Dobrý den, pokouším se volat SOS a napadlo mne, zda by to nešlo i přes Zvířetník. Jak jistě kdo čtou, vědí, přišli jsme před šesti nedělemi o naše milované Mimi, a i když jsem si myslela, že se mi podaří najít za něj náhradu, nějak jsem se zmýlila.
Proto prosím všechny, kdo mají nějaké kontakty o pomoc. Hledám štěně novofudlandského psa, pejska. Nemusí to být potenciální interšampion, nebudeme vystavovat ani chovat, vlastně si chceme pořídit další dítě. Byli bychom rádi, kdyby měl předpoklad zdraví, chtěla bych, abychom společně strávili hodně let.
Omlouvám se, že otravuji, vůbec jsem netušila, že to bude taková hrůza. Bez psa jsem jako ztracená
Děkuji Inka
Inko – rozhodím večer mezi lid psí ano?? Zkusíme něco vykutat
o kousek víš (terasy…) se píše, že jdou zítra okouknout osmiměsíčního juniora (inlove)
JOOO?? No paráda!!
zase jedenáct??
Na ifauna.cz nabízejí 8 měsíčního pejska.
Tak predsa este nieco – tento inzerat sa opakuje na mnohych SK strankach od konca juna, ako kontakt je tam na konci mobilny telefon (davam to sem cele):
Newfoundland s york, michalovce
Predam st./feny/novofunlandskeho psa bez pp.Kompl.vet.osetrene/DuramuneC,DP,Dappi,LC / a 4x odcervene. cena 120EUR. Predam steniatka york.ter. bez PP.matka 2,80 kg, otec 2,20 kg s PP. steniatka su laskou vychovane v byte na kvalitnej strave RoyCan.cena 100EUR.Predam MINI YORK 2 mesacny 500g,kompl.vet.os. cena170 €.
Kontaktuj inzerenta
0905717940
Ale je to lan sveta od vas (Michalovce!) a su to steniatka 2 plemien bez PP odchovavane v byte, co budi podozrenie na nejakych prilezitostnych mnozitelov. No ale pre istotu …
A uz naozaj zaliezam :).
Ještě tuto: http://www.novofundlandklub.cz/cs/vybor-novofundland-klub-cr 🙂 Poradkyně chovu je Jiřina Jandová a je moc fajn 🙂
Novofundlandský pes – nabízím k prodeji štěňata novofundlandského psa černé barvy s PP. Otec: Navaro od Trojské skály výborný,3x CAC, DKK A 0/0, OCD free. Matka: Babsy Gomaru velmi dobrá 1 DKK A 0/0,OCD free. Oba rodiče s vynikající povahou.Štěňata s možnou nepovinnou perspektivou jako výstavní jedinci nebo kamarádi pro děti a celou rodinu,budou k odběru kolem 20. 10. 2014, budou očkovaná odčervená a socializovaná.Poradenský servis Kontakt:e-mail j.tejda@seznam.cz,telefon723630800
Odpovídáte na čtyři roky starý článek 🙂 Ale pokud máte někde webové stránky, klidně se na štěňátka podíváme (wave)
A posledny a uz zase leziem za buk:
http://www.thenightkeeper.szm.com/
Len som este chcela napisat, ze STRASNE DRZIM PALCE!
Ostatne co som nasla na SK strankach ma posledne aktualizacie tak z roku 2008 – 9,
to uz nevyzera byt zive (ale mozno len nemaju cas aktualizovat web stranky:):
http://www.newfoundland.page.sk/
Tak som precitala posledny prispevok – toto asi uz vsetko poznate, ale pre istotu to dam sem:
http://www.novofoundland.sk/
Tato stranka vyzera aktivna, novinky maju aj z roku 2010.
Mila Inka,
som dlhorocna mlciaca citajuca zabukistka z SK ale na toto proste nemozem nereagovat, skusim sem prilepit aspon zopar linkov zo Slovenska, co som narychlo nasla:
http://www.kingofhelluland.sk/stence.htm
Posledne vrhy maju z juna 2010, nic sa nepise o tom ci boli rozobrane, treba ich asi kontaktovat napriamo.
Dalsie linky bud nasledovat.
Děkuji vám všem za snahu, jen bych chtěla upřesnit že jsem se snažila kobntaktovat všechny chovné stanice, které měly nějaká štěnda, vyhledala jsem cca 80% kontaktů na netu, nakonec se tím bavím už šest neděl. Tady jsem doufala spíše kontaktů na ty, co nejsou na netu. Kupodivu se doba hnula, před 12ti lety jsem Mimi sehnala na inzerát z novin, dneska inzeráty na zvířata nezaplní ani stránku v sobotní anonci
možná se vyplatí ještě jednou zavolat (nebo napsat emailík) i do stanic, které tvrdily, že mají všechna štěňata zamluvená. Vím, že se často na poslední chvíli zamluvení krasavci odmítnou a zůstanou volní…
Přimlouvám se za ta štěňata s PP – myslím, že uchovnit toto plemeno nebude až taková potíž (asi nemá povinné zkoušky z výkonu) a tak to bude jen o vzhledu a zdraví… A tak bych se bezpapíráků bála, že tam někde bude povahová nebo zdravotní potíž (třeba i v předchozí generaci).
Mám již třetí dogu (z různých stanic, vždy z výborného spojení) – a nikdy chovatelům nevadilo, že budou mazlové… že chov ani výstavnictví není naší prioritou.
Nejvíc mě pobavil inzerát na štěňata novofunlandů bez PP – matka labrador, štěňátka jsou ale celá po tatínkovi (chuckle)
Jo, jo, věř a víra tvá tě uzdraví (rofl) (rofl) (rofl) . Takže budeme věřit, že fenka labradora porodila čistokrevná nofoundlanďata.
Inko, je mi líto, že Mimí odešlo. Věřím, že brzy přiběhne v podobě Mimíll. Bude mít takové oobrovské tlapinky a bude celé šťastné, že je doma. Doufám v brzskou zprávu o jeho příchodu (y)
A co klub novofundlandských psů, Tam by měly být kontaktyx na všechny členy klubu a jejich ch.s. http://www.novofundland.eu/klub.asp
Ano, tam jsem psala také
Inko, kontaktuj poradce chovu, to je nejlepší cesta. Vědí kdo kde má nakryto. Tak štěňátko nebude hned, ale třeba za měsíc – dva, je to dlouhá doba, ale je to i o jistotě. Držím palce (y) 🙂 (h)
Inko, leonberger by být nemohl. Vím o krásném psíkovi ihned k odběru.
Už jsem zkoušela irského vlkodava, ale Bimbo chce ještě jednou Bobana. A protože víme, že je to náš asi poslední velký pes – nesnáším když obří pes mává starou babkou – tak mu to musím vyplnit. Nakonec on žije se zvířaty více méně kvůli mě
Ale Inko – je Bimbovi jasné, že druhý Boban už nebude?! Možná vzhledem, ale osobnost to bude jiná, svá. V každém případě držím palce, ať nové Mimí je co nejdřív v chalupě a ať jste zase celá smečka.
P.s.: a musí to být jenom chlapeček?
P.s.s.: irský vlkodav se mi taky moc líbí. Jenže já můžu mít jenom psa, kterého v případě největší nutnosti zvládnu i fyzicky (chuckle)
možná i tady
http://psi.sbazar.cz/novofundlandsky-pes-stenata-zbiroh-o4098748.html – odběr červenec, srpen…
Už jsem jednou zkoušela, zkusím znovu
Já jsem našla toto, relativně mladý inzerát http://www.inzerce-psu-1.cz/novofundlandsky-pes/
Hned jsem napsala!!! Ale mám obavu, že je to ten pán, co měl inzerát na Aukru
Já bych asi jako první zkusila pátrat v klubu, pokud chcete pejska s PP. Tam by měli mít celorepublikový přehled jak štěňat narozených, tak chystaných, vydaných krycích listů…
http://www.novofundland.eu/
Nabídky třeba zde: http://www.ifauna.cz/psi/nemodforum/r/detail/937123/hleda-se-volne-stene-novofundladaka
Jak se dostanu na ten kontakt? Kutná Hora je za humnama, sice jsem měla představu velkého rozmazlování od miminka, ale Bohouška jsem si brala také dospělého a neměli jsme s tím problém. Tohle je sice puberťák, ale vzhledem k tomu, že jsme na pubertu připraveni, byla by trochu dříve
Inko, Tvůj smutek jsem už vycítila v nějakých diskusních příspěvcích za poslední dny. Držím palce, ať nějaký ten štěník na Tebe čeká.Jistě jsi už „prochodila“ kdejaké stránky a inzeráty. Zkus se podívat ještě i na Slovensko.
Na Slovensku psi jsou, vybrali jsme jednoho, čtrnáct dní jsem si s pánem dopisovala a dnes jsme měli pro štěně jet. Včera mi napsal, že prodali celý vrh. To byla ta poslední kapka a proto jsem se odvážila požádat vás všechny o pomoc. Nakonec jsem ráda, že jsem si to štěně nevzala. U obřích plemen je to problematické, je lépe kupovat s PP¨.
Co tihle?
http://www.cz-pes.cz/inzerat-55680-q-Novofundlandsky-pes
Tady mají rodné stránky a měli prý 4 holky a 2 kluky, píšou… Jestli už jsou zadaní, nevím. 🙂
http://www.novofundland.cz/StenataPuppies.html
Tak tihle černí prckové jsou opravdu kouzelní! (h)
Pořád mám 11, už asi popáté!
Já sem ten odkaz dávám, protože to vypadá na velice zodpovědné chovatele a hlavně Inka chce štěňátko, u kterého bude znát zdravotní dispozice. Možná by jí případně, jestli svoje mláďátka už zadali, mohli poradit jiné osvědčené chovatele.
Mávám Melíškům a Zrzavým pelíškům! 😀
Děkujeme, máváme zrzavými a černými tlapičkami Tvým kočičkám! (h)
Zase 11! To už není normální! Asi si budu něco myslet a přát a třeba se to splní!
NNaše černé a pruhované jakož i bílé tlapičky děkujíé společně s miliónem blech, které v této době vodíme s sebou a maminka nás chce našich kamarádek zbavit a my jsme rychlejší a hlavně máme skvěle udělanou manikůru a tak maminka i Katka jsou zdrápané a my stále se svými malými kamarádkami. Jen trouba Piškot je vyměnil za kus žvance, on ještě neví, že maminka má představu jak umíráme hlady a tak za chvíli nechá marného snažení a ty kráááááááásně voňavé ryby nám dá i bez odblešení. No a kdo by stál teď v létě o spaní v posteli…..leda teda zase prší možná to přehodnotíme
Měli inzerát prakticky všude, takže byli první, kterým jsem psala. Bohužel jak tak koukám, stejně by se na mne nedostalo
Už před měsícem měli jen jedno volné štěně podle nálezu z ultrazvuku. Budou to pořádná VON a já to chci jako kamaráda, nebudeme ani vystavovat, ani chiovat. Přece nebudu prckovi ničit kariéru
Vím, že je inzerce v tomhle směru dost ošidná, ale zdá se mi, že na téhle adrese by některé nabídky stály minimálně za prověření ( s výhradou, že nejsem psí…) Držím palce, abyste se se štěndem co nejdříve a k obecné radosti našli, a zase mizím. (y) Takže navrhuji zkusit prověřit třeba tohle:
http://inzerce.zacatek.cz/prodam/zvire/psa/novofundlandsky-pes/
Na ten druhý hned volám, ten první – nedovedu si představit povahu, mám čtyři kočky a tři vnoučata z toho dvě malá, potřebuju předpoklad neagresivity
Pomoci nemohu, ale držím palce, aby ses brzy našla! Vím o čem mluvíš, už jsem se bezpsovým bytím takhle potácela dvakrát. Nikdy jsem to moc dlouho nevydržela (toivo) .