KOČKY: Přijďte se podívat a třeba najdete, co jste nehledali

V neděli 19. prosince uspořádá Pražský spolek ochránců zvířat ve spolupráci s Občanským sdružením Devět životů již 23. umísťovací výstavu opuštěných koček. Výstava se bude konat od 10:00 do 17:00 hodin v prostorách Švehlovy Sokolovny TJ SOKOL HOSTIVAŘ v Praze 10. Vstupné činí 25 Kč, děti do 10 let zdarma.

 

Výstava se koná týden před vánočními svátky. Už ke svátečnímu stolu tedy může v domácnostech milovníků kočiček, kocourků a koťátek přibýt další talířek pro nového člena domácnosti, který tak dostane dárek ze všech nejkrásnějších – nový domov, pelíšek, mističku a lásku a péči. Kočičí přítel se za ni odvděčí svojí láskou, přítulností a přítomností nejen ve chvílích, kdy je člověku dobře, ale i když právě “slunce nesvítí”.

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet kočiček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a depozitech a nemohou se výstavy zúčastnit. Jedna z možností, jak na ně přispět, je přinést kvalitní konzervu.

Na výstavě budou svěřenci nejen z depozit Pražského spolku ochránců zvířat, ale i dalších organizací a jednotlivců, kteří se věnují opuštěným kočkám a hledají pro ně nový domov.

Kočičky, které budou přítomny na umisťovací výstavě jsou očkované, odčervené dle předpisů a jsou zdravotně v pořádku. Kočičky starší osmi měsíců jsou kastrované.

Přijďte se podívat na naši výstavu a odnést si domů nového mazlíčka, který vám bude zpříjemňovat váš život. Pokud si nemůžete vzít některou z kočiček domů, můžete přinést konzervy, granulky či jiné pamlsky.

Další informace, včetně zajímavých příběhů jednotlivých koček, vám rádi poskytneme na adrese psoz@seznam.cz nebo telefonu: 728 193 712.

Více o PSOZ najdete na www.psoz.cz nebo na www.deve-zivotu.cz

Aktualizováno: 10.12.2010 — 12:56

3 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
  1. Rozhodně se přijdu podívat, jako skoro vždycky. S sebou vezmu pár konzerv a nějakou mňamku a věřím, že nás takových bude hodně. A tetám z Hodonína musím vyřídit pozdrav od naší Rozárky, co se v dubnu přestěhovala z jejich laskavé péče k nám do Prahy. A jako obvykle půjdu hned dopoledne, protože, jak doufám, odpoledne už by se nemuselo být na co dívat. Takže (cat) (cat) (cat) , držím vám palce, ať si vás rozeberou hodní kočkolidé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN