ZPRÁVY: Kupte dárky na aukci a pomožte kočkám

Ráda bych vás pozvala na aukci, a kdo si chcete koupit něco s kočkou a tím pomoci opuštěným a nemocným kočičkám, máte velkou šanci. Bude to i pěkný dárek pro vaše blízké.

 Aukci najdete na této adrese  http://www.opustenekocky.estranky.cz/stranka/aukce-pro-opustene-kocky a věřím, že tam najdete hezké věci, které vás osloví. Pokud máte zájem si něco zakopit, tak upozorňuji, že aukce končí již 12. října! Na obrázku vidíte jeden z nabízených výrobků 🙂

Z těchto aukcí mají kočičky móóóc dobrůtek a můžou zapomenout na svoje nepěkné

zážitky: http://www.opustenekocky.estranky.cz/fotoalbum/vanoce-2009/vanoce-2009

Alča, Barča, Dorka a Rozárka a Alena Davidová

Aktualizováno: 4.10.2010 — 19:33

23 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. OT pro Li: Dnes mám šanci sedět u netu, tak jen posílám milióny (y) pro vás oba s Jirkou a taky pro Darlenku s Eliškou – moc na vás všechny všichni z naší smečky pořád myslíme a meditujeme, aby u vás bylo všechno brzy jako dřív!!!!!! Držte se!!!! V součtu mi vychází třináctka, což bylo celý můj život mé šťastné číslo, tak určitě bude i pro vaši smečku!

   1. Propánajána – teď budu doufat, že sem nenahlédne některý z našich peršů. Určitě by si napsali Ježíškovi nejmíň o dvě koulodráhy a u nás už není pro hračky kam šlápnout (aniž bych teď rozlišoval, co je kočkourů a co dítek). Poslední atrakce je obrovský šplhací strom s tunely – vyrobený firmou, ale za účinné návrhářské spolupráce mé ženy 🙂 , která „může“ hlavně za ty tunely, takže z toho vznikl takový malý tokamak…

    1. Aleno, bevadné stránky. Už mám některé uložené. Díky. utčo se budou hodit.
     Terro, prosím, fotečka stromu pro budoucí slouhy kočkourka by nebyla?

     1. Joo, byla – protože nemám žádné „rajče“, tak pošlu fotku třeba navíc k příštímu vyprávění jako malý „bonusek“… 😀 Kmen svislý má 2,7 m, vodorovná větev 1,60 m, několik odpočívadel a dva tunely… šplhací části omotané kokosovým provazem. Dělala nám ho malá moravská firma, protože já mám na podobné věci příliš dlouhé dodací lhůty a raději udělám něco ve vlastním oboru za penízky (které pak padnou na šplhadlový design… no, nejsme my cvoci?)

  1. Pěkná podívaná… Moc se mi líbila ta kočka jako dekorace na futro dveří (pardon – na zárubeň…) Když je to pro dobrou věc, možná odolám svým plagiátorským pudům a poptám se autorky, zda by číča byla k mání… 😀 A pak ty tři kočky – černá, rezavá a bílá…přesně do barev naší smečky. Safra, nebudou ony Vánoce?

   1. hi hi, vánoce budou a bude taky vánoční aukce v Poličce. Takže budou dárky a ještě výtěžek půjde na útulek a kočičky budou mít dárečky pod stromečkem.

    1. Aleno, můžeš mi prosím napsat, kdy bude ta vánoční aukce v Poličce? My máme kousek chalupu a já bych tam vzala i kamarády, aby těch příspěvků bylo víc. Děkuji.

     1. To nevím kdy ji paní lída z Poličky vyhlásí. Ale co vím, tak už paní Mandová připravuje další krásné vecičky.

     2. Taky nevím úplně přesně, kdy Lída vánoční aukci otevře. Ale počítám kolem konce října, začátku listopadu. A Alenka má pravdu, většina věcí je již nachystaných 🙂
      Kateřina Mandová

      1. Ještě dotaz – je nějaký kontakt na paní Lídu? Jinak pro Terru: Polička je moc krásné romantické městečko s krásně opravenými hradbami, strážnimi věžemi a světničkou B.Martinů na věži gotického kostela, kam je príma si naplánovat služebku kdykoliv, ale v zimě zasněžená má ještě větší kouzlo – a doporučuji se za stavit na kafíčko U nožíře Dobroty – jsou to opravené domky bývalých obecních pastoušek přilepené přímo k hradbám a jsou moc pěkně stylově zařízené, takže evokují vzpomínky pamětníků…. jinak v jedné z těch pastoušek ještě bydlívala spolužačka mé maminky a maminka mi vyprávěla, že to fakt byly pastoušky jak vystřižené z filmů pro pamětníky….

       1. Ó děkuji za vzorné představení Poličky, je pravda, že z ní znám jen toho Martinů – co taky může poznat člověk, který asi dvakrát v životě projel? Nožíře Dobrotu si budu pamatovat, protože dobré kávy není nikdy dost (ještěže mám nízký tlak 😀 )!

 2. Paní Aleno, koukla jsem se na nabízené věci, jsou povětšině moc hezké. Jen mě tak napadlo, jsou to originály, nebo kopie a napodobeniny? Já jen, že mi

  ZRZAVÁ KOČKA
  Rámeček ze dřeva, velikost 22×22 cm, na zadní straně kovový závěs, vyrobeno ubrouskovou technikou, malováno akrylovými barvami, cena:40Kč, aktualní cena:150Kč, paní Zdeňka.

  silně připomíná připomíná věci od Rosiny Wachmeisterové – viz třeba http://shop.goebel.de/shopfm.aspx

  1. Dobrý den. Nevím jestli je to originál nebo práce úžasné paní Katky Mandové. To se ji zeptám a dám Vám vědět. Je pravda, že hodně věcí dělá sama, trika,hrnky….ale také když někde něco vidí tak to nakoupí a dává do aukce do Poličky.

  2. Dobrý den,
   dovolím si odpovědět, neboť to mohu říct nejpřesněji. Obrázek je vyrobený ubrouskovou technikou. Je použitý ubrousek s tiskem obrázku od Rosiny Wachmeisterové . Tyto ubrousky jsou běžně k mání a v Poličce již bylo několik takových obrázků v aukcích prodáno. Takže obrázek je ruční práce s použitím tištěného obrázku na ubrousku. Snad jsem to vysvětlila dobře a pokud tuto techniku neznáte, snad jste pochopila. Jinak na mých stránkách (jak dala odkaz paní Alena) je k vidění více takových obrázků. Pokud bych měla originál od Rosiny Wachmeisterové, asi bych si ho hýčkala doma na zdi 😀
   Kateřina Mandová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN