ZPRÁVA: Přijďte se podívat na mistrovství světa záchranných psů

Dovolujeme si vás pozvat na 16. Mistrovství světa záchranných psů, které se koná právě teď – tedy ve dnech 30. 6 – 4. 7. v Žatci s využitím terénů v Chbanech a v okolí města.

Nenechte si ujít napínavé soutěžešpičkových  psů, jejichž cílem je záchrana lidí za nejrůznějších okolností. 

Průběžné výsledky a další informace najdete zde

 

Aktualizováno: 1.7.2010 — 16:01

68 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Bohužel máme jinou akci, ale záchranářům fandím. A ještě více od doby, co jeden z našich pejsků z odchovu (Braveheart) se připravuje na dráhu záchranáře v Žilině. Tedy zatím si asi hraje s aportíkem, je mu 5 měsíců. Fleti jsou na záchranařinu šikovní (ostatně historicky první mistr světa ve vodní záchranařině byl flet z Českých Budějovic původem ze stejné chovatelské stanice, jako naše Ája).

 2. Děkuju Vám za informaci. 🙂 Práce záchranných psů mě vždycky fascinovala; někde proběhne zemětřesení a lidi z celé Evropy naloží své psy do letadel a vyrazí na pomoc. Vždycky mě to bere u srdce víc, než jakákoli jiná pomoc.
  (h)

  1. Jednou jsem se přichomýtla k prohledávání budovy kvůlivá výbušninám, bylo to sice ´pro forma´ – no ale co kdyby, a já, rajdající a cajdající v útrobách budovy, očichaná a oskenovaná, jsem hodnostářům eště připravovala v šatnách osvěžovadla a nesla jsem katakombami krabici chlebíčků, když proti mně černá maska (ten pán) a jeho pes: nádherný velikánský knírač, v životě jsem tak velkého neviděla. Jemňounce mne celou očuchal vlahými dotekoučky a já v dojetí (známe se, všichni asi reagujeme stejně) vytáhla z krabice jeden chlebíček, že nabídnu a chlápek černá maska pravil: „Zbláznila ste se, žencká? Tomudle psovi MAJOLKU?!“
   Honem jsem se zastyděla a ani jsem si netroufla upípnout, že jsem měla v plánu podat jen ten šunkovej kornoutek bez stopy majolky… 😀

   1. To je kouzelné (clap) , milá Lásková. (h) Hihi, věřím, že bys šunčičku pejskovi olízala dočista dočista. (chuckle)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN