RÁDIO DEDE: První setkání s Berrinkou

Milí Zvířetníci, jak jsem slíbila, bude dnešní povídání o tom, jak jsme se jeli poprvé podívat na naše budoucí štěně – prozatím krtečku brtníkovitou Berrinku. Tak si hezky sedněte a poslouchejte. Kdybyste chtěli vidět nějaké fotky, najdete je tady 🙂

PS: Pro ty, kteří by nemohli otevřít rádio z flashe máme soubor zde

Aktualizováno: 24.5.2010 — 16:12

185 komentářů

PŘIDAT KOMENTÁŘ
 1. Jsem si krtečkové poslouchání schválně nechala jako prima začátek nového týdne… a jsem tu naladěná do naprosté pohody a usmívání.
  Laskavá slova vyprávěná laskavým hlasem …jo, Dede, umíš, díky!!

 2. 13.695 🙂

  A du – do lůžka nikolivěk klecového, jak mě tady některé starostlivé vosoby posílají. (inlove) Nááááhodou, milá Dede, se vsadím, že Ty máš aspoň o deset virů víc než já. (bug) 😉

  Papa a dobrou noc všem (h) , jsme mistři, tralalala, jupi jou !
  (music) (dance) (music) (h) (cz) (h)

   1. Jo, teďka jsou to mistři, zas se bude všude hrát http://www.youtube.com/watch?v=sogKUx_q7ig – ale nedejžeby prohráli, hned by to byli ti největší matláci. Hlavně když si Venca pěkně popleskal játra alias přihřál polívčičku, doufám, že touhle dobou s šampiónama v šatně kouří havano…
    Čili, dlouhou větou jsem chtěla říct, že víkendové veslařské závody juniorů a dorostenců, na kterých jsme pomáhali, byly pro nás důležitější, hokej, hlavně vrcholový, fakt nemusím…

     1. Ale tak jistě, já ty svoje nikomu nenutím. Mmch. v rodině máme i vrcholové hokejisty, jsme fakt všestranní… 😉

  1. Před chvílí jsem dovezla Hokejistu z koncertu a byla jsem pochválena za zodpovědné zpravodajství. Dokonce i Kissáci publiku oznámili, že jsme vyhráli (rofl) Hřívnatcovo resumé včerejšího dne: „Koncert super, hokej jsme vyhráli a ještě jsem porazil starostu v golfu – no co já si víc můžu přát!“
   Na dnešním Hanspaulském dětském dni totiž děti soutěžily se starostou v puttování – a mladej v rozstřelu nad starostou vyhrál (rofl)

  1. Apino, já taky. Nesmím se dívat, jen jsem se zakoukala a už byl v naší síti. Vynadala jsem přednostovi, že včas nepřepnul 😀

   1. Jen jsem přišla, tak tam byl, a to jsem koukala do jinýho rohu kluziště – to bude kolektivní vina, nebudem si to brát osobně! A (cz)

 3. Rasta – 13550 – mne se uz o tech nivych smutnych ocich snad bude zdat. (h) Snad ti pani pejskova bude tahle kolektivni k necemu dobra.

 4. Podávám průběžné zpravodajství o hokeji na koncert Kiss, připadám si trochu jako cvok (rofl) (cz) (cz)

 5. Ahoj z domu 🙂 Děkujeme za palečky, doufám, že se nám to s taťkou podařilo chytit včas ještě před zápalem plic, byli jsme dnes v Motole, má atb, sice mu je bídně, ale máme naději, že se to snad (rychle?) zlepší.
  Jinak mám radost z Myšky – milý Pů, moc ji ode mne pozdravuj a vyřiď jí, ať je co nejhodnější, protože potom bude moct jít rychleji domů (inlove) A jestli bude zlobit, že jí pořídíme – Rowlingová nerowlingová – klecové lůžko, sloužící coby pastička na nezbednou Myš! (sun)
  Milá Vave, teprve teď jsem se dočetla o mamince – budu na ni moc myslet, tohle je ukrutně nepříjemná a bolavá záležitost. (h) A btw – ty jsi takový druhý aspirant na klecové lůžko! (bat) Koukej se taky trošku starat o sebe a konečně si zalez. Nějak na tebe ty viry skákají poslední dobou moc často – tak se nám opatruj (inlove)

  1. Dede, prosím pozdravuj tatínka a že my a pes z Pětipes a kočky přejeme brzké uzdravení. (h)

  2. A taky pro Vaví maminku, děvčátka držte se a Vavílo, Dede má pravdu pravdoucí, prosím mysli trošku i na sebe a naber sílu. (h) (h) (h) (y)

  3. Je toho nějak moc, těch problémů! Takže držím palečky všem tatínkům, maminkám i Myškám, aby se ze všeho dostali! (y)

 6. Ahoj, už jsem doma, v Liberci bylo moc krásně (inlove) , Xerxovi se o nás starali jak o vlastní (y) a Betynka byla úplně zlatá (a ty štěňata už moc neprožívala 😉 ).
  Upolíny byly nádherný, pamatuju si je z dětství z chaty (f) . A vůbec na Jizerce kvetly mraky kytek a bylo krásně. Zato na Smědavě jsme zmokli tak, že jsme měli bláto až u kolen 😛

  Povídání o Berrince je kouzelný (dog) , už se těším, až přijde domů a moc ji celý smečce přeju.
  A taky myslím na Dedina taťku, aby mu co nejdřív bylo líp (h) a na Myš (h) aby se jí vrátily síly (tak akorát, aby byla hodná a poslušná (chuckle) (h) ) a na maminku od Vave (y)

  1. To je všecko hezké – ale kde jsou fotky, he? (chuckle) (chuckle)

   No dobrá, u nás úpolína nenajdete, aj kdybyste špendlíčkem kopali, prstíčkem hrabali – za to tu svítí sluníčko – dívejte.
   http://yga.rajce.net/2010_Kveten_III

   Poznámka – je tam jeden chudáček motýlek hotový a jeden budoucí (chuckle)

   1. Ygo, fotky jsou báječné. Stejně tam bylo málo lidí a ti jsoucí, byli dobře maskováni 🙂 . U nás byly dvě bouřky, takže odpoledne se modro nekonalo.

   2. No to je zase kráása. Jasně, střemcha, kakost. A ten bezhlavý pták je čirý olol!! Majstrová, vy nám nějak podstrojujete!

 7. Chtela jsem se divat na hokej, ale an me televizi to neni. mame asi 57 kanalu, ale mezinarodni (devil) sporty jsou na kanalu, ktery je v dalsi vrstve, kterou si neplatime. Tak jsem si to chtela koupit pres web za 7 Euro,ale vratilo se nam, ze do USA to neukazuji. Tak mam Zpravy idnes online…. :@

  1. A hele, podarilo se mi ten hokej chytit na Radiozurnalu – obcas to teda vynechava, ale furt lepsi nez nic. A uz to jsou nervy.

   1. Hani, vidím, ýe s tebe bude ještě zdatná radioamatérka (rofl) Taky pamatuji, jak jsme to s radiem prožívali,když ještě TV k nám nedošla.
    To byly nervy a ty výkony reportérů neměly chybu. (y) (wave) (cz) (y)

     1. Tož to já vím, ale taková velmoc přes TV a musí se lovit na nettu. Tak jsem jen vzpomněla pro srandu. (rofl)

 8. ;;) R O Z V E R N Í Č E K . ;;)

  .(*) Pan Fleischman a pan Gluckman se bavili o smyslu života a smrti. Jeden si vzdychl: „Když uvážíme, kolik trápení život přináší, smrt vážně není žádné neštěstí. Vlastně si někdy myslím, že pro člověka je lepší se vůbec nenarodit!“ „Pravda pravdoucí,“ souhlasil druhý. „Jenže kolik lidí má to štěstí? Možná tak jeden z tisíce!“ .(*)

  ~o) Vinšuju všem klidný večer a hezké sny o životě. ~o)

  1. No ale, vědí – nás už ten glyk nepotká. Tak si toho lebesu tady žívejme, jak to jde, rychtyk?

 9. Zdravím zvířetníky.Mohu požádat o palcodržnu?Zítra jedeme s černým potěšením do lázní,do Třeboně. A ono černé potěšení jede poprvé,bude to její premiera pobytu v hotelu,kde bude muset být i sama na pokoji.Držte nám palce ať se potěšení chová mravně abychom si lázně užily.Budu na vás vzpomínat o příštím víkendu a snad za rok pojedeme také

  1. V Třeboni je krásně. Držím palečky (y) (y) (y) a hlavně si to spolu báječně užijte a ať ty kůry pomohou. (h)

  2. Užijte si pobyt, jednou se musí začít cestovat s pejskem, zpočátku to bude trošku práce navíc, ale věřím, že si Vaše zlatíčko brzy zvykne a bude ráda, že je stále s Vámi. Já už si dovolené bez psa za těch třicet let nedovedu ani představit. Hotely, nehotely 🙂 . U pudlů to není žádný problém, to jsou chytroušci (dog) .

  3. Jiřínko – hezky si užívej lázeňské kúry a neboj, Janíček chytrý pejsek, ten to zvládne. A možná je načase, napsat takový malý protrétek.
   A dávej na sebe pozor a ozvi se častěji (nod)

   1. Pokud jde o cestování a dovolené se psy,to už praktikujeme hodně dlouho.S Ronem jsme byli na dovolené v Tatrách už před více jak 30 lety.A jezdila jsem i s holkama,i v Chorvatsku jsme byly.Ale te%d jede Rita poprvé a je to mladé trdlo,proto ty obavy.

    1. Jéje – Jiřino – to jsem si trošku popletla nicky – já myslela, že do lázní jede Jiřina z ČR (až jsem odklikla, tak jsem si vzpoměla, že Jiřinky jsou tady minimálně dvě).

  1. 13315, pokud vytrváme do půlnoci všichni, tak to bude pejskoútulkový rekord…. i když taky mě štve, že není vůbec jasné, jestli něco vyhraje, byť jen pytel granulí

 10. Milá Dede, díky za milé a napínavé povídání. Vím aspoň jaké může být těšení na štěníka. Moc Vám všem přeji aby to vyšlo a Ostružinka berušková už aby se stěhovala za Kazanem. Vypadá kouzelně a rodiče se mi taky líbí, jsou krásní uhlíci. (clap) (wave)

 11. Na netu v Blesku upozorňují, že se hlasuje dnes do půlnoci.
  Samozřejmě ani v tomto vydání se nedá dočíst nic rozumného o systému výhry.
  Event., pokud by např. brali v úvahu pro výběr do celkové soutěže největší počet hlasů z kategorie útulkového pejska z hlasování I., II. a III., tak v I. má pejsek 13.394 hlasů.

  1. asi máme štěstí,že většina Facebookových lidiček,bude čučet na hokej někde venku…takže bez klikání, svým způsobem nám pomáhají tedy i hokejisti.. 😉 13350

 12. Děcka, Myška dává vědět, že je to teď už definitivně jen věcí času – v m ě s t e k je zlikvidován a brzo bude pokluzené. Je ovšem slabá jak myška. Hlas má vyrovnaný a poklidný (ano, Myška) a smířený se stavem věcí – pozorovat se a nic nepřehánět a vůbec. Už byla samozřejmě vícekrát seřvána, ale ovšemže neuškodí, když ji po dostavení se na značku seřvete hromadně znovu. Taková nehledí.

  1. Díky za velmi dobrou zprávu – doufá, že se opravdu bude pozorovat a nebude nic přehánět (jenže známe své papenhajmské, že jo). Tak nechť je jí stále lépe a lépe (to samé přeji Vaviné mámě a Dedinému tátovi). (f) (f) (f)

   1. YGO, připojuji se k Tobě a všem marodům- Myšce, mamince od Vave i tatínkovi od Dede přeji ať je stále lépe a lépe.

  2. Jj, to jsem ráda, prosím, i ty pozdrav ode mne Myšku, že vinšuji moc a moc zdravíčko. (h)

  3. Já bych s tím seřváváním poněkud brzdil. Hlídat se a brát ohled na sebe jde proti Myščině přirozenosti a to se nedá rychle změnit. Domlouvat a přesvědčovat, ale kdo na ní bude ošklivý, toho Pů kousne do nosu. 😉

   1. inu, milý Pů, myslíš, že až Myšce jen kapku otrne, bude poslušná a dá na mírné a laskavé domlouvání? (wave)

   2. Ale my na ni budeme HEZKY oškliví (rofl) . Ale je mi jasné, že starého psa (teda myš v nejlepších letech) novým kouskům nenaučíš (shake)

    1. Jasně že míněno h e z k y . A ona 1) není pes, nýbrž kočka, a 2) není stará. Takže by to poněkud trošku částečně pod dozorem eventuleně snáď mohlo jít…

 13. Dede, veru plastické a vřelé a napínavé a objevné (rpo nás b.p.) líčení. Máte krásný život, lidičky.

 14. OT pro RenatuE:

  Jak se rozhodnul hokejista Hrivnaty? Muselo to byt rozhodovani primo zapeklite. Az mi ho bylo lito.

 15. Dede, predevsim preju, at se tatinkovi dari lepe. (y)

  Povidani o ceste za Berrinkou a o seznameni se mi moc libilo. Chovatelka vypada jako spravna zenska a Berrinka je naprosta beruska s fesackejma rodicema. Krapet mi to pripomnelo, kdyz jsme si vyhledli jen o neco starsi Grizzlicku v utulku. Taky vypadala jako medvide a byla dost tmava, misty az cerna, jen ohromne packy byly rezave. Prave pro ten medvedi dojem dostala jmeno Grizzly. Ale nasemu tatovi se to moc nelibilo a rikal ji celkem zasadne Gudocka – odvozeno od „good dog.“ Nakonec z ni byla relativne plava psi dama, jen na zimu vzdycky krapet ztmavla na zadech. Na druhou stranu stenitko Jakey byl skoro blondak do zrzava ale ztmavnul – zase hlavne na zadech.

  Takze preju moc radosti s Berrinkou, at vam roste do krasy a moc doufam, ze potesi Kazanovu bolavou dusicku. (h)

    1. 13162-11346 = 1816.
     Makáme, ale říkám si, že ti od Abada se snaží velmi důstojně. Musím říci, že jsou mi sympatičtí. Možná bychom jim třeba zítra mohli říci, kdo jsme? Asi si myslí, že je to všechno podvod.

 16. Dnes bylo mimořádně radostné vysílání! Dede, Berrunka je nádherná a opravdu silně připomíná medvídky z večerníčků pana Chaloupka. Hihi, to bude psina, až budeš s Berrunkou v Čechách zvědavcům vysvětlovat, že máš anglického německého ovčáka! 🙂
  Taky jsme před necelým rokem vybírali a těšili se, jeli se podívat a vrátili se zamilovaní. Teď už kolem nás lítá nohatý dorostenec.

 17. Dede, z dnešního povídání jsem nějak naměkko (h) . Takových momentů v životě není moc a jsou osudové, spouštějí novou etapu. Trochu nejistou, ale tetelivě radostnou… Berrinka je nepochybně Daníkem poslaný dáreček. A tak se máme s tebou na co těšit, jelikož Daník byl nejen milující charismatický pesan, ale oplýval také výrazným smyslem pro humor. Už to, že ostružinový brtníček má tlapičky jako grizzly je příslibem mnohého (rofl) .

 18. Tak jsem před chvilkou dozalévala zahradu, vysprchovala se a teď si v klidu doposlechla hlášení z Hobitína. Berrinka opravdu tatínka co do vybarvení nezapře a vůbec to vypadá, že pochází „z dobré rodiny“. Tak ať to všechno dobře dopadne, její odchod do nového světa a domova se kvapem blíží. A tvému taťkovi přeji Dede, aby se brzy uzdravil.

  Jinak Rasta 12991 – Abad 11322

  Také jsem si konečně přečetla trochu podrobněji o té soutěži – no a začínám mít silný dojem, že je to celé nějaký podfuk, přesněji opravdu úspěšný marketingový tah. Pokud Rasta vyhraje, tak tím pouze postupuje do finále, jehož výherce dostane (snad) těch vytoužených 50.000. JENŽE v tom finále budou zastoupeny 3. kola každé se svými několika kategoriemi (a že jich je). Přikládám ten odkaz a podívejte se sami na ty různé kategorii a uznejte sami, jestli Rasta mezi nimi má šanci. Jedině snad, že by i tohle konečné hlasování proběhlo na internetu (tedy jejich stránkách) a pak bychom zase klikali jako mourovatí. No ale už jsme se jednou zapojila, tak budu dneska klikat dále. Ale možná se Blesk zachová zodpovědně a všichni „zůčastněným“ půjdou domů alespoň s nějakou odměnou i když tu hlavní nevyhrají – a možná i ten velký pytel granulí za to klikání stál. A tady je odkaz o té souteži.

  http://www.blesk.cz/clanek/nejpes-psi-svet-nejpes-2010/136447/pejskari-pozor-posledni-moznost-hlasovat.html

  1. Pejsci z útulků jesou tzv. „nesoutěžní“ kategorie, takže vlastně vůbec nevíme, co z toho nakonec bude. Z pravidel mi pro útulky totiž nevyplývá vůbec nic.
   Na druhou stranu přímo na stránkách hlasování píší následující: „Tato kategorie je určená pro psí bezdomovce z útulků. Mohou nejen získat výhru pro svůj útulek, ale především padnout do oka svým novým páníčkům a konečně najít nový domov.“
   Kdyby alespoň o Rastě udělali článeček a pokusili se ji lidem představit a dali útulku pořádný pytel granulí. Penízky by se také hodily, ale mám dojem, že si tu cenu odnese nějaký hezký vymazlený pejsek.Kéž by je napadlo dát stejnou sumu alespoň jednomu zastoupenému útulku. Pak je tam pár cen, které útulky asi opravdu nepotřebují – tím myslím různé pobyty v hotelích a podobně. Jedině, kdyby je samy mohly nějak prodat.

   1. Ano, kdž jde o noviny, nabízí se přece sama možnost odměnit se zadara článečkem a velkýma fotečkama. Bylo by to rozhodně slušné a celkem elegantní řešení té nepřehledné nejasné složité netransparentní akce. No – já vím, proč se neúčastním. Znám se léta se zdejší redaktorkou té tiskoviny.

    1. Jakube, naprosto tvůj postoj chápu, a kdyby nešlo o dobrou věc, nikdo by mě k podobným legráckám nedonutil. Možná bys mohl tu redaktorku povzbudit, aby o Rastě a jejích štěňatech něco napsali…????

     1. Mi duole, apinulla – scusi. Ona tuší, jak mrazivě pohrdavý, no – kulantní vztah k ní (jako všichni tady trochu na úrovni) mám.

    1. To víš, žádné rozmazlování v hotelu. Přísnost musí být 😀 😀 😀 . Takhle si rajzovat, to se přece nedělá 😀 😀 😀 Ale vážně, doteď jsem nepochopila, co z toho pejsci z útulků mohou mít kromě zviditelnění se. Sice pro ně odměnu slibují, ale z regulí to nevyplývá. Tak jsem na to zvědavá a doufám, že nám dá LucYnka zprávu, protože myslím, že už nás nedoženou. Přečetla jsem si příběh Rasty na stránkách jejího útulku, je to dojemné a doufám, že o ní napíšou článeček. Na diskuzi v bulváru si myslí, že nějakých 60-70 hlasů za hodinu se nedá legálně pořídit. Když oni neznají Zvířetníky.

     Nicméně mám dojem, že bychom asi měli po skončení „soutěže“ zkontaktovat klatovský útulek a ocenit je jako opravdu houževnaté teď nevím nechce se mi psát soupeře ani konkurenty a říci jim o nás. Jen to dávám ke zvážení.

   2. Jakmile by prezentovali jednoho psa, ukamenovali by je ostatní, s dotazy, dle čeho se volí VIP pro zviditelnění ?
    Něco jiného je souboj čehokoliv mimo útulky, to je tenký led a citlivá oblast,
    a protože jsem „z oboru“, vůbec se mi podobné klikání a hlasování kdekoliv nelíbí a příčí, a mile mě překvapilo, že i tady sem tam zazní rozčarovaná reakce…

    1. Jistě. Zvířetníci jsou zcela mimo obor. A typickou cílovou skupinou pro bulvární plátky. Nesvéprávní idioti vláčení módou a médii.
     Sorry, nemůžu si pomoct, ale takto na mě působí tón opakovaných příspěvků.

 19. Betí týdeníček je tady:

  http://www.drporkert.com/dogy/images/beta/0510/index.html

  Ta úpolínová louka pod Bukovcem se opravdu špatně fotila – ale těch kytiček (co je má CHKO JIzerské hory ve znaku) tam bylo opravdu mocmoc (f) (f)
  A viděli jsme i datla (toho na zahradě nemáme – jen žluny a strakapoudy), srnku (Betka si zase u mě šplhla, neboť se nechala přivolat a připnout), slyšeli jsme kukat kukačku (a ne jednu)… jarního kvítí kvetlo všude dost a bylo tam krásně.

  1. Ajvaj, tesknota a závist mnou krapet cloumá… já chcíí takýý jarní Jizerkůů. Krásný fotky! Zvlášť Betka dole na prostředku. Chi, úpolín jsem si pro sichr vygooglila – páník je asi línej se pořádně ohnout (chuckle) . Takové nenápadné, resp. snadno zaměnitelné kvítí…, ale rozkvetlá louka je náramná (sun) . A co starostlivá matka? Dneska už by měla kosatkovatět, ne?

   Jo, na vědomí dávám, že zítra razíme jako předvoj do Termita. A pokud nezmrzneme a neuplaveme, radostně budeme vítat přibývající účastníky zájezdu é coursingu :* .

   1. Hlásání o počasí z Doks a okolí : v sobotu i neděli střídavě oblačno a slunečno, teplota včera 18-20, dnes dokonce 22, včera asi 3x zkusmo zahřmělo, ale tím se bouřka vyčerpala a nespadla ani kapka. Kéž by to tak vydrželo! – Moje doporučení stran teplého prádla bylo spíše pro sichr, kdyby byla zima v noci. Ale ty budeš mít s sebou živý tepelný zdroj, tak snad nebude zle!

   2. Jůů – tak vy už zítra vyrážíte – až zelenám závistí (envy) – já se už těším jak malá holka, ale ještě se pětkrát vyspinkám a mastíme si to směrem severozápad (clap) (clap) – tak tam pozdravuj (wave) a drž místo (nod)

   3. zdravím expediční předvoj (rofl) Užijte si to. Nezapomeňte písnout, kdyby vám někomu něco chybělo. Dovezem (nod)

  2. Já bych prosil čížečky ptáčky maličké o sdělení: říkali jste strakapoud i v dobách, kdy se psávalo strakapúd? Chtěl jsem se opýtat už dávno.
   Víte… mně to neustále, nemůžete to vytýkat, je to instinktivní – rve uši… čistě konstatování. Vám asi právě to tehdejší připadalo nějak možná archaické, že.

   1. Popravdě…ve tvaru strakapúd jsem to nikdy neviděl napsané ani nečetl. Jsem ale ročník 71.

     1. Ale ne – neviděl napsané ani nečetl je d o k o n a l é , to nemá chybu! Zapisuju si do jazykových análů.
      Ta změna proběhla někdy v šedesátých letech.

   2. Jakube – to je těžké – pro mě zase zní děsně ten strakapúd… Od malička jsem znala jen strakapouda (happy)

 20. 12854
  Radio a fotečky si musím nechat na později.
  Zatím všechny zdravím (wave) (wave) (wave)

 21. Az zas nekdo prijde s nejakou tanecni ukazkou a ja na to kyvnu, tak mi nekdo vlepte pohlavek! Poradnej!!
  Bohajeho to bude … zajimave …
  Prosim o palce na pul osmou 🙁

  P.S.: Nemohu nez zopakovat, ze trenovat pod (ne)dozorem pritula je opruz. Dalsi duvod byt nervozni a tak vubec. Ovsem zas je zabavne pozorovat jak pritul citi nutkavou potrebu „preznackovat“. Kdyz uz teda toho blbnuti nechame, tak ji hned musi popadnout a aspon malicko otancovat. Co ma co na jeho „patniku“ delat cizi pach? 😉

  1. Vélmi výýstižně vystiženo. Přímo vidím, cítím, č i c h á m ! Přeznačkovat, áno. By to chtělo nějakého etologa!

  2. No jo, šmaťkáš mu na jeho území, co kdybys náhodou šmaťkal líp? 🙂 Ale jinak budu držet (y)

   1. No třeba taky jo… co on ví? A my? Stejně – přítul je g e n y t á l n í slovo. Teda genyjální.

   2. No, obavam se ze nikoli. Ale myslim, ze jako pripomenuti, ze se musi porad snazit, to zafungovalo.
    Kazdopadne dekuji za palce, z podia jsme nespadli, lidi zaplacali, poradatelka se tvarila spokojene, tak snad dobry.
    Ja spokojeny nejsem, prvni skladba v pohode … tam jsme vubec nevylezli na podium, ty dalsi dve celkem taky i kdyz jsme netancovali vsechno co a jak jsme planovali. Ovsem treti cast … mno. Sestava ganchos, voleos zakoncena sentaditou nevysla vuuuuuuuuuuuubec. Nejak jsme se tam zasekli a rozhodili a … no des bes.
    Partnerky jsem se radsi neptal, vzhledem k tomu jak nervni jsem ty posledni dva dny byl, tak je myslim hlavne rada, ze to ma za sebou a me z krku. Brrr. Takhle nervni jsme fakt jeste nebyl. Ani kdyz jsem prvne tancoval solovou ukazku s Anickou. Ani zdaleka.
    Esli vono to nebude partnerkou :-{

    1. Noo – nebo tím nepřetržitým dozorem (chuckle) . No ale furt nemůžete být jedničky, někdy to vyjde na jedna mínus .

     1. Myslim, ze ten dozor nebyl zdaleka tak nepretrzity jak by si to byl predstavoval. Nastesti. Kazdopadne se s dozorem fakt trenovalo blbe.
      Ale myslim, ze tim dozorem to neni. Spis tim, ze jsem z ni proste nervozni. Tancuje dlouho a dobre, vypada skvele, …

  1. 12316-11288 = 1325.Vypadá to, že na Facebooku zabrali (y)

   Hlasovat se bude určitě do dnešní půlnoci (je dán konec hlasování 23.5). Co mě mate je, že tam mají počítadlo, které ukazuje ještě dva dny????? Já totiž občas chodím ze zvědavosti jinou cestou než přímo. Také si myslím, že v Blesku nějaký „Ajťák“ nastavil náhodnou konfiguraci fotek pejsků tak, aby tam byl co nejčastěji vidět Abad a co nejméně Rasta. Do včerejška jsem ji nezahlédla ani jednou, dnes jednou oproti několikanásobnému shlédnutí Abada. TO mi nepřijde jako náhoda, ale my jsme stejně lepší.

   1. Proc nahodou? Vidim ze probiha souboj, tak se snazim, aby byl co nejvyrovnanejsi a tim co nejzajimavejsi.

    1. Takže trochu přihraju tomu druhému v pořádí, upravím kód tak, aby se častěji zviditelnil a získal více hlasů. 🙁 Upřímně jako pes se mi moc líbí, jestli není čistokrevný, tak má určitě hodně z Kavkazáka. On to nikdo zvenku nezjistí a IT jako zaměstnanci Blesku budou ve svém vlastním zájmu mlčet. V konečném důsledku to bude více hlasů pro oba psy, protože my se nedáme, a Blesk z toho bude mít o to více peněz z reklam. Já to vlastně chápu, nebýt šance, že snad ten útulek může něco dostat, tak bych tuto hru nikdy nehrála.

   2. v náhodném vyhledávání jsem Rastu neviděla ani jednou…ale to nevadí, zvítězíme!!!! Uděláme proto všechno!

    1. Já měla nějak šťastný klik. Byla tam Rasta a 2 její kolegové v dresu. Při dalším pokusu tam byli zase klatováci.

 22. Hehe, milá Dede (inlove) , to o té prací nerušené neděli jsi měla říct hned na začátku, protože nejsa varována, pustila jsem si Rádio Hobitín k žehlení. A musím říct, že si mi už dlouho takhle hezky a mile nežehlilo. Škoda jen, že mrtvá teta je o poznání větší než krtečkovitá brtnička, takže holt musím pokračovat bez vyprávění. Anebo ….? Jo! Pustím si něco staršího, u Tvého v vyprávění mi to žehlení nepřipadá tak příšerně úkorné. 😉

  1. Jejda, mám také koš na žehlení, že bych to vyzkoušela? Jak já nenávidím žehlit (envy) ! Takhle bych měla nějakou hebkou náplast na bebínko !
   Ale raději ne, vidina klidného kafíčka je lepší. Žehlení nechám na nějaký pitomoučký film v TV (happy) . Jdu kliknout, už budu zase na řadě.

 23. Dede, jsem ráda, že jsi vpořádku dojela i s posádkou vozu. Tatínkovi držím palce, ať je brzo zdráv, totéž přeji mamince Vave, myslím na ni.
  Pú, pozdravuj Myšku, že na ni myslíme a ať se to v tom prostředí snaží vzít jako bojovku (h) .
  Klikám, klikám, ale stejně si myslím, že nás chrání některý Zvířetník anděl strážný (nebo více) s Facebookem. Díky Vám (handshake) !
  Rádio si nechám až k polední kávě, páneček bude jistě koukat na nějaké motorkové závody a já se budu kochat vyprávěním (clap) .

 24. Ano, štěně z Yokshiru je to správné zpestření anglického pobytu. Tak ať vám barrynka dělá radost!

 25. Musím se přiznat, že jsem (určitě jediná) ráda, že rádio dnes nejde, mám tady návštěvu a neměla bych na něj čas ani klid. Tak aspoň mě to nemrzí, i když na první dojmy z Berrinky jsem moc zvědavá.
  A klikám, klikám, to vždycky v letu zvládnu. Krásnou neděli všem přeju.

  1. včera jsi psala, že je malý koliáček bázlivka. Byl dost „starý“, když k vám, přišel, tak musíte socializovat a socializovat a socializovat. Hned, jak ti bude líp, ho zkuste brát všude s sebou, ať se rozkouká v co nejrůznějších prostředích. Don mu bude dělat klidného a rozumného průvodce. Však on se mládežník určitě brzy rozkouká (inlove) a bude z něj správné veselé štěnítko, kterého jen tak něco nezaskočí

   1. Štěnísek je pěkné číslo, on se hlavně bojí když okolo nás burácejí motorky a to v něděli a vsobotu je hrozné. To se vždycky lekne a hurá domů. Bydlíme v patře a tak sedí na rohožce, protože ta jeho rychlost je trysková tak mu nestačíme. Jinak se bál, když Don hlídá a štěká ale dnes to už není tak hrozné, už si vymezují spolu co malý může a co už ne. Don už přišel na to, že není o nic ošizený, a že je s Luxíčkem legrace. Museli jsme malého hned přejmenovat, protože se to manželovi nelíbilo. Malý vyluxuje misku asi během 3 vteřin a nikde nenechá drobeček, tak je Lux. Ve jméně nemúže být z pochopitelných důvodů R, protože MLP špatně vyslovuje. Já zatím nějak neumím fotky na rajče, budu se snažit. Mám za přiznání 7

    1. Lux je povedené jméno (y) (rofl) . Koho mi to jen připomíná? Škoda, že domácí vysavač má už tolik přízvisek – Sorbon ufon pedro netopýro hurvínek zdraví šikulu koliáčka 🙂 . Držím palce s rajčetem!

     Hmm, jsem myslela, že na samotě u lesa bydlíte v klidu a oni vám tam řádí motorkáři? To musí být radost :S .

 26. Ahoj z domu 🙂 Moji milí, moc se omlouvám, ale tenhle projekt se mi prostě nedaří. Přestože jsme měli všechno připravené už ve čtvrtek, tak se to zase zadrhlo 🙁 Jinak jsme doma, ale věci jsou trochu komplikované, taťka je nemocný, prostě nejsem a nebudu u počitadla.

  1. držím palečky, ať je brzy líp, tatínkovi se uleví (h) a vy si užijete alespoň chviličku klidu a pohodové dovolené

  2. Milá Dede (inlove) , jsem moc ráda, že se ozýváš, už jsme měly starost.

   Tatínkovi držím palce (h) (y) (h) a z vysílání si nic nedělej. Fotky jsou báječné a moc vám to spolu sluší. (inlove) (dog) (inlove)

  3. Milá Dede – sláva, že jste dorazili do Čech. A Jossovi držím palce (y) (y) , ať se co nejdřív pozdraví a ať si hezky prožijete svůj čas tady.

   1. Držím moc moc palce! A Vavině mamince taky! No a Myšce – prostě každému, co to potřebuje.
    (h) (h) (y) (y) (y) (h) (h) (h) (y) (y) (y) (h) (h)

 27. Hlásím se z Prahy na klikací značce (y) (12.186 – včera před půlnocí jsem měla 12033, ale nešlo mi to nahlásit sem, vlastně tam, tedy pod včerejší článek.)

  Je po dešti a mě stále neopouští nachlazení, wwwrrrrrggggrrrrr. Takže jsou na poradu dne práce v dílně. 🙂

  Přeju všem krásný den. (h)

 28. Hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům 🙂 těm, co dneska něco slaví, přeji vše nej nej (f) A těm, co potřebují pofoukat nějaké bolístko na těle či na duši, držím palečky, ať je brzy líp (h)

  Rádio určitě časem dorazí, fotky jsou krásné (inlove) Hlavně jestli v pořádku dorazila Dede s doprovodem, mám pocit, že se ještě nehlásila na české značce (wave)

  Rastě klikám a klikám… přála bych si, aby to vyšlo. Ale dnešek se nesmí podcenit, v pátek stáhli náskok mohutně a mohli si jen vybrat sobotní neklikací pauzu

 29. Dobrý den FŠEM :* Boj R – A je + 883. Pěkný! (sun) Berušku si nechám až na odpo. Teď se kouknu na fotky.
  Včera jsem se dověděla, že bermudský trojúholník je i na Moravě. (makeup) Pitín – Slopné – Napajedla (chuckle) . Tak se tu mějte a nezapomeňte klikat (clap) . Třeba dostaneme děkovný dopis. (rofl)

  1. Tak mám dojem, že rádio Dede byl původně roztomilý nápad, ale stal se přímo adrenalinovým sportem. (ninja) (bat) (bug) (dance)

 30. Rádio zatím nepřeplavalo přes kanál, ale věřím, že doplave. Beruška je nádherný štuclíček medvídek. Hlavně, že je i maminka Storm v pořádku. Fotečky jsou naprosto úžasné.

  JInak Rasta 12060 a Abad 11220, rozdíl 840. Včera jsme se opravdu vytáhli. Mimochodem, v náhodném výběru už jsem pokolikáté zaznamenala Abada (což je ale opravdu nádherný pejsek) a Rastu ani jednou. Tak nevím, do jaké míry je ten výběr náhodný.

  1. Škoda že v tom lítém boji vůbec, ale vůbec nejde o ty psy.
   Jde o spřízněné útulky a kdo má víc fandů, či spíše možností přístupu k pc ten vítězí ( což je ok, Rastě klikám občas taky (cat)
   ale s takovým blbým pocitem, že ta honba za čísly je sice krááásně slibně
   bulvární a že třeba i někam povede, ale že ti psi jsou ti poslední, hlavní je vytvořit hafo komunit – FB dodnes nepojímám, k čemu je, krom toho, když chci světu sdělit, co snídám…(^) (beer) (d)
   jen mi nesedí, že kdo dnes nemá profily na kdejaké virtuální síti, je nula, a může
   se rozkrájet – nevítězí tedy Nej pes, ani nej útulek, to nelze virtuálně soudit už vůbec, zvítězí prostě nejfanatičtější banda, chybí jen goooool (flex) ..
   inu, pokrok nezastavím a snad už to brzo veme spád a to přebíjení ciframi skončí …

   1. Docela ráda bych řekla, že to tak není, ale bohužel máš naprostou pravdu. To, co píšeš, se dá okamžitě podepsat. Účastním se toho jen proto, že snad jako vedlejší produkt zbyde něco alespoň na některé opuštěné pejsky a v našem případě se s tím mohou svézt i kočičky. Proto hlasuji. A je fakt, že takový „souboj“ s vyrovnaným protivníkem je mnohem zajímavější. Jen bych si přála, aby z toho ti druzí také něco měli, protože obecně vzato by útulky mezi sebou neměly soutěžit, ale spolupracovat. Pravidla v Blesku jsou ale bohužel nastavena tak, jak jsou.

    1. Pravidla bulváru jsou vůbec nastavená jinak …

     cože ? on ten fanatismus klikací bude pokračovat dalšími koly ?

     nooo, Blesk holt umíííí…
     a ovce jdou (headbang) (headbang)

 31. Rádio Dede nevysila, nevadi poslechnu si ho zítra (u nás je ještě sobota večer), jsem stejně dneska už unavená z dlouhé cesty za kulturou. Navíc bylo dneska venku +38 (whew) , což normálně bývá tak v červenci až srpnu. A má to horko zůstat ještě několik dnů. Budu muset ráno ještě před snídaní naklusat notně zalít záhon (naštěstí to dělám hadicí), takže pak si ten oddech u radia Dede extra zasloužím a vychutnám – už teď se těším.

  Zajásala jsem, že Rasta se drží na stupni vítězů – tak ať jí to vydrží.

  Přeji všem krásnou slunnou neděli (sun) (sun) a já jdu do hajan |-)

 32. Tak fotky jsem si prohlídla – Berruška je krasavice inteligentní a s paničkou jí to převelice sluší.
  Na rádijko si teda počkám do zítřka – snad bude vysílat. (nod)

   1. Dobrou, jdu si číst. Asi některou Jindřišku Smetanovou, tu si představuju s podobným přednesem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Náš Zvířetník - DeDeník © 2014 VYTVOŘENÍ NOVÉHO UŽIVATELE - PŘIHLÁŠENÍ SE NA STRÁNKY - ADMIN