohodě a zadaří se najít domov , opravdový kočičí domov pro většinu z chlupáčků, ať jsou mourovatí, černí, tříbarevní…naše smečka už je kompletní, tak jenom můžeme držet tlapky a drápky 🙂

 4. sice je nejdůležitější nový domov, ale kdo najdete chvíli času, přijďte třeba jen podpořit další kočičky – ať už přímým dárečkem (viz článek), nebo nákupem v charitativním krámku… např. stánek Dády Šípové předává výtěžek – a to celý – Kočičí naději, kterou právě Zvířetníci podporují v jejích aktivitách kolem kastrací volně žijících koček!!!!!!!

  neváhejte a přijďte, za KAŽDOU pomoc budou kočičky vděčné (h) (h) (h) (h) (h)

  1. Bedí (inlove) , nemůžu slíbit ani fyzickou pomoc ;( , jsem bohužel furt nějaká porouchaná. 🙁

  2. dneska vezu do Kočičí naděje do depozita Pavle do Sezemic staré povlečení a tkané koberečky jako podložky do karant.klecí a jako houpačky na škrabací stromy .-)
   na Výstavu nemůžu….tak alespoň přispěju troškou do mlejna

   1. fňuk… tam jsem chtěla jet s tebou, ale nakonec jsem doma s kočkami a chřipkou, paráda…kočkám to teda vůůůbec nevadí 🙂

  3. Já na žádnou výstavu nesmím, to bych se tam zbláznila – takovejch krásnejch kočíků! Aspoň že jsem o vánocích poslala drobek peněz do tří útulků, tak mám aspoň trochu přepraný svědomí… :S

 5. Tam já nesmím ani okem nakouknout. Moje smečka (dog) (cat) (cat) (cat) si mě bedlivě hlídá.

  1. no, ta moje (cat) (cat) (cat) (cat) (cat) (cat) (dog) (dog) <)))< a další a další,… taky ne (wasntme)

 6. Tak ať všichni najdou své laskavé doma ! (y) U nás to bohužel nebude, máme poněkud zakočkováno. (cat)

 7. Jasně, to se dělá zrovna mě, co má slabost pro pruhy (aha, proto válčíme na straně Severu / na vlajce hvězdy a pruhy/, Jih měl Hvězdy a pásy)…ale fakt nemůžu…ono těch 4 Gótek je doma dost..
  Milé kočenky a kočkouři, přeju Vám, abyste se dostali do teplého bydlíku k hodným a laskavým dvounožcům, co Vás budou milovat a hýčkat. (y) (h)

 8. Přeji co nejvíce kočičkám, aby na výstavě učarovaly co nejvíce páníkům a paničkám. Třeba hned to nádherné kotě na dlani, stejně jako vykulené kukuč druhé mourinky (h) (h) (h)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN