24 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Hele, tady někdo žere příspěvky (devil) Napsala jsem, že jsme lidé v Praze „osedlí“, a že mě docela láká toho pozvání na křest zajímavé knížky využít. V každém případě díky za pozvánku, protože podívat se, co „dělají jinde“ není nikdy na škodu, a před vánoci zvlášť. Tak – a teď počkám, kde to vyplave…

    1. Ale, pane správče, ve Vás bych ani nedoufala. Jsem měla na mysli
     Terru-san 🙂 Že ty jsi se za ni maskoval.

     1. Ne, Zdeno b.p., naopak – on si terra zrovna povídal u Klokánského Jiřího 🙂 a já jsem nepřehodila nick… tak párkrát už šel terra za svoji ženu, tentokrát jsem to otočila… Takže omluva veliká, pan správce bude i nadále nejspíš pouze virtuální (rofl)

 2. My jsme koupili tchánovi k 80 kolo, protože na nákup raději jezdí a bral mamince její plečku. Měli jsme strach o jeho bezpečí a tak jsme koupili masivní kolo do městského provozu. Děda se na něm hned předvedl, měl ohromnou radost a hlavně ho blaží, že ho neposíláme do starého železa. Všqak taky vždycky náležitě zpychne – říká babička – když někomu odpovídá na otázku cože dostal k osmdesátce

  1. BRAVOOOOO !!! Dědovi dodatečně gratuluji. A naprosto ho chápu. Taky chci k osmdesátce kolo 🙂

 3. Chuť na předvánoční zamyšlení by byla, ale kde vzít čas? (o) Ještě ke všemu na to dostat se v půlce týdne do Prahy. 🙁 A jako by nestačily Vánoce, tak v příštích 3 měsících nás čeká 2x 80 + 1x 50. Kde mám sehnat v půlce ledna králíka?

   1. Zabitých a k jídlu máme v mrazáku dostatek. Já potřebuji živého samce a ještě ke všemu dostatečně plodného (tituly netřeba). Kdybych narazila na chovný nepříbuzný pár, tak také neodmítnu. Obohacení genealogie králíkárny by, myslím, mohl být vhodný dárek.

    1. Zkus Svaz chovatelů, prodávají, alespoň u nás, králíky netetované, takže levnější. A dají se vhodnou kombinací plemen „vyrobit“ králičí brojleři, kdyby byl zájem, můžu poskytnout seznam. Předloni jsem uspěla s chovnými králíky právě v lednu.

     1. Seznam vhodných dvojic. Proč to po sobě nečtu!! (fubar) Seznam chovatelů taky, ale je to Sedlčansko.

     1. Díky moc oběma.

      Ale strašně se mi líbí ta fotka, jak tam kotě tak nevinně sedí vedle kuřete. (h)

  1. Inu, my jsme lidé v Praze tak říkajíc „osedlí“, a představa, že se člověk před vánoci malinko zastaví a podívá se, co kdo zajímavého dělá jinde, je docela lákavá. V každém případě díky za pozvání na křest knížky – i když třeba nebude využito. Ale zkusila bych to ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN