ZPRÁVA: Ve Voznici se našla fenka NO – nehledáte ji?

Ve Voznici se našla vlkošedá fenka NO. Po téměř týdnu, kdy se vytrvale vracela k rekonstruovanému domu, ke kterému určitě nepatří, vyděšená, plachá a před lidmi uhýbající, byla konečně odchycena fenka německého ovčáka, menšího vzrůstu, dospělá, mladá.  

Má krásné zuby, na krku „blešák“, kožený obojek a funkční elektrický obojek na dálkové ovládání, bez známky, čipu, tetování.

Fenka je hodná, mírná, umí jezdit autem, vychází se psy, zjevně byla zvyklá chodit i domů. Největší zásluha na jejím odchycení i krmení atd náleží ukrajinským dělníkům z oné stavby. Hledá se majitel, fenu prý v místě hledal minulý čtvrtek..

E-mail: hroudamax@seznam.cz Tel. 603 363 315

Aktualizováno: 2.7.2010 — 16:07

10 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Samozřejmě jsem si tuhle skvělou zprávu už dříve přečetla, v mysli hned na to reagovala, ale teď si uvědomuji, že se tak dosud nestalo – tak to honem napravuji, když jsem sama o to radostné sdělení žádala. Takže 3x hurá, že je Kora zase doma a to díky chlapům na stavbě, kterým nebyla lhostejná, stejně jako všem ostatním zůčastněným. DÍKY (h)

 2. Tak hlásím, že Kora, správně Sára, už je zpátky u páníčka, huráá. Díky všem za pomoc. Teď už byla úplně „domácí“, ani zbla nepřipomínala toho psa, co jsme ho čtyři dny jezdili lovit, vyděšeného a ostražitého. Tam lehala vždy v otevřeném prostoru a stavba je z poloviny neoplocená a vedle hustý les, uspávací střela by neměla smysl. I uspávadlo do jídla čuba nakonec „rozběhala“, ale přeci jen po něm byla trochu zmatená a k ránu se schovala do otevřené garáže. Tam jí objevili chlapi ze stavby a zaklapli, chytli a uvázali jí. Do auta šla už celkem ochotně, ač jí nastartovaná auta děsila, uložila se vzadu před sedačku a od té doby byla dáma. Na několikátý pokus jsme načetli i čip, ale ještě neevidovaný (prý čerstvě daný) a od firmy, která neregistruje, kterému veterináři ho prodává, takže nám na registru nemohli pomoct. „Dálku“ prý měla tři dny a foukla i s ní :-). No nic, už je doma a doufám, že hned tak nezdrhne. Sláva nazdar výletu.

  1. Dík, je dobře, že se páník našel… Tak teď zaregistrovat čip a hlavně uhlídat útěky – zdá se, že má čubinka talent (nod)

 3. Přeposlala jsem přítelkyni do Voznice – třeba něco bude vědět o majiteli a zprávu předá.
  Jinak moc držím feňulce palce ať páníka brzy najde!! (y) (h)

 4. Tak ať se páník a pejska brzy sejdou, vypadá to, že jeden druhého hladají.¨

  A prosím Báro (nebo někdo jiný), nezapomeňte tu dobrou zprávu sem sdělit – jistě bude dobrá.

 5. pokud ji hledal, tak možná nechal na sebe kontakt v nějakém místním útulku nebo na městské policii.
  Držím palce, aby se páník našel a holka se vrátila domů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN