ZPRÁVA: Zvířetnické setkání 2011

Všem Zvířetníkům! Navědomost se dává, že i tento rok se bude konat oblíbené Zvířetnické víkendové setkání.

 

 

Zvířetníci, nechte si v kalendáři okénko!!!

 

Pro Vás všechny, kteří máte rádi společenství Zvířetníků,

Připravujeme

 

 

 5. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ 

letos

v lesním penzionu PODMITROV ve Strážku.

Je to uprostřed cesty mezi Tišnovem a Novým Městem na Mor, v údolí říčky Bobrůvky.

Abyste si mohli naplánovat dovolené a další rodinné akce zveřejňujeme termín.

Sejdeme se, trochu netradičně,

27. a 28. srpna 2011

tady

http://www.podmitrov.eu/cs/penzion-podmitrov/

http://www.podmitrov.cz/

 

o průběhu příprav Vás budeme průběžně informovat.

Další zprávy očekávejte v druhé půli března.

Na rozmyšlenou máte času dost, závazné přihlášky budete posílat začátkem dubna

Jménem přípravné skupinky se na Vás těší Pitrýsek

 

Aktualizováno: 24.1.2011 — 13:06

162 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Hááá to máme kousek celkem 🙂 Akorát se děsím že nám v té době bude (bat) hárat, buď to vyjde na kola v červenci anebo zde v srpnu, vyjímka není možná, tolik štěstí mít nebudem 😀 😀 😀

 2. Škoda, je to moc daleko, jsem z Prahy a léto trávím převážně v Čerčanech.Jsem tu sice nová, ale moc ráda bych se osobně seznámila se zvířetníky. Tak snad příště. Těším se na zábavné povídání z vašeho setkání.

 3. Zvířetníčci , já bych fakt asi jela, zvlášť pokud bude ta kyvadlovka z/do Křižanova. Protože v neděli bych se od tam tud asi nedostala, maximálně pěšky. No ještě budu přemýšlet….. mám to vážně flák cesty….no když mi myšové budou dělat cestou společnost (wait) (wait) =))

 4. Ha! Tady se něco kuje! Píšu si do kalendáře, ale nevím, v tomto termínu máme rodinné oslavy, uvidím, co se dá dělat, je to dost vzácný termín. Díky milé dívky z Moravy a kdyby něco, pište mi, jsem připravena na rady porady.

 5. Děcka – hledím na Šakalí léta – „Celou noc jsme hráli rakenrol“ … tak to mám ráda.

  1. Já se po dlouhé době podívala na inteligenty z řad našeho obyvatelstva a dozvěděla se, co jsou to Pompeje,co je to Traumatologie, co znamená bisexuál a kolikrát oběhne Země Slunce a kdo byl G.Galiei…málem mě kleplo (whew)

   1. I já jsem se včera taky cvičně koukla. (fubar) Ta trojnožka mne tedy dostala nejvíc! Kolik noh má trojnožka je skoro stejné, jako kolik zubů má čtyřzubec. To tenkrát taky netušili! (headbang)
    Tak nevím, jsme fakt tak tupej národ? Nebo si vybírají určité exempláře, aby se bavili na účet druhých, což mi přijde taky hodně stupidní. Myslím, že už zase hóoooodně dlouho tento pořad nesmí u mne do éteru! (envy)

 6. Můžeme místo zvířátek přivézt 13měsíční dvojčata? Probereme s MLP, jestli bychom využili ubytování anebo se alespoň jednodenně zastavili při cestě z Kroměříže do Prahy.

  Kdo má pořád číst o srazech a neúčastnit se.

  2+9 je dvanáct nebo jsou dvanáct?

  1. Jéžiš – to mi nedělej! Já četla třináct měsíčních dvojčat :O !
   Dětičky berem všema deseti – jestli si matně vzpomínám, v Losince byly Vašíkovi Rysíkovi tři-čtyři měsíce, a jak si medil, a vloni už byl úplný mazák. Tak přijeďte – dvojčátka jsme mezi námi ještě neměli.

   1. Třináct měsíčních dvojčat mě dostalo. YGO, zasnila jsem se a pustila fantazii na špacír.
    1) To je 13 jedinců nebo 26 jedinců? To by byly regulérní jesle.
    2) Kam bychom to dali ve 3+KK? Jak bychom se o to postarali? Jak bychom to převáželi kamkoli?
    Dovedete si představit autobus s 26 dětskými autosedačkami?

    1. Yga si to určitě představit umí (wasntme) má úžasnou představivost (nod) (nod) Já bych Ti mohla vyprávět.

 7. ;;) R O Z V E R N Í Č E K . ;;)

  .(*) Policajt zahradníkem. Policajt kupuje od jinýho policajta zahradu. Tak si ji tak prohlíží, drbe se za uchem a povídá: „Moc pěkná zahrada, ale je moc velká.“ „Ale neblbni, sem dáš cibuli, tady mrkev, semhle slepice.“ „No tak dobrá, dohodnuto.“ Za nějakou dobu se zase potkají a ten prodávající se ptá:
  „Tak co zahrada?“ „No perfektní. Cibule obrovská, mrkev až po pás, jenom ty slepice. Jestli jsem je nedal moc hluboko.“ .(*)

  ~o) Vinšuju všem přítomným, klidný večer, hezké sny, pěkně se vyspinkejte
  a dávejte pozor na to, co a jak budete na jaře sázet. 😡 ~o)

    1. .(*) Odkaz funguje. Ještě poznámka před textem a za textem dávám dvě mezery. U některých smajlíků, které jsou totožné se zvířetnickými, se musí udělat napřed tečka. Na př. u té mrkací hvězdičky co mám na začátku. ~o)

  1. Chicht (rofl) . Už se těším na sázení, ale momentálně padá mokré, bílé blé, blé (punch) .

   1. no – my házíme a házíme… Heč (rofl) liberecký kraj má vyhlášenou výstrahu na sěžení (rofl) – od dnešního poledne do zítřejšího poledne – ale zatím to jde – napadlo tak 5 cm…

  2. No vidíš, jak je velikost relativní. To zas jeden říká: Člóvěče – tak ti nevím, ta zahrada se mi zdá nějaká malá – jak do délky, tak do šířky.“ … „No ale podívej se nahoru – ta výška!“

 8. milé dámy, datumem jste mi udělaly radost, přijedeme opět rádi a jelikož to není tak daleko tak bysme to mohli zvládnout v plném počtu (y) (dog)

   1. no abyste nás příště nevyloučili…pro nepřípustné chování na veřejnosti (chuckle) .Terryho nejoblíbenější činnost je znásilňovat Frogáška a ten trouba velký se nechá max mu uteče ale, že by mládí vychoval jednou dobře mířenou……poslední dobou je nemožný „úchyl“

    nicméně už teď se těším (y)

 9. Jůůů, to mám za rohem, berete i „zabukisty“ ? I když nevím tou dobou se mi možná budou vracet děcka z tábora dom….

  1. Milá Zavřelko, my všichni jsme původně zabukisti. (wasntme) Takže odpověď zní – ano, bereme. 🙂 A vítej! …. Ačkoli, Ty určitě nejsi „čistý“ zabukista, ten nick už jsem tu už určitě viděla. 8-| 🙂 (f)

   1. jj, občas vykukuju (hlavně kauza Hanka a Max) teď jak je brzo tma je zas až tak moc nevídám – Ema je totiž od silvestra strašpitel a tak potmě jen vyčůrat a rychle dom – ale kdyby něco tak bych se to dověděla.
    Jinak termín asi bude kolidovat s návratem mládežníků z tábora a možná bych se za Vám aspoň otočila.

 10. Zapomněla jsem moravské sekci poděkovat, že se ujala organizace. A v místě,kde to vůbec neznám, to je báječné, jen doufám, že mi do toho ni nevleze. 🙂

 11. Júúú, právě nedávno jsem dumala, jak to asi letos bude se srazíkem. Protože už mám na konec května naplánovanou akci tělocvičnou a na ni navazuje MLP s akcí rybolovnou. Tak jsem trochu znejistěla. Konec srpna se pro nás jeví dobře. Jsem moc zvědavá, čím nás milé organizátorky překvapí 🙂 .

  1. Chichi – ono bude překvapením asi to, že se žádné překvapení nebude konat (rofl) – teda aspoň doufám (wait) !

   1. Šmánkote já také. Doufám, že se nebude konat žádné „překvapení“, ale že nám vyjde setkání lidí a pejsků, v krásné přírodě a kraji bohatém na historii, na pěkná přírodní místečka, že vyjde počasí!

 12. Ahojky, tak já tentokrát hlásím, že nedorazíme… Mám už v tomto termínu jinou akci (a mezinárodní výstava se kvůli mě fakt nepřesune na jiné datum) a to na druhém konci republiky, takže ani přejezd z místa na místo není možný. Upozorňuju organizátory, že když jde o organizované setkání lidí se psy, musíte splnit veškeré veterinární předpisy bez ohledu na to, zda budou probíhat nějaké soutěže nebo ńe! Minimálně nahlásit na obec a krajskou veterinární správu a obávám se, že i něco jako vet. přejímka se možná bude muset uskutečnit…

 13. Pečlivě znamenám a když to jen trošku půjde (zatím nevím, proč by nešlo 🙂 ) tak přijedem a možná si to taky tak trošku prodloužíme. Zatím bez psí, ale o to víc budu drbat za ušima a případně hlídat. Pitrýsku (h) jste skvělí (y) (f)

 14. OT , ale důležité: kdo si do konce ledna objednáte v ZOOHIT za 999,- peněz, sledujte akci TIGERINO 5l zdarma k této objednávce, stačí do kuponu v objednávce zadat TIGERINO a máte v rámci propagace tenhle pytel kočkolitu -silikátu zdarma!!!!!
  PS: a kdo by ho nechtěl pro kočky, tak se v tom báječně suší kytky 🙂

 15. Jo a pokud návštěva Pernštejna-hromadná!!! Tak se musíme objednat!!! Je to mnohem lepší, než tam pak v podhradí sedět v hospodě a čekat, protože bude na 2 prohlídky vyprodáno…..

  1. Je třeba objednat 2 po sobě následující prohlídky – pánečci se musí vystřídat v hlídání milášků v podhradí.

   1. To podle počtu lidí..já už ho znám zpaměti,klidně pohlídám zvěř (teda psy, děti neee…s těmi to neumím) (wave)

    1. Děti by si hrad nenechaly ujít, bez obav! (rofl) A navíc bys je stejně uhlídala jen svázané. (rofl)

        1. Muhehe! Hanýsku, aby ses nespletl – možná, že by děti daly přednost hře na indiány s tetou Žralok_s_kočičí_duší. (chuckle)

         1. No – jenom aby se teta Žralok kočičí nedivila, až by se ocitla u mučedlnického kolíku – ona ta děcka mívají páru (chuckle) (chuckle)

          1. A Vítek je navíc válečník tělem i duší. (rofl)

          2. Coz o to … pokud prijedu tak bych tete i pomohl … jenze pak se ukaze ze jeden s tech kratkovlasych chlapecku byla holcicka a me zavrou za narusovani mravni vychovy. Bondage, sadlo maslo … clovek aby se bal kolem nezletilych i jen projit 😉

          3. Jéje – Jendo, kdybys dorazil, mohl bys dát během víkendu hodinu tanga (nod)

          4. Ono by se pak mohlo tomu dotyčnému říkat: Tetu sis neměl rozhněvat….. (rofl) teta Žralok s kočičí duší..hergot,že já napíšu Nibouškovi (to je ten můj oblíbený indián s červenou hlavou), aby to nějak přeložil do jazyka lesních indiánů….jen nevím, kde by se v lese vzal žralok (think)

   2. na hlídání pejsků se hlásím dobrovolně taky, hospůdka pod hradem je pěkná a okolí taky 🙂 hlídat dětičky mě celkem nudí a ty děti chudáky taky ( leda bych jim vyprávěla strašidelné příběhy o čarodějnicích? )

    1. na hlídání dětí… dole v dědině je rybník nebo požární nádrž – to si nebyvavuju – ale děckam to bude jedno hlavně že se vykoupou… 🙂

   1. Hmmm…? (h)
    (Ale radši nic neslibuju, protože… prostě nevím teď najisto vůbec nic. )

  2. Jejda, na tu hospodu v podhradi Pernstejna Chet rad vzpomina. Byli jsme tam na vylete nekdy tak v r. 1992 -93. Chet si v te hospode objednal svuj oblibeny rizek. A rizek byl veliky a velmi dobry. Pan hospodsky nam ho vlastnorucne prinesl. Jeden prst na ruce mel zavazany tezce zkrvavenym facem. Kdyz si pak Chet jeste priobjednal opecene bramburky, tak mu je hospodsky prinesl na panvicce a tim prstem mu je na talir z panve presunul. Ale stejne Chet rika, ze to byl jeden z nejlepsich rizku, co kdy mel a bodre dodava – aspon si na to pamatuju. 🙂

   1. Tak ať vzpomíná,takový porce se tam už nedávají a řízek minulej rok neměli ani jendou a to jsme tam byli 2x…. ;(

 16. VZKAZ pro Pitrýska: Protože to setkání je plánované fakt jen kousíček od nás, tak kdyby bylo cokoliv potřeba se zařizováním, event. transportem atd., tak nabízím služby sebe i MLP – stačí jen dát vědět (můj mail je na Hadopasech).

  1. Dobrý večer všem!
   tak se dívám, jak se to tady rozjíždí, sotva jsme Vám na vědomí daly. A doslova daly, protože zatím jsou v přípravné výboru samé baby. Opravdu si ty mužské šetříme. Prostě co zvládnem, s tím je neobtěžujeme, ale věříme, že když nám práce začne přerůstat přes hlavu a my zdvořile požádáme o pomoc, opět se provalí, že co Zvířetník, to kavalír.

   Prosím, já nejsem hlavou PV 5.CSZ. Zatím v základních věcech se radí kvartet. K rozpracování detailů, pozveme drahé sestry ku pomoci. I Tebe Laďko, cením si, že jsi se nabídla ( a to Ti zapomenem). Tak rozmýšlejte, rozmýšlejte a ničeho se nelekejte.
   Nebudu se těšit, abych to nezakřikla.
   Pápá

 17. chjo, tak zatím mi Velká setkání vycházela ob rok, což není nic moc, ale i podle toho bych letos měla jet – a nepojedu… není kdo by obstaral Nynyšku (inzulin plus pravidelné krmení)

  takže vícedenní akce už asi vždy beze mne, leda pokud bude někdy hodně blizoučko, že bych na půl dne odskačila… no, budu vám aspoň držet palce na počasí a myslet na vás (h)

  samo že kdyby v přípravě bylo něco potřeba co bych mohla, ráda připojím ruku k dílu

  1. Bedo, škoda, že nejsi v Pardubicích…to by ti pohlídal strejda Zapadlo. a co se týká Nynyšky, víme o něčem, co by micince mohlo výrazně pomoci – vyzkoušeno na kočičce z přízně, výsledek ohromující a překvapivý. jestli chceš, písni sharce na maila podrobnosti o Nynyščině cukrovce a domluvíme další… chtělo by to popsat si po skypu nebo se vidět. zatím posíláme pohlazeníčko!! (cat)

    1. Bedulko, skype tě nenašel, ozvi se mi – jsem online ( teda teď jdu péct bábovku) jsem snizekbily 🙂

 18. Tak jsem tu dva týdny nebyla a zrovna taková příjemná informace. No a protože na ten termín nic neplánuju, takže pokud se do té doby nezhroutí ani vesmír ani já (chuckle) , tak se prosím budu hlásit, že „já mám, kdo má zájem“, jak říkal Josef Dvořák kdysi dávno v semaforské Kytici…..

 19. Fantazie. Holky jste skvělé. (h) (h) (h) Já se tááák těším. Už si blokuju kalendář.

 20. Ještě mám dotaz, milé sestry Moravanky – vzhledem ke vzdálenosti, bude možné se tam ubytovávat už od pátku 26. srpna? Počítám, že si vezmeme dovolenou a pojedeme v klídku, i s Tádou. (nod)

  1. No – sice to bude v dalších propozicích – ale my vlastně už s pátkem počítáme (nod) . Vlastně momentálně jsme uvázly na počasí – až bude lépe, vyrazíme do Podmitrova domluvit krmi a ubytování zočivoči … a pak to dáme celé dohromady

   1. YGo, my totéž (tedy pokud MLP schválí expedici). Nevím dokonce, jestli to neudělám na 4 dny. Doufám, že naši chovatelé udělají výstavu jindy! Vloni jsme nebyl na zvířetníku, letos musím, mládež by mi to neodpustila. Vítek se těší snad víc než já. (rofl)

    1. Honzo, esisišim, tak na fotkách Podmitrova jsou samé dámy. Přeptej se nejdřív, jestli není mužům vstup zakázán. Přísně. (flex) .

    2. Hele, Hanýsku (inlove) , drahý příbuzný, ale to není tak špatný nápad, být tam na čtyři dny! (nod) Okolí vypadá dobře. (y)

     1. Jo, pokud pojedeš na Pernštejn a vynecháš megalomanskou show ve Zvoli – Šiklův Mlýn a Draxmoor v Dolní Rožínce, jinak v Moravci je Pštrosí farma a pozorovat ty nádherný ptáky ve výbězích, stojí za to…….a ty okolní lesy jsou parádní…..v Dolní Rožínce je i muzeum starejch aut – to zas pro ty automobilisty,jako je Karolína .-)

      1. Z westernu jsem vyléčený z Boskovic, takže klídek, ostatní beru (vč. těch starých aut).

       1. To pískovej lom s borovicema v Boskovicích je nádhera,proti Šikláku…a věř mi, že moc dobře vím, o čem mluvím…. (angel)

      2. Já bych zas ten Šiklův mlýn až tak nezavrhovala – Honza má poměrně malá dítka a ta mají ráda taková povyražení.

        1. Jooo Šiklův mlýn, těch sezon tam pracovně strávených.
         Kdeže loňské sněhy jsou. Jak to říci diplomaticky – je to tam teď poněkud jiné. Ale já to vždycky viděla ze strany zaměstnance, ne návštěvníka. Pro skalní snad už jen Beaver city u Strážku.

         1. a já to řeknu klidně nediplomaticky, doby,kdy Šiklák stál z anávštěvu,už jsou dávno pryč..teď je to jen místo,kde se z lidí tahaj prachy….a s westernem to už nemá co dělat!!!!

        2. Jóóó Šiklák – těch sezon tam pracovně strávených! Jak to říci diplomatiky – je to tam teď poněkud jiné než na začátku. Ale já to vidím pouze z pozice zaměstnance, ne návštěvníka. Známí, co tam byli jako návštěvníci byli většinou nadšení, ale je fakt, že je to pro rodinu docela pálka. Pro skalní zbývá snad už jen Beaver ciry u Strážku, anebo Stonetown. A je fakt, že díky Šikláku jsem poznala partu bezva lidí, se kterými se scházím pořád, minimálně za tohle musím být Liborovi vděčná .

         1. ano,původní skvadra ..prostě do doby,než se z toho začal dělat Disneyland…pamatuju se ,když se tam jezdilo na výcviky CACWA…kde ty časy jsou….

        3. Jo – dva a půl klacku :O ?! Tak to je nářez – teda já bych tam nešla ani za dvě a půl kila (chuckle) – ovšem já jsem stará kolenovrtka (think) . Já jsem jenom chtěla říct, že nemá cenu někomu něco vymlouvat (i když Honzovi netřeba, jak vidím), protože co člověk to jiný vkus (wait) .

         1. ono k parkovnému a vstupenkám, musíš připočítat,že děti budou chtít pít,jíst a vyzkoušet různé atrakce a kouknout se na představení….a ve 4 se tam tahle částka utratí,ani nestačíš mrknout……

          1. Přesně tak – protojezdíme raději na klasické památky, tam nejsou ty pouťové kašírované nesmysly.

      3. brrrrr Šiklův mlýn nebrat 😀 sharko, díky za info, už mi přišlo i mailíkem od zoohitu, RC mají bombastickou nabídku, takže objednávám 🙂 příští měsíc se k nám do zoohitu přidá i 6 (cat) Irča, avizovala jsem jí, že dopravu máme vycvičenou 🙂 jak je, půjeme příští týden strašit na Pergolu? (cat) (bat) (cat)

 21. Milá Pitrýsku a spol. (inlove) , díky, že jste se do organizování pustily! Podmitrov vypadá tuze lákavě. Věřím, že účast bude hojná, setkání s lidmi jako vždy příjemné a o počasí se postarají místní kouzelnice. Prima, určitě se máme nač těšit (clap) (sun) .

   1. Jenny, bohužel je to jen pro účastníky ČP DL, další podmínkou je umístění do 5. místa právě v tom ČP. My pojedem jako mix a holky. Spíš mu ukaž tohle (ale asi o tom ví): http://tampa2011.idbfworldchamps.com/ – tam my (tj. moje rodina) určitě nepojedem, nejsou peníze (někteří z našeho týmu se ale s národní posádkou zúčastní).

  1. Jéééé Kyjev – Ukrajina, Kyjov u kravína.
   Tento slogan se ujal, když v padesátých leetech u kyjovského nádraží postavili družstevní kravín.

   Aido, RenatoE, budete mi chybět ;(

 22. Tý brďo – to je úplná exotika!! (sun)
  No jo, tak vždycky do toho přišla nějaká chalupářská akce, tak to zkusím tentokrát naplánovat líp. Tedy: když zaplatím zálohu za objednané ubytování, bude mne to motivovat, ne? No mohlo by… znám se…
  Tak jo, tak snad se začnu těšit?
  Dík, Haní. (wasntme)

 23. Díky za zprávu, tentokrát jedu ať je to kdy chce a to i kdyby čert na žebráku skákal. (h) (rofl)

 24. Jejdamane! V srpenci? :O Musím doma kouknout do blbníku. Buď se tou dobou budu válet u móře a nebo budu čerstvě po dovolené (vracíme se buď 25. nebo 30.; copak já si to pamatuju?! (fubar) ). Takže buď jo a nebo ne. Ale chtěla bych. To jo! A mám to blízko. :* Ne jako Mácháč.

 25. Zdravím od sněžících žabek 🙂
  Jo, tak v tomhle termínu jedu sama- Mušketýr má modelářské závody, kterých se musí zúčastnit, jsa ředitelem závodů… takže vezmu tetičku GPS a pojedeme.

 26. Auauau, tak letos beze mne. Já to čekala o kousínek později, už jsme dali zálohu ;( ;( ;(

  1. Jaúúúúúúúúúúú Zano!!! Tak jsem si myslela, že jsme v takovém předstihu, že ještě nikdo nemůže mít nic tak dalece rozjednáno.

 27. Nojo, s termity je vždycky problém. 🙁 Pokaždé si vzpomenu na MASH, jak chtěli naplánovat termín pro setkání svých příbuzných, a vždy se to někomu nehodilo.
  Tohle je u aktivních lidí vždycky bohužel otázka priorit a někdy je to moc těžké rozhodování. Ale víme to hodně dopředu, tak se dá snad hodně věcí promyslet. Doufám, že se to podaří vymyslet a zajistit co nejvíc lidem, abychom se zase sešli v hojném počtu – nejmíň jako Hujerovi. (chuckle) (nod)

  1. Jójó – mně se to vlastně taky defakto nehodí – v tuto dobu jezdíme s partou na expedici Jeseníky a navíc mám dojem, že tu neděli začínají na Vrbici hody, ale já své Zvířetníky nezradím a budu tam! Však ono se něco přesune a něco se beze mne obejde – na zajištění je času dost (a jak tu toťkaj říkala Hana W, taky na poslední chvíli se toho hodně stihne).

 28. Holky, co mi to děláte?! To máme největší sezónu zkoušek a psích akcí. Já se těšila, že vás na jaře poznám osobně ;( Tohle vypadá zase blbě.

 29. Já bych moc ráda přijela, ale co já vím co bude v tomhle termínu? Přinejhorším, když se nestihnu včas přihlásit, budu spát v autě. (rofl)

 30. (inlove) termín mám zaznamenaný v diáři, ale realita je ještě daleko, i když bych ráda dorazila (rofl)

 31. hezké úterý všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat bolístka na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h) Tak se to Dede (a spol.) krátí, už jen dvakrát se vyspí v Anglii… (wave)

  Píšu si do kalendáře. Zatím neslibuju, ale píšu si (nod) Kdybyste potřebovali něco nakreslit, ozvěte se 😉

  Dede, šel ti včera emailík, mrkni do spamů (wave)

  1. Já jsem posílala recepty bez obrázků, takže možná nějaká kresbička by jim slušela! (wasntme) Teď ale odjíždím a celý den nebudu ani v kanceláři ani v Praze ani na počítači, až večer. (wave)

 32. Ha! Lid český potáhne letos na Moravu! (nod) (y) (h)

  Drahé sestry moravské (h) , děkuju vám, že jste organizaci Velkého Zvířetnického Setkání uchopily letos do svých něžných tlapek, a jsem zvědavá, co na nás všechno chystáte. Zatím jsem jen stačila hodit oko na mapu a myslím, že Ance se bude u Bobrůvky líbit …. hihi, napsala jsem u Borůvky …. tak Borůvce se bude u Bobrůvky líbit určitě! (chuckle)

  Přeju všem krásný den! (h)

 33. (rofl) (rofl) a na d Strážkem je naše nekomerční westernové městečko,kde trávíme každé léto, odtama je Pitina – Beaver !!!! (clap) (chuckle)

  1. Vždycky si říkám, piš komentáře, až si přečteš všechno. Zase jsem to nedodržela a házím tady informace o městečku, o kterém už tady informace dávno je – a od osoby mnohem povolanější. Sypu si popel na hlavu.

 34. ;( Tohle vypadá velice špatně. Je to daleko a možná bude termín kolidovat se srazem škodovek s motorem vepředu v Kaplici, tzn. že táta bude se spartakem úplně někde jinde a já už předběžně přislíbila doprovod. A kdybych se z toho vyvlékla, tak budu potřebovat spolujezdce, protože při mém orientačním (ne)smyslu se sama takové výpravy neodvážím. Teď už mi zbývá jen doufat a držet palce, že se to nějak podaří skloubit.
  (A ještě k tomu 6+7)

   1. Jasně – vem s sebou bigmyšáky – třebas se jim zalíbí na Pernštejně a vymění destinaci (chuckle) .

    1. no, Pernštejn je odtama docela daleko..Bystřice je nad Pernštejnem… takže to mate (wait) , víš jak by bigmyše bolely tlapky???

  1. Veram – neboj, do konce srpna se domyslí i doprava, všecko se zvládne, když je dobrá vůle mezi lidmi.

    1. to bude, protože většina té cesty z Křižanova do Strážku je do kopce….teda, že někoho napadne zrovna tohle skoro Bohem zapomenuté místo, kde zrušili i benzinku -automobilisti pozor, poslední čerpačky jsou buď v Bystřici nad Pernštejnem nebo v Moravci!!!!! (h)

     1. Když to všechno dobře dopadne,tak cestou z Pardubic směrem na Chrudim, Trhovou Kamenici, Ždírec nad Doubravou, Žďár nad Sázavou a pak dál ve směru na Moravec..mohu někoho naložit….

      1. Já se taky hlásím coby dobrovolný „transportér-kyvadlovka“ buď k nejbližšímu vlaku nebo i z Brna!!!

       1. A ještě jsem zapomněla – naši kamarádi mají ve Strážku chatu – a je tam vážně moc hezky!!!!

   1. Ale zkus ho nalákat – oni tam totiž jsou i chlapi, kterým jsou zvířátka poměrně fuk – a přesto si zábavu najdou. Doufám, že tentokrát nás nenechá počasí ve štychu (jako v Losince) a Jura od Alex a jemu podobní tam provětrají letadýlka. V každém případě Jenda (jako ten můj (chuckle) ) tam bere svého miláčka – kolo – a těší se, jak to tam prorajzuje. No – možná, že porostou houby nebo bude počasí na koupání. Ono to opravdu není „jen“ o psech – spíš to je „taky“ o psech – hlavně je to o lidech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN