ZPRÁVA: Zvířetnická aukce začíná!!!

Letošní aukce začíná právě dnes a dražit můžete do pondělí 29. 11. 2010, končíme ve 22.00. Velitelský čas je na mém počítači a slibuju na mou duši, na psí uši, že nebudu podvádět!

Výzva pro tvůrce se setkala s velkým ohlasem a dávám tímto na vědomí, že jednotliví autoři a tvůrčí týmy do aukce poskytli oproti loňsku více než dvojnásobek položek. Loňský „pilotní projekt“ se nesl především v duchu piškvorkového týmu, letos máme ale mnohem širší sortiment.

Jen se podívejte, favorita si vybere opravdu každý. Hledáte milé vánoční dárky? Drobnost pro vlastní potěchu? Třeba i něco krásného a současně užitečného? Najdete – ale počítejte s konkurencí, musíte si radůstku vydražit!

Výtěžek aukce bude rozdělen mezi dva útulky či projekty (jeden z Čech, jeden z Moravy), které právě vybíráte v diskusi na Hadopasech.

Také tentokrát máme ZU – tedy předměty Zvláštního určení. Jsou to přehozy přes novorozenecké inkubátory, které mimíškům dopřejí příjemné přítmí a zároveň sestřičkám zpříjemní prostředí, více zde.

Přehozy jsou vyňaty z dražby, „vykupují se“, mají předem určeného příjemce. Příhozem vyjádříte sympatii k tomu kterému přehozu a jeho autorce. Přehozy jsou zveřejněny pouze pod názvy, autorky jsou zatím utajené, připravily jsme totiž pro vás tipovací soutěž.

A proto – při příhozu v komentáři připište i svůj tip na autorku. Polopatický příklad: přehoz 1 – RenataE připisuje xyz,- Kč, autorka abc. Jsem moc zvědavá, jak tipovací soutěž dopadne. Při testování se nejmenovaná Zvířetnice nepiškvorka trefila na 100 %!

Dražební položky naleznete v internetové fotogalerii http://renatae.rajce.idnes.cz/aukce_2010/

Podrobný návod k dražbě je zveřejněn na fóru Hadopasi v neveřejném tématu Aukce/Cesta k pokladu. Uživatelé, kteří mají svůj účet na Rajčeti, si na Hadopasech jen najdou aktuální přístupové jméno a heslo.

Stejně jako vloni je zřízen i přístup pro uživatele, kteří nemají na Rajčeti svůj účet, vše se dočtete v Cestě k pokladu. Dražíme opět pomocí komentářů k jednotlivým položkám, příhozy od organizátorek před začátkem aukce jsou platné a slouží i jako návod. Přihazujte pod jednotlivé fotky, nikoliv pod celé album!

Vydražené předměty budou předány na Mikulášském venčení (přihlášeným účastníkům) nebo zaslány poštou.

Užijte si to!

RenataE

Aktualizováno: 25.11.2010 — 21:49

102 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. ještě také já pěkně prosím o vstup na Hadopasy – registrovala jsem se tam před časem jako Nightlily a furt nic 🙁

   1. sms dorazila, já teď dorazila domů, účet už je schválen – omlouvám se za zpoždění, souvisí to se spoustou spamerů

 2. tak jestliže máš tento nick v mailu plus ještě dvě číslice, tak účet je už od včerejška schválený, mělo by ti to fungovat 🙂

 3. POZOR! POHOV! Tipovací soutěž bude mít svého vítěze, který získá odměnu (nemyslím tím poplácání po rameni, Vavíla skutečně zařídila krásnou odměnu). Vzhledem k tomu, že odměna byla zařízena jaksi „ad hoc“, zde jsou propozice tipovací soutěže.
  1. Tipujte autorky miminčích přehozů. Abych vaše tipy zařadila do soutěže, tipujte u VŠECH osmi položek a to zcela zřetelně (návod: přehoz č. 100 – autorka xyz.)
  2. Akceptuji hlášku „č.200 stejná autorka jako č. 100“.
  3. Do soutěže neakceptuji jinak velmi vtipné hlášky typu „Kdo by to asi tak mohl být?“, které se obvykle vztahují k předchozí položce, kde je autorka určena. Své komentáře můžete opravit nebo napsat jiné!
  4. Účast v této minisoutěži vůbec není podmíněna připsáním částky. Soutěž jsme vyhlásily pro vaše potěšení a tipovat můžete až do konce aukce.
  5. Vítěz tipovací minisoutěže bude určen losováním (už teď má několik Zvířetníků plný počet zásahů) na Mikulášské. Cena bude předána osobně či zaslána poštou, případně doručena některou místně spřátelenou sestrou. Losováním bude pověřeno některé nevinné Zvířetníče.

 4. Do aukce se již zapojil i nezanedbatelný počet jiných živočišných druhů (rofl) Doufám, že se při přebírání vydražených předmětů neservou se svými páníčky, případně se svými aukčními soupeři (rofl)

 5. Tedy děvčata – to je akce jako hrom! Nádherné věci, skvěle nafocené a práce a organizace za tím veliká (inlove) Klobouk dolů před všemi zúčastněnými (h)

  PS: konečně se mi podařilo prolomit hradby osudu – nejenže mi pořád vypadává net, ale jako obvykle mi rajče nechtělo uznat heslo a to jsem zkoušela všechny možné varianty 😀 Jen by mě zajímalo, proč mi za nějakých 6 hodin uznalo to, co jsem prve napsala jako první a vůbec se nedivilo… rajče jedno hloupé (whew)

  1. Jedna technická: jak jsem dražila už loni, tak mi tam pořád naskakuje loňský heslo. A pak je mi nadáváno, že heslo není dobře 😛 .Pozor na to!

   1. Mě to nechtělo pustit do komentářů – do alba jsem se dostala 🙂 Ale zase ho najednou neprohlídla, páč mi pořád vypadával net a já se přihlašovala a přihlašovala… až jsem šla se psima do lesa 😀 V noci to tu obvykle funguje líp a jen díky tomu mám hotové i sobotní vydání 🙂

    1. Jak tak sleduju ty tvoje mezinárodní internetový anabáze, musím konstatovat, že zlaté nejmenované kabelové připojení 😛

     1. No když já musím furt bydlet in the middle of nowhere, tak to je pak s připojením těžký! 😛 Ale obecně platí, že u nás (v ČR) je net na vyšší úrovni, než je v Evropě běžné – a služby mobilních operátorů taky (pozor, nemluvím a cenách a slušném chování – to mají operátoři po Evropě jednotné – ovšem na té druhé straně škály, že… 🙂 )

      1. Ten výraz in the middle of nowhere je takový všeříkající- i když musím říct, že i čeština má své… u nás doma se třeba říkalo „tam, kde lišky dávají dobrou noc“ nebo „kde je nebe podepřený vidlema“, což taky naznačuje mnohé, možná i barvitěji.
       Mimochodem, u žabek sněží.

       1. Jé, to s těma vidlema vůbec neznám a moc se mi líbí 😀 Ovšem bydlím-li v anglické p* (také možný výraz (chuckle) ), tak použiju vžité označení (wasntme)

        1. P* je dobrý výraz, kamarádka bydlela na sídlišti, které je na kopci a dost bokem, takže kluci, co ji doprovázeli domů z různých akcí (bylo zvykem doporvodit, aby byla jistota, že holčina dorazila v pořádku, byla jsem též doprovázena) říkali jejímu bydlišti Opičí hory (slušnější varianta pro sedmá p* světa….)

       2. U nás se říká, že tady chcíp pes. Jo a mimochodem, mám připojení přes wi-fi za 120,- měsíčně bez omezení. Poskytuje neziskovka zřízená pár šikuly a podepřená obcí. Když někdy nejedem, následuje omluva a opravuje se i v noci a víkendech.

        1. Chcíp pes je obyčejný…. ale momentálně mám taky připojení přes takovou vesnickou záležitost a funguje líp než ta městská 🙂

 6. Dokonce ani strážkyně pokladu si nepřečetla, že minimální příhoz (kromě drobnůstek) je 18,- Kč. O dalších, kteří si to nepřečetli, ani nemluvím (rofl)

  1. Přečetla. Chceš říct, že jsem se netrefila :O ?

   A …ehm ehm … budeš zase vyrábět tabulky? Prosím prosím (blush)

  2. Heršoft – přečetla, leč nebrala v potaz (fubar) (když mě se částka 222 tak líbila) – já se polepším (nod)

 7. No, to je nááádhera! Si myslím, že ty úúúmělkyně ZÚ jsem prokoukla, ale ještě budu chvilku dumat. Jedna nádhernější než druhá. A vymyslela jsem si nejlepší nápad. V noci, až budete všichni spát a holky emerický budou v kuchyni, tak vlezu na Rajče, popadnu všechny chňapky a uteču. Pak pošlu pokladnici něco do měšce, abysem nebyla za zloděje, protože kdo si má vymyslet, kterou chce víc, protože je nejhezčí?

  1. Baty, co vydražíš, ti bude doručeno jedním mladíkem, klidně ti to vyzvednu- asi do té Uhříněvsi fakt pojedu 🙂

 8. pro assol

  nevím, pod jakým nickem jsi se registrovala, tento tam nevidím – zaregistruj se úplně stejně znova, já si tě ohlídám

  1. Mail o potvrzení registrace mi už přišel 24.11., takže znovu stejně zaregistrovat už nelze, vyhodí to hlášku, že uživatel už je registrovaný. Registrace ale není aktivovaná. Nick „assol“ mám v mailu.

   1. můžeš se znovu zkusit přihlásit? jestli je tento nick plus ještě dvě číslice v mailu, aktivovala jsem to včera 🙂

 9. Jak to bude s placením? Předpokládám, že vykupování můžu zaplatit dohromady – ale dražbu asi každou zvlášť, že jo?!

 10. Krásné věcičky, jste všichni úžasně šikovní a pracovití. Je mi moc líto, že tu krásu neuvidím „na živo“. ;( Ach jo. Tak aspoň něco přihodím…

  1. ASTERIS, NEPLAČ. VŠAK JÁ NA VENČENÍ TAKY NEMOHU. BOHUŽEL, TO NENÍ JUEN VENČENÍ, ALE I ZVÍŘETNICKÉ SRAZY, KTERÉ UŽ PRO PŘÍŠTĚ PRO MNE BUDOU ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ TABU. UŽ NEMOHU PENDLOVAT PŘES RPUBLIKU KŘÍŽEM KRÁŽEM JAK DOSUD. ZDRAVÍM VŠECHNYA HLÁSÍM, ŽE SE NEVYSKYTUJU SKORO VŮBEC, JELIKOŽ PENDLUJU, AVŠAK MEZI NEJRŮZNĚJŠÍMI DRY.
   KRÁSNÝ VÍKEND A HLAVNĚ SKUTEČNĚ DOBRÉ A KVALITNÍ ZDRAVÍ VŠEM LIDIČKÁM. DEJTE NA SEBE POZOR A UŽIJTE SI PĚKNÝ VÍKEND. U NÁS UŽ DRUHÝ DEN SNĚŽÍ A PADAJÍ Z NEBE SEDLÁCI.DO RÁNA BUDE JISTĚ HODNĚ BÍLO, TAKŽE PRO MNE ZAČÍÉNÁ OBDOBÍ, KDY SE BUDEME S MÝM JIŘÍM POTKÁVAT AŽ AKORÁT NA CHVÍLI PŘED SPANÍM , JELIKOŽ ON PŘIJDE Z PRÁCE, NĚCO LEHKÉHO SEZOBNE K OBĚDU A ZMIZÍ NA SVOJE MILOVANÉ BĚŽKY. Z NICH SE VRAC ÍVÁ ZA HLUBOKÉ TMY, JEN MÁLO POVEČEŘÍ A JDE ROVNOU SPÁT.ŘEŠENÍ VĚTŠÍCH A ODLOŽITELNÝCH PROBLÉMŮ PAK ČEKÁ AŽ DO DOBY, NEŽ SNÍH ROZTAJE.

   1. MILÁ LENKO S. – DÁVEJTE NA SEBE S JIŘÍM POZOR A ŽÁDNÉ DIVIČINY! A OZÝVEJ SE ČASTĚJI! PA

 11. To je nádhera, teď nemám čas, ale určitě si tam něco vyberu. Mám částku na miminčí deky drobit pod různé kousky, nebo si můžu vybrat jeden a dát tam vše co můžu dát?
  Letos sem si umínila, že něco vyrobím, ale pak jsme se stěhovali a já mám skluz s jedním svatebním darem a několika dárky, tak zase nic. Letos budou i ode mne vánoce kupované ;( Ale aby to nebylo uplně obyčejné, zkusím koupit něco tady. 😀

 12. Chichichi, ta co se trefila při tipování jsem já, HEČ. A jsem na sebe pyšná, že mám nakoukaný styl piškvorkářek. A přeju Aukci hodně peněz!!!! A díky všem za přípravu a práci, kterou s tím měli/y.

   1. Určitě…. Bláža jako muška jenom zlatá na zdi nakukovala…. 😉
    A já se taaak snažila použít jiné hadry a jiné vzory, abych zmátla nepří…. vlastně zvířetníky…. 😉 (chuckle)

 13. Tedy, milé dámy… klobouček dolů (v mém případě spíš čepičku kšiltovečku)… prohlédla jsem, ty předměty zvláštního určení jsou jeden hezčí než druhý a než další. O ostatním nemluvě, mám tam hned několik favoritů. Možná se pustím i do dražby, ale docela určitě už teď přemýšlím, co vyrobit do příštích vánoc 🙂 Já musím takhle dopředu, nesmějte se mi – mám strašlivě dlouhé dodací lhůty, někdy ještě delší než terra. Díky všem, kdo tohle zorganizovali, jste dobří. Fšici.

 14. Tééééda, lidi, to je nádhera! Takový přehoz bych snad bral i já. (chuckle) Jste neuvěřitelně šikovní!

 15. Tak zvitezil duch nad hmotou, prihlasila jsem se a uz drazim 🙂
  Jen je mi trosku stydno u fantastickych nadhernych mimincich dek, Louk ja fakt neopisovala (rofl)

  1. Chi, nikdá by mě nenapadlo, že v takovou pokročilou hodinu budu první tipař. Se ty (ehm, technické) potíže docela šikly (rofl) .

 16. Prosím pěkně, mohl by někdo z profíků nám lájkům sdělit, do kdy se mají poslat chechtáky? Já totiž nevim, kdy při nich budu. Myslím při chechtácích. 8-|

  1. BĚTULÁSKOVO, PENÍZE SE PŘIJÍMAJÍ NEJTRADĚJI A SKORO JISTĚ BEZHOTOVOSTNÍ PLATBOU-TEDY PŘEVODEM NA ÚČET. A JE NA HADOPASECH PSÁNO, ŽE TERMÍN PATBY JE DO 5.12. UŽ PODRUHÝ MÁM 13 A JE PÁTEK….

 17. tak jsem myslela že budu první za blba, ale koukám že už pohořeli i někteří další 🙁

  na druhé straně jiní tam už byli, tak holt zkusím počkat jestli si to Rajče nerozmyslí…. zkoušela jsem se přihlásit pod svými údaji (jsem si jimi jistá, navíc jsem se v jiném okně cvičně přihlásila na své rajče takže jsem si to i ověřila) a furt mi píše, že je to špatně, bueeee ;(

  a co víc, zkusila jsem to přes to univerzální heslo a mail pro neregistrované – výsledek týž… nevím kde je chyba… ještě to zkusím, ale pak už musím od počítadla

  1. Bedulko, ani mejl, ani nic jiného je to v návodu k pokladu na Hadech . Je to bezva, připomíná mi to fakt takovou tu hru za pokladem. Tedy tam jsou krásné výtvory. Piškvorkářky jako vždy super, ale i jiné ruční práce. U leckterých Zvířetnic žasnu, to bych do nich nikdy neřekla.

  2. huš jsem to našlaaaaa (odložila jsem si kvůli tomu i rehabilitaci, jak mě to žralo 😉 )

   chyba byla jako obvykle mezi židlí a klávesnicí (think) (whew) (fubar)

 18. Ahoj. Tak jsem šla na Hadopasi a žádnou cestu k pokladu jsem tam nenašla. Myslím, že je škoda. V Poličce mají aukci a může se tam podívat kdokoliv. Čím víc lidí, tím víc peněz.
  Jenom doufám, že nejsem blbec, který se neumí pohybovat na netu,ale fakt jsem nepřišla na to, jak se dostat na aukci.

   1. Aha, ale jak? Já na zvířetník chodím každý den, ale nijak registrovaná nejsem. Škoda. Ráda bych se podívala na věcičky.

    1. Musíš se registrovat na Hadopasi. Až odešleš registraci, Beda ti ji schválí a potom budeš mít přístup i do neveřejné sekce

    2. Aleno (inlove) , až se registruješ, uvidíš sama, o co všechno jsi bez registrace přicházela. Otevře se Ti dosud tajemný a velice pestrý svět. 🙂

    3. ALENO, ZADEJ SI DO VYHLEDÁVAČE TOHLE:www.hadopasi.org.
     pak se ti objeví web, na němž se e zaregistruješ tak :1.zvolíš si svůj nick(UŽIVATELSKÉ JMÉNO A TAKY SVOJE . JMÁM NICK NA HADOPASECH PODOBNÝ JAKO NA ZVÍŘETNÍKU. ABY SE MI TO NEPLETLO, TAK MÁM JEDNO HESLO PRO VŠECHNA SVOJE PŘIHLAŠOVÁNÍ NA NEJRŮZNĚJŠÍ I JINÉ WEBY. HESLO I NICK SI NĚKAM ZAPIŠ-MIMO PECKO. JÁ OSOBNĚ MÁM TŘEBA SVOJE HESLA I NICKY POZNAMENANÉ PERMANENTNÍ FIXKOU , KTERÁ PÍŠE NA KOVY I PLASTY, PŘÍMO NA SVÉM PC STOLKU. PAPÍRKY ZTRÁCÍM, TUDÍŽ JE NEPOUŽÍVÁM

     1. Musím používat přihlášení do počítače u různých zákazníků, kteří navíc chtějí z důvodu bezpečnosti hesla pravidelně měnit. Tak je mám pěkně všechna sepsaná v souboru TXT (nezabezpečeném) jmenujícím se HESLA.TXT na ploše počítače (blush)

 19. Co mám dělat s heslem a s přihlášením vůbec? Copak já si to heslo pamatuju? Než se rozpláču, napíšu Bedě.

  1. Karolíno, přestaň brečet a napiš Bedě, já jsem kdysi také tak dopadla. Já se zase nemůžu dostat na Rajče (fubar) . Heslo znám, ale nevím jak se přihlašuji, protože když tam dávám fotky, tak jsem přihlášená na tomto počítač nafurt (chuckle) .
   Kdopak to tady nedávno psal článek o heslech? Teď musí škytat 😀 !

   1. Alex, přihlašuješ se MAILEM a nikoli uživatelským jménem, přestože to tam tak píšou (vždy mě taky zmatou)

    1. Bedulko, už jsem na to přišla, když já neumím psát čísla na noťasu, bez kalkulačkové klávesnice a opakovala jsem stále ten stejný překlep. Víš co jsem? To se nedá na veřejnosti reprodukovat !!!

   2. Jo, už jsem to viděla, už nebrečím, naopak, jdu do toho! Je to všechno nádhera, akorát nevím, nakolik budu úspěšná!

  2. KAROLÍNO, NEPLAČ A MRKNI, CO JSEM NAPSALA NĚKDE VÝŠ ALENĚ. UŽ JSEM VŠE PROHLÍŽELA A JE TO NÁDHERA. BOHUŽEL DRAŽIT NEMOHU, JELIKOŽ PENÍZE NA ÚČTĚ MÍT DO 5.12. NEBUDU. ALE VYBRALA BYCH SI TAM SKORO VŠECHNO. KRÁSNÉ VĚCI ŠIKOVNÝCH TVŮRCŮ.

 20. Nejdřív musíte na Hady pro heslo! Není to jako nový příspěvek, takže nebliká. V oddílu AUKCE uvidíte téma CESTA K POKLADU. Tu si přečtěte a budete vědět, jak dál. (y)

  Omlouváme se za složitost, ale Hadi jsou velice napadáni různými roboty, jakmile se tady objeví nějaký přímý odkaz. Kolem aukce nechceme nic riskovat. (shake)

  1. (clap) podle návodu jsem tam už taky byla (aj jsem si vybrala) ty deky pro prtimimča jsou nádherná díla (clap) , ale prostě vše je nádherné (h)

 21. už jsem si to prohlídla – krásné věci šikovných zvířetnických tlapek (nod) A přehozy tuším… práce některých piškvorkářek je jasná. Jen jestli se nedomluvily na záměně osobního stylu (rofl)

  1. Tyjo, Xerxová, to mě nenapadlo, že by holky mohly blamovat. V tom případku by tipy byly pěkně vedle 😛 .

   Sešla se spousta krásných věcí – díky všem zúčastněným šikulům a šikulkám (inlove) . Jéje, ovšem s přehozy jste se, naše milé piškbabky (chuckle) , opravdu vyznamenaly. Jste (*) (*) (*) (*) (h) .

  2. Víš, Xerxová, ono by to asi nešlo…. Když se nutím do něčeho, co není zrovna můj šálek čaje, tak to podle toho vypadá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN